Liga jeskyň (8 stran zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Liga jeskyň

Správci:Snaga, Katanga, Neera
Popis:Sezónní soutěž jeskyní
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Nástěnka:
Liga jeskyň je dlouhodobý projekt pro všechny jeskyně, které drží a vydrží v provozu déle než pár týdnů. Jedná se o klání mezi jeskyněmi, o přehlídku nejlepších příspěvků za dané období. Díky Lize jeskyň má každý PJ možnost porovnat, jak si jeho jeskyně stojí kvalitou mezi ostatními, podívat se, jakým stylem vedou své hry jiní PJ nebo si prostě počíst to nejzajímavější, co se na Aragornu za poslední dobu zahrálo.

Jak Liga jeskyň funguje?
Ligy jeskyň probíhá po čtvrtletních obdobích. Volně se střídají klasická kola Ligy, kdy se prezentují nejlepší jeskynní texty za období, a speciální kola zaměřená na tvorbu postav, žánry nebo třeba nerealizované nápady. V první části období se posílají soutěžní příspěvky, v druhé části pak probíhá hlasování o nejlepší příspěvek za dané kolo. Hlasovat může každý, ne jen účastníci Ligy. Stačí si vyšetřit čas pro přečtení všech soutěžních textů za období. Každé kolo Ligy je vždy ukončeno sečtením hlasů, vyhlášením výsledků, odměněním vítěze a otevřením nového soutěžního kola.

Liga jeskyň: Co se smutně válí v šuplíku?Přichází nám jaro, tváře hladí teplý vítr a to, co bylo v zimě zalezlé a schované před celým světem, se probouzí, vylézá a ukazuje nám své krásy. Příroda to má dobře zařízené, probouzí se ochotně sama. Ale co dobré nápady? Nepotřebují naši pomoc s vylézáním z šuplíku?

Vyhlašujeme speciální jarní kolo Ligy jeskyní: Přehlídka neuskutečněných nápadů pro hru.

Každý z nás měl určitě někdy dobrý nápad, námět, svět, prostě něco, okolo čeho by se dala utkat skvělá hra. Nápad, který ale neměl možnost rozvinout se v plné kráse. Buď nám zlé síly Vesmíru znemožnily vůbec začít anebo hra po pár týdnech (či dokonce dnech) ztroskotala.
A co s takovým smutně zanedbaným nápadem dělat?
Přihlasme ho do Ligy!

Kolik nápadů přihlásíte, to je jen na vás. Jestli to budou originální nápady, upravené fanfikce nebo suché kopírování již vymyšlených světů a příběhů, to také. Jestli se jedná o hru vhodnou pro Dračí doupě nebo pro jiný herní systém, to není podstatné. Jakou formu prezentace nápadu zvolíte, to je také na vás. O tom, jak dobrý a jak skvěle prezentovaný je váš nápad, budou rozhodovat hlasující!

Své soutěžní texty nám zasílejte do konce března do diskuze Liga jeskyň. Hlasování bude probíhat během dubna.

A na závěr, abychom předešli nedorozuměním a šarvátkám, ke každému příspěvku prosím jasně a výrazně uveďte, zda stále plánujete nápad někdy použít a zda by vám vadilo, kdyby váš nápad použil pro hru někdo jiný.

Těšíme se na vaše nápady!
Katanga & Neera
DO TOHOTO FÓRA PATŘÍ POUZE SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVKY! PRO HLASOVÁNÍ, DOTAZY A PEL MEL SE PROSÍM PŘESUŇTE DO DISKUZE OKOLO LIGY (odkaz). NA JEJÍ NÁSTĚNCE NAJDETE I AKTUÁLNÍ LIGOVÉ DĚNÍ, TEDY KONKRÉTNÍ TERMÍNY POSÍLÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ A TERMÍNY HLASOVÁNÍ.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 167 příspěvků|⇐ 1 ... 6 7 8 9

Snaga - 1. října 2013 09:52
Snaga

Katanga 1. října 2013 09:40
Já bych taky napřed tady viděl několik příspěvků před úvodníkem.
Živý nebo jako umělá inteligence dokážu nebo vyvrátím Thomassenovu hypotézu.

Snaga - 1. října 2013 09:50
Snaga

Sidgar 1. října 2013 09:36
Nemá to být pro několik vybraných. Oslovil jsem PJ z dlouhodobě aktivních jeskyň, ale připojit se může každý.

Jsem proti rozesílání poštolky všem, takže zbývá úvodník. Zkusím na tom zapracovat.
Živý nebo jako umělá inteligence dokážu nebo vyvrátím Thomassenovu hypotézu.

Katanga - 1. října 2013 09:40
Katanga

Myslím, že aspoň první kolo by mělo být komornější, uvidíme, jak to bude fungovat. Rozhodně bych nehnala širší veřejnost do zcela nezmapovaných vod.

Sidgar - 1. října 2013 09:36
Sidgar

Jenom stručná k marketingu :)

Nebylo by možné nějak prolobovat nějakou reklamu na úvodní stranu Aragu? Myslím si, že pokud se má Liga nějak slušně rozběhnout bude potřeba oslovit dostatek lidí, nebo to má být komorní záležitost pro několik oslovených a vybraných?

Snaga - 1. října 2013 09:31
Snaga

Katanga 1. října 2013 07:55
Pojem text chápu co nejvolněji. Tzn. Žádný limit délky, osekávání povoleno, spojování příspěvků v jeden text povoleno. Povolil bych i vyznačené krátké komentáře - jako třeba: ..., po chvíli.

Je založená diskuze o pravidlech.
http://www.aragorn.cz/diskuze/liga-jeskyn-pravidla/#kom

Dám odkaz ještě na nástěnku.
Živý nebo jako umělá inteligence dokážu nebo vyvrátím Thomassenovu hypotézu.

Katanga - 1. října 2013 07:55
Katanga

Pár otázek a poznatků:
Je rozdíl mezi textem a příspěvkem. Lze poslat několik příspěvků najednou spojených v jeden text (ve chvíli, kdy se jedná o souvislou scénu, samozřejmě)? Lze příspěvky osekávat (Příklad - v jednom příspěvku mohu mít text týkající se scénky, ale zároveň třeba i narážky na scény předešlé či věci, které se prostě k dané scéně nevztahují a čtenáře, který není v jeskyni od prvopočátku, mohou akorát rušit)? Je limit délky jednoho textu? Musí text, který uvádím za svou jeskyni, obsahovat můj příspěvek (nebo to mohou být jen příspěvky hráčů)?

Ne, že bych chtěla hned tohle všechno využívat, jen se snažím vypíchnout některé situace, ať v budoucnu nedojde ke přím.

Snaga - 30. září 2013 18:35
Snaga

Příspěvky za září 2013
Živý nebo jako umělá inteligence dokážu nebo vyvrátím Thomassenovu hypotézu.

Vypisuje se 20 z celkem 167 příspěvků|⇐ 1 ... 6 7 8 9


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)