Nový spolek | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Nový spolek

Správci:Quirl
Popis:Šestičlenná skupina z Hradce Králové věnující se historickému šermu, válečnickému i jinému řemeslu, larpu a příležitostně Dračímu doupěti.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Nástěnka:
jiskra nenávisti k jejímu bohu, kterým není nikdo jiný než sámostná smrt, byla zažehnuta roku 2012 v Rosolově doupěti, kde byla vydána základní dogmata tohoto templu, snímající z lidu jeho malověrnost, který stále čeká na své vysvobození s jejich příchodem...

Členi rady kapituly:

Vašek Derner (leadr, kněz)
Richard Wunderlich (sicco, kněz)
František'Rascus'Hylmar (assasín, kněz)
Tomáš 'Pes' Jánský (špeh, kněz)
Vojtěch 'Rosol' Mareš (válečník, kněz)
Michal 'Phobos' Nýdr (alchymista, kněz)

I. R. R. M.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 11 z celkem 11 příspěvků1

Quirl - 8. února 2016 18:51
Quirl

ZÁKLADNÍ KRÉDO
------------------------------------------------------------------------------------------
1. Je jednen Bůh a to je smrt, všichni ostatní jsou tuhoš.
2. Nejsme služebníky, ale posly smrti, jelikož smrt je všemocná.
3. ??? je prorokem smrti. (stále nepřišel)
4. Nezabiješ nevinného. (tzn. vyznavače smrti)
5. Zabiješ vinného. (tj. "krmě boha smrti" = kdokoli mimo vyznavače smrti, jeho učně a silných jedinců)
6. Pro dosažení osvícení musíme "v žití zemřít". (tzn. žít bez emocí, a jakýchkoli požitků)
7. Koupíš člověka s vinou.
8. Mučíš člověka s vinou, pokud se jej nepodaří koupit.
9. Zabiješ a povstaneš.
------------------------------------------------------------------------------------------

Laethé - 7. prosince 2008 04:54
Laethé

Quirl 6. prosince 2008 21:14

Dobra tedy,v tom pripade se me Novy spolek naprosto a dokonale netyka, nebot jsem z Prahy. Preji Ti nicmene co nejvice uspechu.
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Quirl - 6. prosince 2008 21:14
Quirl

Jsem rád, že svojí odpovědí potěším! Ale vše popařadě...

Laethé 25. listopadu 2008 17:52
Královéhradecký a Pardubicky kraj jsou dva od sebe nejbližší kraje,(přesně jak myslel Fenda)i když jsem se nejprve rozhodoval jestli se zaměřím pouze na Hradecko (od kud jsem) nebo připíšu i Pardubicko. A myslím si, že je mnoho jinch spolků v celé republice a to, že jsem se rozhodl určit hranice je pro spolek jenom správné... tím nechci naznačovat, že jsem proti jiným spolkům, krajům, obyvatelům a už vůbec si nemyslím, že je po kultrní a umělecké stránce někde hůře a lépe!
Žádný "konkrétní" projekt neplánuju a ani (sám) nic nehodlám navrhovat. Dva kraje byl kompromis za to, že členství bude možná větší, ale bude docházet k častějším srazům a to zprva hlavně určené k projednávání základů spolku. Poté by se mělo - teprve - počítat s účastí i dalších členů z mimo určených krajů a to zejména k méně častým srazům, pochodům, akcím a pod.

Laethé 25. listopadu 2008 17:53
Anketu jsem sem umístil bezúčelně, protože tato diskuze je určená zájemcům a třeba to byla právě prní věc co jsem udělal dopředu pro vznik skutečného spolku. Čímž se omlouvám lidem, kterým tato prozatím nepodstatná část překáží.

Na každou otázku můžu odpovědět právě ptoto, že jsem podobné otazníky čekal, ale jsem rád že se ptáte a vyvzvídáte, proto kdykoli něčemu nebudete rozumět a bude vás to zajímat, ptejte se!

Fenda - 25. listopadu 2008 21:33
Fenda

Laethé 25. listopadu 2008 17:52
Možná to ode mně bude smělé, ale řeknu Vám svou teorii týkajících se těch dvou krajů ... Dle mého tak nějak majitel této diskuze myslí spíše Pardubice a mechov s jeich blízským okolím. Tedy místa vzdálená od sebe, co by kamenem dohodil a zbytek došel, ikdyž už jsou to dva kraje ...

ale třeba se pletu

Laethé - 25. listopadu 2008 17:53
Laethé

A jeste neco: vubec nechapu anketu...
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Laethé - 25. listopadu 2008 17:52
Laethé

Mohu se zeptat, proc Novy spolek omezujes mistopisne? Ze sve podstaty (pokud jsme ji dobre pochopila) jde o myslenku velmi otevrenou - muze se pridat kdokoliv, kdo dela jakoukoliv formu umeni... Jediny duod, ktery me napada jsou pripadne srazy - ale lide, kteri se venuji velmi odlisnym umeleckym smerum se stejne potkaji jen kdyz se nejak dohodnou na spolecnem projektu - a pak je jedno, zda jsou z opacnych koutu republiky ci ne, protoze pokud to bude stat za to, tak se proste sejdou...

Dale by me zajimalo, co ma byt dle Tvych predstav naplni cinnosti spolku - je jeho ucelem svest dohromady mlade a zacinajici umelce? Nabidnout jim pravidelna setkani (pak bych pochopila, kdyby byl spoelk omezen na jedno mesto, ale dva kraje... ne, to mi nejde do hlavy)? Nebo mas na mysli konkretni projekt a shanis pro nej lidi?

Budu moc rada, pokud se mi dostane odpovedi...

Jinak ja jsem z Prahy, poloprofesionalka (cimz myslim, ze za sve "umeni" vetsinou dostanu zaplaceno, ale neuzivi me) a nevim, jestli spadam do Tve kategorie "mlady a zacinajici umelec", jelikoz mi je dvaadvacet let (pro nektere aragornany jsem tedy celkem stara). :) Rada povim vic, ale nejsem si jista, jestli bych ted nebyla uplne off topic. :)
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Quirl - 28. září 2008 08:28
Quirl

pro všechny: Umění přece není jenom kresba !
Je to přeci velmi rozšířený pojem : když umíš tepat, tančit, hrát na hudební nástroj, fotografovat, animovat, řezbářství, prácovat s kovem, keramikou, máš scopností tvořit web a další.
A navíc neočekávám zrovna nejlepší malíře...

pro Delorana: Pokud tě baví kreslit a dokážeš nakreslit třeba jen pro mapu nebo plánek (aspoň) je vše v pořádku. Navíc dokážeš vymyslet i vlastí bytost což můžeš zužitkovat a pokračovat v tom (viz. diskuze Nové rasy).
Tady se může uplatnit skoro káždý. Například při tiskařství, shánění dat a informací, talentem pro organizování a hlavně s talentem psát a vymýšlet.
Rozhodně bych tu možnost jít se mnou nezahazoval... pokud si mezi tím najdeš něco na co se skutečně hodíš :p. (!??)

Deloran - 27. září 2008 11:20
Deloran

Quirl 16. září 2008 21:13
No řekněme že nemám talent ,který bych zatím objevil.Zkoušel jsem kreslit ale bylo to spíš katastrofální
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Quirl - 16. září 2008 21:13
Quirl

Proč nejsi umělec??? :p

Deloran - 13. září 2008 22:01
Deloran

Sakra to vypadá dobře škoda že nejsem umělec protože z Pardubic jsem.
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Quirl - 2. září 2008 16:29
Quirl

Také chci dodat, že i když jsem správce jsem členem spolku a společně s Vámi spoluzakladatel jako každý člen.

Vypisuje se 11 z celkem 11 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)