Návrat bohů (6 stran zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Návrat bohů

Pán Jeskyně:

Kelzat

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Na svět přišla další válka. Je nedaleká budoucnost. Vzhledem k technické vyspělosti lidstva hrozí katastrofa a vyhlazení většiny populace těmi nejničivějšími zbraněmi. To se má ale změnit, protože přichází někdo, kdo zde už tisíce let nebyl.

Klíčová slova:

sci-fi

Jaké hráče:

mám domluvené, kdyby někdo známý vyloženě chtěl, dá se domluvit přes poštolku

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Eddings, Netopir

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků|⇐ 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 ⇒|

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 19:17
Pán jeskyně Kelzat

Zasměje se. Přivře lehce oči. Děkuji. Odpoví šeptem. Několikrát tě políbí. Máš pocit že vypnula hruď vpřed abys ji mohl lépe hladit. Když ji nadzvedneš, tak jen slastně zavře oči. Ano mám, vlastně obrovskej. Odpoví ti. Zvedne se a přikráčí k tobě ke stolu. Ten pohled stojí za to. Nachystá vám oběma dávku kaše.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 19:10
Mike Thorn

Podívám se na ni. "Ale no tak neber mě do slova Christin." Oznámím ji vážně. Začnu ji jemně hladit. A lehce ji upravím ten její posed aby ji to nepůsobilo bolest. "Si rozkošná." POznamenám tiše a jemně ji pokračuji v jejím hlazení a občas ji políbím. Nakonec ji pomalu nazvednu a položím ji na postel a pohladím ji po tváři. "Máš hlad?" Zeptám se ji nakonec.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 19:00
Pán jeskyně Kelzat

Začervená se ještě víc při slově občas. Pravda. Odpoví. Nakonec se s posadí aby to ani jednomu navadilo. Ty jsi taky moc krásnej. Odpoví ti. Hlaď je ještě. Pošeptá když se jí dotkneš. Nadzvedne se a trochu nemotorně si nasedne na tvůj úd. Je na ní vidět trochu bolesti, ale pak se usměje. Jen v klidu sedí a nechá se hladit.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 18:48
Mike Thorn

Usmál sem se na ni a políbil sem ji. Pak sem na ni tajemně mrkl. po koupeli sem ji políbil a zašeptal. "Si nádherná když se tak červenáš, ale myslím že bychom se měli oblékat občas." Pronesu zcela vážně.
Když sem se usadil na postel podívál se m se na ni. Nakonec sem jen přikývnul. A spokojeně ji nechám zkoumat. Pak ji posadím na svůj klí když můj úd trošku brání pohodlnému sedějení a občas ji pohladím. "Christin, Christin. Si nádherná a přitom neviná." Pronesu ji važně a lehce ji pohladím po ňadrech.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 18:36
Pán jeskyně Kelzat

Ne to rozhodně ne, seš chlap se vším všudy. Usměje se na tebe. Budu se těšit. Odpoví.
Začervená se. Doufám že budu. Odpoví a vejde do páry. Nechá se omýt. Když vyjdete, tak si tě vyslechne. Mě taky ne. Přizná se nakonec. Nemusíme zde chodit v oblečení, stejně se tomu ani oblečení říkat nedá. Muselo jí to dát dost námahy tohle navrhnout, taky je rudá až za ušima. . Odvede tě k posteli a nechá tě sednout. Můžu teda? Zeptá se. Nečeká ale na odpověď a klekne si a začne si pohrávat s tvým údem. Nějakou dobu si s ním hraje než začneě cítit že by asi měla přestat pokud ji nechceš znovu potřísnit.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 17:56
Mike Thorn

Podívám se na ni. "Tak to mi velice lichotí. Tedy pokud mě nepovažuješ za něco mezi." Pronesu a podívám se na ni zkoumavě, ale přitom se usmívam než abych se tvářil popuzeně. "Doufám že mám ještě něco co by tě mohlo okouzlit." Pronesu vážně.
Už už sem ji málem řekl že nebylo na výběr, ale nechal sem to být.
"Tak to si měla opravdu smůlu." Usměji se. "Mám pocitže jej občas budeš vídat ať tak nebo tak." Pronesu vážně, ale nechám ji relativně volnou ruku jelikož je to příjemné. Když se na nás spustí sprcha usměji se na sám sebe, ale ji v páře znovu očistím i ty její zády na něž si neviděla a věnuji ji několik polibků. Její škrábání bylo příjemné a tak sem si ho vyhutnal. Zatím co sem obratně omýval své i její tělo. "Měli bychom se obléci." I když popravdě se mi nechce." Pronesu a zahledím se ji do oči.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 17:41
Pán jeskyně Kelzat

Svůdně si skousne spodní ret. Na muže ne, ale na tebe. Odpoví a pohladí tě. Když ji slíbíš krásné věci, tak se jí rozšíří zorničky. To jde? Zeptá se nadšením v očích. Protože to byli všechno šmejdi, co by se u mě nezdrželi ani do rána. Odpoví ti popravdě. Můžu se pak ještě podívat? Zeptá se trochu stydlivě, ale se zaujetím. Doprovodí tě ke sprše a spustí se na vás pára. Škrábe tě jemně nehty po těle, úplně ti z toho naskakuje husí kůže, je to nezkutečně příjemné.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 17:18
Mike Thorn

Podíval sem se na ni. "Přemýšlím jestli ti že to bylo čistě sobecké." Pronesu a políbím ji. "Nebylo to sobecké. Tedy doufám." Přiznál sem a pak sem pokračoval. "Doufám že to změnilo tvůj názor na může po těch nehezký vzpomínkách." To že kemně přilnula sem si uvědomil hned ten druhý den a další mě o tom jen utvdily. Pravdou je že sem ji neodháněl.
"A ještě mnoho krásného se ti může stát." Odpověděl sem tajemně její ruce mě překvapyvě vrušují i když podle jejího výrazu spíše nechtěně. Políbím ji na čelo a usměji se. "Jistě. I když nechápu proč když si tak úžasná společnice." Pronesu a políbím ji. "Asi bych se měl tak osprchovat." Pronesu a společně sní zamířím ke sprše.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 17:07
Pán jeskyně Kelzat

Při tvé chvále se jen culí. Ty jsi byl opravdový gentleman. Pochválí tě a poděkuje. Je na ní vidět že k tobě dost přilnula, možná až příliš. Na druhou stranu je to milá a chytrá dívka. Když odpovíš, tak jí ukápne z oka slza. Musí být vážně šťastná. Vděčně přijme tvůj polibek a opětuje ti další a další. Nikdy jsem netušila, že by se mi mohlo něco tak krásného stát. Pošeptá během polibků. Její ruka, pak sjede do tvého klína a začne si pohrávat s tvým údem. Sklopí k nšmu i pohled. Vypadá spíš jako Orianka při vyšetření, jak vidíš její zájem nad poznámím. Fascinovaně sleduje jak nabere plných rozměrů. Potom jako by si uvědomila, že tam taky seš, ho opatrně pustí. Promiň. Špitne. Nikdy jsem neměla možnost si sáhnout. Omluví se.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 16:57
Mike Thorn

Věnují ji úsměv a pak napnu svali abych ji udržel a políbím. "Byla si skvělá." Odpovím ji nadšeně a pak se jen usmívám. Právě teď bych se nejraděj mračil. Právě teď sem se chystal odjistit další část nálože při žonglování. "myslím .... že ..." proneslu přemýšlivě. "Že by to snad neměl být problém." Pronesu a políbím ji. Nerad bych ji hluboce ranil po včerejší noci.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 16:50
Pán jeskyně Kelzat

Když ji obejmeš tak sebou cukne. Otočí se čelem k tobě. Její tvář jen září štěstím. Ruce ti dá kolem kolem krku a vyskočí na tebe. Musíš ji nadnést aby ste nespadli. Perfektně. Odpoví nadšeně. Jak jsi mě včera udělal bylo ještě lepší. Dodá a políbí tě. Musím se na něco ohledně včerejška zeptat. Ráda bych tě považovala za svého přítele a ne spolubydlícího. Dívá se an tebe a čeká co odpovíš.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 15:57
Mike Thorn

Místo zívání sem sebou trošku cukl když sem se probral a instinktivně sem rukou zajel pod polštář, ale nic tam nebylo. Pak mi vše začalo docházet. Když sem viděl Christin jak se snaží prohlížet napadlo mě že bych se měl taky opláchnout. Opatně sem k ní přišel a objal sem ji kolem pasu. "Jak si se vyspala"

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 15:54
Pán jeskyně Kelzat

Vyjeveně hledí na tvůj výstřik, ale pak se jen nechá dál uspokojovat. Její ňadra byla napružená k prasknutí a její bradavky jako kamínky.

Ráno když se probudíš tak už tam Christin není. Jsi pečlivě přikrytý. Christin spatříš jak stojí uprostřed místnosti a prohlíží si své tělo. Chvíli rukama zkoumá své poprsí a pak přejíždí po svých křivkách a snaží se i dohlédnout na svá záda a zadeček. Je to trochu komické. Podle mokrých vlasů poznáš, že se umyla.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 15:44
Mike Thorn

Nato že to pro Christin bylo poprvé byla úžaná nejspše bych ji to i řekl kdybych se nesnažil neudělat se přestože sem tomu nakonec podlehl a postříkal sem ji zatím co rukama sem pečlivě spracovával její ňadra Když se rozhodla požádat abych to neskončil se smyslným úsměvem sem pokračoval v hraní. Když se kolem mě omotala jako chobotnice netušil se popravdě jak z toho. Když me nakonec pustila chvilku sem ji hladil po tváři dokud neusnula a pak nás přikrýl a usnul taky.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 15:29
Pán jeskyně Kelzat

Ani nevíš jak dlouho jste se líbali, muselo to být hodně dlouho. Christin nakonec pohnula boky a podpořila tak tvé vzrušení. Jak se dotkneš její ňader, tak jí z úst unikne vydechnutí. Tvoje práce rukama i boky začne být znát. Christin začne divoce oddychovat, když se chystáš přestat, tak tě pevně chytí. Prosím, prosím. Jediné co z ní unikne. Ještě chvíli tě přinutí pokračovat a pak silně zařve slastí. Omotá ruce a nohy kolem tebe. Nakonec tě prospustí a ležíte. Po chvilce si položí hlavu na tvé tělo a uslyšíš jak pravidelně oddychuje. Usnula.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 15:11
Mike Thorn

Začal sem ji jemně hladit jako bych chtěl ukončit nebo utišit její bouřlivou rekaci. Vrátil sem ji polibek a když se začala nadechovat k dalším slovům raděj sem ji umlčel polibkem a doufal sem že jsou stěny zvukotěsné. Když vidímjak se klepe pomůžu ji vlastníma rukama. Vychutnávám si její polibky a a mé ruce nakonec po jejích pocích vyjedou až k ňadrům které začnu pečlivě zpracovávat rukama. Nakonec ji povalim pod sebe a ještě několikrát doni proniknu. než toho nechám a zůstanu jen vedlení ležet.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 14:58
Pán jeskyně Kelzat

Když váš styk ukončíš, tak vidíš Christi jak leží s otevřenými ústy a očima. Její tělo se lehce třese, kdo ví jestli slatí nebo bolestí. Dlouho vůbec nereaguje, pak se pomalu otočí na bok. Nakloní se a přitoskne se k tvým rtům v polibku. Miku... to bylo.... Vydechne a znovu hledí do stropu, potom se znovu otočí. Prostě... Nemůže ale najít vhodná slova. Zřejmě dost namáhavě se zvedne, vidíš jak se jí klepou ruce, když se o ně opírá. Obkročí tě a sykne přitom bolestí. Pomalu dosedne na tvůj klín a pak lehne na tvoje tělo. Cítíš její rychle rychle se vzdouvající prsy. Podívá se ti do očí a začne tě dlouze pomalu líbat jako odpověď.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 14:47
Mike Thorn

Užíval sem si to, ale pravdou bylo že sem se bál že zasadím Mika a dostanu šediváka. Užíval sem si to když sem ucítil její nechty v zádech vydechl sem a nadechl se znova dlouho sem na to čekal sice ne s Christni. Nakonec sem to ukončil a položil sem vedle ní a políbím ji na tvář.

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 14:31
Pán jeskyně Kelzat

Celou dobu se na tebe dívá s bolestnou grimasou ve tváři. Obejme tě rukama. Po delší době, začne slyšet jak ti tiše do ucha začíná vzdychat. Hlasitost se začne zvyšovat. Pevněji tě sevře a lehce zaryje prsty do tvých zad.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 14:26
Mike Thorn

Musel sem trošku poúsmát když se bránila, chápal sem ji až moc dobře, ale věděl sem jak překonat její ostych. Ne silou, ale jemností a něžností.
Když sem do ni prniknul utnul se vykřik polibkem a pak sem se stáhnul jelikož sem věděl co bude následovat a po chvilce laskání sem do ni znovu začal pronikat v pravidelném rytmu.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků|⇐ 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)