A Mystery To Kill (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

A Mystery To Kill

Pán Jeskyně:

Janos 9

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Strach už dopadl i na mlhavé město New Perks. Vraždy mezi zbarvenci jsou na denním pořádku.

Klíčová slova:

strach, déšť, vraždy, vyšetřování

Jaké hráče:

Nehledám.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Evelyn10

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1

Pán Jeskyně - 5. srpna 2022 09:27
Pán jeskyně Janos 9

Is this a beginning or the end of the story?

Závan větru nese v Black Market Street několik spadlých podzimních listů. Pohrává si s nimi jako šelma s kořiští. Bezduchost a beznaděj, kterým toto místo oplývá, by se dala přirovnat k poslednímu stádiu sepse. V New Perks působí jako rakovina. V poněkud relativně klidném anglickém městě, které je rozděleno na 27 různých částí, právě Black Market všechny stahuje dolů. Jediná vada na kráse v tak poutavém městě. Kriminalita v této oblasti v poslední době stoupla na nejvyšší úroveň v celém New Perks. Traduje se, že zde barevní svádí boje o nějakou mocnou zbraň. Mocnější než kterákoliv jiná na světě. Avšak jiné legendy zase vypráví, že ta zbraň je člověk. Člověk, který se vyvinul díky dlouholeté mutaci. Prý se jedná o první experiment spojení genů příslušníků všech barev najednou. Proto se tomuto člověku, tomuto výtvoru také přezdívá "Všebarví". Prý se k těmto experimentům takzvaného "míchaní", jak se nazývá genové spojování odlišných zbarvenců, uchylovali již na počátku tohoto století. V té době se zbarvenci nejvíce začali rozšiřovat a proto byl bezbarvými, takzvanými "volnými", sepsán nejvyšší zákon o ochraně volných a barevných. Zákon přímo a jasně mluví o tom, že se barvy mezi sebou nesmějí křížit, ani reprodukovat. Člověk tedy musí zůstat ve své kastě a pouze v té si hledat svého partnera, pokud chce potomstvo. Několikrát se právě volní pokusili tento zákon změnit, jelikož se jim nikdy nedosahovalo takové moci, jako barevným, a proto se s nimi chtěli křížit a získávat tak lepší schopnosti. Nicméně neúspěch byl vždy nevyhnutelný a proto došlo k několika šíleným masakrům napříč celou Anglií. Vražděni byli jak volní, tak barevní. Avšak teď již dlouho vládně příměří, pomyslný trůn je vedený Filipem De Bouracem, hlavním ředitelem ústavu pro výzkum a vývoj společného prostředí pro všechny kasty. Jedná se o prvního člověka, který řídí chod všech kast a jedná se o barevného. Pochází z nebeských a jeho smýšlení bylo zatím vždy pokrokářské a nekonformní. Proto si ho oblíbili téměř všechny kasty. Ale mezi ním a volnými je cítit stále stoupající napětí. Je schopen odolat tlaku majoritní většiny volných?

Je chladné páteční ráno. V podzimním šeru se nese pouze vzdálený štěkot psa. Ulice na Stain Row zejí prázdnotou. Nikdo v tuto hodinu ven nechodí. Je to až příliš blízko k Black Market, aby se zde někdo potuloval. Světla pouličních lamp vydávají tlumené světlo, které obepíná hustá mlha. Vpíjí se do něj, přidává mu na tajemnosti. Ulice vypadá staře, avšak zachovale. Spousty starých cihlových budov vytváří pomyslný nádech historie. Přesně v těchto budovách sídlí kampus společně s univerzitními kolejemi. Když se rozdělovali nejlepší domy, nejdále od ulice, směrem do parku a do celého kampusu, byla jsi bohužel nepřítomna kvůli svým rodičům. Tudíž jsi posléze zjistila, že na Tebe zbyl úplně poslední rohový domek s nejvíce oprýskanou zšedlou cihlovou zdím starými mohutnými dveřmi a okny do ulice. Z nich je obvykle každé ráno slyšet dopolední šrum aut, odpolední spěch hromadné dopravy, večerní flám opilých spolužáků. Pouze v noci bylo v ulicích vždy ticho. Někdy bylo narušováno Tvojí spolubydlící Gemmou. Gemma, tvá nejbližší kamarádka totiž často ráda pracovala v noci a dopoledne zaspávala spousty povinných přednášek. Obecně byla Gemma velmi nespoutaná, a proto s tebou tvořila dobře sehraný pár.
Gemma byla dívka o několik měsíců starší než ty. Patří mezi nachové, což dobře koresponduje právě s rudými. Blonďaté vlasy si nedávno nabarvila na zašlou rezavou, aby se co nejvíce přiblížila vzhledu a kořenům svojí kasty. Hnědé pronikavé oči, vždy plné elánu a síly, pozorovaly vše, co by se mohla přiučit. Patřila mezi nespoutané vlky, což ještě více podpořilo její zarputilost pro studium toho, co bylo právě v kurzu, nikoliv však to, co bylo zrovna přednášeno. Ke kamarádům se chovala vždy odtažitě, jedině k tobě si našla cestu skrz podobné zájmy a pohled na věc. Vždy když rachotily o půlnoci skleničky v jídelně, věděla jsi, že Gemma pracuje na něčem vskutku zajímavém a tak ses jí raději snažila vyhýbat, aby nebyla rušena.
Oné čtvrteční noci však z jejího pokoje nešlo slyšet zhola nic.
Oné čtvrteční noci, mrazivé noci, se to stalo...

O půl šesté ráno tě probírá ostrý hvizd zvonku vašeho domu. Probereš se, chvatně se oblékneš do županu a jdeš otevřít.
Po několika otočeních klíčem a odtažení těžkých dveří uvidíš správce univerzitních kolejí, pana Markse. Na hlavě má baseballovou čepici s týmem z New Perks, pěstěný knír se mu houpe na staženými rty.
"Ahoj, ty jsi Eve viď? Spolubydlící od Gemmy.. právě ji odvezli na ošetřovnu. Když ji našli, byla ve stavu blouznění, na zádech měla vyrytý podivný symbol a mumlala nějaká nesrozumitelná slova. Našli ji před místním univerzitním barem "Avantgarde". Nikdo bohužel nic neviděl." jeho roztřepaný hlas se při poslední větě změní na povzdych.
"Gemma bude v pořádku. Ale stále je ještě dost mimo." prohlásí mimoděk.
"Musel jsem Tě o tom informovat." dodá mezitím, co se otáčí, že bude odcházet. Po pár krocích se zastaví, jako by se na něco vzpomněl. Otočí se na Tebe a s prozíravým výrazem řekne: "Vím, že jsi rudá. A nebudeš to chtít nechat jen tak. Ale raději bych se do toho nezaplétal... nikdy nevíš, na co narazíš."
Otočí se odkráří přes trávník zpět do svého příbytku několik set metrů od vašeho domu.
Co se to vlastně stalo?

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)