Nové zaměstnání (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Nové zaměstnání

Pán Jeskyně:

Kelzat

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Dostane nové zaměstnání, které nečekal

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

nehledám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Devakar

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 4 z celkem 4 příspěvků1

Alexandr Kenedy - 4. prosince 2021 21:30
Alexandr Kenedy

"Hej klid jen obdivuji." pronesl jsem klidně a zvedl jsem obraně ruce. ALe něják jsem necouvnul A zhodnotil jsem si ho pohledem v plavkách toho moc vidět možná neni ale zda byl vypracovaný nebo se jinak držel ve formě. Možná by jeho manželka šla sama do postele s pořadným chlapem jak já.

"jen tak se ptám s tvým rozhledem."
pronesl jsem pak s úsměvem a nechal sem to být. Ale vyhledal jsem toho typka na netu i jeho ženušku. Abych věděl kdo bydlii a tak podobně.

To bylo dobré měl jsem fotku jméno a tak jsem mohl pracovat začal jsem vyhledávat na socialní síti jeho rodinu zda najdu nco zajimavého.
Mezitím jsem posla spravu Katy jedné důvěrihodné kadeřnici která měla zvracený smysl pro humor aby přišla že bych od ni něco potřeboval. Navíc mi dlužila. Zasvětil jsem ji do hystorky ohledně toho že tu holku chce otec zabít a potřebji aby ji trošku upravila vzhled.

Alexandr Kenedy - 4. října 2021 07:52
Alexandr Kenedy

//ps vratím samozřejmě ty poznávačky

Alexandr Kenedy - 18. října 2020 22:10
Alexandr Kenedy

"Niv cí asi nemohu chtít." ROzloučím se s ni s súměvem.

Byl jsem rad že se mi to povedlo. Když jsem ji viděl výbýrat spodní pradlo po jeji otázce jsem se k ni naklonil. "Ano jste o vaši kntrolu. Měli bychom jit ven abychom se dohodly kde ji provedem.ů pošeptám ji do ucha. "Mimochodem ty bílékrajkové kalhotky by vám seděli." Dodám a kývnu ke dveřím.

Alexandr Kenedy - 24. září 2020 09:42
Alexandr Kenedy

"neměla jste to nechávat na poslední chvili." pronesl jsem klidně. Prostý pokoj se mi libil. Díval jsem se na ni naprosto klidně. "Potom co jsem tu tolik studentak skontroloval ale no tak." pronesl jsem klidně i když jsem lhlal. Ale to nemusela vědět. Usmál jsem se a přešel jsem k ni a začal jsem ji mnout ňadra. "Hlasit to nemusím." pronesl jsem jsem klidně a zmáčknu ji zadeček a políbím ji. Zda se cyhtít udičky které ji nabízím. *no tak holčičko chyt se. Nabydni se mi.* pomyslel jsem sem. Pokud nebude chtít sama udělat krok k tomu dodám klidně.. "Ale taky budu vás muset skontrolovat vícekrat abych se ujistil že se nepokusíte vyhnout svým pocinostem."

Pak jsem se skleknul a posadil jsem se na její postel. "Tak vyzkoušíme jak vám to jde pusinkou."

Vypisuje se 4 z celkem 4 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)