H - DrD - hráči (1 strana zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

H - DrD - hráči

Správci:Systém, Dart
Popis:Mám životopis a chci ho prezentovat a začít hrát. Je načase ukázat se Pánům jeskyně.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
toto je systémová (oficiální) diskuze
Nástěnka:
Ako sa stať hráčom - zobraziť/schovaťPomocná osnova prezencie:- skúsenosti s DrD
- ako často môžem hrať (časové rozmedzie)
- forma hrania (chat/ fórum/ chat i fórum)
- povolanie (obľúbené – najčastejšie hrané/ zahrám všetko okrem...)
- požiadavky na PJ-a (pokročilí hráči)
- krátka ukážka RP hrania (zvyšuje šance)

Zobraziť/Schovať ukážku

Jakekoli spammovani v teto diskuzi bude trestano banem. Zde je pouze prostor pro hrace, kteri nabizeji sve schopnosti.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

|⇐ 1 2 3 4 ⇒|

Kuro-Kai - 5. května 2011 04:11
Kuro-Kai

Koukam DrD začina byt ohroženy druh :(
a to je docela škoda. A ja bych hrál až bych brečel. :)
Bez temnoty neni světla.

soul55 - 2. května 2011 22:09
soul55

Zdravim hledám AKTIVNÍ DrD jeskyni. co se týče postav hraju všechno kromě alchymistů. hart muzu skoro kazdej den. jinak vyhovuje mi forum i chat.
Ve válce vítězství! V míru bdělost! Ve smrti oběť!

Berenika - 4. března 2011 08:01
Berenika

Zdravím, jsem zde nová, ale myslím, že dokážu slušně zahrát cokoliv, proto hledám nějakou jeskyni.Pokud jde o děj, raději něco co se nemotá kolem anime a tak podobně. Možná bude problém můj čas, jsem schopná napsat kvalitní příspěvek dvakrát do týdne, někdy i častěji, ale to zaručit nemohu.
Takže.....chcete mne?
S životem je to jako se hrou. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, nýbrž na tom, jak se hraje. Lucius Annaeus Seneca http://www.aragorn.cz/diskuze/nazornik/#kom

Belkar - 12. ledna 2011 22:06
Belkar

Ach, Aragorne, vrátil jsem se! :)

Rád bych se zapojil do nějaké slušné jeskyně na úrovni, vskutku mi to chybí :)
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.Kdo nic nezkazí, je povýšen. Kdo je povýšen,nic nedělá

Blackmoore - 29. prosince 2010 20:47
Blackmoore

Zdravím lide Aragornský... Hledě do herny, zahlcené Narutem a pokemonama, mě trošku bodá u srdce... To se vážně nenajde slušná jeskyně pro klasické DRD s dobrým příběhem a solidním PJ? Doufám, že jsem se jenom zmýlil jako už nezčetněkrát před tím... A těším se až takovou jeskyni tady opět najdu...
..„Na mém sihillu je starobylýma trpaslickýma runama vyryté strašlivé trpaslické zaklínadlo. Enom ať sa nějaký ghúl ke mně přiblíží na délku meča, dám mu ten nápis přečíst.“ „Co stojí na tom meči?“ „Ať chcípnú všeci zkurvysyni!“ (Zoltan Chivay)

reaper666 - 27. prosince 2010 20:50
reaper666

Velice se omlouvám za reklamu ale sháním lidi do své jeskyně Fate Stay NIght -Sv. Grál
Každý jednou zemře...

Fraiser - 19. prosince 2010 22:17
Fraiser

Vážení Pjové,

rád bych si zahrál kvalitní Dračí Doupě. Jedinou formu hraní, kterou preferuji je hraní přes fórum. Reagovat na příspěvky můžu každý den.


Co mohu nabídnout?: Nabízím svojí aktivitu. V případě, že budu vědět o své nepřítomnosti, předem se omluvím. Jsem ochoten zahrát jakoukoliv postavu.

Mé požadavky/ Co od hry očekávám?: Očekávám především dobrého Pje. Dále pak očekávám delší příběh. Ne něco ,co skončí dříve ještě než začne.

Ukázka:
Ještě než mnich odběhl k dračici podíval se na zem na runy, které rytíř začal psát na zem. "Dobrý večer" řekl, když si vzpomněl na jeho oranžově žhnoucí oči. A rozklepal se strachy, ale nedal to na sobě příliš zdát. Snad jen malým tikem v levém oku. Ale to už dávno pelášil k dračici. Doběhl na místo dopadu a když spatřil dračici v jejím stavu leckdo by mohl přísahat, že uronil nejednu slzu. Naneštěstí se nikdo na tomto místě nenacházel, takže mu to nikdo nemohl dokázat. Pomalu se přibližoval k hlavě dračice. "Slyšíš má drahá přítelkyně?" promluvil. "Už se nemusíš bát, jsem tu, abych ti pomohl." V tom si najednou uvědomil, že neví nic o anatomii draků...

Pokud budete mít o mě zájem, pište mi do Poštolky.
Rock'n'roll, Baby!

Krel - 1. prosince 2010 14:33
Krel

Moje zkušenost s Drd není velká, ale nejsem žadný holobrádek, je mi 30 let a rád bych se zase jednou prohnal svou vlastní fantasii.

Hrát můžu prakticky každý večer

lépe chat, ale i forum by mi nevadilo

Rád bych si zahrál hobita zloděje, ale prakticky se nebojím žadného povolaní snad kromě theurga

"héééj hospodo!!! do háje zelenýho to si myslíš že když nedošáhnu na pult že mě budeš přehlížet? (že já nezustal doma nebylo mě dobře, ..... ale co jednou jsem vyrazil, tak se vracet nebudu, jen bych byl všem pro smích) Hospodo jsme tu u suchánků nebo co?

TweeTy - 27. října 2010 15:20
TweeTy

Milí Pídžejové,
pokud hledáte aktivního (opakuji: aktivního) člověka do vaší jeskyně, tak se na mě rozhodně obraťte. Nejsem žádný začátečník, zvládnu hrát jak dobrého zloděje tak za zlého čaroděje, který kouzlí svým obětem do zad ohnivé blesky. Neštítím se ani ORP jeskyní, přeci jen mám ale radši DrD systém.
Někdy si říkám, jestli bych jako PJ neměl ty příspěvky v jeskyni číst...

kosmik - 19. října 2010 17:27
kosmik

Zdravím hledám klayickou DRD hraji už 7 let takže jsem vystřídal už všechmy rasy i povolání nejlépe se podle mě hraje za netradiční kombinace. Abych ujasnil své zkušenosti tan na aragonu jsem jen dva roky jinak hraju i na andoru a doma normálně s papírem. Aktivitu mohu zaručit jsem zde skoro neustále.
Čas je jen hrst listí ve větru.

Khajit - 30. srpna 2010 15:28
Khajit

Zdravím,

hledám nějakou DrD jeskyni v období klasického fantasy středověku. Zkušenosti nějaké mám, hraji už celkem dlouho. Jak na tom budu s aktivitou si zatím nejsem příliš jistá, jelikož ještě neznám rozvrh, ale samozdřejmě se budu snažit být co nejaktivnější. Raději bych hrála přes fórum, na chatu je to o hlavu. Nejraději bych hrála elfa/elfku-hraničáře/hraničářku, nebo hobita/hobitku-zloděje/zlodějku.
Carpe diem?...Non!...Carpe noctem!!

Blackmoore - 27. července 2010 11:42
Blackmoore

Zdravím lide Aragornský... Dlouho jsem tu nebyl a rád bych si opět zahrál DRD v nějaké kvalitní jeskyni, hrát hodlám jen a pouze přes fórum neb na chat nemám nálady ni času. Jinak jsem schopen hrát takřka denně. Jediné oč prosím a podle čeho se pro danou jeskyni rozhoduju jest příběh(mohl by být i smysluplný;-)). A v poslední řadě o svých hráčských kvalitách nikoho přesvědčovat nehodlám, buď to se mnou zkuste a uvidíte, nebo nechte být..;-)
..„Na mém sihillu je starobylýma trpaslickýma runama vyryté strašlivé trpaslické zaklínadlo. Enom ať sa nějaký ghúl ke mně přiblíží na délku meča, dám mu ten nápis přečíst.“ „Co stojí na tom meči?“ „Ať chcípnú všeci zkurvysyni!“ (Zoltan Chivay)

Tutti - 28. června 2010 11:07
Tutti

Zdraví vás Tutti, dlhoročný hráč a PJ Dračího Doupěte.

Moje skúsenosti sú dosti bohaté, hrám cez 10 rokov, no väčšinou to bolo PJ-ovanie kvôli skúsenostiam. Teraz je čas zahrať si za postavu, kedy vám skutočne ukážem moje kvality. Rád by som našiel profesionálnejšieho PJ-a, ktorý hrá na fóre podľa pravidiel DrD 1.6, nebudem sa hádať, ak by sa začínalo rovno od vyšších úrovní (tiež som robil taký experiment) a ak vám nebude vadiť podrobnejší, prípadne dlhší popis, životopis a príspevky v jaskyni, tak by to bolo fajn. Keďže neuznávam hranie na chate, ale zase na druhej strane nič nedokáže nahradiť hru naživo, tak si vyberám tretiu možnosť, hru na fóre, tak raz za dva – tri dni, pretože idú prázdniny a ja sa budem väčšinou flákať po chatách a stanovačkách a ataktiež hrávať aj iné dobrodružstvá v iných jaskyniach a samozrejme vymýšľať aj vlastné dobrodružstvá a príbehy. Preto mi vyhovuje štýl hrania – prídem na pol hodiny, spíšem dlhší príspevok a dva dni ma nevidíte...

Nemám žiadnu konkrétnu postavu rád a zahrám za čokoľvek, ale najradšej hrám za klasické postavy z pravidiel, nie tie z netu. Mám pripravených niekoľko postáv a kedykoľvek si vytvorím nové. Nemám s tým problém...

Od PJ-a skutočne chcem len profesionálny prístup (veď ja vás tu už za tie roky zopár poznám :) ) a samozrejme hru na fóre podľa pravidiel DrD 1.6, zaujímavý a pútavý príbeh, možnosť použitia modulu Asterion, či Taria, alebo hra klasického DrD bez použitia týchto modulov, či vytvorenie vlastného bez zmeny pravidiel. Dobrodružstvá z netu prosím nepoužívať, poznám ich všetky absolútne dopodrobna :)

Tak verím, že sa nájde niekto, komu budem maťmožnosť ukázať, ako hrám, či niekto, s kým zažijeme veľa zábavy a dlhé mesiace hrania :)

Odpovede prosím poštolkou.... Tutti

Pepča - 10. června 2010 20:12
Pepča

------------------SLYŠTE SLYŠTE!------------------

Na vědomost se tímto dává, že Pepča si hledá místo v celkem libovolné jeskyni s libovolným herním systémem. Nabídnout může vysokou úroveň RP, dlouholeté zkušenosti a možnost každodenní hry.

Požaduje jen jediné: Kvalitní a aktivní jeskyni, kde si hráči z příběěhu nedělají legraci, ale opravdu hrají postavy, které utvořili!

Sháníš tedy jako PJ záporáka do své jeskyně? Intrikujícího zmetka, který neustále kuje své pikle na úkor družiny, ale přesto s ní cestuje? Nebo naopak je třeba paladina tvrzeného božskou vírou a mocí? To vše pro tebe je ochoten a schopen Pepča zařídit, tak neboj se ozvat a přizvat ho do svého dobrodružství!

Fantasii se meze nekladou!
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody...

lexus - 23. dubna 2010 22:22
lexus

Zdravim,
hledal bych nějakou hezkou milou s mírami 90-60-90...jeśkyni. DrD hraju už nějakou tu dobu, když to tak počítam tak už to bude víc jak čtvrtej rok. Jinak pokud možno forum ale bude li se sem tam hrát po chatu nebude mi to vadit. Rád bych si zahrál alchymistu, ale jsem ochoten zastat i jiná povolání.
Beru cokoliv normálního kromě anime(mít oči jak pingpongovy míčky fakt mít nechci)!
Pohrajou Roling stones, dodávka bude na střeše v příkopu a my se budem tlemit až budem zvracet!

Khajit - 30. března 2010 15:34
Khajit

Fraiser 3. února 2010 17:29
Taky bych si zahrála DrD+ aj není s kým.
Carpe diem?...Non!...Carpe noctem!!

Fraiser - 3. února 2010 17:29
Fraiser

"Čest a sláva!"

Rád by jsem si zahrál DrD+. V mém psacím stole mi už leží pravidla nějaký ten pátek. Úplně jsem na ně zapomněl a jak šel čas, tak na ně pomalu usedal prach. Nedávno jsem je objevil a tak mě napadlo, že sem napíšu. Hledám Pje, který má nějaké ty zkušenosti s hraním DrD+. Já sám s hraním "pluska" moc zkušeností nemám, ale to snad nevadí. Co se týče postav, tak je mi jedno za jakou postavu budu hrát, zahraji snad všechny s přehledem.

Pokud by měl někdo zájem o hráče a hlavně o DrD+ tak mi písněte Poštolkou a můžeme se snad domluvit.
Rock'n'roll, Baby!

LukesTheKing - 1. února 2010 22:14
LukesTheKing

Mám 15 let, Dračák hraji asi 8 let a chtěl bych si zahrát nějakou jeskyni, která se hraje na chatu.

Thomas Elmer - 14. ledna 2010 19:56
Thomas Elmer

hledám jeskyni kde se bude hrát na chatu
Trp člověče, jestli ti rvou po kouscích srdce, poděkuj jim ještě za svá trápení. Jsou krásnější než neurčitá prázdnota těch, kteří nemají čeho litovat.

Mumie z Týmu - 10. ledna 2010 17:19
Mumie z Týmu

Tři věci znalí hráči(Čmoud, Tuthmose a moje maličkost) hledají milého a laskavého PJe s jeskyní.
zn. uděláme vám z toho kůlničku na dříví
Esto fidelis usque ad mortem

|⇐ 1 2 3 4 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)