Země věčného podzimu (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Země věčného podzimu

Pán Jeskyně:

Torq

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Nepřijímáme

Popis jeskyně:

Stařec ztěžka usedne do pohodného křesla hned vedle krbu a uchopí ze dřeva vyřezávanou číši. Palcem pohladí ornameny znázorňující draka chrlícího oheň ze své zubaté tlamy a za zvuku praskajícího ohně se napije průzačné tekutiny. Unaveným pohledem letmo pohlédne na hlouček dětí, sedících kolem dokola na huňaté kožešině ledního medvěda a odkašle si. Tucet dychtivých očí na něj v okamžiku očekávaní pohledne se zatajeným dechem a tak chraptivým hlasem spustí:
   "Slyšte příběh o osudu jedné země na dálném severu. O zemi věčného podzimu, kde se stáda divoký koní prohánějí přes rozsáhlé planiny, a kde vytí vlčích smeček, roznáší chladný severní vichr skrze hluboké hvozdy vtěsnané mezi mohutné pohoří se zasněžemými vrcholky. Je to příběh o lidské odvaze a o touze bránit to, co je nám všem nejdražší. Slyšte příběh o..."

Klíčová slova:

Fantasy, 18+

Jaké hráče:

Čorka

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Hráči: (1/1) Čorka

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 8 z celkem 8 příspěvků1

Pán Jeskyně - 23. května 2021 17:33
Pán jeskyně Torq

Tika 23. května 2021 15:49
//měsíců :) to je tak, když něco napíšeš a pak si řekneš, že je to hloupost a smažeš to, ale už zapomeneš dopsat, co tam mělo být :D

Pán Jeskyně - 13. listopadu 2020 22:10
Pán jeskyně Torq

Tika 13. listopadu 2020 22:09
//Já vím :/

Pán Jeskyně - 9. listopadu 2020 18:50
Pán jeskyně Torq

Adrian si odfrkne a mávne nad tím rukou. vyspali jste se dobře oba a i kruhy pod jeho očima byly dnes už znatelně lepší.
"Válet se v posteli a milovat se," zkusí svoje šance a vyplázne na tebe jazyk. Poté se k tobě nakloní a políbí tě. Někde z druhé místnosti zaslechneš dupání a smích Adrianovy setřičky. Ten malej ďábel už musel být na nohou dobrých pár hodin.
Adrian se nakonec stejně posadí a začne se oblékat. Čekala vás cesta do Elinoru, a když si pospíšíte a vyrazíte po obědě, mohli byste tam stihnout dorazit ještě za světla. Adrian tě nechá v klidu oblěknout a upracit se a vyrazí napřed. Když konečně vylezeš z pokoje, do nosu tě udeří vůně na másle smažené cibule a vajíček. Adrian dřepěl u ohně a míchal vám snídani.

Pán Jeskyně - 31. října 2020 19:56
Pán jeskyně Torq

Tika 31. října 2020 19:51
//Ale jako ne no.. :D tak z toho uděláme tedy víc?

Pán Jeskyně - 21. října 2020 02:06
Pán jeskyně Torq

Tika 21. října 2020 02:05
//Chudák hudebník, už bych to házel na něj :D

Pán Jeskyně - 18. října 2020 22:23
Pán jeskyně Torq

//LH zatím ne, ale snažím se k tomu co nejblíže směřovat :)

Pán Jeskyně - 15. října 2020 19:28
Pán jeskyně Torq

"Hmm..," zamyslí se Adrian naoko a přikývne. "Jako kdyby tvé kroky řídila jakási vyšší bytost," pronese důležitě, a ten jeho pohled! Pak se mu ale začnou jeho ramena třást a přistihneš ho, jak tě cíleně odvádí kamsi do středu celého dění. Zastavíte se u stolu, na kterým ležel naražený sud.
"Naštěstí," zvolá veledůležitě, dle gestikulace byl opilý. "Tu pro tebe mám bájný všelék, životabudič a nápoj bohů," uchopí tvůj kelímek a ponoří ho do sudu s medovinou.
"Spolu to nějak zmáknem," hodí po tobě očkem a na malý moment ti přijde naprosto vážný. Podá ti kelímek a naplní si znovu i ten svůj.
Zbytek večera se vyvíjel už jenom tím lepším směrem. Nakonec ale všechny oslavy musí skončit a tak někdy nad ránem už o sobě skoro nevíš. Tvůj plán dorazit domů v decentní opilosti ztroskotal, a když už si to tak néjak začneš uvědomovat, potácíte se s Adrianem ulicemi Elinoru. Chvíli ti trvalo se zorientovat, než zjistíš, že jdete vlastně úplně špatným směrem. Jakžtakž se ti ho podaří navést směrem k tvěmu příbytku, ale netrvá tomu tak dlouho co klopýtnete o špatně zastrčenou dlažební kostku a rozplácnete se na zemi.
Jak širocí, tak vysocí ležíte na zemi a nezbývá vám, než se začít smát. Došly ti veškeré síly a vlastně ti začínalo být jedno, že ležíš na zemi. Zdála se ti teplá a měkká úplně stejně jako tvoje postel. Najednou se ale zase pohneš, nutno podotknout, že ne své pomocí a země se ti začne zase od obličeje vzdalovat. Po několikátém pokusu, kdy tě Adrian málem zase upustí na zem se mu podaří si tě hodit na záda a vrávoravým krokem vyrazí přes tržní náměstí.

Vypisuje se 8 z celkem 8 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)