Expanze (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Expanze

Pán Jeskyně:

Devakar

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Sluneční soustava domov lidstva. Jenže zdejší soustava je poněkud plnější než by bylo vhodné. Ať jde o zemi nebo Mars či různé habitáty v soustavě. Po dlouhých letech opatrných poků se podařilo vyvinout konečně Hyperpohon a dosáhnout hvězd a začít s nový život na navých světech. Budou se opakovat staré chyby nebo lidstvo změní.

Klíčová slova:

kolonie, sci-fi

Jaké hráče:

Lidi kteří jsou ochotni zahrat alespoń jeden přispěvek týdně.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/3) Erinye, Kelzat

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 9 z celkem 9 příspěvků1

Pán Jeskyně - 9. dubna 2024 17:47
Pán jeskyně Devakar

Když jsi se udělal do Sheili misto do ni tak si spokojeně vydechunula jako by nečekala že ji poslechneš. Steila ji probodávala pohledem. Ale jinak se o nic pro teď nepokoušela

Taěnya - 30. prosince 2023 15:29
Taěnya

Cesta k míru

Snad každou generaci to přijde, orkyně se namnoží více, nežli zvládne zredukovat jejich vzájemný zápas mezi sebou, nebo se k moci dostane nějaká silná náčelnice, a vrhnou se z hor do elfích království. Proč by tomu mělo být jinak, když se to každé dvě nebo tři dekády opakuje?!

Tak jako vždy zaútočí na pohraniční města, poberou úrodu, všechno cenné a unesou, nebo zprzní obyvatelstvo, poté vytáhnou jako zástup mravenců směrem k větším městům, ale buďto je zastaví jejich hradby, nebo se budou vyhýbat přímému střetu s naší armádou. Naše jízda a kouzelnice je dokáží smést z povrchu jak spadané listí podzimní vichr, a tak se budou vyhýbat několik týdnů rozhodujícímu střetu, rozdělí se do proudů a směrů, které budou po týdny plenit okolí, odrážet se od hradeb měst, a plenit venkov a polnosti, nížiny, dokud vše nepožerou. A pak z prázdné země odtáhnou! My vystoupíme zpoza našich mocných hradeb, obnovíme zničené, sajememe co bylo spáleno či ukradeno, a za pár let nás již čeká dekáda či dvě blahobytu! Než se orkyně ve svých horách zase namnoží! Proč by to tentokráte mělo být jinak!?

...

Boje nebyly dlouhé několik týdnů, ale trvaly měsíce! Některá města padla, a jiná byla nedostupná, obklíčená orčími armádami, bez možnosti spojení, zda ještě vůbec vzdorují, nebo padla... Nebylo kam ustoupit, protože orčí armády jsou všude, nepokoušejí se vymanévrovat naši jízdu, nebo přepadat na našich loukách a v nížinách! Cokoliv co není za hradbami posledních měst je v nebezpečí! Jsou všude... není šance se probít, jen ještě vzdorovat! Ale jak dlouho? Jakou jsme udělaly chybu? Kde se jich vzalo tolik a s takovou taktikou?! Je ještě naděje?!

Z nějakého důvodu je hlavní město částečně ušetřeno, armády jsou na dohled, svírající kolem něho neproniknutelný prstenec, ale k samotnému obléhání ještě nedochází, jen občasné šarvátky. Vyčkávání před útokem? Útoku by město neodolalo, snad jen pokud by se k nám probily jednotky z jiných našich měst... jsou ale ještě vůbec nějaké? Zbyl ještě vůbec někdo!?

Rozhodnutí jednat o míru není lehké, ale přineslo mi, nám, naději! Návrat vyslankyně totiž přinesl i informace! Orkyně bojují i s dalšími královstvími! Což jim odčerpává síly a nutí je dělit své síly! Možná se necítí dost silné na obležení města... to by nám mohlo dát čas... přijde nějaká pomoc? Nebo alespoň lepší podmínky pro mír! Mír! Žádná kapitulace, jen mír... něco ztratíme... něco nabídneme... ale budeme první kdo se jich zbaví, zatímco ony se vrhnou na další království! Stačí jen vyjednávat! I za cenu ústupků a obětí! Musíme vyjednávat!

...

Cesta zabraným územím nebyla příjemná, ale očekávala jsem situaci horší nežli se zdálo z hlášení a popisů jenž se ke mě v paláci dostaly. Většina farem a osad se zdála být stále udržovaných, i obyvatelstvo, ač držené v zajetí, tu bylo. Škody nejsou tak vysoké, to opravíme během roku! Mohlo to být horší... nevyplenily to tu... spíš jako by to, zabíraly!? Oni to tu chtějí zabrat, pro sebe?! Povzdechnu si, když začínám chápat, co nás to asi bude stát! Přijdeme o velké části území, velké úrodné podhůří! Ale i to ještě jsem osobně vyměnit za ponechání si koruny!

Teprve když si všimnu ohavného golema, jak nese zajatkyni na svém, pyji, a další táhne v kleci, uvědomím si celou nechutnost! Orkyně, futy, jejich bestie! Každá invaze je spojená s touto daní! Znásilňování, prznění, znásilňování, prznění, znásilňování... brrr! Jen třetina obětí, padlých a nezvěstných je prý ze samotných bojů! Až se bojím domyslet! Ne. Ne? Počkat! Golema! Kde vzaly orkyně golema! Vždyť to je jen hrubá tupá smečka bojovnic co se vynoří z hor se svými bestiemi a na na zvířatech, prohání se okolím, a sežere všechno co neznásilní, nebo spíše, znásilní všechno co neseřere! Bez nějakého vyššího cíle, kde se dostali ke golemovi!?

Ještě horší podívaná je jakási abstraktně ohavná struktura, stavba, která čpí nechutností a zvrácenou magií! Orgové, nechutné bestie! Z pohledu na stavbu a dění okolo ní se mi zvedá žaludek, a z odporné zvrácené magie jenž ze stavby čpí se mi dělá mdlo! Jediné co mohu je zatáhnout závěsy na okénku svého kočáru a project kolem co nejrychleji, ať už máme tu budovu za sebou! Nechci to vidět, ani slyšet, ani cítit! I když závěsy jsou pro to jen velice chabá ochrana...

Poté sleduji město, město?! Kde se tady vzalo!? Je ohromné! Mohutné! Velikánské! V tomhle údolí, v těhle horách, celé město! Jakto?! Přeci ho tu nemohli naprosto nepozorovaně vystavět! Za tak krátkou dobu! Orkyně a město!? Myslela jsem, že to je vždy jen změť táborů a osad, s tvrzemi pro ty, které dokáží prosadit, a udržet, svojí vládu na dost dlouhou dobu a nad dostatečným počtem ostatních! Orkyně s městem? Očekávala jsem nějakou tvrz, možná hrad... rozhodně ne citadelu! Bohyně smiluj se nad námi!

Průjezd městem je příšerný! Napřed sleduji město se zájmem, strachem a obavami, ale jakmile spatřím v ulicích, ohavné, trolly a orkyně, orgy s nebožačkami na jejich penisech, znovu zatáhnu závěsy svého kočáru a snažím se nemyslet na dav venku! Třebaže čím více na něm nemyslím, tím víc se mi vybavují obrazy údů a mohutných varlat pod nimi, na nichž, sedí, nebožačky! Já, já vlhnu?! Jak je to možné!? Ne!

Vystoupím z kočáru a to, co na mě čeká je strašlivé! Po pravici, po levici, zástup futa orkyň, ohromných, mohutných, svalnatých s, blééé, nechutnou stráží, jejich kopí, stojících k mé poctě!? Bohyně! To je tak nechutné... tak ponižující... přece kolem nich nepůjdu! Jako bych něco takového mohla uznávat za vzdání cti?!

Nakonec však jdu čelem průvodu jejich řadou, snažíc se nekoukat napravo ani nalevo, přímo před sebe, ne, ne, ani koutkem oka nezachycovat jeden tvrdý dlouhý úd vedle druhého. *Osm...deset... dvanáct... Bohyně já je počítám! Šestnáct...* Už jsem skoro na konci! *Čtyřiadvacet!* Cítím jak mi teče pot pod hedvábnou tunikou a pohled těch strážných mi přímo strhává šaty dolů a spaluje každý kousek mého nahého těla! *Je horší myslet na je jejich dlouhé mohutné tvrdé čůráky... nebo vědět že ony s těma dlouhýma mohutnýma tvrdáma čůrákama myslí na mě?!* Nemohu je vytěsnit z pohledu, mé mysli...

Teprve teď se mě někdo ujme?! *Elfka?* Hledím na ženu jenž mě čeká na konci *čestné stráže* a zatěkám očima když vidím její tetování na čele. Koukám na její prsa, paže, na břicho, napravo, garda s čůráky nahoru, nalevo garda s čůráky nahoru. Nemohu se dívat na její obličej, je to příšerné! "Mé služebné však nesou dary, bylo by nevhodné přijít bez nich, alespoň ty by měly vejít." Nadhodím vcelku prostoduše, i když konečně se cítm trochu jistá, tohle jsem totiž očekávala, a a i když rytířky a nějaký další kus mého voje tu bude muset zůstat, pár žen nesoucí drahé lahve vín, několik starých grimoárů a knih, a hlavně štůčků drahých látek a podnosů s vzácným ovocem by mělo jít dále a přinejmenším položit vše před královnu... ukáži na asi šestici dívek, žen jenž bych měla mít s sebou, třebaže ostatní tedy nechám zde... snad to projde! No ale pokud ne, musím se přizpůsobit, mír je cennější a musím zariskovat a vejít sama!

...

Ohromná hala mě udivuje, trochu i děsí, ne snad pro ohavnost v podobě dvoukřídlých vrat, otevíranými trolly s elfkou, ale svojí velikostí a rozlehlostí! V mém paláci je mnohem měnší, a jak dlouho se stavěla a projektovala... a orkyně tu mají ve městě něco takového!? Co se tu děje!? Jak nás mohli takle překonat za několik posledních dekád!? Děsí mě to, ta ohromnost, rozlehlost... i samotná výška! "Je to tu ohromné!" Pronesu na průvodkyni, uvítačku. "Taková výška!" Ještě dodám, pokud jde semnou. Trochu obdivně, ale spíše abych z ní dostala případný kometář, jak, kdy? Tohle všechno orkyně zvládnou?! Čekala jsem dřevěnou halu s trůnem a kožešinama!

Na rozhléžíní není však příliš času, protože kráčím k trůnu s ohromnou, mohutnou, velikánskou orčí futou! Trochu chápu, že je to náčelnice ... je skutečně impozantní! Nedivím se, že sjednotila několik kmenů pod jeden prapor... ale i tak!? Třebaže však působí futa impozantně, s porovnáním ohromného a skoro prázdného sálu to je skoro... komické! Její trůn, ona, několik strážných... a prázdno. Rozhodně neumí navodit tu správnou atmosféru...

Přejdu před orčí futu. "Já královna elfího lidu Vás zdravím Náčelnice orčího kmene..." Trochu se zarazím, protože nevím, jak se to vlastně vyslovuje, a "Pyje a blesků", mi nejde před jazyk! Ovšem mnohem více jsem si dala záležet na tom, že jsem královna a ona náčelnice! To nešlo nepostřehnout! "Přicházím v touze ..." Chci pokračovat, ale ona jde na věc rychleji!

Jsem však vcelku neurvale zatažena do hovoru který jde na vše rovnou?! Žádná pukrle, žádné otukávání, žádné cokoliv jemné diplomacie a nuancí vyjednávání! *Ehm?* Trochu si odkašlu, ale asi to myslí vážně! "Jakožto královna jsem současně kněžkou naší víry a duchovní služebnicí mých poddaných!" Pronesu na vysvětlení našich zvyků. K druhému se však postavím poněkud, nejistě! I když, možná to je jen chyba překladu a nuancí, výrazů a rozdílu našich zvyků a slovosledu. Pochopila jsem, že se ptá na dítě! "Dala jsem život dvěma dcerám, princezně ..." Vypadá to, že jejich jména ji nezajímají, protože mě zase přerušila něčím dalším! Lusknutím! Tak neuctivé! Sleduji přicházející elfku nesoucí něco ... stříbrného! *Výměnna darů!* Trochu neurvalé, ale orkyně tak asi prostě fungují, pomyslím si. Předstoupím před elfku a přeberu věd oběma rukama, ještě si věc prohlížejíc. *Bohyně, on je to úd! Pyj! Ohromný!* Ale zachovám jisté dekorum, i když se mi z té věci točí hlava! Trochu zadrhaně koktám. "Děkuji za... takovou cennou... věc. Repliku. Ukázku umění vašich kovářek?" Pronesu při přijímání penisu. Nejspíše znaku plodnosti, nebo něčeho takového?! Pokouším se odhadnout co a k čemu to vlastně je?! "Vaše, dary pro vás Náčelnice jsou..." Podle toho zda elfky pustily dovnitř, nebo čekají venku, jí pokusím odpovědět! Ne! Zase mě přerušila! "Ehm? Eh" Podívám se na ní nechápavě!? "Cožeto mám udělat?" A nevěřícně koukám na orčí náčelnici, s pyjem stále v rukách. "Mám si... poměřit... v sobě?" Nechápu očividně!

Ale ještě stále nevěřím v zvrácenost všeho a všech bez špetky možnosti, touhy po poruzomnění, a společné řeči! Jen je nechápeme! A ony nechápou nás! Musíme se s nimi přeci naučit nějak... koexistovat! Co na tom, že jejich, zvyk, je naprosto šílený!? "Má... do sebe?!" Pronesu nejistě, rozhlédnu se po okolí! Těkajíc napravo i nalevo... ale naštěstí je tu prázdno!

Postavím pyj na podlahu, trčíc nahoru, jako kopí... A postavím se nad ním. Přitom zaujmu pozici jako bych dělala dřep. Je to pro dobro království! Pro dobro vztahů! Pro porozumnění našim kulturám! A pozvolna jedu dolů, klesám boky, až cítím špičku penisu na lemu mého hebkého prádla! Cítím, že je mokré! Jsem mokrá! Cítím kov na vstupu... Váhám. Nemohu se k tomu odhodlat! Dokonce mám pocit, že jsem zaslechla... *ona to udělá* spolu s pošklebným odfrknutím, které oponovalo *neudělá* a několik dalších podbných, tichých, jako by se napětí dalo krájet! Pokud přesto luskne, a pošle elfku, aby mě, motivovala a urychlila... okamžik váhám. Cítím žalud na mém stupu! Odhrnuji lem prádélka. Takže místnost začne vonět o to víc mým sekretem! Cítím jak se mi stydké pysky obalují a rozevírají žaludem stříbrného pyje! "Já... ne..." Pokouším se protestovat, ale přemáhám se. Pak se začnu posouvat dolů a pyj do mě pozvolna zajíždí! Ne, já se nasouvám na pyj! Ještě příšernější! Má volba! Ale zachráním tak mír, dělám to pro mojí říši! "Mám jej v sobě!" Hlesnu, třebaže je ve mě sotva třetina jeho délky, i tak si myslím, že pronikl docela hluboko. "Dělám to pro... přinesení míru mezi našemi druhy... a kulturami, na znak pokory... i důvěry!" Dodám... a pokouším se z penisu pozvolna zvedat a vysunout se!

Pán Jeskyně - 5. listopadu 2023 18:10
Pán jeskyně Devakar

"Uvidíme možná za ni bude bonus." Pronesk klidně.
(% na bonus)

Vypadala stejně spokojeně jako ty. Po tvé otázce ohldně prace a toho jak to mádlouho dělat vypadala dost zmateně a nejistě. "Pane?" Zeptala jse jako by vůbec nechápala co říkáš.

Pán Jeskyně - 4. června 2022 20:20
Pán jeskyně Devakar

//% hledání vody

Pán Jeskyně - 6. května 2021 15:21
Pán jeskyně Devakar

Nakonec se ti podařilo uniknout i stěli aniž by se tě někdo všimnul což bylo více méně štěstí že jsi dokázal uniknout. Když jsi hledal vozidlo nebyl problém nějáké ukradnou otázkou bylo zda tak primitivní vozidlo dokážeš vůbec řídit.

Pán Jeskyně - 7. října 2020 20:10
Pán jeskyně Devakar

"ne tedy viděla jsem ozbrazky takových koťat na zemi ale nikdy nic takového tady." Pronesla nakonec po chilce zamyšleni. "no mohla bych projit archív zda tam něco nenajdu." pronesla nakonec.
"Jste v pořadku,?" Zeptala se tě šokovaně. "myslíte že budou problém?" Zeptala se tě opatrně.
"Ano před půl hodinou odjela." pronesla klidným hlasem. "myslíte že bylo rozumné jej brát?"

James Carter - 26. srpna 2020 14:29
James Carter

Proplížil jsem se do tábora. Zbraň jsem měl připravenou a maskování také. Rozhodl jsem se podle chování zaměřit se na budovu co byla nejlépe stržená a zároveň dost velká na sondu.

Pán Jeskyně - 13. června 2020 20:02
Pán jeskyně Devakar

Tvorba postavy

Jméno: Jasné
Atributy: Vaše povaha, co máte radi, čeho se bojíte
Schopnosti: Co vaše postava umí a všem vyniká
Popis: Jak vypadáte, zvlaštností rysy (Stačí obrázek)
Životopis: Postava musí být z Marsu nebo Země. Jestli máte ronidu co jste dělil předtím než jste se stali guvernérem kolonie. Nemusíte být jen politik ale třeba vědec nebo voják.
Inventář: Vaše vlastní věci krome šatů speciální věci které sebou přivezete do kolonie.
Důležití lidé: Sem patří důležití lidé které potkáte. Pokud sibou vezmete rodinu přitele, milenku patří sem.

Kolonie: Zde je na výběr ze tří kolonii pro začátek každá nabízí jiné úskali ale i výhody.

Oberon


Omeron je planeta podobná planeta zemi kdy planetu tvoří pouze 20% pevnini většinou ve velkých ostrovech. Ma tropické podondnébí. Bohužel většina vody na planetě je slaná a musí se odsolovat. Což znamená problémy s pitnou i užitkovou vodou. Na druhou stranu se zde nacházejí moře plné ryb. Které jsou podle všeho velmi chutné. A zdejší rostliny především dřeviny vpadá jako vhodná komunita pro vývoz.

Protože je prozkouman důkladně především ostrov na kterém je kolonie ukrývá mnoho tajemství.

Nová Francie

Nová Francie je mnohem větší planeta než Země a je dve větši gravitace než na zemi. Proto je potřeba důkladná připrava těla než se člověk vydá na porvrch. Kdejší svět je mírnější klimatem než na zemi. Je zde méně vody a více pevniny. Jsou zde velmi úrodné oblasti pro městovaní potravin. Bohužel se zde odehrávájí dlouhé a velmi chladné zimi.
Většina populace kolnie pochází z evropy především z francie. Používají jako úřední jazyk francouštinu.

Nový Úsvit


Nový úsvit je planeta nejvice podobná zemi. I když je na ni o něco chladnější než je zvykem. Planeta má vhodné podmínky k životu a dá se zde dobře chovat jak pozemská flora tak fauna. Tato kolonie je nejstarší a nejrozvinutější. I když byla založena jako vědecká kolonie kvůli nalezení primitivních nástrojů.

(Tyhle infromace jsou dostupné v zakladním průvodci pro lidi)

Vybavení kolonie


Každá kolonie začiná stímto zakladním vybavením. Tedy vybudvaným zázemím.

Kolonialní obytné bloky typ C 3x

- Jedná se o zakladni kolonialní ubytovaní kro kolonisty nenabízí skoro žadné pohodli ale zajišťuje bezpečí a zakladni potřeby pro život. Každý blok umožňuje ubytovaní tisícovku lidí plus socialni zařízení.

Nový úsvit má tři obytné bloky C. A jeden blok B který zajišťuje obyvatelům větší pohodlí a přistup k zábavě.

Kolonialní šerif

- Kolonialní šerif je zakladní policejní silou v kolonii. Kažká kolonie má jednoho šerifa a několik jeho pomocníků kteří se starají o zákon a pořádek v kolonii. Jsou lehce vyzbrojeni a maji se starat jen o pořádek ne o připadný boj.

Kosmodrom a ornítalní stanice

- Orbitelní stanice slouží jako přestupní stanice mezi vesmírem a planetou. Kde se nakladá a vykládá zboží a lidé. Tak slouží jako komunikační stanice. Kde je umístěno osm komunikačních dronů pro komunikaci se zemí.

Kosmordrom pak slouží jako zakladna pro raketoplány převážející zboží a lidi.

Sídlo guvernéra

Sídlo guvernára je váš domov zde sídli veškerá spravní moc kolonie. Krom vás zde je i zakladní infromační centrum a komunikační zařízení pro kolonii. Takže se odsud vysílají zpravy (nebo propaganda). Sídlo má samostatní zdroj energie.

Farmy, elektrárny

- Každá kolnie má vlastní farmy které zajišťuji potravu lidem. Jedná se o biorganické plantaže. A semtam válce pro rust masa.

Elektrarny jištují energii.

Oboji zajištujě zdroje prosoučasnou populaci.

Oberonu byl vybudován přistav na moři odkud vyrážejí rybářské čluny.

Nová Francie má mnohem úrodnější půdu a větší výnosy potravin.

Průmysl

-Souhrné označení pro továrný a dílny které vyráběji potřebné věci pro kolonii. KOnzervace potravin, nástroje, zpravovaní kovů,...

Doly


každá kolonie má vlastní důlní zařízení na těžbu kovů, minérálů.

(Co přesně se dozvíte až v kolonii)

Pán Jeskyně - 13. června 2020 19:05
Pán jeskyně Devakar

Svět

Nutnost najít řešení planety zalidněním, nedostatkem potravin a energetická krize nakonec vedlo ke spojení země v ednotnou vladu známou jako Spojená Země. Vladnoucím orgáme Spojené Země je Zemská Rada. Kde jsou zastoupeni Američané, Číňané, Rusové, Evropa jako nejdůležitější hrači planety ve snaze najít řešení a udržení pořadku. I když došlo k několika lokálním nepokojům které byly krvavě potlačený pro udržení pořádku.

Od roku 2045 lidé přestali závodit v dobývání v dobývání vesmíru a začali budovat ve vesmíru. Mezinárodní stanice nebyla najednou jedinou velkou vesmírnou instalaci. Na měsící se začali budovat první kolonie. Které zajišťovali ubytovní inženýrům a vědcům pracujících na nově vzniklích loděnicich na orbitě Země.
Do budování plavidel se mohl zapojit každý stat ať už financemi nebo nerostnými zdroji. Což nakonec do hry vtáhlo většinu států snažících alespoň něco vytěžit z možnosti opustit planetu.

Roku 2055 vzníká první kolonie na Marsu. A začal první větší exodus lidí ze země na Mars kde budovali kopule a teraformační zařízení na Marsu. Což byl první velký meziplanetarní projekt. Následovali další projekty jako Orbitalní města. Těžební základny v pasu asteroidů. POstipně se začal vytvářet blok zvaný Vinitřní planety. Zahrnující Zemi a Mars. A vnitřní světy spojující těžební základny a velké orbitalní města.
Mezi nimiž začal narůstat tlak který hrozil vybouchnout v prní meziplanetarní válku.

Naštěstí než se situace vyhrotila oznámila Pozemská korporace SpaceWin. Vytvoření prvního hyperpohonu a lodi schopné mezihvězdného letu. Najednou se stali lidé z vnitřních světů zvyhli na nizkou gravitaci nebo praci v nulové gravitaci velmi žádanimi a stali se piloty a posádkami mezihvězdných lodí. Po dlouhých průzkumech se lidstvo rozhodlo s kolonizací.
Vzníká jednotná vlada Solární soustavy známá jako SKS (Solární kolonialná správa) zabývající se kolonizaci světů. Bylo vytypováchc několik planet kde se začali budovat kolonie. Každé kolonii byl určen gůvernér s velkou pravomoci pro svou kolonii. Kvůli velkým časům mezi přelety mezi Solární soustavou a ostatními soustavami. Je komunikace s vladou spíše sporadická především je vedena díky nákladním lodím a rychlím automatickým kurýrním dronům.

Vypisuje se 9 z celkem 9 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)