Mr. Leather 18+ (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Mr. Leather 18+

Pán Jeskyně:

Lego

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Soukromá jeskyně

Klíčová slova:

BDSM Fetiš

Jaké hráče:

Pro Šimona ;)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Šimon.Brugezsi

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 17 z celkem 17 příspěvků1

Gabriel Savage-Leroy - 5. října 2023 21:13
Gabriel Savage-Leroy

Gabriel to vnímal tak, že sice jako první nastaví určitý základ a standard, ale každý nový vůdce po něm si bude moci principiálně již ze své pozice moci pravidla nastavit podle svého. Některé věci budou neměnné a to pomocí ústavního zákona, jako třeba základní podoba či forma přísah a obřadů, ale tak jako se dělo dnes, každý, do jehož rukou je slib vložen, bude moci při nějakých nastavených pravidel dělat s přísežníkem co bude chtít.
Jedním ze základních pravidel by určitě mělo být zohlednění toho, jaké má přísežník preference. Zda je čistý hetero, bi nebo homo. A podle toho bude vybírán i člověk, kterému bude svoji přísahu skládat do rukou a který si s ním pak "pohraje" v rámci testu odhodlání a stvrzení.
K tomu jistě dobře pomůže to, že se lidé nebudou muset nijak stydět hovořit o svých sexuálních preferencích a fantaziích. Případně by mohli přísežníci říct, koho by si přáli jako svého inaugurátora.
Gab se pobaveně usmál, když vzduchem začalo takříkajíc létat ošacení přítomných, kteří se dychtivě vrhali do vzájemného náručí, aby ulevili svým nadrženým tělům.
"Jsi v pohodě?" zeptal se Gab starostlivě, když si díky matce všiml, že je Heimdall rozklepaný a nabídl mu, aby se posadil a odpočinul si.
Načež se ohlédl po Dannym a Rachel.
"No... Sam a tady mamka měli na ty dva dobrý odhad. Že by v sobě mohli najít zalíbení." usmál se a pohlédl znovu na Heimdalla.
"Jsi schopný vnímat?" zeptal se jej a pohladil jej po rameni.
"Když tu jste všichni... rád bych tady... bráchovy... nabídl, zda by se nechtěl stát po vzoru původního nositele toho jména obráncem a ochráncem našeho... domu. Tedy asi spíše mého domu." usmál se nesměle.
"Rád bych, aby jsi se stal velitelem mé osobní gardy, kterou bude třeba vybudovat a vycvičit."

Pán Jeskyně - 29. srpna 2023 11:49
Pán jeskyně Lego

Jeho otec byl na Péťa dost přísný. Chtěl z něj slušného člověka který jde za svým cílem. Čekal ode něj perfekcionalismus.
Tu očekává i Pet. Došlo mu ale že aby měl větší úspěch musí někdy pochválit a odměnit.
Za měsíc už by měl být vidět pokrok. Jestli však žádný větší progres nebude Pet se bude muset porozhlednout jinde. Zatím to ale však vidí pozitivně.
Masáž si užívá. "Máš moc šikovné prsty. To ale už víme oba dost dlouho." Usmál se spokojeně.
Než jste se vysprchovali Timmy tělocvičnu uklidil. Otřel všechny stroje a i když jistou část uklidil jazykem zbytek vytřel.
Pet si natáhne kalhoty a spokojeně se na mladíka usměje. "Skvělé, šikula. Běž se najíst a pak poklid náš pokoj." Timmy přikývl a vyšel ven.
"Pojedu pak na nákupy. Chceš někde něco? Rovnou bych se zastavil pro nějaké odění pro ty kluky aby na večer vyladali dobře." Pousmál se na tebe.
Dole je v nabídce smažená rýže s kuřecím a nebo nudle s kuřecím.
Thomas je opřený o linku a nepřítomně kouká před sebe. Samuel s Victorem řeší nejvhodnější obuv do terénu a tvoje matka kontroluje Deana jestli je vše v pořádku. Alex se při tom dost baví.

Pán Jeskyně - 6. listopadu 2022 00:05
Pán jeskyně Lego

Dráhu nejspíš vymýšlel plukovník. Neměla být jednoduchá. To by nikoho nemotitovalo. Na dráze uvidíš jak moc jsi se zlepšil. Ta touha být lepší tě žene dál a dál.
Patrick akorát večeřel. Dívka zvládá vaření takže aspoň nebude jen na konzervách. Otřel si ústa a odsunul nedojedenou porci. "Ano přemýšlel jsem o tom. Možná by zpočátku nebylo na škodu vypustit zmutovanou chřipku. Začal byl zvolna. Ale i to by mohlo zemi zbavit několika milionu parazitů. Jeden můj kolega je teď v Číně a za jistou finanční kompenzaci by to mohl pustit ven. Samozřejmě budeme mít protilátku pro potřebné." Při tvé druhé otázce se natáhne pro počítač. "No v zásadě se nestane nic špatného. Tedy nemůže tě to ohrozit. Sérum můžeme aplikovat v poloviční dávce než normálně. Mohl by jsi se víc vyrovnat Petovi. Sérum dokáže hodně. Ale pořád má Pet jistou výhodu. Ale i tak bych řekl že ty rozdíly budou sotva patrné. Jediné co tak budeš mít z počátku velkou potřebu stříkat. A i když to budeš přemáhat prostě si tělo pomůže samo. Takže doporučuji si vyčlenit aspoň dvanáct hodin kdy ti nebude vadit stopořený úd. Jay to ovladl dobře. Ale pokud si dobře pamatuji Thomas byl v naprostém klidu. Snad jen jedno stříkání." Podíval se na tebe jestli má tedy sérum aplikovat. "Jo a Thomas.... myslím že mu chybí jistá péče."

Gabriel Savage-Leroy - 12. listopadu 2021 14:14
Gabriel Savage-Leroy

Díky tomu, že Patricia se ze začátku držela spíš jak socha a vše obstarával jen Jay, nebylo to divadýlko tak úplně ono, jak by se slušelo a patřilo. Nebýt Jaye samotného, začal by se Gab nudit. Jak ale dívka začala tát a užívat si to a více se zapojovat, začalo to být náramně zajímavé.
Gab se bezděčně vrtěl, aby si jeho ocas v upnutých kožených kalhotách taky trochu užil, podobně jako se onehdy Jay třel na ostrově, za což byl potrestán.
Dívčino stříkání během orgasmu bylo úžasné a Gab na to skoro fascinovaně hledět přemýšlejíc, o kolik lepší a větší by to bylo, kdyby byla vylepšená. To už začal přemýšlet, jak dlouho Jay vydrží zadržovat svůj orgasmus. Z testu věděl, že vydrží dlouho a nebude hodlal nařízení porušit, ale tentokrát to bylo trochu jiné. Měl pod sebou holku a mohl si sám určovat tempo, intenzitu a podobně, a tedy lépe ovládat a zadržovat své nutkání. Gab si byl jistý, že je odhodlaný vydržet klidně celou noc, ale spíš byl zvědavý, kdy začne Jay žadonit o svolení.
"To rozhodně není na škodu. Má za to malé bezvýznamné plus." odvětil Gab stejně tiše těšíc se na to, až se oba, voják i dívka, pořádně rozparádí a opřou se do toho.
Chtěl vidět pořádnou píchačku v Jayově podání. Jen ať se vojáček utrhne ze řetězu a pořádně si zadovádí, pokud tím samozřejmě Pat nepoškodí, jak má nařízeno. Začínal mít ale dojem, že si dívka pořádnou píchačku taky náramně užije a sama dá Jayovy pořádně do těla.

Gabriel Savage-Leroy - 15. července 2021 09:43
Gabriel Savage-Leroy

"Jen rozbít držku za to, co dělal a čím vyhrožoval? Musel bych být padlej na hlavu, abych mu jen rozbil držku." odfrkl si Gab pohrdavě ohledně Hoyera.
"Co navrhuješ? Jsem v tom nováček, takže si rád nechám poradit, ale rád bych s nimi jednal na rovinu. Neřekl sice úplně vše a něco jen nastínil, ale zároveň chci, aby jim hned došlo, že nasrat mě je jejich zdraví škodlivé." pokrčil rameny a požádal taky o jednu cigaretku.
"Jednou Hoyera vydali a ani se nezeptali, co s ním hodlám dělat. Tím jasně ukázali, že je jim Hoyer ukradený. A když teď budou mít námitky, tak jim tohle připomenu." usmál se, ovšem hned jej zase přešel.
"Myslíš, že ta má snaha je k ničemu?" zaváhal.
"Jak říkám, poradíme si klidně i bez nich, ale vše bude trvat déle a bude to složitější. Potřebuji jejich archiv uprchlých Němců a těch, kterým pomohli, jejich kontakty na ultrapravicové skupiny ve světě, politické podporovatele a přátele. Oni to vše budovali 70 let. A upřímně, tak dlouho se mi takové kontakty budovat nechce. I kdyby to trvalo jen poloviční dobu." povzdychl si.

Pán Jeskyně - 22. června 2019 14:41
Pán jeskyně Lego

"Je těžké najít místo kde budeš mít aspoň chvilku klidu." Mrkl na tebe a pomalu šel dolů. "Po bouřce je vždy příjemné." Nasál jsi ten slaný vzduch. Pet si sundal bundu. "Vypadá to na krásný den." Vypadal uvolněně a vesele. Po dlouhé době jste jen vy dva. Už se to začalo odrážet na vaši nalade.

Gabriel Savage-Leroy - 22. června 2019 13:50
Gabriel Savage-Leroy

Díky tomu, že motorka Gabrielovy sedla takříkajíc jak prdel na hrnec, rychle na ní získal jistotu a obavy a strach jej opustil. Obzvlášť poté, co padání nebe na hlavu ustalo.
Takže když dorazili k útesům, byl Gab klidný, odpočatý a hlavně v dobré náladě.
"No... já ve Friscu jezdil přes záliv za Golden Gate. Je tam vyhlídkové místo, hned u silnice a furt plné lidí. Ale kousek pod ním je jedno skryté místečko. A tam jsem se občas chodil zašívat, když jsem potřeboval od všeho a všech vypadnout. V LA jsem žádný takový nenašel." odvětil Gab s úsměvem, když sejmul přilbu a rozhlížel se z útesu do moře.
"Myslíš, že je voda dostatečná na koupání?" pohlédl s úsměvem na Peta a zamířil k tesaným schodům dolů na pláž.

Gabriel Savage-Leroy - 4. března 2019 20:00
Gabriel Savage-Leroy

Gab vypnul hruď a nastavil tam své bradavky Petovým ústům a zubům.
"Vzals je sebou?" rozhlédl se hledaje schránku.
Zvuky od vedle i jeho ponoukaly a budily k větší náruživosti, což dokládaly jeho prsty a nehty na Petových zjizvených zádech plných podlitin.

Pán Jeskyně - 24. února 2019 13:14
Pán jeskyně Lego

"Helen může pracovat na dálku občas by záletela do států. Ale souhlasim s tebou." I tvoje matka bude radši když tě bude mít poblíž a nebude muset jezdit za tebou tak daleko. "Co když bude chtít bydlet u tebe? Iak jsi to říkal, velká šťastná rodinka?" Pousměje se a pohladí tě po stehně. "Jak to vlastně vypadá s Phillipem? Už se vyšetřování nějak pohnulo?"

Pán Jeskyně - 20. února 2019 21:23
Pán jeskyně Lego

Přikývl a dojedl sousto. Vzali jste věci a vydali jste se k autu. Už když jste přicházeli ke garáži zdálo se ti že jde otevřít z tuha. Zkontroloval jsi auto a vše bylo v pořádku. Měl jsi ale divný pocit že tu někdo byl a něco tu dělal. Pet otevřel kufr a dal do něj věci. Ničeho si nevšiml.

Gabriel Savage-Leroy - 26. ledna 2019 14:37
Gabriel Savage-Leroy

Gab věděl, že má Helen pravdu. A když je teď Bren v komatu, není nikdo, kdo by dokázal protistranu o čemkoliv přesvědčit a Gabriela prosadit. Však to byla ona, kdo jim ho "vnutil", i když řekla, že o Gabriela u Armaniho stojí.
"Takže nejen, že jí chce prodat, ale ještě z ní udělat šlápotu, aby zabavila zákazníka a on převzal jeho aktiva. Supr myšlení." protáhl kysele ústa na Petovo osvětlení otcových úmyslů.
V tuhle chvíli si začínal být Gab vcelku jistý, že firmu Petova otce k projektu a renovaci pozemku nepřizve. Ne při vědomí toho, co je schopen udělat vlastní dceři. Ten člověk mu začínal být z duše protivný a nechutný.
"Takže asii. Fajn." přikývl poté.
Asijská kuchyně byla jeho specialita, protože on sám ji miloval.
Takže nejdřív Petovy u baru nalil žádaného panáka a podal mu jej načež zkontroloval lednici a zásoby, aby podle toho rozhodl, co udělat.
Nejdřív uvažoval o nějaké rybí specialitě, ale protože je Pet spíše na pořádné maso, rozhodl se pro něj.
A pustil se do díla.

Pán Jeskyně - 9. ledna 2018 19:48
Pán jeskyně Lego

"No Helen když přijela skoro nemluvila a neustále brečela. Zhubla tak deset kilo. Ten večer jsme si všichni strašně dlouho povídali. Po pár skleničkách se rozmluvila i Helen. A Laura se k ní chovala velice hezky. Neřekl bych že spolu už spali. Nicméně Laura spí u ní v pokoji. Třeba jako opora nevím. Obě si prošli něčím podobným. Ale zeptal bych se Laury jestli to myslí aspoň trochu vážně a nechce s Helen jen krátít svojí nudu." Pod tvými doteky se vysloveně prohýbal vrněl. Moc se mu to líbilo.

Pán Jeskyně - 9. ledna 2018 19:48
Pán jeskyně Lego

"No Helen když přijela skoro nemluvila a neustále brečela. Zhubla tak deset kilo. Ten večer jsme si všichni strašně dlouho povídali. Po pár skleničkách se rozmluvila i Helen. A Laura se k ní chovala velice hezky. Neřekl bych že spolu už spali. Nicméně Laura spí u ní v pokoji. Třeba jako opora nevím. Obě si prošli něčím podobným. Ale zeptal bych se Laury jestli to myslí aspoň trochu vážně a nechce s Helen jen krátít svojí nudu." Pod tvými doteky se vysloveně prohýbal vrněl. Moc se mu to líbilo.

Gabriel Savage-Leroy - 3. května 2017 21:19
Gabriel Savage-Leroy

"Eh... jo. Dobrý den. Tedy... večer." zarazil se Gab.
"Pan otec." řekl spíše jen jako konstatování než jako otázku.
"Taky si rád večer zaběháte nebo jen na večerní procházce?" usmál se držíc si raději Jimma u nohy, aby ho nenapadlo dělat blbosti.
"Nevadí vám doufám, že ho mám sebou. Nejsem si jistý, zda by dobře snášel psí hotel. Spíš asi ne."

Pán Jeskyně - 29. dubna 2017 17:23
Pán jeskyně Lego

Peter si dal jen vodu. Kluci uvítali další hráče do hry. Laura hrála vždy jen chvilku pak zase odběhla k počítačům. Uběhla skoro hodina kdy se ti podařilo párkrát vyhrát. Z te pohody vás vyrušilo jen jedno a to střelba. Během oar vteřin se ocotnete na zemi a krejete se před neunosnou palbou. Víš ze nemáte šanci teď palbu opětovat. Kluci se snaží kryt a dostat se jak ke zbraním kdyby náhodou tak ale i zjistit kdo to je.

Pán Jeskyně - 2. dubna 2017 20:42
Pán jeskyně Lego

"Ne v pohodě. Zvladnu to. Pozvu si někoho na pomoc. Jen neříkej to Simonovi. Je to jeho byvakka. Fajn holka co dokáže pomoc. Je simon sni špatně vychází." Do telefonu to vxznelo dost pobaveně. Jimmi zalezl do koupelny. "Jak mic velký problémi máte vy tam. Nemám raději přijet a pomoct vám?"

Pán Jeskyně - 11. dubna 2016 23:24
Pán jeskyně Lego

V tašce krom smlouvy jsou i nějaké boxerky a jiné věci. "Ne chtějí jen vypracované tělo s nabouchanym rozkroken a pěknou tvářičkou." ,Poplacá tě po rameni. "Pochybuji ze by se po tom někdo pídil. Pokud nebudeš mít žádné stopy tak by to.mělo byt v pohodě."

Vypisuje se 17 z celkem 17 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)