Online hraní - western | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Online hraní - western

Správci:Ileanos
Popis:Hledám hráče na hru za použití online-stolu
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Nástěnka:

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1

Ileanos - 7. března 2016 21:27
Ileanos

Zdravím přátelé,

rád bych se zeptal, zda by někdo neměl chuť okusit trochu westernové atmosféry ve formě kvalitního RPG systému Aces & Eights. Má obvyklá skupina se příliš necítí na westernovou hru (fandí hlavně fantasy, občas scifi). Nevyžaduji znalost pravidel, ačkoliv není problém do nich trochu proniknout! Tolik k nutnému úvodu...

Herní systém
Aces & Eights je systém stavěný na delší kampaně spjaté i s běžným životem postav. Souboje, ať už s kolty nebo sekerkami, jsou detailní, rychlé a mohou skončit i rychlou smrtí nepřipraveného střelce. Pravidla si berou to nejlepší z DnD 3.5, ADnD, Fate a inspiruje je zjevně i GURPs. Postava nemá žádné povolání, jen nakoupené dovednosti a vrozené atributy.

Frekvence hraní
Záleží na počtu případných hráčů. Ale jsem schopen po dohodě připravit herní sezení 1x týdně. Častěji to, jako pracující člověk, bohužel nezvládnu.

Online hraní
K hraní zpravidla využívám online stůl OSU-gt (zašlu po dohodě). Je možné na něj kreslit i nahrávat obrázky (v součinnosti s dropboxem). Hrát můžeme buďto na nějakém hromadném chatu (skype), kde lze psát. Nebo můžeme koneckonců i začít skupinový hovor - opět preferuji skype.

Požadavky na hráče
Aces není hra vhodná pro powergamery. Nečekejte magické předměty ani tisíce skalpů... Pravidla vskutku znát nemusíte, musíte ale mít náladu zahrát si delší westernovou hru, vcítit se trochu do kůže své postavy a počítat s možností rychlé a násilné smrti - přeci jsme na divokém západě! O věk v zásadě nejde, ale raději bych hráče starší patnácti let. Hledám nanejvýš dva-tři hráče.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)