Tirli Flíček (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Tirli Flíček

  • Tirli Flíček - obrázek
  • Autor: Inchorny
  • Publikováno: 21. října 2015
  • Rozměry originálu: [850 px × 1239 px]
  • Popis:

    Postava z rozepsaný knížky, prvně jsem to začal malovat jako klasickou malbu ale postupně jsem z toho udělal digitální malbu, hmm uvítám rád vaše názory.

Kdo hodnotil obrázek Tirli Flíček?
Elohir (2.60*), Katanga (3.80*), LadyShade (3.80*), Plž (3.80*)

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 3 z celkem 3 příspěvků1

LadyShade - 13. července 2016 18:39
LadyShade

I na mě to působí, že stojí a tak nějak podivně.. nicméně souhlasím níže. Obličej, oči, vlasy - parádní stejně jako halena. Ještě trochu té anatomie a bude to perfektní :)
Život je kurva a Smrt dá všem.

Inchorny - 22. října 2015 16:14
Inchorny

Z tvého popisu vyudím že některý věci o který sem se snažil dosti selhali zejména spodní část těla. která působí velmi jinak než bych chtěl. protože jsem nechtěl aby to vypadalo že postava stojí ale klečí v níské trávě z které před chvilkou zvedla misku s ktví. bohužel sem měl na tuto pozu moc uzký formát a žádnou realnou předlohu a tak sem jí udělal více vzpřímenou. a taky sem asi něco zdupal že ti to evokukuje že stojí.
Dík
Moje stránky: http://sindarion.hys.cz/

Plž - 22. října 2015 12:06
Plž

Obrázek se mi líbí. Libí se mi tvář, její výraz a klid až ironie. Líbí se mi pozadí a jeho zvyšující se flekatost směrem nahoru. Myslím si, že se hodně povedly záhyby jak na halence tak na sukni.

Ale. Obrázek na mě dost působí jako egyptská malba tedy celá postava čelem a ruce do boku, bez perspektivy. Trošku jinak dole lokty (i když ramena jsou v jedné rovině) a ruka s miskou je hubenější než druhá. Možná by ještě neškodilo nechat dole větší kus trávy (předpokládám, že je vyšší) protože jinak na mě působí postava, že má příliš krátké nohy.

Žádná z chybiček, ale nemění nic na tom, že obrázek jako celek na mě působí dobře a líbí se mi.

Plž

Vypisuje se 3 z celkem 3 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)