Návrat bohů (14 stran zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Návrat bohů

Pán Jeskyně:

Kelzat

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Na svět přišla další válka. Je nedaleká budoucnost. Vzhledem k technické vyspělosti lidstva hrozí katastrofa a vyhlazení většiny populace těmi nejničivějšími zbraněmi. To se má ale změnit, protože přichází někdo, kdo zde už tisíce let nebyl.

Klíčová slova:

sci-fi

Jaké hráče:

mám domluvené, kdyby někdo známý vyloženě chtěl, dá se domluvit přes poštolku

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Eddings, Netopir

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků|⇐ 1 ... 12 13 14 15

Pán Jeskyně - 7. prosince 2014 15:03
Pán jeskyně Kelzat

Střela byla opravdu tichá, ani jsi neslyšel náraz do kovových vrat a stráž očividně taky ne. Dravec na cestě. Uslyšíš ve svém uchu. Tvůj útěk se podařil jak jsi doufal. Zbyde po tobě jen zvýřený prach. Cíl zasažen za 5,4,3 co to?! Místo dalšího odpočítávání uslyšíš udivený a přerušený údiv operátorky. Pak už slyšíš nesnesitelné statické pištění, které způsobí že daleko za městem spadneš z motorky, naštěstí to odnese jen tvůj oblek a kousek tváře. Pískání ustane. Chvíli je ticho a v něm můžeš zaregistrovat výbuch rakety, která měla pomocí EMP vyřadit hlavice islamistů, bohužel explodovala vysoko ve vzduchu. Nakonec ve svém uchu opět uslyšíš hlas. Obyvatelé této planety. Vaše malicherné války budou ukončeny. Jste příliš mládí, ale vaše schopnost války dospěla dostatečně daleko aby jste mohli sloužit účelu, pro který jste byli stvořeni. Sloužit svým stvořitelům. Nám.

Mike Thorn - 7. prosince 2014 14:02
Mike Thorn

Chviličku se díval na chlapce a povzdechl si. Uklidnil se nadech a vydechl a vystřelil lokátor nad vrata skladiště. "Cíl označen." Křikl do vysílačky a vytáhl zbraň a vyrazil pryč mezi troskami. Motorku nechal velký kus stranou aby jej neprozradila. Snažil se udržet vhodný směr. Když doběhl k místu kde měl ukrytou teréní motorku přehodil si zbraň přes rameno a vyrazil pryč.

Pán Jeskyně - 7. prosince 2014 13:56
Pán jeskyně Kelzat

Ze skladiště je jen občas slyšet výkřiky v jazyce, kterému nerozumíš, hlídači na sebe prostě něco volají. V zorném poli hledí můžeš vidět jednoho z nich mladý kluk s puškou na rameni, cigaretou v ústech se opírá o zeď. Jak tihle primitivové mohli dokázat tohle všechno? Centrála rozumí. Dravec čeká na označení. Víš že jak to označíš tak vysokoletící letoun odpálí přesnou raketu. Kvůli troskám jsi ale příliš blízko plánovanému výbuchu, budeš muset utíkat dál od skladiště, pokud chceš přežít tak jak jsi.

Mike Thorn - 7. prosince 2014 13:35
Mike Thorn

Mike se skrýval mezi troskami ve své bojovém úboru jen noktovizi nahradily sluneční brýle. Rozhodně se nechtěl nechat identifikovat náhodným pozorovatelem. Sledoval skladiště a z kufříku vyjmul svou zbraň a rychle ji složil přitom se skrýval za velkým kusem zdiva. Pohodlně se uložil a prostrčil hlaveň pušky mezi spadnutými trámy aby ji ukryl. "Hlídač pozemní jsem na místě." Pronesl do vysílačky jejiž mikrofon měl před ústy. "Sem připraven to označit." Pronesl a položil prst na spoušť.

Pán Jeskyně - 7. prosince 2014 13:10
Pán jeskyně Kelzat

Planeta Země, rok 2016

Finanční krize, problémy s radikálními islámisty, potyčky Evropské unie a Ruské federace spolu s dalšími vyvolaly celkovou světovou nestabilitu. Skupiny jako islámský stát, Al-Káida, KLDR a jim podobní se chytili příležitosti. Vypukla otevřená válka. Obrovské množství přistěhovalců ve sjednocené Evropské unii vyvolalo nezkutečné zmatky. Na korejském poloosrově vypukla klasická válka, bylo překvapením jak početná a vybavená nakonec KLDR byla. Japonce držela v šachu Čína a tak jen oba státy přihlížely, ale bylo jen otázkou času kdy se aktivně zapojí. Zatímco Evropa bojovala s vnitřním nepřítelem a zároveň se bránila na Balkáně islámistům, tak Spojené státy a Rusko navázaly na svou studenou válku a jen neoficiálně podporovali toho kdo se jim hodil do plánů. Jižní Ameriku pohtily občanské a mocenské války. Koho v Africe nedohnal stále větší hlad a neléčená ebola ten se přidal k boji proti Evropanům.
Jak se ale dalo čekat, tak vojáci a konvenční technologie přestala stačit a státy začali vytahovat svoje trumfy. Arabové s asiaty jaderné hlavice, Evropané chemické a biologické zbraně. Začalo jít do tuhého.

Turecko, Ankara, 5. dubna 2017, 22:34 místního času.

Ankara už dávno není hlavním městem Turecka, které jako členský stát EU čelí největšímu náporu z východu. Tvoje agentura tě sem ale neposlala jen proto aby jsi zjistil co dělá nepřítel. Tvůj úkol je jiný. Turkové nestihli odstranit veškerou technologii před ústupem a nyní se v rukou nepřítele nachází neznámý počet mezikontinentálních hlavic, některé jsou pravděpodobně obohaceny deuteriem a tritiem. Tvůj úkol je v zadání snadný, nepřítel nesmí mít tuhle výzbroj. Jsi ukrytý v ruině budovy. Máš ideální výhled na skaldiště, které jsi tak dlouho hledal. V kufříku máš odstřelovací pušku schopnou vystřelit radiolokátor. Stačí nahlásit připravenost, počkat na potvrzení a označit cíl.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků|⇐ 1 ... 12 13 14 15


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)