Arapaintball (3 strany zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Arapaintball

Správci:Laethé, F4lco, kucik, pavel
Popis:ZASTŘEL SI SVÉHO ADMINA! !))) chystáme Arapaintball III
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Chcete Arapaintball III na podzim?
Ano19
Ano a druhý na jaře2
Ne, až na jaře2
Ani jeden, ale chci si kliknout5
28 celkem
Nástěnka:

ZASTŘEL SI SVÉHO ADMINA!


...aneb vše o aragornských velkých koulích

History & memory


ARAPAINTBALL I

Akce se konala 8.9.2007, fotky najdete zde.

Na první AP jeli: apophis, Hullak, ixiik, Joh-ny, Kasparek, Laethe, Lucky;), Mystique, Nailin, pavel, Saltzhornia, Sharpe, Chroust, Pavel Bure, Mia.Dasia, Toby
Z toho či onoho důvodu nejeli: Anarion, Brouk, Gran, Norfin, Radek, MegaEdwin, Sir Cwalda, Rothar, mathew16, jilm, F4lco, Dewy

ARAPAINTBALL II
Akce se konala o šábesu 11. října 2008 v Bělé pod Bezdězem.

ŽÁDNÉ MLÁCENÍ PAŽBOU NEPROBĚHLO.
ŽÁDNÉ ZAMLOUVÁNÍ ZBRANÍ NEMĚLO SMYSL

Na AP II jeli a stříleli: kucik, ixiik, Saltz, Bejdouzus, lucky;), Joh-ny, F4lco, Death-Filip, pavel, Toby, Dzuxo, Max8, Any.
Na AP II jeli, ale moc toho nestřelili: Nailin, Merredith a Kašpárek.
Na AP II z toho či onoho důvodu nejeli a o mnoho tedy přišli: Chroust, Bure, Kade, Grom, Gran, Laethe, Norfin, SIXIS, Sir Cwalda, LadyShade, Ramon, Mia, Annox, Sirriel.

Důkazní materiál:
Fotodementace
Z péra mistrova

Tak tedy přijeli jsme na místo, lidi si začali rozebírat maskáče, helmy, rukavice, rozlišovače(žluté a oranžové) a nakonec i flinty. Po krátké instruktáži co se smí a nesmí dělat a po upozornění že většina zbraní má rozbité pojistky se šlo na první kola boje. Já, jakožto zapřísáhlí pacifista a nemocný člověk, jsem si šel se stejně smýšlejícíma lidmi(nailin, merr) pokecat do auta. Bohužel nemohu nabídnout zážitky z prvních bojů, ale podle vracejících se členů jedné či druhé armády jsme mohli hádat, pro kterou stranu se bitva lépe vyvíjí. Ale v prvních bojích to bylo většinou na straně oranžových, protože ixíík chodil většinou jako poslední s hláškou "tak sem dostal jen tři, víc na mne nezbylo".

Po nějaké době, kdy jsme posnídali, jsme si šli my, kluci co spolu chodíme, to jest já, nailin a merr, zahrát věž, kterou jsem jako správný gentleman prohrál. Druhé kolo této skvělé hry nám bylo odepřeno, protože se měnilo hřiště z malé budovy na velkou (podobala se písmenu T), kde se hrálo pár dalších her, dokonce nám bylo vyhrožováno střelením do partiích ze kterých se dělá šunka. Já, jakožto pacifista jsem se rozhodl zdokumentovat útrapy války a následně svoje fotky poslat do světa a doufal jsem že moje fotky budou přinejmenším z poloviny tak slavné jako od Phan Thị Kim Phúce. Vzal jsem do ruky foťák a s neskonalým odhodláním jsem přiběhnul do probíhající bitvy! Několikrát po mě bylo vystřeleno ale ani hledíc smrti do tváře jsem se nezalekl a vydržel jsem v odhodlání fotografovat dál. Viděl jsem umírat lidi, střílet vlastní spolubojovníky, zabíjet lidi ze zadu a další hrůzné scény. Většina lidí si chtěla vyzkoušet i menší budovu ve tvaru I a po malé přestávce na reklamu se další bitvy našeho malého aragornského konfliktu konaly právě v menší budově ve tvaru I. A já jakožto správný válečný fotograf, jsem byl na místě a pořídil pár dalších fotek. Po další krátké přestávce na to, aby Saltz mohla doplnit nikotin do plic, se šlo opět do velké budovy, kde se odehrálo zápolení o vlajku kterého jsem se já účastnil jakožto držák vlajky a kde jsem byl prvně zasažen!

Velkým vyvrcholením (ne nepředstavujte si to, jako si to většinou představujete, teď nemluvím o jen tak něčem, kde jsou dva, tři nebo 4 lidi, tady se myslí úplně jiné vyvrcholení i když sténání, zrychleného dechu a zpocených těl tam bylo taky dost) Aragornští se usmířili a společně bránili pevnost ve tvaru comiksového T, proti početnější armádě. Klidně to můžeme označit za Aro-Burské války. 14-ti člená Ara armáda(13 aragornských +1 žoldák) svedla krvavou bitvu s 18-ti členy Buranské armády. Já, jakožto válečný fotograf jsme už neměl dost filmu a tak jsem se účastnil jen z dálky a vše pozorně sledoval, abych mohl Vám, milí čtenáři přinést přesný průběh tohoto konfliktu. Vojáci Burské armády se plížili křovím proti odhodlané Ara armádě, která pevně držela své pozice a svou přesnou střelbou nedovolila postup Burské armády, která utrpěla hrozné ztráty. Ale ani Ara armáda nebyla úplně bez ztrát, někdo padnul, jinému se zasekla jeho milovaná puška. Po dlouho trvajícím schováváním se ve křoví, kde byli koseni jeden po druhém přešla Burská armáda do pokusu o útok(stranou kde má T svoji základnu), ale většina z útočících nedoběhla daleko a byla zabita dřív než se k bodově dostali a ti co se dostali až k bodově, byli zabiti bojem nablízko. Tak byla pobita valná část Burské armády a o zbytek se postaral Kucík a jeho přepadové komando, které napadlo nepřítele z týlu. Ara armáda vyhrála první bitvu s nepřítelem.

Další bitva se odehrávala na stejném bitevním poli jen Burská armáda zabrala výhodnější pozici v budově.Druhá bitva Aro-Burských válek započala! Ara armáda provedla rychlý přesun porostem až na dostřel pozic Burské armády, načež předvedla rychlý útok na budovu z obou stran. Spousta jich padlo ale ztráty Burské armády byly přinejmenším stejné, né-li vyšší! Ixííkova úderná skupina se probila proti dvojnásobné přesile až k budově ale většina jich nakonec padla, jen ixíík zůstal a dál bojoval. Na druhé straně se odehrával lítý boj. Saltz, Kucik, Falco a další se dostali do větší části budovy leč i tak odhodlání a taktická převaha nestačila na početnější a lépe zakopanou Burskou armádu. Poslední kdo zůstal byl Dzuxo a dva Burští vojáci, kteří ho obklíčili a následně zabili. Ale bitvu Ara armáda sice prohrála ale válku jednoznačně vyhrála! Po těchto bitvách se aragorn opět rozdělil na dva tábory a šel vystřílet zbytek kuliček.

Tím AraPaintball končil začlo velké svlékání a oblékání, placení a utíkání. Po velkém Ara-loučení se nasedlo do aut a každý jel Domů-do Prahy-do Podolí-do-lékárny-do prdele to je mi ale smutno.

Tak proběhl AraPaintnall z pozice válečného zpravodaje.

by Kašpárek


Pachatelé


pavel : Hlava gangu.
F4lco : Radista.
kucik : Nástěnkář.
Laethe : Scénárista a PR frontwoman.Ad. spam: Když vám něco zmizí a nebude to k tématu tak už to nehledejte. !)
Změna vyhrazena
SLEDUJTE TUTO DISKUSI - ZAPOJTE SE DO PŘÍPRAV ARAPAINBALLU III!

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 1270 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 64 ⇒|

Laethé - 21. ledna 2009 13:01
Laethé

Lucky;) 18. ledna 2009 09:50

omlouvam se, psala jsem to z pocitace v praci kde mi aragorn funguje tak nejak podivne... :)


Bejdouzus 19. ledna 2009 17:05
pavel 19. ledna 2009 17:09
Bejdouzus 19. ledna 2009 17:14
Lucky;) 19. ledna 2009 18:04
kucik 21. ledna 2009 11:40
F4lco 21. ledna 2009 12:41

Souhlasim s F4lcem, kdyztak to muze byt dalsi akce (aneb ciom vic akci tim lip)... ja osobne se bojim i zasahu paintballovou zbrani a k airsoftovym zbranim mam vylozenou averzi od te doby, co mi sousedovic chlapecek drzel airsoftovou pistoli tesne u hlavy a vyhrozoval, ze me popravi. XD
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

F4lco - 21. ledna 2009 12:41
F4lco

kucik 21. ledna 2009 11:40
Lucky;) 19. ledna 2009 18:04
mno co se tyce airsoftu zase tolik bych to nezatracoval, neni to uplne marny ale preci jenom bych kdyztak zalozil zvlast diskuzi a zde to nechal spis pro paintball, ono se pak uvidi jak se komu co bude libit

kucik - 21. ledna 2009 11:40
kucik

Lucky;) 19. ledna 2009 18:04
Možný to je.

Bejdouzus 19. ledna 2009 17:14
Mě soft nepřijde taková sranda. Sice bych asi sehnal pár elektrik, ale já se na ty zbraně skoro bojim šahat, protože je to celý takový plastový a většinou mi to odsloužilo tak jednu akci. Soft je fain v tom, když si lidi seženou stejnou výstroj a hrajou si na nějakou jednotku. Na jednodenní akci jenom o střílení mi to nepřijde vhodný. Navíc z toho z mý zkušenosti bejvá víc úrazů, protože lidi na rozdíl od paintu nedávaj tolik pozor na to, co dělaj.
Stručně řečeno, na soft bych asi nejel, přestože bych měl vlastní vybavení a vyšlo by mě to levnějc.
Básníci krve / básníci šílenství / básníci výsměchu / básníci beze slov.

Lucky;) - 19. ledna 2009 18:04
Lucky;)

kucik 19. ledna 2009 10:07
nesouhlasim, teda porovnávám pouze první a druhej arapaint, ale rozdíl v ceně kuliček byl značný... naopak půčovný výstroje bylo myslim dost podobný
3 křížky

Bejdouzus - 19. ledna 2009 17:14
Bejdouzus

pavel 19. ledna 2009 17:09
hmm, to ne, ale softku má doma kdekdo a kdo hraje soft má jich doma víc(v našem klubu je cca 30 lidí a máme přes různejch 80 kvérů)... takže by to bylo asi spíš o půjčingu a ne pro každýho...
Pokud uděláš věci správně, lidé si nebudou vůbec jestli jsi vůbec něco udělal.

pavel - 19. ledna 2009 17:09
pavel

Bejdouzus 19. ledna 2009 17:05

A ty znáš nějakou půjčovnu airsoftu ?
Slova jsou jen prázdné skořápky.

Bejdouzus - 19. ledna 2009 17:05
Bejdouzus

a co takhle menší kuličky a větší hřiště? araairsoft... XD
Pokud uděláš věci správně, lidé si nebudou vůbec jestli jsi vůbec něco udělal.

kucik - 19. ledna 2009 10:07
kucik

Já tedy spíš odhaduju, že bude podobná cena za koule, ale vyšší za samotnej vstup na hřiště. Asi hlavně studenty bude tohle trápit.
Básníci krve / básníci šílenství / básníci výsměchu / básníci beze slov.

Lucky;) - 18. ledna 2009 11:00
Lucky;)

Teda, obvykle jsem pro kvalitu, ale zde zastávám kvantitu... Jsem jeden z těch, co toho vystřílí docela dost a nerad bych ti zruinoval prasátko :)
3 křížky

pavel - 18. ledna 2009 10:53
pavel

Lucky;) 18. ledna 2009 09:50

Tu co ještě není vytvořena :)
Slova jsou jen prázdné skořápky.

Lucky;) - 18. ledna 2009 09:50
Lucky;)

Laethé 18. ledna 2009 04:30
jakou přesně anketu máme rozvádět v diskuzi? :)
3 křížky

Laethé - 18. ledna 2009 04:30
Laethé

Anketou bylo rozhodnuto, ze treti strelba do adminu a jine zvere se odehraje na podzim 2009.

NOVA ANKETA! Nevahejte ji rozvest v diskusi!

Pokud vite o nejakem dobrem hristi, prosim napiste do diskuse (a pokud jste uz psali, napiste prosim znovu, jsme lini to hledat).
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

Laethé - 24. prosince 2008 16:02
Laethé

ANKETA!
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

kucik - 7. listopadu 2008 16:08
kucik

anuvin 7. listopadu 2008 10:47
Laethé 7. listopadu 2008 16:02

Nezoufej, pokud to čtení do dvou let nezvládneš, třeba se věková hranice mezitím posune výš.
Básníci krve / básníci šílenství / básníci výsměchu / básníci beze slov.

Laethé - 7. listopadu 2008 16:02
Laethé

anuvin 7. listopadu 2008 10:47

a naučil se číst... :)
Jsem anděl / co Tě dostal na povel / ale mám-li Tě vzít do nebe / chci z toho něco pro sebe / mám rád řeč těl / a v kapse lubrikační gel / tak mi namaž perutě / a já do nebe vemu Tě. (Xindl X - Anděl)

anuvin - 7. listopadu 2008 10:47
anuvin

ixiik 7. listopadu 2008 10:29
aa tak to abych si ještě dva roky počkal :)
Why does humanity deserve to survive? Maybe you don't. - Sharon "Athena" Agathon

ixiik - 7. listopadu 2008 10:29
ixiik

anuvin 7. listopadu 2008 10:22
Kdybys mrkl na nástěnku tak se dočteš toto

"Věková hranice zůstává stejná: protože se střílelo, neviděli jsme tam nikoho pod 17 let."
Byl jsem na AraLARPu I, II, ... IX, AraPaintBallu I a II, , Castle LARPu II, III, PragoConu 2007, 2008, 2009, CONVENTIcONu 2009, účastnil se akce AraSponzoring Zoo, těším se na NAL :). Jo - Žiju Aragornem, no a?

anuvin - 7. listopadu 2008 10:22
anuvin

No když to bude někde blíš tak bych se tam ukázal jestlinemáte nějaký věkový omezení
Why does humanity deserve to survive? Maybe you don't. - Sharon "Athena" Agathon

anuvin - 7. listopadu 2008 10:22
anuvin

aaha
Why does humanity deserve to survive? Maybe you don't. - Sharon "Athena" Agathon

Kasparek - 7. listopadu 2008 10:12
Kasparek

anuvin 7. listopadu 2008 10:06
zade někdy příští rok.... časem se udělá anketa:)
NEBERTE DROGY!!! Nikdy! Nikomu! Neberte drogy!

Vypisuje se 20 z celkem 1270 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 64 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)