Sajtrýn (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Sajtrýn

  • Sajtrýn - obrázek
  • Autor: Inchorny
  • Publikováno: 13. července 2014
  • Rozměry originálu: [690 px × 896 px]
  • Popis:

    Jedna z mých postav z dračáku. Jízdní válečnice.

Kdo hodnotil obrázek Sajtrýn?
Katanga (3.80*), KnoviK (3.80*), Lauri (2.60*), rafaela (3.80*)

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 8 z celkem 8 příspěvků1

LadyShade - 3. srpna 2014 14:26
LadyShade

Ta pravá ruka je trošku retardovaná no :D Ale bez ní se mi to taky líbí ;)
Život je kurva a Smrt dá všem.

Plž - 22. července 2014 07:55
Plž

Je to dlouho co jsem ze všech škol pryč. Výtvarka mě sice bavila ale kreslení stejně jako řezbařina jsou strašně moc o cviku a ne jen o talentu. Já nemám tu praxi v kreslení a ani se o ni moc nesnažím. Črtu tužkou bych asi zvládl, ale ten čas co bych tomu musel věnovat než bych byl alespoň relativně spokojen by byl obrovský a ten raději strávím s dláty v ruce než s tužkou. Barvy jsem nikdy nedával.

Plž

Inchorny - 21. července 2014 20:55
Inchorny

jo stou rukou jsem měl problém loked by měl mnohem víc vypadat že je v zadu na pozici ruky aby nevypadala že je kratší a divně zkroucená dík zkusím se nato ještě podívat no rozhodně ted je nekreslená blbě.
jo a jak dlouho kreslíš? no já osobě si myslím že bys to dokázal i ty jen za nějaký čas já třeba před 6 roky nevěděl že je nějaká perspektiva :D na tož jak nakreslit postavu jinak než s chodili do stran nebo postavu celou z boku s tím že na postavě stejně nebyla žádná část anatomicky správně. A také mě výtvarka na základce moc nebavila no jo blbej učitel dokáže udělat divy :D
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Plž - 21. července 2014 12:24
Plž

Dlouho jsem se díval a na obrázek a dlouho jsem nevěděl co mi na něm vlastně nesedí.

Hlava a vlasy moc pěkné, šaty a přední výraznější noha taky tak. Ve tváři uvolnění a mírný úsměv, póza taktéž uvolněná, žádný boj se nechystá. Ale když jsem se podíval na pravou ruku s mečem tak ta už mi tak v pohodě nepřipadá. Látka kolem ramene mi připadá jako natočená dopředu a tím dělá i to, že celé rameno vypadá jako natočené a to na celkově uvolněný postoj nějak nesedí. Navíc si myslím, že by ruka s mečem mohla být trošku delší a na válečnici s takovouhle zbraní v kroužkovce trošku silnější.

Ale i tak je to pěkné a rozhodně je to mnohem více než bych kdy dokázal já.

Plž

Inchorny - 17. července 2014 20:01
Inchorny

dík Magan
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Megan - 16. července 2014 20:39
Megan

Hlava a vlasy jsou moc moc fajn!
Sníst žížalu není důkaz odvahy. To je akorát důkaz, že jsi čuně! 🦐🦕

Inchorny - 15. července 2014 16:54
Inchorny

Moc dík za rady, a bych řek pravdu nemám rád moc ostrý přechody i v klasický malbě jsem radši pracoval s mnoha jemnějšíma vrstvama a nejradši jsem maloval kaligrafickým štětcem a to i v případě akrylu, vlastně hlavně. Pokusím se zaměřit na ty hrany.
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Katanga - 15. července 2014 07:48
Katanga

Dobrý. Fakt jo. Dost se mi to líbí, nejen proto, že je to postava ze hry, pro což mám celkem slabost. :)

Možná bych se být tebou nebála výraznějších odlesků na kovových částech výzbroje/výstroje. Tedy meč, možná rukavice (nepoznám, jsou-li z kovu či ne). Taky zkus příště nějaký jasnější náznak pozadí než jen barevný flek vyplňující prostor. I když tady to docela zapadá, u skřetího krále to bilo do očí víc.

Nese to s sebou trošku ten mor relativně začátečnických digitálních maleb - když se jedná o vybarvení a vystínování velkých ploch, je všechno hrozně rozmazané a rozostřené a ne zrovna příjemné pro oči diváka, které se podvědomě snaží doostřovat. Zkus více používat štětce, které nemají okraje rozostřené do ztracena. Pokud se bojíš, že bys pak měl na obrázku kolečka, zkus nějaké strukturované štětce. Je jich hromada.

Vypisuje se 8 z celkem 8 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)