Kráter (204 stran zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

Kráter

Pán Jeskyně:

Pán Osudu

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Kráter je země, tak trochu vlastní svět, rozlehlá oblast ohraničena Černými horami, nepropustným pásmem vysokých hor a skalisek, které se tyčí snad až k nebi. Těžko je překonat a pokud vás nezlomí zlovůle počasí nebo jiné útrapy přírody, ukončí vaši pouť nějaká krutá příšera nebo jiný netvor, kterých se tam podle pověstí a bájí hemží nespočet. Pod stínem Černých hor leží nejrůznější kraje, se svými krásami, taji, divy, syceny smíchem, pláčem, potem i krví. Radost i smutek. Život a smrt.
V tomto zvláštním koutu světa jste se narodili. Strávíte svůj krátký život na poli, nebo chcete změnit svůj osud?

Klíčová slova:

DrD fórum

Jaké hráče:

Každý kdo chce žít svůj příběh...

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Aktuální děj: - pátrání po pegasovi Kilkalopovi, který přebýval v klášteru Bílého úsvitu - pegas odletěl před celkem 7 dny a již se nevrátil, což je velmi neobvyklé - zjištěné informace ve vesnici Víska: o Sedlák Horymir z vesnice Smržinka pegase nikdy neviděl, ale u nich ve vesnici ho občas údajně někdo zahlédl o Obchodník Polerius zahlédl pegase nad lesem Zrzavec, když cestoval z Vísky do Vrátníku, je to ale již déle než 10 dnů o Opilý kupec Kaletan tvrdí, že pegase prodal. Měl ovšem velmi připito... o Obchodníci Bilbur a Harabi, putující ze Svatozemě ze Svaté Citadely, pegase v jejich vzdálených končinách nikdy neviděli a tvrdí, že tam takové zvíře nežije a nikdy nebylo Detail okolí vesnice Víska viz Mapy: Okolí Vísky - případně na odkazu: http://imageshack.us/a/img545/5740/krterokolvsky.png Vzdálenosti cestovní chůzí: Klášter Bílého úsvitu: 2,5 dne Hraniční Hláska: 2 dny Osada Starodub: 2 dny Vesnice Smržinka od kláštera: 1,5 dne Osada Kámen od kláštera: 2 dny Město Vrátník od kláštera: 1,5 dne Čas: - dny na cestě směrem ke klášteru - 2 dny cesty od vesnice Víska Roční období: - pokročilé léto/nástup podzimu

Kráter

Technické údaje ke hře

Shrnutí všech dobrodružství

Hráči: (5/10) Máhanaxar, Pandemonix, Trorn, vockoo, Žabikuch

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 4085 příspěvků|⇐ 1 ... 202 203 204 205

Trorn Silvidianský - 23. prosince 2006 21:54
Trorn Silvidianský

"Nevím nevím, ale ten případ s těma krávama mě fakt přestává bavit a začíná mě to připadat jako ztráta času. Buď bychom to měli hodně urychlit nebo se na to už fakt vykašlu.

tizok - 23. prosince 2006 21:25
tizok

,,Pche," odfrknu pohrdavě. ,,Ty už ani asi nevíš, co kdo říká. Kdyby jsi mě vůbec poslouchal a nenechal mé slova pouštět jedním uchem dovnitř, chvíli je nechal vířit v hlavě, a druhým vypouštěl ven, slyšel by jsi, ŽE nejvíce alchymistů jsou kudůčího původu. Ne VŠICHNI a už vůbec ne TY. Můžná je dobře, že se alchymii nevěnuješ. Kdo ví co by jsi dokázal se svým intelektem vyvést za šaškárnu. A příště buď více opatrný s těmi výhružkami," odsekne mu a naštvaně vytrhne svojí nohu.

DAran - 23. prosince 2006 19:01
DAran

Naštvaně se otáčím k Tizokovi "Tak kudůci říkáš, abych ti nerozbil držku!!" a demonstrativně mu stoupnu na kuří oko. Gdyž žádné nemá alespoň ho bude bolet noha.

kalmor - 23. prosince 2006 16:16
kalmor

Vrátím se k statkářovi.
"Mistr mě trochu pokáral za mou prchlivost, jdu se podivat na ty chuděry."

Jdu do stodoly s krávama.

tizok - 23. prosince 2006 12:28
tizok

,,To je jasné. Zeptáme se Boury kdy ten flakónek koupil a jestli to jsou méně než 4 dny, tak je to jasné. Také si myslím, že bychom se měli zeptat toho šmelináře, ale bojím se, aby to vše nepraskol. A nevím jak vy, ale já jsem se za celý život, setkal nejvíce s alchimisty, kteří měli kudůčí původ. Proto se také myslím, že to obyčejný pocestný asi nebude."

Vypisuje se 20 z celkem 4085 příspěvků|⇐ 1 ... 202 203 204 205


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)