Úvodníky (8 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 65 ⇒|

Ikonka - Amthauer Předměty: Nová kategorie + soutěž
Autor : Amthauer
Datum : 14. března 2013 14:58


Válečník se sápe vzhůru. Černá skála je ostrá jak břitva. Pod sebou černé prázdno, nad sebou nekonečně dlouhý výstup. A tam, kdesi nahoře ve tmě, temně doutnající světlo plamenů. Konečně s vydechnutím dosáhne na poslední římsu a přehoupne se přes okraj. Vrcholek hory je zbrázděn trhlinami z nichž sálá karmínová záře. Před mužem, na rozlehlé skalní plošině, se rozkládá prastarý chrám. Sloupy z černého mramoru se svou monumentálností smějí malosti smrtelníků.


"Kdo jsi, ty, který ses odvážil mne vyzvat?" ozve se dunící hlas a ve stínech se cosi pohne.


"Jsem Baldwig, syn Dorthmundův," řekne muž.


"Neznám," zasměje se hlas a ze tmy sloupoví zazáří žluté oko.


Baldwigovi vyschnou slova v hrdle. Nad veškeré sloupy vysoký, nad celou černou skálu hrozivý, vzedme se nad ním drak. A ne ledasjaký drak: prastarý drak, jeden z nejhroznějších zástupců této plazí rasy.


"Co jsi to za válečníka?" směje se drak. "Sotva ses odtrhl od matčina prsu. A chceš vyzývat mě, Ebenkřídlého, k souboji? Tvá domýšlivost tě dovedla jen ke smrti!"


Z drakovy tlamy vyšlehne sloup plamenů, oslnivější než sto sluncí. Baldwig je, zdá se, ztracen v ohnivém infernu. Drak už se chce otočit, ale všimne si, že muž stále stojí, v ruce obnažený meč, jehož ostří září oslnivým jasem smaragdů.


"Mě možná neznáš," řekne Baldwig. "Ale snad ti bude povědomý tento meč. Přečti si to dobře!"


Pozdvihne ostří plné planoucích run a drak přivře oči ve strachu.


"Ano, je to zbraň mého děda, meč krále ze Smaragdové hory, prastaré ostří z kovu ze spadlé hvězdy... Je to čepel, na jejímž konci před třiceti lety zemřeli tví dva bratři... Celé roky zbraň žíznila i po tvé krvi... A nyní bude nasycena!"


Baldwig vyrazí do útoku a drak do svého posledního boje...Prsteny, meče, hole, zbroje, lektvary, štíty, sošky či amulety... Někteří snad všemožné magické artefakty berou jen jako nástroje do rukou hrdinů, ale minstrelové znalí dávných časů ví, že v těch nejmocnějších se skrývá vlastní nezlomná duše a že jejich příběhy nejsou o nic méně velkolepé, než ty, jenž se pějí o udatných recích.


Do našich Článků až doposud šly zasílat texty do kategorie Postavy. Nyní vznikla i nová kategorie a to sice Předměty. V mnohém je podobná Postavám: zašlete nám příběh, schopnosti, charakteristiku, význam apod. ohledně libovolné fantasy relikvie, jakou smyslíte, ať už jde o něco, co používáte ve svém dračáku, či ať už to vymyslíte od píky.


A teď pozor. Nebude to jen tak. Vždy po naplnění počtu desíti článků v této kategorii se provede v příslušné diskuzi hlasování a vítězné tři předměty budou trvale přidány do sekce Obchod. Ta je k nalezení jako herní mechanismus v každé jeskyni typu DrD. Toto tedy znamená, že vaše předměty budou navždy ve všech dalších fantasy jeskyních, co tu vzniknou, nesčetní hrdinové budou mít možnost o ně usilovat a vy sami tvůrčím způsobem obohatíte možnosti těchto stránek.


Nuž, neváhejte.


P. S. Samotný Obchod byl nedávno renovován. Kupř. ceny by nyní měly být vyrovnanější, přibylo pár dalších věcí apod. Kdokoliv má další připomínky k této funkci, může je psát do této diskuze

Ikonka - Nefrete 300 z místa!
Autor : Nefrete
Datum : 24. února 2013 23:52

Taky rádi píšete a čtete příběhy?


Výborně, pak je nový aragornský projektíček 300 z místa určen právě Vám!


Zkuste s námi stvořit krátkou povídku na pokračování, jejímž autorem nebude pouze jednotlivec, ale rovnou celá skupina lidí! Ptáte se, jak něco takového bude fungovat? Je to prosté:
Startovací příspěvek povídky o rozsahu 300 znaků již visí v článcích! A to pod názvem: 300 z místa – Díl 1. Obálka. Následně je to už na Vás a Vaší fantazii!
Diskuze pod článkem tak dostává nový rozměr. Právě sem napíšete svou verzi pokračování, která bude navazovat na první (úvodní) díl příběhu.
Chcete, aby byl příběh humornou epizodkou ze života trpasličího poety? Městská fantasy plná skřítků a jiných roztodivných potvůrek? Nebo snad akční cyberpunková jízda napříč kosmem futuristické metropole? Vše je možné! Záleží jen, zda dokážete přesvědčit ostatní, že právě vaše pokračování je to pravé.
Co k tomu budete potřebovat? Nic víc než chuť napsat vlastní pokračování v rozsahu maximálně 300 znaků a zachovat logickou návaznost na první díl skládačky. Ukažte ostatním, kam by dle vašeho mínění mělo vyprávění směřovat.
U projektíčku se již sešla příjemná skupinka lidí, kteří začali chrlit své nápady, jak by příběh mohl pokračovat. Přidejte se k nim!


Nepíšete, ale chtěli byste se také účastnit? Výborně! Poté, co se v diskuzi článku sejde dostatečné množství variant pokračování, nastane chvíle výběru toho nejpopulárnějšího. A zde se bude moci účastnit každý skrze anketu v příslušné diskuzi: 300 z místa!


Po spočtení hlasů vyjde v článcích další díl, který bude již složen z předchozích dvou a tvůrčí proces se bude opakovat. Cílový rozsah naší společné povídky je stanoven na jednu normostranu, tedy 1 800 znaků. Z toho je patrné, že ve výsledku se bude sestávat z šesti nebo více částí (v závislosti na délce vítězných pokračování).


Tedy vzhůru do psaní!

Ikonka - AskadrinSidlong Čas až do 23. ledna!
Autor : AskadrinSidlong
Datum : 15. ledna 2013 15:02

Nestíháte se přihlásit na sraz? Nevíte jestli budete mít čas? No tak se nexichtěte no. Já vám to teda prodloužim. Možnost přihlásti se na aragornskej sraz na pragáči se prodlužuje na 23. ledna, přihlašte se do tý doby ať vám to neuteče.


Chtěl bych ještě doplnit že tam taky dorazej lidi z jinejch serverů, v rámci RPGA linie, tak po nich hned nestřílejte (oni za to nemůžou jaký jsou...) každopádně nějaký podrobnosti vám pošlu až příjde čas. Takže, zatím zduřte.

|⇐ 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Psycho

Vzhůru na palubu
Menší námořní dobrodru...

Sudetenland 1945
Děj bude začínat ve Sl...

Kalifát (18+)
Všichni v Nekonečné po...

NOVÁ RÍŠA
Ste mladý šľachtic (mu...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...

Červení jazdci, v...
O vzniku Rádu Červenýc...

Depka
Slátanina bez hlavy a ...

Proč nikdo nečte
Pokus o něco mileneckého


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)