Ankety | The Zeitgeist Movement,The Venus Project | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

The Zeitgeist Movement,The Venus Project

Žádné starší ankety

Zavřít Ankety

Správci:Mág Mordesaru
Popis:Jakub Načeradský
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Nástěnka:
Zeitgeist Movement je celosvětové sdružení které vytvořilo mnoho dokumentů a knih aby informovali lidi o situaci světa okolo nás, v dokumentu se dozvíme pravdivé informace o náboženství,11.září,Americké vládě a dalším...Tento dokument by měl vidět každý člověk pokud mu není ukradený svět okolo něho,dokument na konci nabízí také řešení všech problémů ať už s ekologií,kriminalitou,s válkami,rasismem nebo s chudobou.
dokument zde:
http://zeitgeist.blog.cz/1012/dokumenty-zeitgeistu
projekt venus zde:
http://zeitgeist.blog.cz/rubrika/projekt-venus

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 18 z celkem 18 příspěvků1

Amthauer - 26. října 2015 21:17
Amthauer

Kubajs uk 11. června 2013 15:48
Ano.
- What is a life devoid of strife?

Kubajs uk - 11. června 2013 15:48
Kubajs uk

To myslis vazne?

Amthauer - 11. června 2013 13:49
Amthauer

Kubajs uk 11. června 2013 13:45
Začít můžeš třeba tady:
http://skeptoid.com/episodes/4196
- What is a life devoid of strife?

Kubajs uk - 11. června 2013 13:45
Kubajs uk

A jeste jen dodam ze v tech dokumentech ,the zeitgeist' hovori jen ti nejuznavanejsi lekari,vedci atd. Takze jedni z tech chytrejch,muzete si to overit treba na google,staci jen vlozit jmeno. Tak cemu nemam verit,ze je to konspirace? A co delaty vy momentalne?
Malujete si v podvedomi ruzovou budoucnost,neni to nahodou tez forma konspirace?
Navic tvrdite ze vedci nemaji pravdu,koukate aspon na zpravy ?

Kubajs uk - 11. června 2013 13:37
Kubajs uk

Pro Amthauer, nevim co myslis tim ,pod tohle' ale ne,opravdu se za to nestidim,me ekonomika a system dohnal az sem do uk,samozrejme ze i moje hloupost a nevedomost,to je fakt. Ale koukni na cerpani prirodnich zdroju,zadluzenost zemi,statu a vseobecne zdravy nasi planety.
Za co bych se mel stydet?? Za to ze chci skusit zit jinak? Nebo aspon moje deti? Vzdyt v tech dokumentech ukazujou jen co se stalo a proc,to jsme konec koncum vetsina z nas i prozily, ze maji nejake vyze,to at maji ale maji ve vetsine pravdu a to je fakt,nikdo z vas nemuze rict ze v tom je nejaka lez! Takze proc ne? .
Diky

Amthauer - 11. června 2013 13:18
Amthauer

Kubajs uk 11. června 2013 13:12
Pod tohle se nestydíš podepsat svým jménem?
- What is a life devoid of strife?

Kubajs uk - 11. června 2013 13:12
Kubajs uk

Zdravim vsechny ctenare,predem se omlouvam za i/y tomu fakt mehovim :) Presto mi to nedalo a musel jsem se zaregistrovat a reagovat na tuto vec. Tet bych prosil cist ty cleny co pisou o the project venus Ze je to blbost atd a nebo ze ty ,sasky' - vedce nepotrebujeme.!??? Tak to opravdu muzou napsat jen lide co jsou skutecne mimo !!!! Ziju jiz sedm let v uk a denne vydim desitky lidi zebrat,prosit o jidlo o praci atd. Navic kazda firma dnes skutecne modernizuje a automatizuje,takze az to vse zmodernizujeme a z automatizujem tak kam si pujdete vydelat na obzivu ?????????????? Nebude kam a dopadneme uplne prasne jak to ukazujou v zeitgeist,to je dane a blbe keci tomu opravdu nezabraneji a ani nepomuzou. K tem vedcum,musim se smat,to napise opravdu nejakej vydlak !!!!! Bez tech vedcu by si byl jeste v pralese a drbal se na pr*elce a nepsal takove blbosti na internet,protoze by jsi ho nemel!
Tak se proberte lidi !!! Kouknete okolo sebe,to je jen diky tem vedcum,to vse co vydite !!!
Nekdy nemohu uverit co ctu.
Projekt venus je podle me ukazka nasi budoucnosti,bud se probereme a zacnem neco delat nebo nase dalsi prace bude ,prezit'! Uz dnes vetsina populace v cr zije z mesice na mesic,co bude za deset,dvacet let kdyz uz dnes stat nema na duchody atd.
No nevim,vsak nas zachrani nejakej podnikatel nabo poslanec,ze! :-)

Dekuji.

Jakub Petira.

Ronkar - 10. června 2011 18:51
Ronkar

http://www.mustwatch.cz/film/who-is-peter-joseph-kdo-je-peter-joseph/

Zajímavé video o tvůrci filmů Zeitgeist.
Věř snům. Věř svému srdci a věř svému příběhu. (Neil Gaiman)

Ronkar - 9. prosince 2010 15:29
Ronkar

Mě se ta myšlenka líbila už u prvního dílu, ovšem působí to stejně jako propaganda a taky nejspíš bude :( Bylo by to hezké, kdyby jsme žili v ideálním světě bez násilí, chudoby, válek apd. A v koutku své duše chci věřit, že tomu jednou tak i bude, ale nejspíš to ještě potrvá... no dlouho :D
Mimochodem někdo mě před časem upozornil, že Zeitgeist projekt může být agenda New Age, což u podobných dokumentů není vůbec vyloučeno :)
Věř snům. Věř svému srdci a věř svému příběhu. (Neil Gaiman)

Mág Mordesaru - 5. září 2010 15:22
Mág Mordesaru

Moje teta byla na Londýnský akademii věd, na takovym tom srazu vědců z celýho světa, a existuje dost velká skupina známých a uznávaných vědců z celého světa, kteří novému systému věří.
*Jsem zakladatel a správce komunity Hry na Hrdiny. *Vyvíjím: Modus (systém pravidel) *Tvořím: Metropolis (Postapo prostředí)

elister - 12. července 2010 11:21
elister

:D Tak tohle je dobrý vtip. To jim ty kidy fakt někdo žere? Vtipné, a trochu smutné.

Zeitgeist není nic jiného, než hnutí, které se snaží manipulovat, každý z těhc dokumentů prezentuje svůj názor a pohled na věc jako absolutní a jedinou správnou pravdu. Což sama o sobě stačí na to aby každý z těch dokumentů byl lež, protože žádná absolutní ani "správná" pravda neexistuje.

Lidi vždycky BUDOU myslet na sebe, a ideální systém není ten, který počítá s něčím neuskutečnitelným (rozuměj, s tím, že na sebe myslet nebudou). To je blbost a ne ideální systém. Kdyby lid ienmysleli na sebe, tak může být třeba anarchie a fungovalo by to, neptořebujem šašky co si říkaj vědci.

Ideální systém by byl takový, který by počítal s tím, že lidi myslí na sebe, a i tak dosáhl takových krásných cílů jako je světový mír, žádná chudobá, blá blá blá.

A nic proti Mágovi Morderasu, ale chlape ty máš totálně zkreslený pohled na věc. Jsi vzorový příklad člověka který se nechá zmanipulovat, což vyhovuje ať už cvokům ze Zeigeistu, stejně jako úplně všem které Zeigeist kritizuje za to že zatajují informace (a on dělá to samé).

To jak svět skutečně funguje se nikdy nedozvíš z žádného zázračného dokumentu, vždycky musíš mít mraky zdrojů a pracně se piplat a hledat jak to skutečně bylo, a protože to tak je, tak většina lidí se k pravdě nikdy nedobere, protože si ten čas nedá.

Dobré ráno
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Mág Mordesaru - 3. července 2010 10:14
Mág Mordesaru

Demokracie taky fungovala již na začátku římské říše ve formě republiky, proč by nemohl fungovat upravený komunismus když mu věří dost lidí,vědců i firem.
*Jsem zakladatel a správce komunity Hry na Hrdiny. *Vyvíjím: Modus (systém pravidel) *Tvořím: Metropolis (Postapo prostředí)

Nefrete - 28. června 2010 12:18
Nefrete

Amthauer 28. června 2010 11:55
Protože mu to tam řekli?;)

Amthauer 28. června 2010 11:57
Mnoho nápadů, myšlenek a ideálů se znovu a znovu objevuje a vytahuje na světlo světa jako žhavá novinka.
Odpusť jim, neboť nevědí, co činí.

Amthauer - 28. června 2010 11:57
Amthauer

Mág Mordesaru 29. května 2010 18:29
Mám spíš pocit, že "nový systém", který nám autoři Zeitgeistu vsunují jako úžasnou novinku, vymyslel už Marx a bylo by možná krásné, kdyby fungoval, jenže věřit v to je, jak sám uznáváš, naivní.
- What is a life devoid of strife?

Amthauer - 28. června 2010 11:55
Amthauer

Odkud bere autor nástěnky tu jistotu, že se dozvídá "pravdivé informace"? Mám spíš pocit, že tvůrcové v dokumentu používali na diváka úplně stejných manipulačních postupů, jaké tam zároveň kritizují.
- What is a life devoid of strife?

Antonius - 24. června 2010 07:36
Antonius

Tak přestaň zatajovat a popiš ho ne?
The Game

Mág Mordesaru - 29. května 2010 18:34
Mág Mordesaru

Na novém vládním systému spolupracují jak známí
(a uznávaní) tak neznámí vědci z celého světa ( kromě jiného část i z Britské akademie věd- nejuznávanější vědecká "komora"). Ale ne jen vědci tvoří nový systém ale i soukromníci kteří platí ze svého pro plány na realizaci tohoto systému.
*Jsem zakladatel a správce komunity Hry na Hrdiny. *Vyvíjím: Modus (systém pravidel) *Tvořím: Metropolis (Postapo prostředí)

Mág Mordesaru - 29. května 2010 18:29
Mág Mordesaru

nový vládní systém vynalezený vědci řeší všechny problémy dnešního světa, má jen dvě zábrany: dnešní vlády kterým se systém finančně nevyplatí, lidskou neinformovanost (+ lidskou nevěřícnost, "není to až moc perfektní?"/"To nemůže vyjít"- ano nemůže pokud lidstvo nepřestane myslet jen na sebe)
*Jsem zakladatel a správce komunity Hry na Hrdiny. *Vyvíjím: Modus (systém pravidel) *Tvořím: Metropolis (Postapo prostředí)

Vypisuje se 18 z celkem 18 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)