Úvodníky (8 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 66 ⇒|

Ikonka - enca Rozcestí
Autor : enca
Datum : 27. března 2013 22:35

                                                                 


"Na vědomost všem kvartám, kvintám, sextám, septimám a oktávám..." 


Milí a milé, doba je zlá, možná až temná. Hlavně tedy pro staré, smutné a zapomenuté situace. Hráči přestávají mít zájem o to s nimi hrát, proto se nabízí otázka, zda jsou vůbec ještě k něčemu. Jsou, přátelé, jsou. A doba vlastně není zase tak černá, začínají se mi totiž sbíhat návrhy na nové situace, které by zčeřily už trochu ukolébané vody naše milého Rozcestí. Proto na vás apeluji a zároveň prosím, abyste i vy, tedy ti, kteří mají zájem, začali mně, tedy tomu, který se o to má starat, přinášet vlastní nápady, nebo rovnou hotové situace, o kterých bychom si popovídali a následně je vypustili do světa, aby nás všechny navnadily a znovu nám ukázaly, že i již vymyslené situace nejsou nic, čeho bychom se měli bát!


Děkuji všem, kteří budou mít zájem o spolupráci.

Ikonka - Nefrete Rozhovor s encou
Autor : Nefrete
Datum : 17. března 2013 19:56

„Naším dnešným hosťom je Enca, človek, ktorého máme mnohí neomylne spojeného so známou scénou z filmu "Drž hubu". Dnes nám však okrem svojej tváre filosofa s Tourettovym syndrómom predstaví aj iné, zaujímavejšie facety.“


Na pár okamžiků se vrátíme zpět do minulosti, do časů, kdy vcelku úspěšně běžel projekt řady rozhovorů se známými i méně známými tvářemi Aragornu.


Interview s encou, novým administrátorem Rozcestí, v podání Mikymauze bude první v řadě a doufejme, že ne poslední – proto neváhejte a čtěte v následujícím článku: Rozhovor s encou.


Dozvíte se nejen, „co je to ten enca vlastně zač“, ale i o jeho vztahu k Aragornu, plánech s Rozcestím či osobním životě a směřování. Nudit se rozhodně nebudete.:)

Ikonka - Amthauer Předměty: Nová kategorie + soutěž
Autor : Amthauer
Datum : 14. března 2013 14:58


Válečník se sápe vzhůru. Černá skála je ostrá jak břitva. Pod sebou černé prázdno, nad sebou nekonečně dlouhý výstup. A tam, kdesi nahoře ve tmě, temně doutnající světlo plamenů. Konečně s vydechnutím dosáhne na poslední římsu a přehoupne se přes okraj. Vrcholek hory je zbrázděn trhlinami z nichž sálá karmínová záře. Před mužem, na rozlehlé skalní plošině, se rozkládá prastarý chrám. Sloupy z černého mramoru se svou monumentálností smějí malosti smrtelníků.


"Kdo jsi, ty, který ses odvážil mne vyzvat?" ozve se dunící hlas a ve stínech se cosi pohne.


"Jsem Baldwig, syn Dorthmundův," řekne muž.


"Neznám," zasměje se hlas a ze tmy sloupoví zazáří žluté oko.


Baldwigovi vyschnou slova v hrdle. Nad veškeré sloupy vysoký, nad celou černou skálu hrozivý, vzedme se nad ním drak. A ne ledasjaký drak: prastarý drak, jeden z nejhroznějších zástupců této plazí rasy.


"Co jsi to za válečníka?" směje se drak. "Sotva ses odtrhl od matčina prsu. A chceš vyzývat mě, Ebenkřídlého, k souboji? Tvá domýšlivost tě dovedla jen ke smrti!"


Z drakovy tlamy vyšlehne sloup plamenů, oslnivější než sto sluncí. Baldwig je, zdá se, ztracen v ohnivém infernu. Drak už se chce otočit, ale všimne si, že muž stále stojí, v ruce obnažený meč, jehož ostří září oslnivým jasem smaragdů.


"Mě možná neznáš," řekne Baldwig. "Ale snad ti bude povědomý tento meč. Přečti si to dobře!"


Pozdvihne ostří plné planoucích run a drak přivře oči ve strachu.


"Ano, je to zbraň mého děda, meč krále ze Smaragdové hory, prastaré ostří z kovu ze spadlé hvězdy... Je to čepel, na jejímž konci před třiceti lety zemřeli tví dva bratři... Celé roky zbraň žíznila i po tvé krvi... A nyní bude nasycena!"


Baldwig vyrazí do útoku a drak do svého posledního boje...Prsteny, meče, hole, zbroje, lektvary, štíty, sošky či amulety... Někteří snad všemožné magické artefakty berou jen jako nástroje do rukou hrdinů, ale minstrelové znalí dávných časů ví, že v těch nejmocnějších se skrývá vlastní nezlomná duše a že jejich příběhy nejsou o nic méně velkolepé, než ty, jenž se pějí o udatných recích.


Do našich Článků až doposud šly zasílat texty do kategorie Postavy. Nyní vznikla i nová kategorie a to sice Předměty. V mnohém je podobná Postavám: zašlete nám příběh, schopnosti, charakteristiku, význam apod. ohledně libovolné fantasy relikvie, jakou smyslíte, ať už jde o něco, co používáte ve svém dračáku, či ať už to vymyslíte od píky.


A teď pozor. Nebude to jen tak. Vždy po naplnění počtu desíti článků v této kategorii se provede v příslušné diskuzi hlasování a vítězné tři předměty budou trvale přidány do sekce Obchod. Ta je k nalezení jako herní mechanismus v každé jeskyni typu DrD. Toto tedy znamená, že vaše předměty budou navždy ve všech dalších fantasy jeskyních, co tu vzniknou, nesčetní hrdinové budou mít možnost o ně usilovat a vy sami tvůrčím způsobem obohatíte možnosti těchto stránek.


Nuž, neváhejte.


P. S. Samotný Obchod byl nedávno renovován. Kupř. ceny by nyní měly být vyrovnanější, přibylo pár dalších věcí apod. Kdokoliv má další připomínky k této funkci, může je psát do této diskuze

|⇐ 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 66 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Pan David

Chaooso City
Děj se odehrává ve vel...

Srdce stvoření
Na počátku byl Světoka...

Bočná stezka
Ste parta, ktorá sa ne...

Neznámá temná dálava
Vesmírné krásloství Ma...

Fernos a pekelní ...
Fernos sa zoznamuje s ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)