Zrozen v ohni - Komentáře - (3 strany zpět) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Zrozen v ohni

  • Zrozen v ohni - obrázek
  • Autor: Plumm
  • Publikováno: 2. ledna 2008
  • Rozměry originálu: [760 px × 552 px]
  • Popis:

    Kresba černou propiskou, scan, v PC úprava barvy a sytosti. 3 roky starej obrázek. Origoš tady: http://www.humanart.cz/grafika-20077-Zelezny-plamen.html?a=1622

Kdo hodnotil obrázek Zrozen v ohni?
akira, ALIG, apophis, arcik, Blackmoore, Bogina, Cevy, Chakitis, dark4NG3L II., Demi, destiny, Drtikol, elister, Elohir, eranior, Frili, Ghondar, Gilthalion, Grom, Harald, Inchorny (5.00*), joudananek (5.00*), kapitán Lebka, Kaveh (5.00*), Kern, Khamul, Killler, Kiross, Kohan, Laethé, Layla, LBsmoke, Lucky;), maja, mapaf, MARK, Mashaunix, Miar, Michi_Hrozi, Nibe, Nightavanger, Ondrousek, pikáč, R.4.1.3.N, SIXIS, Trník, Tulačka, Wewo, zdendalini, zen, Zeppelin

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 69 příspěvků|⇐ 1 2 3 4

Khanemis - 3. ledna 2008 01:11
Khanemis

Plumm 3. ledna 2008 00:58
Samozřejmě, to chápu, taky nemám už nikdy sílu sáhnout znovu do starších věcí, ber ty moje připomínky spíše jako případné rady do budoucna, kdybys dělal něco podobného:-)
Now you will experience the full pawá of the Dark Side...

Plumm - 3. ledna 2008 00:58
Plumm

Dík všem za komenty.

Gilthalion 2. ledna 2008 16:50
Jo, trapézy jsou přehnaný, stejně jako stehna a celej zbytek postavy:) Úmyslně, nechtěl sem aby to byl jenom "trochu víc namakanej žlutej člověk s rohama". Když se mrkneš, tak i břicho moc neodpovídá lidský anatomii.

Kohan 2. ledna 2008 18:01
hm, snad z toho vyrosteš...;)

Khanemis 2. ledna 2008 19:34
S tim světlejšim plamenem soulasim. A o vykroucený ruce vim...celý předloktí se nepovedlo:) Jo, vim jak to myslíš s tou šedivou...zkrátka dodělat mu trochu hmotu, aby neprosvítalo černý pozadí. Asi by to bylo lepší, ale dělat to už nebudu, je to pár let hotovej obrázek (spíš experiment) a hrabat už do něj nechci:)
http://plumm.cz/

LBsmoke - 2. ledna 2008 21:16
LBsmoke

můj názor v podstatě znáš... a nechci zatím vířit vodu !D
LBs.ic.cz

Michi_Hrozi - 2. ledna 2008 21:13
Michi_Hrozi

z dialky sice vyzera lepsie ale aj tak 4* ;)
Laugh.. and the world laughs with you. Weep.. and you weep alone!

Gilthalion - 2. ledna 2008 19:57
Gilthalion

lol ja sem si rikal Zelezny?? kdyt to je moje prijmeni:D
"Hmmm ... Tak tady sem ještě nekalil."

Khanemis - 2. ledna 2008 19:34
Khanemis

Velmi pěkná práce, osobně mám tenhle komixově stylizovaný druh kresby velmi rád. Barvy tomu rozhodně daly oproti originálu tu správnou šťávu a zajímavost, rovněž tohle pohrávání si s barvami nepřipouští mco velké chyby v tazích, protože odhaluje i to, co původně nebylo tak nápadné. Na tom humanartu bylo již zmíněno, že by kresbě prospělo, kdyby byl ten plamen, který mu šlehá z ruky tím nejvýraznějším, k čemuž se osobně také připojuji.
Ještě bych dodal, že pokud má jít o démona ze železa, možná by nebylo od věci, kdyby pozadí postavy postavy bylo oproti černé, která je kolem spíše do šeda či podobné barvy, která by právě připomínala kov a prosvítala tou 'žhnoucí' částí, takto to totiž vypadá, jako by byl tvořený spíše jen ohněm.
Z aatomického hlediska nemám mnoha námitek, přehnanost některých proporcí není na škodu, alespoň v tomto stylu. Jediné, co mi nesedí, je pohledově levá ruka, přesněji pěst, je nějak divně pokroucená vzhledem k tomu, jak je natočený zbytek ruky.

Propírané čáry na pozadí mi pak nevadí, naopak podle mě příjemně ozvláštňují okolí a svými 'oblými' tvary ve mě evokují právě dojem roztavených kapek kovu.
Je to pěkné:-)
Now you will experience the full pawá of the Dark Side...

Kohan - 2. ledna 2008 18:01
Kohan

Jo tak to jde. Ale ten musculus trapesius je opravdu trochu větší a ty svaly na tom humeru jsou přehnané. A musculi abdomini jsou v pravdě zvláštní. Příště píšu odborněji.

Gilthalion - 2. ledna 2008 16:50
Gilthalion

je to kresleno dost hrube jako by byl drsne vytesany trapezovej sval je trochu prehnanej a i stehna..ale to je mozna jen na nazoru ... jink ma to napad je to dobre vyvedeny-jo a jeste ten pas je dost uzkej v pomeru.. .a kdyz se na todivam dalsim pohledem..no myslim ze ty cary okolo stvury sou na nic... ty bych tam nedavall.
"Hmmm ... Tak tady sem ještě nekalil."

Grom - 2. ledna 2008 15:39
Grom

Škoda, že tam nejsou ty nohy, ale jinak smekám. Ne, že by to bylo tak dokonalé, ale hrozně se mi líbí styl jakým je to kresleno. Vypadá to jednoduše, ale má to náboj. Pro mě 5*
Neodsuzujte masturbaci! Je to SEX s tím, koho máte nejraději.

Vypisuje se 20 z celkem 69 příspěvků|⇐ 1 2 3 4


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)