2012 - Konec světa? | Diskuze - Aragorn.cz



Diskuze

2012 - Konec světa?

Správci:Garric
Popis:Docela by mě zajímalo, co si myslíte o roce 2012? Jistě znáte toto datum a víte z čeho vychází a co se má stát. Bude to konec světa? Nebo jen začátek nového věku? Nebo se nestane vůbec nic? ...
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Co myslíte že bude příčinou možného konce světa, ať už 2012, nebo jindy?
Vnější události (meteor, výbuch supernovy, Slunce,...)5
Vnitřní události (zemětřesení, supervulkán,...)3
Člověk13
Apokalypsa (kdyby snad někdo věřil)2
Něco jiného (Co? -> Do diskuze..)5
28 celkem
Nástěnka:
Pro ty co neví:) A i pro ty co ví je tohle video dost zajímavý :)
http://www.youtube.com/watch?v=c79no-x0ZL0

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 422 příspěvků1 2 3 4 ... 22 ⇒|

Tred - 29. března 2016 14:50
Tred

It's a trap
Každá změna přichází zevnitř. Tak jako nemůžeš změnit sebe, pokud nezačneš jinak myslet, se nezmění svět pokud lidé nezačnou přemýšlet.

Puti - 25. března 2016 18:26
Puti

Dnešní apokalypsa má jméno.. Angela Merkel

kosmik - 2. února 2014 22:52
kosmik

Další volby?
Čas je jen hrst listí ve větru.

Keisell - 1. února 2014 23:42
Keisell

Čekáme za pár měsíců další apokalypsu ne? :D
Už nikdy ... nechci potkat škrkny!

kosmik - 1. února 2014 00:08
kosmik

Čekal jsem hodně :D ale tohle je moc :DDD. Stejně nej je: Byla nalaezena první stránka bible píše se tam: Takto kniha je vymyšlená, jakákoliv podobnost s realitou je čistě náhodná.

PS: Moje babička počítala kolik ona přežila konců světa a očistných dnů. Dobrala se k číslu 48, možná ji naše generace trunfe :D
Čas je jen hrst listí ve větru.

Dharmi - 29. ledna 2014 18:01
Dharmi

Jak teď napsal Follower ten poslední příspěvek, tak se mi před očima objevila ta oblíbená postavička mnoha her, povídek a vtipů-nahý zarostlý muž s velkou cedulí před sebou: Konec se blíží!!! :)
Chodím se sem bavit , vždy mě pobaví když takový hambáč s cedulí otevře dveře do téhle diskuze a s kamennou tváří a s absolutním přesvědčením zarytě zvěstuje bez sebemenší pochyby: KONEC SE BLÍŽÍ!!!!!!!!!!
Teď mě ale napadá otázka: No a co jako? Co z toho pro nás plyne šílenče?(obleč se) Jediné co zní rozumně a co se k tomu dá rozumného dodat napsal tady dole Tred - na co myslíš, to přitahuješ. Na tom něco bude. Nebo se zařadíme mezi pološílené esoteriky, kteří utíkají před mimozemšťany, hledají supermana, který má zachránit svět a budujeme betonové kryty, abychom ten KONEC už zase znova a znova(každých pár let) přežili?
Dharmí

Follower - 29. ledna 2014 16:57
Follower

Konec světa je už na dohled, tedy přesně řečeno konec této civilizace... Více zde: http://dogma5.wz.cz/

Tred - 2. ledna 2014 23:36
Tred

Jo jasně NWO je celkem jistý, ale ruku na srdce opravdu si myslíte že se to nebude dát nijak hacknout? Já jsem strašný idealista a celkem i naivka, ale věřím že proti všemu se dá bojovat. Poslední dobou začínám být celkem alergický na takové ty kecy jako "Svět jde do sra*ek, všichni budeme žít jak říkal Orwell a za všechno můžou ti nahoře." Tím nechci říct že jsem slepý. To ne. Jsem si celkem jistý že policejní stát tu bude do pár let, ale jak říkám vždycky tu bude způsob jak systém obejít a jak říká klaskik: Chceš-li změnit svět, musíš nejdříve změnit sám sebe. Takže nejlepší způsob jak změnit tuhle budoucnost spočívá v tom přestat pořád zvěstovat pohromu a vidět na každém rohu spiknutí a místo toho hledat v tom světě to dobré a na to se zaměřit, protože jeden ze základních zákonů vesmíru říká: "To na co myslíš, o čem mluvíš a v čím jménu jednáš. To přitahuješ." A nechceme přece přitahovat to špatné ne?
Každá změna přichází zevnitř. Tak jako nemůžeš změnit sebe, pokud nezačneš jinak myslet, se nezmění svět pokud lidé nezačnou přemýšlet.

Padre557 - 2. ledna 2014 13:05
Padre557

Koniec sveta bude taký že budeme zotročený ked sa nastolí Nový svetový rád tzv. New World Order ...
Budeme ako ovce a verte že sa to už deje ... najhoršie na tom bude to že nám to nebudú musiet vnucovat ale budeme to chciet ...
Napr.
Budú chciet začipovat ľudí tak dajú do obehu nejaké vírusové ochorenie a povedia že očkovanie je riešenie a ľudia sa zaočkujú a spolu s vakcínou tam bude čip ...
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

Darth jofry - 14. listopadu 2013 13:56
Darth jofry

No, žijeme a nic převratného se nestalo, takže můžeme mýtus považovat za vzvrácený :D
Útočná puška Kalašnikov se skládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: pažba a hlaveň. Pažba nemusí být vždy přítomna.

Keisell - 29. prosince 2012 22:10
Keisell

Každý má na ni jiný názor. Můžete názor říci, ale myslím, že tím toho druhého nepřesvědčíte. Já osobně si myslím, že někdy to církev přehání ... třeba když vykradli kostel a oni hned strčili do novin číslo účtu. To mi přišlo hodně drzé. Když jsou, ale lidé ovce klidně jim plaťte ... Třeba katolická církev je opravdu chudá. Opravdu se omlouvám věřícím, ale je to nejbohatší společnost tady a pořád berou peníze od lidí kolem sebe. To je můj názor.
Už nikdy ... nechci potkat škrkny!

Dharmi - 29. prosince 2012 17:34
Dharmi

Padre557 28. prosince 2012 20:34
Já myslím že mnohé charitativní akce, které církev dělá jsou pro společnost velmi prospěšné, alespoň pro ty, kteří na tom závisejí-nemocní, postižení...
Dharmí

Padre557 - 28. prosince 2012 20:34
Padre557

Ale v čom je fajn?
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

Ronkar - 27. prosince 2012 13:17
Ronkar

Církev je fajn
Věř snům. Věř svému srdci a věř svému příběhu. (Neil Gaiman)

Padre557 - 25. prosince 2012 20:04
Padre557

Smrtijedka 25. prosince 2012 19:33
diky :D
inak super obrázok :D
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

Keisell - 25. prosince 2012 19:33
Keisell

Souhlasím, že církev je mafie. :D
Těšila jsem se na tu apokalypsu a nic ... nuda... :D

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481635_468823756498867_1287931168_n.jpg
Už nikdy ... nechci potkat škrkny!

Padre557 - 24. prosince 2012 17:52
Padre557

nie nie...cirkev je mafia!
A veľká
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

Tred - 24. prosince 2012 17:21
Tred

Věřím v náboženství ale v církev rozhodně ne..... Církev je jen korporace
Každá změna přichází zevnitř. Tak jako nemůžeš změnit sebe, pokud nezačneš jinak myslet, se nezmění svět pokud lidé nezačnou přemýšlet.

Padre557 - 24. prosince 2012 09:58
Padre557

Nie vo všetkom samozrejme :D ale iba v niečom :)
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

kosmik - 24. prosince 2012 09:48
kosmik

Ty veříš církvy? Tak to je konec světa.
Čas je jen hrst listí ve větru.

Vypisuje se 20 z celkem 422 příspěvků1 2 3 4 ... 22 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)