Návrat bohů (7 stran zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Návrat bohů

Pán Jeskyně:

Kelzat

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Na svět přišla další válka. Je nedaleká budoucnost. Vzhledem k technické vyspělosti lidstva hrozí katastrofa a vyhlazení většiny populace těmi nejničivějšími zbraněmi. To se má ale změnit, protože přichází někdo, kdo zde už tisíce let nebyl.

Klíčová slova:

sci-fi

Jaké hráče:

mám domluvené, kdyby někdo známý vyloženě chtěl, dá se domluvit přes poštolku

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/2) Eddings, Netopir

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků|⇐ 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 ⇒|

Pán Jeskyně - 31. prosince 2014 14:03
Pán jeskyně Kelzat

Vítězně se usměje.
Při tvém šeptání ti jen spokojeně přede do ucha.
Když ji zbavíš jejích šatů, tak celá ztuhne a zvedne k tobě pohled. Až teď můžeš kompletně ocenit její tělo, fyzická námaha je znát, její tělo má výstavní tvary. Spočátku ti nohama brání přístup do klína, ale nakonec se podvolí. Tvá snaha přinese své ovoce. Christin zavře oči a spokojeně oddychuje. Rukama sevře okraje postele a nechá se uspokojovat a radit. Až nakonec prudce vydechne, prohne se a sevře nohy těsně k sobě.
Když na ni nalehneš, tak ti jen vyděšeně hledí do očí. Po proniknutí jen bolestně vykřikne a po tváři se jí začnou kutálet slzy.

Mike Thorn - 31. prosince 2014 10:20
Mike Thorn

Viditelně sem se chystal na další příval obhajoby a pak sem se zarazil. "No vyhrála si." Pronesu nakonec.
Jemně ji pohladím po tváři. Jistě převedu tě tím Chris." Slíbím a políbím ji na krk. Pak ji jemně začnu rukama zpracovávat mezi polibky. Občas k ní pronesu pár slov rady nebo laskavých intimních slov.
Lehce ji položil na postel a skloním se k ni a oparně ji zbavím šátů a povzbudivě se na ni usměji. Hodlám ji přívest na vrchol slasti i když ji občas musím radit co a ják. Zkušeně jejímladé tělo připravuji než do ni prniknu oparně.

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 22:38
Pán jeskyně Kelzat

Placáš roztomilé hlouposti. Odpoví ti.
Chvíli přemýšlí, nakonec sjede rukou do tvého klína a nahmatá tvůj úd. Tak velký? Vydechne udiveně. Poradíš mi co mám dělat? Provedeš mě tím vším? Stydlivě se zeptá.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 22:31
Mike Thorn

"Kecal?" Zeptám se dotčeně. "Rýl sem, navážel se žvanil motál jedno přes druhé, ale nikdy sem nekeca." Pronesu svou obhajobu pobaveně, ale i vážně tedy jak mi to úsměv dovolí.
Když se odlepí do mích úst podívám se na ni a jemně ji položím prst s klidným pohledem člověka, který ji plně rozumí. Políbím ji a pak se ji podívám do oči. "TO je jen na tobě." Pronesu zcela vážně.

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 22:22
Pán jeskyně Kelzat

Plácne to tebe dlaní. Říkala jsem že jsi kecal. Zasměje se. Bez přestání tě líbá ikdyž odhazuješ její šaty a posouváš ji blíž. Jakmile ucítí tvé vzrušení, tak se odlepí od tvých rtů. Vážně se na tebe zahledí. Já nevím Miku, nikdy jsem... Znovu se začervená. Pak se v ní objeví nečekaná odvaha, zvedne tvou ruku a položí si ji na hrudník. Jestli o to ale stojíš, tak s tebou bych se odvážila. Odpoví nakonec se znatelně roztřeseným hlasem.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 22:11
Mike Thorn

Podívám se na ni a usměji "chodíci transparen dívejte se na mě a dovedu vás k šedíváků?" Zeptal sem ji.
Nechtěl sem ji tak trapit, ale bylo to prostě tak nějak lepší trošku dívku schladit. Pomyslel sem si vážně v duchu sem doufal že Scarlet je na živu i když sem se pomalu smiřoval s tím že je to jinak. Sleodval sem její reakci a pak sem e usmál když si sedla na můj klín obkočmo a položila si mé ruce kolem pasu. Naklonil sem se k ní a vychutnával si ten dlouhý políbek. Lehce sem jim smetl horní díl z ramen. A přitáhl si ji blíž tak blízko že musela doslova cítit mé vzrušení. Ale nějak sem se nemohl odhodlat pokračovat.

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 22:04
Pán jeskyně Kelzat

Pevněji ti sevře ruku. Dobře. Odpoví jen. Po přivinutí se k tvým rtům vděčně přitiskne.
Jsi mnohem víc než inspirace. Odpoví ti. důvod proč jít dál. Odpoví a pohladí tě po tváři. Také klouže po tvém těle. Cítíš že když se přiblížíš jejímu hrudníku tak se zhluboka nadechuje. Dívá se na tebe s naprostým smířením s neúspěchem. Když jí ale řekneš pravdu, tak jen vykulí oči a vstane z židle. Sedne si na tebe obkročmo čelem k tobě. Opatrně zvedne tvé ruce a položí si je na pas a přitiskne se k tobě v polibku, který nemíní ukončit.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 21:53
Mike Thorn

"Jak si budeš přát." Pronesl sem zcela vážně a dal sem tak najevo že je to jen jejich rukou jak to bude. Zda ano nebo ne.
Když jsme se opět políbily dpřivinul sem ji k sobě a dlouhou chvili sem ji nepouštěl. Nakonec se ji dal možnost polibek ukončit.
"Já ... ještě nikdy sem pro nikoho nebyl inspiráci." Pronesu zraženě zcela mě tím zaskočila. "jsem ale rád že ... no že sem ti mohl pomoci duševně." Oznámil sem ji vážně a podíval sem se ji do očí s jistou dávkou ohromení nad jejím výkonem.
Moje prsty jemně klouzali po jejím těle jako by hrály nebo ladily nějaký nastroj. Po její otázce zvážně a zahledím se ji do oči. "Vážně chceš pravdu?" Zeptám se jako by se ji to nemělo líbit. Po dramatické odmlce ji políbím a věnuji úsměv. "Opravdu se mi líbíš Christin. Neříkal bych ti takové věci kdybych si to nebyla pravda. Máš své kouzlo svůj rozum a co hlavní si prostě ty." Pronesu vážným hlasem jako bych se ji spovídal.

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 21:40
Pán jeskyně Kelzat

Když ji utišíš, tak na tebe jen upře tázavý pohled, který se ale brzy změní na vděčný. Vaše cesta ke stolu se stane cestou plnou polibků a Christin je štěstím bez sebe. Kdyby mohla, tak by ani nedýchala aby tě mohla líbat. Můžeme to někdy zkusit. Kývne. Když mluvíš o její kráse, tak celá zrudne. Miku... Pošeptá. Očividně ji takhle nikdo nikdy nechválil a nelichotil. Místno dalších slov se jen na tvé rty přitiskne svými.
Jo dal nám pěkně do těla. Myslela jsem že vypustím duši, ale když jsem viděla jak se držíš, tak jsem si řekla, že musím vydržet. Zavzpomíná na trénink.
Pod dotykem tvých prstů se jemně rozechvěje, tvář ji zahalí spokojený výraz. Kůži má hladkou a po uplynulých týdnech je její tělo pěkně pevné. Miku, vážně ti připadnu hezká? Ale opravdu prosím. Požádá tě. Zdá se že pořád nemůže uvěřit tomu že se ti líbí.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 21:30
Mike Thorn

Položím ji prst na rty abych ji umlčel ohledně prsou. Její polibek mě zaskočil a pak sem naklonil a vrátil dlouhý políbek. Když skončím s proslovem a vidím jak na mě visí pohledem skloním s k ni a pohladím ji po tváři a políbím ji.
"To bychom mohli." Pronesu a pak šeptem do jejího ucha pronesu. "Jen nevím zda bych měl s takou kráskou v jedné sprše abych ti neubíral čas na to být ještě krásnější."
Usměji se na ni. "nebyl čas stloustnout kaše a pořád dokola honička." Pronesu jako by nic a jemně ji přejedu rukou po hrudi a břišních svalech. "Ale ty vypdáš jako atlet." Pronesu zcela vážně a usměji se na ni.

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 21:21
Pán jeskyně Kelzat

Protože...moje prsa... Stydlivě k nim sklopí pohled. Když k ní šeptáš, tak jen slyšíš jak přerývavě dýchá. Když přestaneš, tak tě uchopí za hlavu a prudce tě políbí. Její výraz značí, že to sama nečekala. Když jí začneš lichotit, tak se začne rozplývat a visí na tobě pohledem. Třeba, třeba se můžeme někdy vysprchovat spolu. Dodá nesměle, když mluvíš o sprše a o ní. Jídlo vypadá stejně, ale pochutnal sis víc. Ze sezení na tvém klíně je znovu nesvá, ale už ne tolik jako dřív. Bylo to mnohem lepší než to předtím. odpoví. Ale je to pořád kaše. Dodá. Nakloní se k tobě a nesměle tě políbí. Odhodlá se a rukou ti přejede po hrudi. Je z tebě pěknej svalovec. Okomentuje to.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 21:11
Mike Thorn

Podívám se ji do oči a políbím ji. "Proč bych se ti měl smát?" Pronesu vážně a skloním se k ni a zašeptám. "Si půvábná svým vlastním způsobem, kterému se jen málo žen vyrovná." myslel sem to vážně její ňadra byla sice trošku menší, ale rozumně se shlédnul všechny výhody Christin.
Jemně ji ruku sevřu a usměji se na ni. "S tebou daleko víc." Pronesu a pak se podívám směrem k e sprše. "I tahmle ta sprcha je faj, ale tvá přitomnost je mi dražší." Oznámím. Když vyzvednem jídlo z dávkovače usměji se na ni a po jídle si ji usadím na klín. "Jak ti chutnalo?"

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 21:04
Pán jeskyně Kelzat

Víš jak to myslím. No snad ne. Odpoví zamyšleně.

Jen hluboce polkne, tak se tvému vtípku pousměje.
Chvíli tvým rukám vzdoruje a zvedne k tobě vážný pohled. Nebudeš se smát? Potom pomalu povolí a nechá si své ruce položit kolem tvého pasu. Odhalí se ti tak její ňadra. Jsou asi poloviční než jsi zvyklý u průměrných žen, za to jsou ale perfektně tvarované a pevné. Rukama u pasu tě při polibku přitáhne blíž. Snad ani nechce přestat, ale přestane. Ale...jistě. Odpoví trochu překvapeně. Chytí tě za ruku. Jak se ti vůbec líbí pokoj? Zeptá se když seberu trochu odvahy pro mluvení.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 20:53
Mike Thorn

"Neboj tohle bych neřešil." pronesl sem vážně a nechal sem to už být.

"Ano ty." A pak zavrtím hlavou. "Ale no tak Christy taková kráska jako ty by měla být poznat aby nebyly dohady jestli je to člověk nebo konev na záhradu." Oznámím ji.
Jemně hladím po těle. Jemně ji uchopim za ruce a položím si ji ruce kolem svého pasu. A pak ji políbím. "Já ti nechci ublížit Chris." Pronesu a políbím ji znovu. "Nedáme si něco k jídlu?" Navrhnu nevině.

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 20:40
Pán jeskyně Kelzat

Jen kroutí hlavou s úsměvem na rtech. Pak zvážní. Doufám, že mě nikam nepošlou umejvat hajzlíky nebo tak.

Zřejmě nešlo o tutéž osobu, ani asi o živého Oriana, jen ta podoba hlasu. Jemně se pod tvým dotykem chvěje. Já? Zeptá se vyjeveně. Namaluješ mě? Zeptá se pak žertem. Není to tak hrozný. Uchichtne se. ale třeba bys to rád zkusil.
Při polibku se ti poddá a sklouzne jí její horní díl. Bleskurychle zakryje své poprsí rukama. Pěkně přirozeně voníš. Odpoví tišším hlasem. Pohledem sklouzává po tvém odhaleném těle. Páni. Pronese jen. Pak zvedne pohled k tobě a natáhne se pro další polibek.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 20:26
Mike Thorn

Podívám se na něj s pozvyženým obočím. "No asi ano." Pronesl sem a pak sem se zašklebil. "A ty sis myslel že jde o něco jiného?" Pak sem pokrčil rameny. "No jo uvidíš a pak povýš."

Chystala sem položit další otázky když sem si uvědomil jde o tu Orianku tak sem se usmál. Nadechl sem aby položil další otázku když sem byl přerušen Christin. Jemně ji pohladím po tváři a jejích křivkách. "Víš že teď by si mohla pozovat pro obraz?" Zeptám se ji vážně. "No když tak prosíš tak jo." Pak k sobě čichnu. "A hlavně aby si to semnou vydžela pronesu vážně a osprchuji se. Pak si obléknu jen spodní část šatů a vydám se k ni a políbím ji dlouze. "Už nejsem tak cítit?" Zeptám se žertem.

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 20:17
Pán jeskyně Kelzat

Jasně na tohle vám ty nosy cvičijou co? Uchechtne se. Pak do tebe drbne. Já to věděl. Zasměje se. Jasně, tak snad spolu. Ty podpůrný práce se mi nelíbjej. Odpoví nakonec vážně.

Okraj solárního systému. Dostane se ti odpověď. Hlas je o poznání méně strojový, zní jako k tobě mluvila ta Orianka přes telefon. Když se otočí, tak vidíš že Christin má horní díl kombinézy jen přehozený přes ramena, tak že kryje její část jejího těla a její prsy. Můžeš si všimnout jak její postava nabrala sportovních tvarů, je to vidět i na tvarovanějším pozadí a celkovím držení těla. Trochu stydlivě se na tebe podívá. Pak ale odpoví na tvou otázku. Nevím jestli čistější, ale mám dobrej pocit že jsme pro to něco udělala. Odpoví ti. Nechceš to zkusit? Kývne hlavou ke koutu. Počkám zde. Políbí tě na tvář.

Mike Thorn - 30. prosince 2014 20:06
Mike Thorn

Už žu sem mu chtěl říct že kdyby se nedíval na kozy tak by něco zjistil, ale ovládnul sem se. "Jo měl sem štěstí náhodou sem to vyčenichal." Odpověděl sem. "Jo to taky, ale hlavně ten přístup k sexi kočkám." Prohodil se vážně. "Hele jen sem chtěl zjisti zda budem spolu nebo tě přeřadí." Odpověděl sem věcně.

Když se rozsvítila zamyslel sem se a pronesl sem dotaz. "Cíl cesty?" Zeptal sem se. Když sem ucítil dotek jejího těla tak sem se otočil. "Zatím nic podstatného." Odpověděl sem apopravdě a dal sem ji ruce kolem pasu. "Nejspíš jo, ale řekni je to úleva?"

Pán Jeskyně - 30. prosince 2014 19:54
Pán jeskyně Kelzat

Orianu, tak si říkaj? Nikdy jsem nezjistil jak si říkaj. Pokývá hlavou.
Kecy, oba sme to dělaly pro ty prachy. Usměje se. Když vidí své jméno, tak se na tebe vražedně podívá. Jasně, nic podstatnýho. Zakroutí hlavou.

Ani jednu z nich jsi neviděl, ale rozhodně výběru Orianů neunikli a minimálně Scarlet musela být vhodným kandidátem na vojáka. Nebo snad ne?

Děkuju Miku. Odpoví ti. Je to zvláštní, slyšíš jen syčení a žádné cákání vody. Obrazovka se po tvém dotyku aktivuje. Jen bíle svítí, pak se na ní vypíše obvyklý nápis s popisem lokace. Úderná loď. Při prohlídce si ani nevšineš že pára už nesyčí, nečekaně pak ucítíš dotyk těla na zádech a ruce kolem krku. Je to zvláštní, vylezeš suchej, jen máš mokrý vlasy. Uslyšíš hlas Christin. Na co jsi přišel ty?

Mike Thorn - 30. prosince 2014 19:36
Mike Thorn

Podíval sem se na něj a usmál sem se. "Máš pravdu naši přátele z Orianu to berou ve velkém." Odpověděl sem mu.
Podívm se na něj příkře. "Oba jsme dělali to aby se ve svobodné světě žilo líp." Pronesl sem vážně a pak sem se ušklíbl. "tak to, alespoň říkali ne?"
"Jinak podle všeho do války." Oznámil sem tiše. "Neboj nic podstatného." Nakonec sem jen přikývnul. Možná myslel na to jedno, ale uvažovalo mu to rychle.

Anna se mu líbila byla dobře rostlá, ale Christin měla své kouzlo jinde než v půvabu, ale i tak se dalo více seznámit.

Když nás přesouvali sledoval sem ostatní skupiny v naději že zahlednu znou tvář. Pokud shledali jako vhodného mě a dokonce Matthewa tak bylo logické že tu někde bude i sestra a Scarlet.

Když nas rozdělily zadoufal sem že bych mohl dostat pokoj sněkým jiných abych mohl navázat kontakt s dalšími lidmi. Když se ke mě připojila Christin tak sem se na ni usmál a mrkl sem na ni.

Po skončení prohlídky místnosti sem se otočil na Christin a políbil sem ji na tvář. "Ale jistě." Pronesl sem poslušně. "Vedla sis výborně lip něž někteří muži." Pronesl sem pochvalně. A zatím co se sprchovala sem se rozhodl prozkoumat obrazovku.

Vypisuje se 20 z celkem 285 příspěvků|⇐ 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)