WarLARP - CHAOS | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

WarLARP - CHAOS

Správci:Rimmer
Popis:malý koutek do kterého se mohou uchýlit všechny duše poskvrněné chaosem...
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Který bůh je pro naše legie chaosu ten nejvhodnější?
Tzeentch7
Khorne19
Nurgle4
Slaneesh17
47 celkem
Nástěnka:
Tzeentch-Vládce osudu Tento bůh je mistr všeho magického.Jeho služebníci jsou čarodějové a kouzelníci.Má rád ty kteří jsou prohnaní a dovedou ovládat ostatní, ty kteří dovedou dosáhnout svých cílu bez použití brutální síly.

Khorne je Bůh Krve, rozlícený a vražedný bůh Chaosu, bojovný bůh, jehož řev neutuchající zuřivosti zní ozvěnou v čase i prostoru. Jeho obří mosazný trůn je postavený na hoře lebek uprostřed moře roztříštěných kostí a oceánů krve: zbytků jeho stoupenců, kteří padli v bitvě, i těch, kteří byli pobiti v jeho jménu. Khorne je Mocí Chaosu, která ztělesňuje nepřemýšlející a naprosté násilí ničící všechny a všechno ve svém dosahu, přátele stejně jako protivníky.

Nurgle je Velkým Pánem Rozkladu, který vládne tělesnému rozkladu a chorobám. Nemoci a hniloba přitahují jeho démony jako rozkládající se mrtvola mouchy. Pro své potěšení vynalézá rozmanité odporné epidemie, které sesílá na smrtelníky. Mnoho nejhroznějších chorob patří k těm nejpyšnějším Nurglovým výtvorům. Smrtelníků, kteří skonají v jejich objetí, se zmocní Pán Morů a jejich duše jsou navěky lapeny ve vřící špíně jeho říše.

Slaanesh je nejmladší z Bohů Chaosu a je známý jako Princ Chaosu. Zrodil se, když Eldaři klesli do barbarství, stvořil jej úpadek, který nahlodal Říši Eldarů rozpínající se po celé galaxii, již jeho zrození zničilo. V okamžiku Slaaneshova zrodu se Eldaři stali národem odsouzeným k záhubě, zbyli z nich jen nepatrné skupinky uprchlíků roztroušené ve vesmíru. Co hůř, oni vědí, že kdyby nebylo jich, Bůh Chaosu Slaanesh, Zvrácenec, Ztělesnění Zhouby Eldarů, by se nikdy nebyl zrodil.

"Po deset tisíc let vedeme Dlouhou Válku a naše nenávist pořád nejeví známky oslabení. Ti kdo nás zatratili pocítí opravdovou moc Chaosu. Smrt falešnému Císaři! Smrt slábnoucímu lidskému Impériu !"

Něco málo o Chaosu:
Zobrazit/Skrýt

Velice kvalitní sestřih.... i když né scela jen o w40k:)

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 44 příspěvků1 2 3

Python - 30. ledna 2011 19:20
Python

Spíš se jim vplížíš do myslí a donutíš je, aby se s toaleťákem ztrapňovali sami :)
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. I´ll Chuck you!

Deloran - 30. ledna 2011 19:08
Deloran

Jak to vlastně funguje když chce někdo hrát psykera? To jako bude po lidech házet nabarvený toaleťák a tvrdit ,že to jsou blesky? :)
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Rimmer - 30. ledna 2011 16:21
Rimmer

Deloran 30. ledna 2011 14:47
Samozřejmě pán tohodle bordelu... Já! :D
2+2=1

Deloran - 30. ledna 2011 14:47
Deloran

Máte pěkný video na youtube :P Kdo ho dělal?
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Drakan - 28. prosince 2010 13:57
Drakan

Spect 28. prosince 2010 12:45
Jako fakt nevím, jde o to že rasy ve warhammeru 40K jsou super, já ho mám rád stejně jako obyčejný, akorát je lepší, když tam jsou nové rasy, než okopírované z warhammeru, být originální a mít to logické. Tohle se logice vymyká. To je jak říkat o becherovce dělané čínany, že je stejná jak naše, jenom kvůli toho že to má stejný název a etiketu. Už fakt nevím jak vám to vysvětlit. Trochu přemýšlejte.

Jako ve warhammeru všechny rasy jsou globální. SKaveni, trpaslíci, orkové, goblini, trollové, ogři, chaos, bestie, říše, bretonci, elfové, lesní elfové,temní elfové, nekromanti, upíři, egyptští nemrtví, Lizardi, obři a tak dále. Všechny mají vliv na dění, a to globální, sic ne v jednom roce, ale v historii. Takže tady jsou ty rasy důležité. Ve wk40 to tak není a díky počtu světů nebude. Ale to už jednou ti vysvětloval Rimmer. Já nevím, že ti to nedojde prostě.
Mám rád oba dva světy ale nebudu v tom hledat zbytečně to neoriginální.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Spect - 28. prosince 2010 12:45
Spect

Drakan 28. prosince 2010 00:30
Mám pocit že máš pocit že zbrojíme proti tradičnímu Warhammeru, to není pravda máme ho moc ráda, pokud můžu mluvit aspoň za sebe, takový zabíječ je parádní.
Jen prostě půlka z nás vidí podobnost mezi warhammery a druhá jí odmítá, což je stejně irelevantní jelikož tyto rasy narozdíl od Orků, eldarů, lidí a chaosáků stejně nebudou mít nikdy větší význam než aktuální, globální neměli a nebudou mít (dobře trpaslíci v normal Warhammeru jo) ale prostě se asi jen rádi hádáme.
Neopustím si ještě reagovat, jsem jediný komu Ogr a Ogryn příjde obdobný název?
"If I kill you, I am bound for hell. It is a price I shall gladly pay." - Solomon Kane

Spect - 28. prosince 2010 12:29
Spect

Deloran 27. prosince 2010 23:46
Nevypadá že přestoupí na naši stranu síly :D
"If I kill you, I am bound for hell. It is a price I shall gladly pay." - Solomon Kane

Drakan - 28. prosince 2010 00:30
Drakan

Spect 27. prosince 2010 20:06
A ogr není ogryn. Ogryn je velký tupí člověk, který byl stvořen mutacemi pro práci. Ogr se vyvinul, nebyl stvořen.
Citace : V údolích Truchlivých hor je každé ogří království velně definováno vzdáleností, kterou jeho tyran dohlédne všemi směry. Zprvu to může být považováno za neuvěřitelně neurčité a nepraktické rozdělené, ale jelikož každé údolí je strmé a obklopené kolmými svahy, toto ohraničení obecně stačí. Přirozené hranice jako horské průsmyky a přítoky plynoucí dolů do řeky Zmaru také hrají důležitou roli v oddělení území různých tyranů.

Taky mají samostané figurky rasy a bohatou historii. Takže opět, apeluji, že ogryn, není ogr a je tam dost rozdílů. Jako prostě to jsou už nové rasy, proč v tom hledat ty staré? Prostě ve wk 40, bylo 40000 let na vývoj. NEchápu proč by se někdo měl vracet ke starým rasám a to ani nejde když ta vymřelá rasa vznikne o 40000 let údajně znovu jako odnož. To není ani logické. A fak už mi dochází síly a trpělivost.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Drakan - 28. prosince 2010 00:20
Drakan

OMFG, vy jste opravdu blbí. Já už nevím jak to říct. Chápete že to nemá ani podobný název ta odnož a není to rasa. Za druhé to opravdu má společného s warhammerem možná jen vzhled. Jinak tradice, chování, vystupováni a bozi nemůžou být stejné, ani původ? Tím se to stavá něčím úplně novým a ne kurva rasou z warhammeru. Eldaři ano, Khain a Slannesh, stejní bohové. Chaos ano, stejní bohové a chování. Císařství ano, vývoj za ty roky. Ale tohle ne, tohle je prostě výmsl lidí, kteří hledají uličky jak by tam dostali staré známé, jenže se to už nemůže považovat ani za ten ekvivalent. Proto games work shop dělá tyhle věci. Máte milion planet, kde může být milion forem, ano, ale už nikdy to nemůžeme nazývat trpaslíky, nebo skaveny, ti vymřeli někdy dávno a tím se ztratilo všechno. TOhle jsou noví, kteří mají vlastní kultůru, nové bohy a proto nové názvy.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Deloran - 27. prosince 2010 23:46
Deloran

Spect 27. prosince 2010 20:06
DĚKUJI,DĚKUJI...
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Spect - 27. prosince 2010 20:06
Spect

Grom 23. prosince 2010 12:00
To je ale podlézání :D ne dobrý, je-li to tvůj názor
já mám ovšem už rozpor z dřívějška, protože mi Drakan tvrdí že Ogr není Ogryn :D
Games Workshop vzhledem k tomu že chce distancovat spojitosti mezi normální warhammerem a warhammerem 40k vydává taková prohlášení ke všemu ale místo toho zase místo abhumána squata dá tauům Demigura který vypadá, chová se a dělá ze sebe v podstatě trpaslíka... vše má ve warhammeru a warhammeru 40k svůj ekvivalent jen nikdo nechce aby to tak vypadalo
"If I kill you, I am bound for hell. It is a price I shall gladly pay." - Solomon Kane

Drakan - 23. prosince 2010 12:21
Drakan

Nadšenec si může vymyslet cokoliv do warhammeru 40k. Přeci jen to jsou planety. Jak vidím, tak z adaptace člověka na gravitaci a minerální zásoby jde udělat něco podobného trpaslíkovi. Akorát pochybuji že by až takovou náhodou přijali staré bohy, staré způsoby a další věci, které nikdy nepoznali a jež zanikly ve starém světě. Tenhle výmysl naštěstí Games Workschop nepodpořil. Takže urážka tak skvělého národa nevznikla. A zůstane jen u nadšenců.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Drakan - 23. prosince 2010 12:17
Drakan

V současné době však Games Workshop přijaly postoj, že squat nikdy neexistoval - starší publikovány romány byly upraveny odstranit všechny odkazy na squat. V ostatních případech knihách nebyly publikovány z důvodu příběhy představovat Squat znaků nebo jiných zastaralých závodů.

Takže Games Workshop nepotvrdili a jak to vypadá tak to úplně vyvrátili. Výmysl nechali zničit v dějnách tyranidím rojem.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Grom - 23. prosince 2010 12:00
Grom

Deloran 23. prosince 2010 00:25

No zrovna Drakan o tom ví dost, já taky něco načetl a musím mu dát za pravdu.
Neodsuzujte masturbaci! Je to SEX s tím, koho máte nejraději.

Deloran - 23. prosince 2010 00:25
Deloran

Drakan 23. prosince 2010 00:07

Tvoje tvrzení považuji za chybné ,ale hádám ,že větry chaosu jsou tady už rozfučený dost.Dále dík za info.
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Drakan - 23. prosince 2010 00:07
Drakan

Deloran 22. prosince 2010 18:58
Ale tady kua nejde o náhradu. Prostě tam je adaptace člověka na zvýšenou gravitaci, díky které mu zesíly nohy a stal se menším. Jenže to není trpaslík. Dá se to považovat za vývoj člověka, ale ne trpaslíka. Eldaři jsou něco jiného, ti si zachovali svoje tradice, přesný vzhled a logický vývoj od svých předků, taky některé bohy. To taky orkové a lidé. Jenže nemůžeš srovnávat adaptovaného člověk s trpaslíkem. Ten, jak už jsem říkal, má maximálně vzhled. A jelikož náký týpek prostě vymyslel tuhle adaptaci, na kterou nejsou figurky, ale chtějí to třeba hrát, tak vezmou fantasy trpaslíka a skombinují ho se sci-fi prvky, jenže to trpaslík není.
A dál fakt o tomhle nehodlám diskutovat. Mimochodem jsem se díval do té diskuze warhammer 40k a jak ty říkáš, tak náhrada za draky tam je. Povídková sbírka do Malostormu. Dračí jezdci (Eldarská jednotka) sic ty jejich ještěrky asi neumí lítat.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Deloran - 22. prosince 2010 18:58
Deloran

Promiň ,že to říkám ,ale tohle je ignorance a fráze typu:Na vzhledu nezáleží by se hodila možná tak do Ošklivky Katky a né do světa warhammeru ať už do fantasy či sci-fi.Jestli si chceš dál nalhávat ,že tu variace k bestiím , trpaslíkům a já nevím k čemu ještě prostě není tak si v tom klidně pokračuj.Jinak jsem mluvil o protikladu.Ano elfové ve 40k nejsou ,ale máme tu schopnou náhradu , Tomb kings tu také nejsou ,ale máme náhradu...
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Drakan - 22. prosince 2010 13:23
Drakan

Deloran 21. prosince 2010 18:10
Přečetl jsem si ho. Je tam o mutantech a experimentech, defakto vývoji. Je tam napsáno že tam existuje jistý druh, který se adaptoval. Prý ekvivalent trpaslíka. Což neznamená trpaslík (jelikož jediná podobnost může být vzhled, což mi k trpaslíkovi opravdu nestačí, ještě vzhledem k tomu, že se dělá z figurek z fantasy warhammeru) . Dále že většina byla vyhlazena Tyranidy a už skoro neexistují. Proto nejsou brány v potaz.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Rimmer - 22. prosince 2010 11:21
Rimmer

Ale no tak děti! Nehádejte se mi tu! Nechci tady v tom mít chaos... ikdyž... on už tu chaos vlastně je... hm... tak pokračujte :D
2+2=1

Deloran - 21. prosince 2010 18:10
Deloran

Drakan 21. prosince 2010 18:01

Obtěžoval jsi se vůbec si prohlédnout i ten druhý odkaz z lexicanum a tak nějak si ho třeba i přečíst?
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Vypisuje se 20 z celkem 44 příspěvků1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)