Chrám osudu (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Chrám osudu

  • Chrám osudu - obrázek
  • Autor: Brissinge
  • Publikováno: 30. května 2014
  • Rozměry originálu: [1169 px × 826 px]
  • Popis:

    No, sice tu v galerii chcípnul pes, ale třeba sem občas ještě někdo chodí :D tak co sem něco nepřihodit... (tak mě napadlo, kdysi tu bylo pár lidí, co mě od digitálního kreslení odrazovali... jsem ráda, že jsem je neposlechla ;) )

Kdo hodnotil obrázek Chrám osudu?
Inchorny (2.60*), Katanga (3.80*)

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 14 z celkem 14 příspěvků1

Katanga - 17. července 2014 14:30
Katanga

Však o tom to taky je. Zkusit do dalších obrázků propašovat něco nového. Jsem vždycky ráda, když mi někdo konstruktivně zdrbe obrázek. :)

Efekt je důležitý! Efekt na hrad!

Brissinge - 17. července 2014 14:08
Brissinge

Katanga 17. července 2014 13:33
jo to je fakt, že tohle by tam mělo bejt. Tak možná příště :D
WoW je jen hra...proto si přeji aby realita byla hrou!

Katanga - 17. července 2014 13:33
Katanga

Nějak zpětně jsem si vzpomněla, jak jsem to myslela s tím efektem svítícího pícháku. Tady je taková malá ukázka (tři minuty v gimpu, navíc na světlo zas takovej machr nejsem, takže kvalitou žádná sláva, ale víceméně ukazuje, co jsem chtěla naznačit). Snad se nezlobíš, že jsem ti do toho sáhla. ;)
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2014/198/a/a/chram_osudu2_by_katangacz-d7r1sjj.jpg

Inchorny - 14. července 2014 22:13
Inchorny

dík rád se podívám
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Brissinge - 14. července 2014 22:05
Brissinge

Inchorny 14. července 2014 17:05
já to hlavně takhle vůbec nehrotím :D je mi volný, záměr nebo "cítění" obrazu :D dělám to zkrátka jak se mi to líbí a jak sem si zvykla, a není to jedinej můj obrázek takhle zpracovanej mnohem víc toho je tady http://brissinge.deviantart.com/gallery/42995643/Digital-stuff a jestli se vyznáš v systéme dA, tak je tam toho ještě víc, jen v jinejch složkách :D
WoW je jen hra...proto si přeji aby realita byla hrou!

Inchorny - 14. července 2014 17:05
Inchorny

To jsem taky nechtěl aby si měnila svůj styl. Jen když se podívám na všechnu tvorbu co tu máš tak jen tahle jediná, tvořená tak že máš postavu jako vymalovanou lineární tvorbu o proti pozadí a hlavně světlům který sou tvořeny jako klasická malba. No já nevím když dáš komikovou postavičku a do krajiny kde nebude nic o linkovaného tak to prostě bude vypadat divně. Nebo když budeš mít fotku a zakomponuješ do ní malbu tak je ten přechod taky takový násilný (pokud to není záměr). Já vím že tady teďka píšu extrémy, ale výraz obrazu by měl být jednotný, pokud to není záměr. Možná to cítíš úplně jinak pak jeto správně. Ale mě tahle věc na tom obrázku irituje a myslím si že kdyby tohle tví dílko bylo udělaný tvým stylem víc do lineární tvorby nebo víc do skládání ploch jako tvá předchozí tvorba bude působit celkově líp.
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Brissinge - 14. července 2014 13:30
Brissinge

Inchorny 13. července 2014 19:35
no, já si to zvolila takhle, zklamu tě, ale svůj styl měnit nehodlám. Dělám totiž všechno, jak malbu tak obrázky s obrysama. Dělávala sem to tak, a dělat to tak budu, baví mě to, tečka ;)
WoW je jen hra...proto si přeji aby realita byla hrou!

Inchorny - 13. července 2014 19:35
Inchorny

Mnohem víc se my u tebe libý když maluješ plochama než tahle obrysová tvorba. Některý části připomínají komiks jiný zase bez lineární malbu já bych to buď ladil víc do komiksu nebo více do malby ne že v jedné půlce to mám úplně jinak než v té druhé.
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Brissinge - 3. června 2014 19:27
Brissinge

murthags 3. června 2014 18:55
ano ano, ta perspektiva je bezcitná mrcha :D a noha jsou všehovšudy špatně vystínovaný (jinak jsou přímo překreslený z fotky koně :D som cheater! :D) ale jinak díky :)
WoW je jen hra...proto si přeji aby realita byla hrou!

murthags - 3. června 2014 18:55
murthags

Perspektiva u toho mostu a nohy u toho kentaura jsou špatné. Jinak asi fajn jako vždycky :)
http://4.bp.blogspot.com/-HrxSy0sjtFw/UYAKNLdvlwI/AAAAAAAAAeI/wIlghyI-IUs/s1600/double+fuck+off.gif

Brissinge - 3. června 2014 17:48
Brissinge

Katanga 2. června 2014 17:57
pamatovat na efekt? :D tohle byl záměrný efekt xD
WoW je jen hra...proto si přeji aby realita byla hrou!

Katanga - 2. června 2014 17:57
Katanga

Brissinge 2. června 2014 16:08
Přijde ti to jako ztráta času a už to je prostě takové nešťastné. Já zase namaluju jeden obrázek za měsíc, pokud mám to štěstí, a většinu svých děl se sem snažím propašovat. Udržuji naději. Tak nebuď labuť a udržuj ji se mnou. :P

Pokud tak šajnuje ten bodec, pak bych si představila na kentaurovi agresivnější odlesky. A taky aby více dopadalo na zem, vytvořilo tam třeba světelný kužel okolo... To světýlko totiž vypadá fakt silně, když je vidět zřetelně jeho aura i na tak světlé obloze. Nemyslela jsem tedy ztmavování, ale naopak kontrastněji vytáhnout světlo. Taky pak bude více poznat, zda svítí píchák nebo sluníčko. ;)

Kašli na fyziku, tady jde o efekt! Teda na fyziku nekašli, ale na efekt pamatuj. ;)

Brissinge - 2. června 2014 16:08
Brissinge

Katanga 2. června 2014 06:59
tak nikdy sem neměla v plánu hodit flintu do žita a deně nakreslím spoustu obrázků :D akorát házet to sem na Araga mi přijde jako značná ztráta času :/
opravdu svítí ten bodec, slunce tu vůbec není vidět (neno si to už spíš nepamatuju) :D a kdybych to ztmavila, tak by mi to zase ppřišlo moc tmavý :D no já doufám že se mi podaří jednou ty zpropadené fyzykální zákony dostat do ruky :D :D
WoW je jen hra...proto si přeji aby realita byla hrou!

Katanga - 2. června 2014 06:59
Katanga

Náhodou já jsem hrozně ráda, že to nevzdáváš a občas sem nějaké své dílo přihodíš. A to jsi už (ne)jednou vypadala, že hodíš flintu do žita. ;)

K obrázku. Kyberkentaur válí! Vážně se mi ten tvor líbí. Spojení tvorů ze starých legend s moderní technologií mě vždycky fascinovalo a lákalo, takže za toho jsou rozhodně body plus! V digitvorbě se snad s každým obrázkem zas o fous posuneš, což je pro umělce docela zásadní.
Co mě trochu mate je světlo u toho pícháku, který vybíhá z levé paže. Nepoznám, jestli ten píchák tak září anebo jde o efekt slunce na obloze, přes které je divákovi do očí nastaven píchák. Tak jako tak si myslím, že by ten zdroj mohl vrhat jasnější světlo na okolí. Vypadá docela silně a světlo na obrázku vypadá spíše jako z posledních paprsků rudého zapadajícího slunce. Se silnějším světlem by to navíc bylo ještě o něco dramatičtější. :)

Vypisuje se 14 z celkem 14 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)