CONVENTIcON 2010 (6 stran zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

CONVENTIcON 2010

Správci:Laethé, Buri the Great, Gran, ixiik, Nailin
Popis:oficiální účast Aragornu.cz na připravovanému conu
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Orientační účast na ConventiConu ve dnech 20.-22.8.2010:
Rád bych jel.4
Neplánuji svou účast.0
Nemám absolutně (ale opravdu absolutně) šajn, zda-li se mi chce jet či ne.1
5 celkem
Nástěnka:
Conventicon 2010: V přípravě...

Conventicon 2009: Travolta, Top 10, fantastové a Imrik!

A je to tu. Pro organizátory děsivá představa nocí beze spánku, pro fanoušky sice to samé, ale ostatní zábavy jim za to stojí. Con, tedy Conventi(C)on, již tento víkend přináší Horečku sobotní noci v rytmu grunge, Top 10 českých autorů a program pro každého, kdo se (ne)honosí titulem fan. A přijde i Tvář CC – Imrik!

Od pátku 28. do neděle 30. srpna jsme v pražské OA Svatoslavova, kde nabízíme to, co máme ukryté v názvu – convention, setkání fanoušků, setkání spřízněných srdcí. Pokud rádi hrajete na jistotu, mrkněte na reportáž naší zvláštní časové zpravodajky. Pokud jste detailisté, servírujeme ochutnávku programu.

Horečka sobotní noci
John Travolta sice nedorazí (víme, titulky jsou svině), ale specialitou Conventiconu i tak bude pořádný sobotní večer plný tance and company. Zahraje grunge-Lo-Fi kapela Singhaia (ochutnávku hudby naleznete na http://bandzone.cz/singhaia ). Uvidíte šermířskou skupinu Ater Helios (ta chystá i sobotní workshop a vystoupení v pátek). Plus masivní fireshow a tance z různých koutů světa (bollywood, renesanční, břišní, Four To Tango) i výrazové divadlo připravené Aragorn.cz a Improvizovaným cirkusem. A deskovková tombolka na závěr.

RPG, divadlo a pohyb
Právě Aragorn.cz ve spolupráci s Improvizovaným cirkusem a taneční linií se hned ve dvou místnostech rozkročí mezi špetkou RPG a pořádnou porcí umění, kterému se říká pohyb. Workshopy a ukázky tanců, moderního divadla a věcí kolem. Více http://conventicon.cz/program/aragorn

Anime/Manga
Od osvědčených organizátorů největší tuzemské akce Advíku se můžete těšit na spoustu anime, několik odborných přednášek a workshop, případně si zaskákat na DDR nebo zazpívat se SingStar. Více http://conventicon.cz/program/anime-manga

ShowCon
Staré, staronové i nové seriály, které nám zachutnaly a proto bychom je rádi doporučili vaší pozornosti – o tom bude ShowCon. Six Feet Under, Big Bang Theory, Dr. Horrible's Sing-Along Blog... Více http://conventicon.cz/program/showcon

DarkAge
Nejen internetovým roleplayingem nás provede DarkAge s tematickými přednáškami z oblasti RPG, magie a stolních her. Více http://conventicon.cz/program/darkage

Duna
Ukázat košatý svět Duny, svět Franka Herberta, v jiném světle, to je cíl linie o střípcích naší budoucnosti. Více http://conventicon.cz/program/duna

Top 10
Jména myslím budou stačit: Miroslav Žamboch, Honza Kantůrek, Františka Vrbenská, Leonard Ledek, Pavel Renčín, Tomáš Němec, Vlado Ríša, Petra Neomillnerová a možná přijde i Ondřej Neff.

Conventicon linie
A konečně jsme si něco přichystali i my. Naše přednášky znáte díky pořadům MaelströMu. Volným tématem nám budiž fantastika s přesahem. Těšte se na přednášky z nejrůznějších oborů jen rámcově spojených s fantastikou.
Vybíráme divadelní přednášky o Vráně a Warhammeru 40 000. Nadopujeme se Psychotropními látkami. Ukážeme, proč nás Baví být atheistou. Vědecky vás vzděláme, jak jsou na tom Subkultura a fandom. A zjistíte, jak je to s tou Smrtí ve fantastice. Více http://conventicon.cz/program/conventicon

Chléb a hry
A protože si všichni rádi hrají, i dospělí (pokud tedy mají čas), tak na vás čekají i RPG přednášky, ale především volná hraní. Plus herna deskovek a ukázky a RPG z počítačové hry Dragon Ages.

PS: Abyste nám opravdu neumřeli hlady, tak vás uvítá naše jídelna. A bude i čajovna od lidí, co stojí třeba za Dejvickou čajovnou nebo čajovnou Na cestě. A bude se u nás dokonce i prodávat: třeba knížky, hry nebo věcičky z Avalonie (http://www.avalonia.cz/eshop).

A pozor! Starat se o vás budou speciálně vybraní lidé v čele s Tváří boha, pardon, Tváří Conventiconu – Imrikem! Za Aragorn to budou Ixiik, Laethé, Bailey a Nailin.A to je vše přátelé, jádydády...!

Poslední info

Kdy: Pátek 28. srpna od 14 hodin až neděle 30. srpna do 15 hodin.

Kde: OA Svatoslavova (Svatoslavova 333, Praha 4)

Cena: 290 Kč pro přihlášené předem, 350 Kč pro předem nepřihlášené (platí se na místě)

Přespání: Zdarma ve spacácích.

Více na: http://conventicon.cz

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 130 příspěvků|⇐ 1 ... 4 5 6 7

Laethé - 21. října 2008 12:08
Laethé

Buri the Great 21. října 2008 11:59

téma pro sekci musí být široké, aby právě obsáhlo celou sekci - i hraní her, i pobíhání v kostýmech, i přednášky, i diskuze i cokoliv dalšího.
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Buri the Great - 21. října 2008 11:59
Buri the Great

Laethé 21. října 2008 11:55
Fantazie je velmi široký pojem a každý si pod ním představí něco jiného. A obsáhnout ho celý v tak krátkém čase je prakticky nemožné. Taky by mě zajímalo, jak si v takovém případě představuješ provedení? Hraní her, pobíhání v kostýmech, přednášky k tématu, diskuze?
http://napady.aragorn.cz

Laethé - 21. října 2008 11:55
Laethé

Buri the Great 21. října 2008 11:45

Nadhodila jsme to v diskusi, aby lidé zkoušeli co nejdřív témata vymýšlet a navrhovat...

Ale dobrá, začnu. Co třeba fantazie?
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Buri the Great - 21. října 2008 11:45
Buri the Great

Laethé 21. října 2008 11:40
Ale jakého, v tom případě? Ne, že bych byl proti, jen si chci zkusit ďáblova advokáta ;-)
http://napady.aragorn.cz

Laethé - 21. října 2008 11:40
Laethé

Buri the Great 20. října 2008 10:28

souhlasím s Grondharem, asi by to nemělo být úplně totéž... nebo tentokrát můžeme celou aragornskou sekci obtočit kolem jednoho jediného (značně širokého) tématu...
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Buri the Great - 20. října 2008 15:00
Buri the Great

Můžu z části zajistit zásobování, pokud bude potřeba a v mých silách, tisk letáčků samozřejmostí O:-)
http://napady.aragorn.cz

LinAris - 20. října 2008 14:54
LinAris

Jsem pro vše co prospěje Aragu :)
Lasombra nám opět fachčí !!! Yes !!! http://www.lasombra.cz/

Ghondar - 20. října 2008 12:44
Ghondar

Buri the Great 20. října 2008 10:28
Protože bych počítal s podobným publikem. Ale když to nebude úplně totéž, tak jo, bude to fajn.
"A person always takes his home with him, wherever he goes. Worlds are so vast—yet they fit easily into one's heart."

Buri the Great - 20. října 2008 10:28
Buri the Great

Já bych byl pro. Co se týče programu, jestli se osvědčí ten z Pragoconu, tak proč ho nepoužít?
http://napady.aragorn.cz

Laethé - 20. října 2008 10:27
Laethé

O co jde?

(než Vás totálně zmatu: já jsem současně členkou organizačního týmu conu i aragorňanka)

Plánujeme příští rok pod názvem CONVENTIcON nový con ve stylu Pragoconu a už se to začíná rýsovat. Termín byl určen na 23.-25. 10. 2009 (zhruba v této době do letošního roku býval Festival fantazie Speciál, který ale ten příští rok už nebude).

Zatím máme na netu vyvěšenou jen první pracovní verzi stránek s přihlašovacím formulářem, najdete ji zde: http://syntax.straylight.cz/proj/ccon/lvl2/.

Co můžete čekat?


Budou tam dvě linie MaelströMu (jedna geeky a jedna pro širokou veřejnost). Bude to v Praze a nejspíš ve škole. Chceme také poskytnout místo pro vlastní
program různým tématickým a zájmovým fandomovým skupinám - máme předběžně Dunu, Fénix, Advík (anime), Andor, Battlestar Galacticu a chceme pozvat i dinosaury (jeden z organizátorů je synem Jiřího Procházky a známe dobře
lidi z Pevnosti). Účast Abarinu, Darkage a Immortal Fighters je v jednání.

A co Aragorn.cz? Zúčastníme se s nějakým smysluplným programem?
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Vypisuje se 20 z celkem 130 příspěvků|⇐ 1 ... 4 5 6 7


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)