Středověké zátiší - Komentáře - (1 strana zpět) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Středověké zátiší

  • Středověké zátiší - obrázek
  • Autor: Zlatovous
  • Publikováno: 16. listopadu 2008
  • Rozměry originálu: [1024 px × 768 px]
  • Popis:

    Výřez ze scény pro freeware adventuru. Vytvořeno v 3D studio Maxu, textury a post-produkce ve Photoshopu. Lehce jsem i zaexperimentoval s Depth of Field (hloubka obrazu)

Kdo hodnotil obrázek Středověké zátiší?
akira, Amthauer, Anael, Antonius, anuvin, bigpatos, Calimë, Drtikol, Elohir, Frili, Grom, Kaena, kapitán Lebka, Kern, LBsmoke, MickiZ, MIRAS33, Morganův známej, Moskov, Nefaria, Sir.Gabriel, Systy, TheDave, Torq (3.80*), Tulačka, vockoo

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 24 příspěvků1 2

Zlatovous - 16. listopadu 2008 14:10
Zlatovous

Plumm 16. listopadu 2008 13:44
S těma texturama zatím příliš zkušenosti nemám, tam budu muset ujít ještě pořádně dlouhou cestu, než to bude vypadat věrohodně. Už se poohlížím po nějakých publikacích, snad pomůžou.

Co se týče kompozice - je to jen výřez ze hry, na artwork tomu schází spousta věcí, ale stejně, jestli bys mi mohl vypíchnout co konkrétně je tam špatně, dost by mi to pomohlo.

K tomu DOFu jsem to zaostřil zhruba tak, jak mi to přišlo nejlepší. S focením žádné zkušenosti nemám, takže netuším, jak by se mělo chovat v reálu

Plumm - 16. listopadu 2008 13:44
Plumm

Mam problém s tim, že materiály sou tam nevěrohodný. Nevěřim ti je.
Ten pohár - co to je? Plast, hliník, glazovaná keramika? Misky vlevo i ta vpravo to samý - kov, hlína, plast? Stůl se mi taky nezamlouvá, vidim tam jenom plácnutou texturu, nevidim tam pořádnej kus dřeva. Prostě mi nesedé chování povrchů materiálů v dopadajícím světle.
Neporadim ti co a jak s tim udělat, páč se v tou houno vyznam:)

A kompo...jestli je to jenom výřez ze hry, tak v pohodě, jestli je to ěnjakej artwork, tak katastrofická kompozice hele.
A s tou DOF - proč si zaostřil zrovna takhle?
http://plumm.cz/

TheDave - 16. listopadu 2008 13:41
TheDave

Ořezané okraje, všechno až sterilně čisté, kriegl vypadá jako dětská hračka, to lejstro se jednak to oné scény vůbec nehodí, druhak vypadá jako zatavené...horní roh schovaný v nějakém divném stínu...ta tmavě hnědá...truhlička? na první dva pohledy vypadá jako umělohmotný obal od sušenek...a celá scéna je především hrozně nudná a nezajímavá.
"Každej si holt dělá tu anarchii po svým." - Charlie

vockoo - 16. listopadu 2008 13:32
vockoo

tak tohle se ti povedlo... fakt super.
Tadá!

Vypisuje se 20 z celkem 24 příspěvků1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)