Návod k přežití (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Návod k přežití

Pán Jeskyně:

ItsRillBits

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Už delší dobu světem kolují neupřesněné zprávy o novém viru, který se projevil u pacienta v nemocnici, případy se začínají rychle množit.
U nakažených jsou příznaky jako vysoké horečky, blouznění a agrese. Svět se ze dne na den řítí do záhuby. Lidé v něm musí změnit svůj životní styl a bojovat o život s krutou realitou.
Svět se změnil. Uběhlo dvacet let po prvním potvrzeném případu nákazy, svět který jsme znali již dávno neexistuje. Přežijí ti, co budou bojovat, ti co neztratí naději na život.

Klíčová slova:

Virus, post-apokalypsa, survival

Jaké hráče:

Hra na fóru, šeptem.
Nováčky i pokročilé, schopné hrát kvalitní hru.
Počet hráčů není pevný. Po domluvě poštolkou příjmu i více hráčů.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku

Hratelné Frakce:

Přeživší:
Lidé většinou samotáři, nebo malé skupiny přeživších. Bojují o přežití každého dalšího dne.
Odboj:
Skupina lidí bojující proti pozůstatku systému. Většinou pracují v malých skupinách.
Pozustalí:
Poslední zbytek systému, většinou armáda, nebo lidé s kdysi vysokým postavením, snažící se o neustálou kontrolu nad stavem světa.

Známé informace o světě:

V roce 2020 svět prošel pandemií, státy spolupracují. Rok 2021 znovu vyléčená a sjednocená Země slaví. Rok 2023 první rozpad světových spojenectví. V roce 2024 únik viru z ruské laboratoře na výzkum a vývoj biologických zbraní. První nakažení v USA. Zasažená Amerika odpovídá a na podzim roku 2024 začíná, později nazívaná, "Malá" biologická válka. Léto 2025. Virus zasáhl již celou zemi. Dochází k bouření lidu, po celém světě klesá populace. Vláda ztrácí moc. Systém se hroutí..... Nyní je rok 2044. Svět se stal jiným místem.

Info o nákaze
Původní Ruský virus způsobil malátnost, horečky, později ztrátu kontroly nad tělem a dochází ke ztrátě vědomí. Člověk se stane agresivní bytostí bez inteligence, mající pouze základní potřeby. Po čase umírají např. na nedostatek potravy, rozsáhlé infekce, nebo ztrátu končetin. Po Malé biologické válce se začali objevovat různé mutace genů a nyní po letech lze narazit i na odolnější jedince. (V řadách živých i nakažených) Ačkoli je nákaza velice infekční, i běžná hygiena dokáže mnohé, ovšem kontakt se zdrojem nákazy je vždy rizikový.

Hráči: (1/4) Sattiwa

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1

Zoe Hill - 4. února 2024 21:31
Zoe Hill

..pozastaveno..

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)