Charmed (1 strana zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Charmed

Správci:l.i.c.h.
Popis:Diskuze ke stejnojmenné hře. Diskutujte, ptejte se, jak je libo. :-)
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Nástěnka:

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 75 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 ⇒|

l.i.c.h. - 15. ledna 2012 19:40
l.i.c.h.

Tak jo. Začneme sbírat návrhy na Henryho Jr. Já navrhuju Shawna Pyfroma.

l.i.c.h. - 10. prosince 2011 14:04
l.i.c.h.

Tak jo, vítězkou o roli Tamm a Kat vyhrává Elyse Levesque. A na přání jednoho z hráčů, znovu otevírám anketu o Prue. Prosím hlasujte.

l.i.c.h. - 12. listopadu 2011 17:43
l.i.c.h.

A je tu další seriál, kterým je Deník zasloužilého světlonoše.

l.i.c.h. Productions uvádí:

Deník zasloužilého světlonoše

Hrají: Chris Halliwell

"Zlo se vrací"

Ráno jsem nejspíš vstal jako první. Proboha, jak je vůbec možný, že když mám volno, jsem takhle brzo vzhůru? Všichni jsme se sešli v kuchyni, a i když je otevřená, měl jsem pocit, že je tam přelidněno. Z ničeho nic se tu objevil Henry a já z něj cítím něco divného. Jen kdybych dokázal přijít na to, co to je. S lehkou nedůvěrou půjčuji auto své sestře, která jde na pohovor kvůli nové práci.
...
Co dělám v práci, když mám den volna? Jistě, magická škola je tak obrovská, že se snad ani nedá mluvit o tom, že bych byl v práci, ale přeci jen. Baví mě učit mladé, teda spíš menší, ale občas mít za nadřízeného svého otce není zrov­na extra věc.
Všichni hledají nějaké knihy, což mi připomíná, že bych mohl taky něco napsat. Už jsem to dlouho nedělal. Ne že by mi to neslo extra peníze, na to mám spolu­vlastnictví P3, protože starší tak nějak neplatí. Babi, vlastně moje prababička Penny, z mého pisálkovství šílí. Hmmm, už jsem ji docela dlouho neviděl. Nevím proč, ale vždycky mě její domlouvání mi velmi pobaví, i když s riziky spojené s mým psaním o magii, má samozřejmě pravdu.
Henry mě chce táhnout do podsvětí. Ne, že by se mi tam dvakrát chtělo. Zatím byl od démonů klid a já si to užívám. I když jako aktivnímu světlonoši se mi nějaké ty střety při ochraně nevinných nevyhnou.
Prue měla vidění a opět vypráví o Lone wolfovi. Občas ji vůbec nechápu. Neří­kám že některé věci nemám rád, ale tohle mi přijde trošku moc, i když je to sa­mozřejmě zajímavé.
...
Na Mel zaútočil nějaký démon. No bezva. A aby toho nebylo málo, měl nějaké divné schopnosti. Sice jsme ho rychle zlikvidovali, ale mám pocit, že teď podob­né události tu budou jako na běžícím pásu. Nechápu jak to máma mohla zvlá­dat.
A Wyatt měl v klubu také zlou návštěvu. No, moc pěkně nám to začíná.
...
Melinda dostala práci v nějakém ústavu. Nevím název ani specializaci, ale je to něco s psychologií. No, to se bude hodit, protože psychologa za chvíli nejspíš budeme potřebovat všichni. Odcházím zjistit za Staršími, co se to děje.
...
Dobrých zpráv se zjevně nedočkám. Démoni jdou po elementálech, snaží se jim sebrat moc a najít otce, případně matku Impera, mocného elementála ovlá­dajícího všechny živly. A má to být právě letos. Letošní rok bude očividně velmi zajímavý.
...
Šel jsem si promluvit s Wyattem, kvůli čemu-že to bylo? No nevadí. Ale v ka­várně kde pracuje Tammy je skoro celá rodina. No panečku, jak to asi dělá­me? Mel mi vypadla z radaru. To není dobré, vůbec ne. Mám o ni veliký strach, ale všichni mě uklidňují, že bude v pořádku. Prue měla vidění, že je v osmnác­tém století. Tam bych ji tedy vskutku nehledal.
...
Z kavárny jsem se vytratil na Golden Gate. Je to moje oblíbené místo. Často tady řešívám svoje osobní problémy a zrovna teď mám jeden dost velký. Tak jsem si všiml, že jsou pro mě muži atraktivnější, než ženy. Proč já? Copak jsem jako dítě moc zlobil? Nebo jsem nezachraňoval nevinné? Nelíbí se mi to a nemám z toho radost. Chudák Bianca, jak jí to jen řeknu? Nemůžu ji přece tak strašlivě ranit, ale taky ji nemůžu nechat, aby mě milovala, zatímco mě ty city budou pomalu opouštět. Nejspíš. Ach jo.
Dojdu si pro nějakou knihu. Snad mi to k něčemu bude.
...
V knihovně kde pracuje Kat, došlo k nehodě. Nějaká tlustá kniha zabila dívku. Ošklivý způsob smrti. Tak nějak jsem to řekl Kat. Bylo to skoro jako muka, ale naštěstí je chápavá a milá. Kéž by taková byla i Bianca, ale nejspíš s tím počítat nemůžu.
V pizzerii kam jsme šli s Kat na oběd, byl démon. Ti si snad musí dělat srandu! A není jeden. Pitomej upírák! Jak mi to během dneska začalo jít na nervy! Naštěs­tí nebylo těžké je zlikvidovat.
...
Celé odpoledne jsem strávil s Kat a pořádně jsme si popovídali, jako už dlouho ne. Moc se nevídáme kromě krizových situací. A těch očividně přibude. Než jsem se stačil napít něčeho ostřejšího, abych si uklindil nervy, které jsou stále rozbouřené, objevila se mi na radaru Mel. Jak mě se ulevilo že se z minulosti vrá­tila v pořádku! A přišla i Prue. Od Mel se dozvídám o jakémsi Charlesovi z naší rodiny, která je proti nám. Dozvěděla se o něm od naší předkyně, Cassandy Warrenové. Nejspíš je z budoucnosti, ale nemám náladu to řešit. Necháme to na zítra.
...

V P3 se objevil nějaký potrhlý shinigami. Nevěděl jsem, že ještě pracují. A na smrt tu byl anděl smrti a jeho smrtky. A většinou alespoň byli normální. Nejde mi přivolat jeho katana, což je hodně divné. Už od pohledu mi není sympatický a jeho chování moc nepřidává. A navíc balí sestřenky. Ne že by mi do toho něco bylo, ale takového blbce nenechám, aby něco udělal.
...
O bože, jak mě ten Lex irituje! Nesnáším ho do morku kostí! Většího pitomce aby s lucernou pohledal, opravdu že jo! A ještě to zkouší na Mel! No tak to je moc. Dávám mu pořádný elektrošok, Ten parchant mi zmrazil ruku! Ne že by to byl problém, zbavil jsem se toho rychle.
No a ještě mě osahává! No tohle je vrchol. Naštěstí ho Kat poslal někam do Ev­ropy, dobře mu tak blbovi.
...
Pro Prue přišel nějaký anglán. Je mi povědomý, ale nevím proč. S Henrym jsme měli hovor o smrtelnících a jejich přístupu k magii, ale radši jsme toho ne­chali abychom se nedohadovali. Ten otrapa Lex se vrátil. Naštěstí musím zítra do práce, takže mizím a jdu spát. Kdyby mi jen šlo usnout.

l.i.c.h. - 7. listopadu 2011 21:22
l.i.c.h.

Tak vážení dámy a pánové, máme tu žhavou novinku! tou je nový seriál Deník zoufalé čarodějky. Věřím že se pobavíte stejně jako já.

Neera & l.i.c.h. Productions uvádí:

Deník zoufalé čarodějky

Hrají: Tammora Mitchellová

"Den blbec"


Ten den nezačal dobře a pokračoval ještě hůř...
Probudil mě Pruin špatný sen, se kterým si už dlouho dělá starosti. Nejspíš je to nějaké varování před blížícím se zlem, ale ani Prue samotná, ani nikdo z nás ještě nezvládl přijít na to jakým a co přesně se má stát. Proč se jí zjevuje ve snech démon, který by měl být už roky mrtvý? A proč je to démon, který měl svého času pletky s její matkou?
A aby toho nebylo málo - Henry přijel do města a chystá se bydlet u nás.
...
Nevím ani proč, měla jsem úplně jiný program, ale nechala jsem se Kat ukecat a dopoledne jsem s ostatníma zamířila do školy. Něco mě táhlo do knihovny a náhodou jsem narazila na knihu o Elementálech. Už tehdy jsem měla vědět, že z toho bude průšvih.
Doma zaútočili na Melindu démoni. V první chvíli mě to dost vyděsilo, nemluvě o tom, že jsme s Chrisem vpadli přímo doprostřed souboje. Podařilo se nám ho zničit pomocí zaklínadla, ale bylo na tom něco divného. Schopnosti toho démona vypadaly posílené, jiné. Kdybych předtím nečetla tu knihu o elementálech, asi by mě to nenapadlo, ale takhle byla ta spojitost nasnadě. Jenom opravdu netuším, jak se k těm schopnostem dostali...
Ale abych byla upřímná, našlo by se i pár dobrých zpráv. Melinda dostala práci, o kterou se ucházela a vypadala, že je z toho na vrcholu blaha. Patrisha se začala oficiálně školit na Amora. Chtěla jsem to s ní probrat, ale zapomněla jsem, že už jsem zase jednou měla být úplně jinde.
...
Letěla jsem do práce pomalu nadzvukovou rychlostí a hned před dveřma jsem srazila Biancu. Je to skvělá holka, jako jediná má tolik slušnosti, aby si hlídala myšlenky a vypadala, že má nějaký problém, takže zpoždění šlo stranou. Naštěstí souhlasila, že si půjde sednout ke mě do kavárny.
Měla nějaké tajnosti, ale odmítala o nich mluvit jen tak na ulici, což docela chápu. Jenom pořád zdůrazňovala, že se to nesmí dozvědět Chris.
...
Aspoň, že šéfka měla dneska dobrou náladu a kavárna nebyla moc narvaná. Měla jsem chvíli na to, s Biancou promluvit.
Teď už chápu všechny ty okolky. Bianca je v tom! No teda... Hrozně moc bych si přála vidět Chrisův obličej, až se to dozví, ale slíbila jsem, že budu mlčet. Hm... Možná se překonám a vyhrabu si to z jeho paměti. Vlastně, možná bude v tu chvíli myslet tak nahlas, že to budu mít z první ruky.
Načasování mi zase jednou vrazilo kudlu do zad, protože se objevil Wyatt – s dámskou společností! Dokonce magickou dámskou společností. A jako ideální seznámení mě požádal, abych se jí prohrabala mozkem, jestli náhodou není spolčená se zlem.
...
Tohle nesnáším, opravdu upřímně nesnáším. Nebýt to Wyatt, asi bych ho poslala do háje. Opravdu jsem... nechtěla vidět spoustu těch věcí, které jsem stejně viděla. A Prue, která se objevila v kavárně, mi to zrovna neulehčila.
...
Sotva mě Wyatt, jeho nový objev a Prue pustili zpátky k Biance, na scéně se objevil Chris (a za ním Kat s Henrym, jak já miluju, když se mi všichni ometají v práci), takže z našeho plánovaného rozhovoru nebylo nic. Kdybych se předtím nesnažila soustředit na tolik věcí najednou, možná bych si toho všimla dřív, ale až v tu chvíli mi došlo, že mi z dosahu mého radaru vypadla Melinda. A já netuším proč ani kdy.

...šéfová musí mít nervy jako železné špagáty. A já vlastně asi taky...
...
Proč se tam všichni takhle sešli, se mi podařilo vytáhnout z Prue až ve chvíli, kdy už byli zase na odchodu. Každých tisíc let se má narodit nezranitelná bytost ovládající veškeré síly přírody, takzvaný Imper. A našich tisíc let zrovna odtikává a matkou budoucího Impera se má stát – chvíle napětí – samozřejmě, že Alex. Znamená to, že otec bude... ehm, no nic. Vím, co jsem viděla, nic víc, nic míň.

Když už jsem měla více méně prázdno, vrátila se Bianca, i když i ta mi zvládla nasadit pěkného brouka do hlavy. Nebo mě spíš upozornila na nějakého pěkného chrobáka v Chrisově hlavě. Problém je, že chtěla jisté odpovědi, které jsem nevěděla a určitě je nechtěla zjišťovat. Ale bylo mi hrozně líto, že jí k tomu nemám co říct.
...
Když už nic jiného, asi se nám daří aspoň na poli pracovním. Mě ještě nevyrazili, z Melindy teď bude paní psycholožka a Prue dostala místo v San Francisco Daily. I když ne, že bych kterémukoliv z našich míst dávala naději na dlouhého trvání, pokud se skutečně podsvětí hýbe.
...
Na tom „do třetice všeho dobrého i zlého“ něco bude. Jakoby nestačil ranní útok doma na Melindu a dopolední na Wyatta s Alex v klubu, nějaký démon se rozhodl vzít si na paškál i pizzerii, kam si ségra a Chris vyrazili na oběd.
Odpoledne jsme si s Prue trochu vyrazily. Myslím, že po tom děsivém dopoledni jsme na to měly víc než nárok. I když moje esej o Shakespearovi si to asi nemyslí...

Večer jsme se měli všichni sejít v P3 na Inně. Není to sice zrovna můj šálek hudební kávy, ale mohl to být super večer. Jo, mohl.
Celou dobu jsem dávala pozor, jestli se náhodou neobjeví Damon, ale výjimečně v souladu se svým prohlášením se od klubu držel dneska večer dál.
Místo něj se v klubu objevil někdo jiný a bohužel jemu se nechtělo držet se ode mě dál. Magické triky a machrování s katanou jsou dost děsivá kombinace a ten zrzavý pitomec by si měl rychle uvědomit, že tím holku nesbalí.
...
Celé to šlo do háje závratnou rychlostí. Ten kluk, Lex, mi sice docela lezl na nervy, ale ani Chris s ostatními se zrovna dvakrát nevyznamenali. Byli daleko protivnější, než bylo bezpodmínečně nutné a než povolovala jistá míra slušnosti.
...
Dobře... Už jsem si na adresu sebe a svého vzhledu vyslechla leccos, od příjemných komplimentů, přes hvízdání přiožralých individuí až po příliš hlasité oplzlé myšlenky. Ale koš plný štěňat by se s přehledem zařadil na hodně vysoké pozice žebříčku bizarnosti. Nejsem si ani trochu jistá, jestli mi to mělo nebo nemělo zalichotit, ale – nezabralo to. Vždycky jsem byla spíš na kočky.
Pořád nevím, jaká by byla nejlepší reakce na to, co tam všechno prováděl a nakecal, ale musím říct, že to Katino rozhodnutí přenést ho do Evropy mělo svoje kouzlo.
Což nic nemění na tom, že mi z toho celého bylo na nic. Z celého dnešního dne, všech těch magických problémů, zamotaných hádanek a cizích myšlenek. Měla jsem toho plné zuby. Nemůžu říct, že by to bylo vědomé rozhodnutí... ale dostala jsem neuvěřitelnou chuť se ožrat a nechtělo se mi jí bránit.
Co se dělo potom nevím úplně jistě. Pro Prue si přišel nějaký švihák, ale ještě ten večer jsem s ní určitě mluvila, takže to asi nebylo tak horké, jak to vypadalo. Henry se tvářil, že má o mě starost. Ten zrzavý otrapa se snad ještě vrátil. A mě bylo ze všeho nejvíc do breku.

© Copyright Neera

l.i.c.h. - 26. října 2011 11:35
l.i.c.h.

Tak hlasujte lidi.

l.i.c.h. - 8. října 2011 13:49
l.i.c.h.

A Prue Johnu hraje Nina Dobrev.

Neera - 16. září 2011 21:53
Neera

Už jsem to našla... Svět není ideální, takže navrhuju Annu Faris.
http://cdn.inquisitr.com/wp-content/2011/05/Anna-Faris.jpeg
Největším úspěchem soudobé civilizace je to, že vytvořila bytosti, které jsou schopny ji vydržet.

Neera - 16. září 2011 21:34
Neera

A jo... Já už jsem jeden měla a zase jsem ho zapomněla... No nic, jde se hledat. xD
Největším úspěchem soudobé civilizace je to, že vytvořila bytosti, které jsou schopny ji vydržet.

l.i.c.h. - 16. září 2011 21:32
l.i.c.h.

Jestli do týdne nedostanu návrh, vítězným návrhem se automaticky stává ten můj.

l.i.c.h. - 29. srpna 2011 21:16
l.i.c.h.

A mou kandidtkou na Tamoru a Kat se stává: Elyse Levesque.

l.i.c.h. - 21. srpna 2011 22:14
l.i.c.h.

To je fajn, jenže hlasovali tři lidi pro tři herečky. Z toho se vítěz určit nedá.

Lucylle - 18. srpna 2011 11:33
Lucylle

// Já už hlasovala... Akoráte už nevím za koho... :-D
Přicházíme na svět všichni stejně - kopající, křičící a celí od hoven. Až v průběhu života si z nějakýho důvodu vezmeme do hlavy, že je nám souzeno dělat velké věci.

l.i.c.h. - 18. srpna 2011 11:30
l.i.c.h.

Ale no tak lidi. Máme čtyři kandidátky a pokud každá dostane po hlasu, tak to nemá ani moc cenu.

l.i.c.h. - 13. srpna 2011 19:54
l.i.c.h.

V pohodě.

Alexander - 13. srpna 2011 18:57
Alexander

Znovu se omlouvám, ale tak týden teď budu mimo net. ;)
Bylo to asi takhle: Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok. (Douglas Adams: Restaurant na konci vesmíru)

l.i.c.h. - 10. srpna 2011 18:03
l.i.c.h.

Tak jo. Roli Melindy získává Daveigh Chase a naní přecházíme k castingu na Prue II.

Nicolsburg - 30. července 2011 01:40
Nicolsburg

Pro Prue navrhuji Genevieve Cortese
Dracō dormiēns numquam tītillandus.

l.i.c.h. - 29. července 2011 17:25
l.i.c.h.

Jasně. Užij si to.

Alexander - 29. července 2011 16:51
Alexander

Omlouvám se, ale odjíždím na dovolenou. ;) Vracím se v pondělí 8. srpna.
Bylo to asi takhle: Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok. (Douglas Adams: Restaurant na konci vesmíru)

l.i.c.h. - 24. července 2011 17:27
l.i.c.h.

Tak jo. První kolo o Mel skončilo remízou, tak dělám novou anketu, se svěma kandidátkami.

Vypisuje se 20 z celkem 75 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)