Nevítaní (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Nevítaní

Pán Jeskyně:

Šimon.Brugezsi

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Soukromá jeskyně.
Hra šeptem.
Věková hranice 18+

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Nehledám. Mám domluvené.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Hráči: (1/4) Lego

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 11 z celkem 11 příspěvků1

Angela Gudenbarn - 12. června 2024 18:08
Angela Gudenbarn

"Nemyslím si že by se proti mne postavila. Dala mi slovo a to drží." Vitali tenkrát byl dost uražený když jsem se ho na rovinu zeptala.
"Bude mě spíš chtít dostat k sobě. Získat kontrolu nad vším co dělám. A nenude se zdráhat použít všechny možné způsoby. To mne zase varovala Bea." Mrknu na Thora. "Proto během cvičení s ní chci mít u sebe Maze. Nechci nic podcenit. A rozhodně si nemyslím že by bylo dobré rovnocenné partnerství. Chci aby si pamatovala že jsem to já kdo tu velí."
S úsměvem přikývnu. "Ano mají. Tím že se zadařilo je naše spolupráce s draky jasná. Oxana teď vidí že dokážeme co jsme řekli.I když Anita má svojí drahou na Ukrajině. Trochu mne zaráží že tu není s ní i když otcem je Vitali." Taky bych se od Liz nehnula i kdyby čekala třeba Thorovo dítě.
"Doktor se s pojil s Kalendorem. Opravdu jsou skvělí tým a dokáží zázraky. Dokáže teď pomocí většině dlaku otěhotnět. Plno dívek z tvojí smečky vyjádřilo touhu nechat se vyšetřit a případně pomoci s početím. Je jich tolik co přišlo o děti. A když už se narodili nebyli na živu moc dlouho."
Zprávy ze světa mne docela znepokojí. Nelibý se mi to náhle cvičení někde na Havaji. Poprosím Liz jestli by se nepokusila zjistit co se vlastně děje.
"Co ty a Re? Sluší vám to spolu. Neuvažuješ že by jsi vás vztah posunul někam dál?" Zeptám se ho nad šálkem kávy.

Angela Gudenbarn - 25. června 2023 20:40
Angela Gudenbarn

Doktor se musí s Kalendorem seznámit já už ho znám. Chvilkové nedorozumění bylo naštěstí rychle zažehnáno. Jistě najdou rychle společnou řeč.
"Nemůžeme mít všechno hned. Co se dá dělat. Třeba přijdeme na něco jiného." Pousměji se. Byl to jen návrh. Teď je důležité zajistit sérum a nějakou ochotnou dlačí to vyzkoušet.
"OH, ještě se zeptám. Mladý pán se rozhodl že bude celou noc hrát fotbal s močovým měchýřem Elizabeth. Je něco jak jí pomoci? Nebo co by měla teď jíst, pít nebo čemu se vyvarovat?" Zeptám se než se s ním prozatím rozloučím a zámířím zpátky domů. Zaprvé zkontrolovat Liz a za druhé se převléknout na trénink. Jak připomněl Thor mnoho dnů už nezbývá.

Pán Jeskyně - 16. května 2022 19:22
Pán jeskyně Šimon.Brugezsi

Zatímco Liz spala a ty jsi bezcílně brouzdala po netu, přišla ti od Adama SMS.
Něco se objevilo. Comp mi poslal hlášení. Mrkni co našel. Nebo se máme s Mary vrátit? A.
Pípnutí zprávy s Liz ani nehnulo, takže bylo více než pravděpodobné, že se nevzbudí ani když dojdeš pro Adamův počítač a vrátíš se s ním do postele.

Pán Jeskyně - 20. února 2022 19:01
Pán jeskyně Šimon.Brugezsi

"Mých lidí?" pozvedl Lucifer překvapeně obočí.
"Které myslíš? Já v podstatě nikoho krom Maze nemám." pokrčil rameny.
"Ochranka v klubu slouží pod ní. Jsou to její zaměstnanci. Tedy... v zásadě moji, ale ona jim velí a ona má nad nimi moc. Nikdy jsem je nebral jako své... lidi." nakrčil trochu obočí.
"Když se to vezme kolem a kolem, jsem solitér. Vystačím si sám." pokrčil rameny.
"Pokud ale myslíš démony pekel a podsvětí, kterým vládnu... mno... tak ty bych moc na svět netahal. Bylo by to jako hasit oheň benzínem." povzdechl si.
"Nevěřila bys, co práce dalo zcivilizovat Maze. A to je ta z těch... nejvíce přibližujících se lidem."

Angela Gudenbarn - 5. července 2021 15:55
Angela Gudenbarn

Zmáčknu její ruce na mích ňadrech. Nohy otočím kolem jejích zad. Spokojeně se jí nechám odjíždět.

Ať se chová klidně jak chlap. Když mne udělá nemám s tím problém. Pak ať si odpočine a půjdeme za babkou.

Užívám si jak plundruje mojí jeskyňku. Kam se na ní hraběte kdejaký mužský. Hraje si s jejími ňadry a občas se natáhnu k polibku.

Angela Gudenbarn - 30. června 2021 11:06
Angela Gudenbarn

"Uvidíme jaká bude nabídka s jídlem." Usměji se na ní. Zvednu se vezmu jí za ruku a dojdu s ní do koupelny. Ani mne nevadí horka sprcha. Políbím jí a pustím na nás vodu. Vezmu sprchový gel a začnu Maze umivat. Její ruce, krk u ňader se trochu zdržím. Díky gelu mi po nich ruce tak krásně kloužou. Otočím jí a zaměřím se na její záda. Promasuruji jí při tom ramena, párkrát dopadnou mé polibky na její krk či ucho.
Otočím jí zpátky a vezmu její penis do ruky. Jen tak s ním hraji. Koukám se jí při tom do očí.
Naberu si zase trochu sprcháče abych jí umila stehna a nohy. Jazykem párkrát zavadim o její chloubu. Zvednu se. "Napadá mne teď spousta myšlenek. Ale ani jedna se nedá realizovat tady." Zašeptam jí pobaveně do ucha.

Angela Gudenbarn - 20. června 2021 17:04
Angela Gudenbarn

"Já svoje slovo držím." připomenu bývalé lovkyni. Podívám se na Maze. Myslím že ano ona s nějakou dochvilknosti není kamarádka. Tak jako tak jsme dorazili. Snad to bude stát za to. Necham se tedy Silvií vest . Teď už to záleží čistě na ní. Vím že říkala abych trochu hrala netýkavku. Lidi mají rády krev a trochu delší zápasy.

Angela Gudenbarn - 24. ledna 2021 21:55
Angela Gudenbarn

"Neříkej že by tak malé dokázalo roztrhat chůvu? Počkej ne ne to by to zkusilo jenom najednou. Nechci žádného agresora" nákrčím nos. Začínám se toho malého obávat. Nechci žádné malé monstrum.
"Dobrá uvidím co dostanu z toho lovce. Podle toho se domluvíme s ostatními co oni na to a podle toho buď zaútočime nebo ne." Příslíbím možnost útoku na lovce. "Dobře nechám tě pracovat a půjdu se nevím asi dát ještě sprchu." Zamumlám. Mám pocit že mi umrznou palce. Políbím jí a neochotně se vysoukam z postele a jdu se zkusit zahřát.

Angela Gudenbarn - 1. ledna 2021 00:16
Angela Gudenbarn

"Jak to myslíte? S Beou tvořivé krásný pár." zadívam se na něj dost překvapeně.
"Třeba váš kontakt? Tohle je velká služba a ráda bych se nějak revanžovala." Vezmuw si ode něj lísteček. "Jistě vás ještě o nějaké kontrakty požádám. Prozatím stačí tyhle co jste mi teď napsal. Lepší je si kousnout malého sousta. Velkým by jsem se mohla začít dusit."

Angela Gudenbarn - 10. listopadu 2018 14:39
Angela Gudenbarn

Chvilku nechápu co se děje. Hlavu otočím k nové vydávánemu zvuku. Na to že tohle měl být ukryt je to tu na hrádky docela dobře vybavené. Když mne pověsí nevidím skoro nic. Vlasy mi napadali do obličeje. Zato vůní jejího klína poznám vždy. Zaborim do něj hlavu a pokračují v jejím uspokojování.

Angela Gudenbarn - 18. července 2017 19:08
Angela Gudenbarn

Sednu si kousek stranou. Necham ho najist a jdu si zapálit. Koukám po krajině. Než prejdu k displeji u mobilu. Zvladame. Kdyby bylo něco potřeba ozvu se. Ano myslím něco konkrétního.

Vypisuje se 11 z celkem 11 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)