Arust | Vládni a dobývej (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Vládni a dobývej

Vlastník :

Devakar

Jméno :

Arust
 

Popis :

http://img.csfd.cz/files/images/film/photos/019/188/19188576_e73c0c.jpg?w370h370

Arust je vysoké, štíhlé postavy s klidnou zjizvenou tváří. Černé vlasy působí klidně a mnohem zkušeněji než by měli. Na sobě noší různé šaty vždy doplněné pláštěm s koženým límcem.
Pán Jeskyně:

Kelzat

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Dokážeš vládnou svému území? Rozšiřovat ho? Užívat si privilegií panovníka, ale přitom přežít ve světě kde hrozí nebezpečí od nepřátel a dokonce od tvých vlastních lidí?

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Domluvené

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Funkce budov: Hradiště: každá úrpveň zvýší množství posádky v pevnosti a dobu jak dlouho vydrží obléhání Hradní město: rozšiř hradní město a kolem tvého paláce bude žít víc lidí a platit víc daní Sýpka: S rostoucím počtem lidí, potřebuješ i více zásob jídla na zimu Stáje: vždycky je lepší mít více koní a jezdců Hradby: Asi bez komentáře Kasárna: Vojáci musí někde bydlet, s každou úrovní jich ubytuješ a vycvičíš víc Městská stráž: Drží pořádek ve městě a v případě že je třeba, tak brání město proti vetřelcům Řemeslné díly: Kovář, kameník, dřevorubec a mnoho a mnoho dalších řemesel, když jim postavíš cesntrum kde se mohou věnovat své práci tak zvýšíš jejich produktivitu Chrám: Všichni mají své božstvo a lidi uklidňuje přítomnost jeho svatostánku Sklepení: Kobky pod palácem, pro mnohá využití Cvičiště: Zde rychleji vycvičíš nové vojáky z maldých hochů a z každou úrovní cvičiště jsou vojáci zdtatnější v boji Přístav: Bez komentáře Venkov: Vybuduj organizovaný venkov ve tvém území a dostávej extra daně, suroviny a lidi To v závorce za každou budovou je kolik stojí další výstavba Další budovy se otevřou časem s novými objevy Dědictví: Gavelkind (nemá český ekvivalent): jedná se o systém dědictví kde nejstarší syn dědí hlavní titul a pokud panovník drží i další hrady a tvrze, tak ty se dělí mozi ostatní syny Primogenitura: Vše dědí nejstarší syn Ultimogenitura: Vše dědí nejmladší syn Seniorát: Vše dědí nejstarší člen dynastie (třeba i strýc nebo bratr...) Volené dědictví: vazalové zvolí který syn zdědí všechno
Hráči: (3/3) Devakar, Eddings, Netopir

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 27 příspěvků1 2

Arust - 12. února 2024 20:19
Arust

Během večeře jsem se od ni dozvěděl pár zajimavých věcí. Vypadalo to že jeden byl clkem rozumný že by se mohl dohodnout. ALe druhý vypadala přiliš horkokrevný bude třeba se jej zbavit.

Nakonec byla celkem užitečná i jinak během jídla jsem sni se k ni choval naprosto přirozeně ve snaze si ji alespoň trochu naklonit i když byla jen válečná kořist.

Druhý den jsem to probral s kněžkou abych zjistil jak byly přibuzní král a ten vazal.

Arust - 25. ledna 2024 20:53
Arust

//dobře promyslím a zítra to zkusím sepsat

Arust - 7. května 2018 20:42
Arust

//nooo pokudchceš.

Arust - 13. října 2017 11:39
Arust

Spokojeně jsem za ni poděkoval galnatovi vydechl jsem spokojením protože taková doba bez ženy mě opravdu začala flustrovat.
"To ano to je dobře to znamená že musíme dál." Pronesl jsem. "Vyslal jsem nějáké zvědy ale i vy by jste je měl vyslat abychom našli co nejvíce možné kořisti."

Pán Jeskyně - 19. července 2017 21:11
Pán jeskyně Kelzat

//zdravím, ještě se nevracím jen ať to zde nikdo nesmaže

Pán Jeskyně - 8. července 2017 12:54
Pán jeskyně Kelzat

//vážení spoluhráči, v úterý odjíždím pryč a vrátím se na konci srpna. Nebudu mít možnost připojení k internetu a tak bych vás chtěl požádat aby jste ve hrách vytrvali, protože mě to baví a zároveň aby jste tak jednou za týden do každé něco napsali aby nám to nesmazali. Díky Váš PJ

Pán Jeskyně - 6. května 2017 18:46
Pán jeskyně Kelzat

//pokud mi někdo budete zkoušet psát do poštolky tak mi to nejde přečíst, tak mi kdyžtak vzkazy pošlete sem do šeptání, snad se to brzo zlepší

Taret - 15. února 2017 08:09
Taret

Podíval jsem se na šlechtičnu a usmál jsem se. "Chceš ulevit od bolesti?" zeptám se ji jemně a pohladím ji po tváři.

Podíval jsem se na ni. "To doufám." Pronesl jsem a nechal jsem ji vyrazit na cestu. Aby se na ni dohledlo nejen po cestě i v pevnosti.

Usmál jsem se na ni a kývnul jsem hlavou. "Rád vás tedy vítám ve svém sídle." Pronesl jsem a ukázal jsem ji aby se posadila. Ale nemohu se ubránit pocitu že tato návštěva nebyla náhodná co pro vás mohu udělat.

vůdkyně

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/660xX/Nov2012/1417812.jpg?be63

Grifit „Jestřáb“ - 24. prosince 2016 15:56
Grifit „Jestřáb“

//pěkné svátky

Arust - 21. prosince 2016 14:27
Arust

//jasné klidek a pohodu nemusíš se nutit

Arust - 17. června 2016 12:48
Arust

//jo přesně

Pán Jeskyně - 10. června 2016 14:14
Pán jeskyně Kelzat

//tak se nám to zde trochu rozrostlo. První příspěvky čekejte až příští týden, nemám teď na to čas. Taky chci abyste věděli že se může stát že na sebe narazíte a když vás jinej hráč porazí a vymaže, tak je to konec hry, takže i tak to může dopadnout. Hodně štěstí všem.

Taret - 23. května 2016 23:32
Taret

"Uvidíme. Vzkaz který sem po bitvě poslal byl trošku agreisvní a děsiví." Připustím.
"Její neviná tvář hříběte co ještě nikdy neběželo se mi libila, a její schopnosti mě okouzlily." Oznámím mu. "Nějaké zásoby máme ale dalšími nepohrdnem. Zítra vyrazíme na cestu." Pronesl jsem nakonec.

Druhý den ráno přibereme nějáké zásoby a vyrazíme. Dopředu pošlu vjíř zvědu ze skušenejších vojíků a taky do vesnice na hranicích. zatím co se vyhýbáme vesnicím a míříme k pevnosti.

Pán Jeskyně - 23. května 2016 18:57
Pán jeskyně Kelzat

Akutální finance: 5 zlatých mincí
Aktuální stav sídla:
Hradiště: lvl 1 +10
Hradní město: lvl 1 +10
Sýpka: lvl 2 +5
Stáje: lvl 2 +5
Hradby: lvl 1 +10
Kasárna: lvl 0 +5
Městská stráž: lvl 0 +5
Řemeslné díly: lvl 0 +10
Chrám: lvl 0 +10
Sklepení: lvl 1 +4
Cvičiště: lvl 0 +5
Přístav: lvl 1 +15
Venkov: lvl 1 +20

Tohle je stav i po vybrání daní.

Taret - 23. května 2016 18:18
Taret

"Dobře." a pak se na ni usměji. "Umíte ještě jezdit na koni?" Poškádlím ji ještě trošku.

Přikývnu se vší vážnosti. "Pokud tvá rodina bydlí ve městě je jasné že se může přestěhovat do mého sídla. Nechám ti pár dní na navyknutí tvé fukce než ti přdělím povinosti." Po pár dnech jeji vyšli vybrat daně abych měl peníze na další projekty.

Taret - 12. května 2016 16:29
Taret

Sledoval jsem ji a podíval jsem se na ni. "Děkuji brzy bude nutné to něják oznámit." Pronesl sem vážně a nechal jsem ji odejít.

Zbytek dne jsem popíjel jen bylinkoví čaj přemýšlel o tom co s tím. Nakonec sem se rozhodl nechat si to zatím pro sebe a vydat se na chvili do harému za děvčaty.

Na jaře připravím příkazy aby Vazalové navýšili stavy vojáků stejně jako nabor nových vojáků.

Taret - 8. května 2016 22:43
Taret

Když jsme přijeli k vesnici rozhdnul jsem se využít rychlosti a bez fines tam vtrhnout. Když jsme našli prázdné domy poslal jsem pár jezdců do okolí aby se podívali po stopách a jednoho zpátky projistotu vyrovat své lidi. A rozestavěl jsem hlídky a pustily jsem se do prohledávání domů.

Taret - 3. května 2016 13:49
Taret

//taky se mi nechce moc dneka hrat možná se tu ještě pákrát ukáži nevím

Pán Jeskyně - 26. dubna 2016 20:58
Pán jeskyně Kelzat

//hoď prosímtě dvakrát k%

Taret - 10. dubna 2016 20:38
Taret

"Děkuji mnohokrát." Pronesl sem vážně. A zvednu se na nohy. "Nechť jsou k nám bohové milosrdní." Pronesl sem ještě než sem odešel. Jezdce z moře sem si vyložil jako nájezdníky na lodích, ale ty druhé sem netušil co mohu čekat. *Bude třeba věci trošku uzpíšit. Chtěl sem nechat věci trošku plynout, ale tohle mě nutí změni rozhodnutí.* Napadlo mě když jsem vešel do města snažil jsem na sobě nedát vidět znepokojení. *Bohové ještě nerozhodly.* Upokojoval jsem se.

Pošlu posla Adgerovi aby poslal k horám zvědy ať najdou nejméně střežný průsmyk. Je třeba najít větší kořist. Aby bylo z čeho zaplatit připravy.

Vypisuje se 20 z celkem 27 příspěvků1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)