Warcraft (všeobecně) (158 stran zpět) | Diskuze - Aragorn.cz



Diskuze

Warcraft (všeobecně)

Správci:Jankr, Nabatel
Popis:Vše co se týče světa Warcraftu - příběh, hry, knihy, chystaný film. Prostě místnost pro všechny fanoušky tohoto úžasného fantasy světa.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Hráli by jste opět Vanilla wow?
Určitě, kde?0
Láká mě.1
Nevím.1
Ne.0
2 celkem
Nástěnka:
Zvláště vítaní jsou hráči World of Warcraft, pokud ale hrajete na jiném než oficiálním serveru, radši mi to ani neříkejte, nechci mít zase zkažený den.
Místnost se datuje zpět do doby A2 kde ji založil Gran, a protože jsem byl jeden z častých návštěvníků, dovolil jsem si založit její pokračování i zde.
Já osobně vím pár detailů o historii světa Warcraftu, několika hrách i knihách, takže kdyby kdokoliv měl dotaz, klidně se ptejte a já vás buďto odkážu na příslušnou webovou stránku nebo přímo odpovím.
Užitečné odkazy:
www.wowwiki.com - Internetová encyklopedie založená hlavně kvůli WoW jako zdroj informací ke hře (questy, itemy, NPC, atd.) ale obsahuje OBROVSKÉ množství informací i o jiných věcech (hlavně přiběhových.) Pro neznalé - wiki je druh internetové databáze/encyklopedie kterou může každý návštěvník upravovat, nebo do ní přidávat nové informace. Rozhodně doporučuji.
www.thottbot.com - databáze questů, předmětů, npc, hráčských charakterů do WoW, každá položka pod sebou má komentáře hráčů, a v nich je možno najít kupu užitečných informací.
wow.allakhazam.com - prakticky to samé jako thottbot, jenom (podle mě) ne tak dobré;) :)

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 3170 příspěvků|⇐ 1 ... 156 157 158 159

Danimorth - 25. prosince 2006 10:44
Danimorth

jenom k tomu arthasovy, je to normální maník jenom ten týpek co ho dělal ho chtěl trochu zvýraznit tak mu nasadil 2 metry tlustou zbroj. Podle toho co jsem si přečetl tak by měl mít číslo bot 41 - 45.

elister - 25. prosince 2006 10:27
elister

Teyras 24. prosince 2006 22:48
na to je dle meho dost jednoducha odpoved, teda presneji dve
1: v blizzardu proste pouzilibezne pouzivany nakres elfa jen si ho upravili podle sebe
2: je to rasova zvlastnost, nema to smerodatny duvod stejne jako nemuzes rict proc lidi maji nost trojuhelnikovy a ne ctvercovy....
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Shaid - 25. prosince 2006 00:08
Shaid

ale vite co je gool..kdys mate N elfa treba priesta a v nakym duelu se zneviditelnite..to mate jisty ze protivnika uplne rozhazete... hodi se to i pri zdrhani pred hordakama.
Ale co je nejvetsi lol... kdys je tak pet N elfu na slusnem LVL...zneviditelnijou se a maj sebou etse nekoho na malim lvl jako navandu navnada je zatahne mezi ne a to by ste museli vedet jak ten blbej hordak pak cumi.... respj jak rychle zdrha:-D ale bezuspesne..stejen je jasnej...
Muhehe,ROFL,LoL atd. par slov ke me;)

Shaid - 25. prosince 2006 00:05
Shaid

Teyras 24. prosince 2006 22:48
No aby jim melo co vlat za hlavou...:-P
tayk jednoho mam:-)
a s cepici to vyapda peken blbe:-D
Muhehe,ROFL,LoL atd. par slov ke me;)

Teyras - 24. prosince 2006 22:48
Teyras

a proč mají noční elfové tak dlouhý uši?? jestli mi na tohle odpovíš nějak rozumně, si dobrej. Když jsem začínal s WoW, spletl sem si svoje uši s nějakým ptákem :-)

elister - 24. prosince 2006 22:20
elister

Nabatel 24. prosince 2006 21:39
?? me neprisel tak velky, me teda pripadl spis jako uplne oby, mozna trochu vyssi clovek... vypadal tak velky protoze mel brneni a tak velci vypadali vsici paladinove
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Nabatel - 24. prosince 2006 21:39
Nabatel

nooo s tou botou bych to nepodněcoval :) vyděli jste snad že Arthas je přerostlej magor kerej má skoro 3 metráky :) ani bych se nedivil kdyby měl tu 55 :)
Že by meč?! K smíchu! Že by luk?! blázne! Že by kouzlo? .....sbohem...

hartal - 23. prosince 2006 21:46
hartal

diskuze pro shaida jako dělaná
Chci zpátky Aragorn. Ale Aragorn! Ne aragorn...

elister - 23. prosince 2006 19:02
elister

Jankr 23. prosince 2006 14:22
ty ses magor !!! %D
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Jankr - 23. prosince 2006 14:22
Jankr

elister 22. prosince 2006 20:37

hehe, no, snažím se, ale tak daleko ještě nejsem:)

Teyras 22. prosince 2006 21:07

Orkové mají klasicky 32 zubů, vyznačují se zvláště domimantními špičáky, ale při jejich způsobu života se nelze divit když sem tak o nějaký ten zub přijdou.
Arthasovo číslo bot neznám, ale tipnul bych si tak kolem 45:)
HELL, IT'S ABOUT TIME.

Vypisuje se 20 z celkem 3170 příspěvků|⇐ 1 ... 156 157 158 159


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)