Devět světů (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Devět světů

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Devět bran každá s jedním světem svázána. Devět světů každý k poslušnosti přinucen. Děvět přiběhů žadný neni ukončen. Devět životů žadný neni ušetřen. Kdo vše přežije?

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Soukromá hra

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Erinye

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Elina - Breeding Magician - 9. listopadu 2018 11:48
Elina - Breeding Magician

//A nemazat!!!

Pán Jeskyně - 5. listopadu 2018 17:35
Pán jeskyně Devakar

Chovný tábor Belires - {color2}Svět třetí{/}

Nádherná mytina porostlá květinami by mohla působit pohádkovaě nebo pro elfy přijemně nebýt Šesti htané věže z čeného kamente táhnoucí se snad až k nebesům jako by ji někdo vytesal z jediného kusu obsidiánu. A k ní je připojena čtvařice podobných budovdosahující snad jen poloviční velikosti. Z žadné z budov neni vidět ani naznak oken přesto ti kteří měli štěstí vrátit se z ní nikdy nestěžovali na nedostatek deního světla.

Okolí staveb působí pohadkové ale kdokoliv se přiblíží blíže než dvacet metrů k věi pocítí touhu utéci. Kdokoliv se přiblíží ještě blíže vyděšeně prhá jako by se nemohl ani podívat na to co budovy představuji přesto do nich proudí naustálé kolony vězňů.

Velitelkou tábora je démonka Belires (https://www.deviantart.com/exata/art/The-Devil-made-me-do-it-326589859) Pod jejímž vedením tábor neustále rozrůstá a prosperuje dáli sto tak říct. Její pokoje jsou v nejvyším patře ustřední věže. Kde je taky portál jediná cesta prač z toho místa. Další patra patří personálu. Čím nížší postavení tím nížejsou ubytování.
Velitelce tábora je kdispozici dvojce čarodějek NIrta (
https://www.deviantart.com/rgus/art/The-Nightclubs-of-Sigma-Prime-212773015) která se stará o prohřešky a disciplínu. A Orla (https://www.deviantart.com/lamuserie/art/Version-Monochrome-Pretresse-7-763160825) která se stará o zpracování porozených.

Z ubytování dohližitelů je přistup do dalších čtyř budova do každé se vchází branou označenou daným tvorem: Pavoukem, broukem, slimákem, červem. Každá brána má svou stražkyni i kdy útěk je velmi nepravděpodobný.

Spodní patra každé sekce jsou patra kde jsou uložené novoreněťa kde jsou samicemi kojeni než budou předání Orle ke zpracování. Patra nad nimi každé vytvořené z několika buňěk jako včelí plástev je plný rodiček. Mezi těmi to buňkami vedou cesty dohlížitelek.

1


↑ navigace

Záložková navigace