Admini pro vás (155 stran zpět) | Diskuze - Aragorn.cz



Diskuze

Admini pro vás

Správci:Systém, Amunak, apophis, ixiik
Popis:Máte dotaz na nějakého admina? Chcete s adminy něco pořešit? Chcete si postěžovat? Zde je pro vás to správné místo!
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
toto je systémová (oficiální) diskuze
Nástěnka:
Tato diskuze slouží ke komunikaci s administrátory serveru Aragorn.cz

Řešte s námi to, co se Vám líbí, nelíbí, co se Vám nelíbí na práci správců, adminů, nebo koho byste naopak pochválili za nějaký vhodný zásah či pomoc.

Berte to zde, prosím, jako otevřenou diskuzi, kde nic kolem adminů a správců není tabu. Nebojte se vyslovit svůj názor.

Jedinou podmínkou je, že vše bude v rámci slušnosti.



Bug - pokud jste nalezli chybu, tak ji hlaste v této diskuzi.
Aragorn vývoj - máte-li návrh, co byste chtěli vylepšit, upravit nebo zrušit, tak k tomu slouží tato diskuze.
Aragorn.cz počtvrté - pokud se chcete zapojit do vývoje nové verze Aragornu dobrým nápadem či podobně, tak můžete v této diskuzi

• Jak na obrázky, formátovaný text a jiné "vychytávky" pro Nástěnku Jeskyně, Diskuzí a do Poznámek pro PJe?
Stačí se podívat na Jak psát web, třeba tam najdete nějaký ten zajímavý návod a pak už se jen trochu snažit. Učení hrou.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 3114 příspěvků|⇐ 1 ... 153 154 155 156

ixiik - 27. října 2009 13:27
ixiik

MegaEdwin 27. října 2009 13:19
A2 jelo paralelně s A3 už dost dlouho. Jestli ještě pojede je ve hvězdách. Jinak řečeno, kdo zaváhá nežere.. a nečte :)

Krom toho, to že jsi bonusový uživatel ti dává určité výhody, ale nikde není psáno, že se dočkáš rychlejší reakce než nebonusový uživatel :)
Byl jsem na AraLARPu I, II, ... IX, AraPaintBallu I a II, , Castle LARPu II, III, PragoConu 2007, 2008, 2009, CONVENTIcONu 2009, účastnil se akce AraSponzoring Zoo, těším se na NAL :). Jo - Žiju Aragornem, no a?

MegaEdwin - 27. října 2009 13:19
MegaEdwin

Mam mocinky velky problem a potrebuji na to ochotneho admina (platim si i bonus, takze jako doufam v rychlou odpoved).

Kdy pojede A2? Potrebuju si tam vytahnout svy hustometalovy texty.

ixiik - 21. října 2009 16:18
ixiik

Annox 21. října 2009 13:35
Mno co Noxi:) tak se holt dozvědí o tvých úchylkách s růžovejma kamašema :)
Byl jsem na AraLARPu I, II, ... IX, AraPaintBallu I a II, , Castle LARPu II, III, PragoConu 2007, 2008, 2009, CONVENTIcONu 2009, účastnil se akce AraSponzoring Zoo, těším se na NAL :). Jo - Žiju Aragornem, no a?

Annox - 21. října 2009 13:35
Annox

No... Tabu tabu... nevím Ixi... já rád své tabule zavřené... :)
Moderní realista uznává pouze pesimistický optimismus.

MegaEdwin - 20. října 2009 21:01
MegaEdwin

Tak to fuck off. Jsem si myslel, ze jsou pro tebe city prednejsi nez penize.

jilm - 20. října 2009 19:21
jilm

Ix a jeho pritelkyne bohuzel nemaji prava k soukromym vystoupenim, mam je pod smlouvou.
Shit happens.

ixiik - 20. října 2009 18:32
ixiik

MegaEdwin 20. října 2009 17:56
A kdo se bude účastnit?
A jestli mi odpovíš "ty a tvoje přítelkyně" tak se di bodnout rovnou :D
Byl jsem na AraLARPu I, II, ... IX, AraPaintBallu I a II, , Castle LARPu II, III, PragoConu 2007, 2008, 2009, CONVENTIcONu 2009, účastnil se akce AraSponzoring Zoo, těším se na NAL :). Jo - Žiju Aragornem, no a?

MegaEdwin - 20. října 2009 17:56
MegaEdwin

nekopirujte mi koncept :D

Ne mel bych dotaz na mixika, jestli by nemel cas na sobotni swingers party.

Buri the Great - 20. října 2009 16:00
Buri the Great

hater 20. října 2009 09:35
Stačí pohladit a splní přání?
http://napady.aragorn.cz

hater - 20. října 2009 09:35
hater

Astinas 19. října 2009 22:14
Tak todle je přesně ten typ přání, které admini plnit neumí, ale jinak jsme fakt jako džin v láhvi :-))

Astinas - 19. října 2009 22:14
Astinas

škoda, že tahle diskuze nebyl dřív. Tak den dva zpátky...
c'est la vie...

ixiik - 19. října 2009 19:13
ixiik

Buri the Great 19. října 2009 19:07
Myslím si že je nutná. Poslední dobou se množí všemožné fámy kolem adminů a pakliže lidé nemají prostor se adminů zeptat na jednom uceleném místě, tak to dle mého soudu nechají být a věří všemu co se jim kde řekne :)

A cenzura? Cenzura nebude. Tedy pokud tu někdo neporuší rámce slušnosti, zákony a nebo tu nebude někoho poškozovat.
Byl jsem na AraLARPu I, II, ... IX, AraPaintBallu I a II, , Castle LARPu II, III, PragoConu 2007, 2008, 2009, CONVENTIcONu 2009, účastnil se akce AraSponzoring Zoo, těším se na NAL :). Jo - Žiju Aragornem, no a?

ixiik - 19. října 2009 19:10
ixiik

Tato diskuze bude sloužit ke komunikaci s administrátory serveru Aragorn.cz

Řešte s námi to co se vám zda líbí, nelíbí, co se vám například nelíbí na práci správců, adminů, nebo koho byste naopak pochválili za nějaký vhodný zásah, či pomoc.

Berte to zde prosím jako otevřenou diskuzi, kde nic kolem adminů a správců není tabu. Nebojte se vyslovit svůj názor.

Jedinou podmínkou je, že vše bude v rámci slušnosti.
Byl jsem na AraLARPu I, II, ... IX, AraPaintBallu I a II, , Castle LARPu II, III, PragoConu 2007, 2008, 2009, CONVENTIcONu 2009, účastnil se akce AraSponzoring Zoo, těším se na NAL :). Jo - Žiju Aragornem, no a?

Buri the Great - 19. října 2009 19:07
Buri the Great

Opravdu je tahle diskuze nutná? A nebude cenzura? :)
http://napady.aragorn.cz

Vypisuje se 20 z celkem 3114 příspěvků|⇐ 1 ... 153 154 155 156


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)