Ankety | H - DrD - hráči | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

H - DrD - hráči

Otázka:

Pomohla Vám táto "diskusia" nájisť hru? (feb´07)
Ano :)1
Ano a hra splnila moje očakávanie.2
Ano. ale hra nesplnila moje očakávanie1
Nie.12
Ako PJ si tu moc nevyberiem, hráči sa nedostatočne reprezentujú.1
Ako PJ som spokojný s tunajšou prezenciou hráčov.3
Iné (napiš v diskusii).2

Zavřít Ankety

Správci:Systém, Dart
Popis:Mám životopis a chci ho prezentovat a začít hrát. Je načase ukázat se Pánům jeskyně.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
toto je systémová (oficiální) diskuze
Nástěnka:
Ako sa stať hráčom - zobraziť/schovaťPomocná osnova prezencie:- skúsenosti s DrD
- ako často môžem hrať (časové rozmedzie)
- forma hrania (chat/ fórum/ chat i fórum)
- povolanie (obľúbené – najčastejšie hrané/ zahrám všetko okrem...)
- požiadavky na PJ-a (pokročilí hráči)
- krátka ukážka RP hrania (zvyšuje šance)

Zobraziť/Schovať ukážku

Jakekoli spammovani v teto diskuzi bude trestano banem. Zde je pouze prostor pro hrace, kteri nabizeji sve schopnosti.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 68 příspěvků1 2 3 4 ⇒|

Selinius - 22. ledna 2018 18:37
Selinius

Ponúkam dve špecialitky pre DrD hry, ktoré okorenia každý príbeh, ktorý sa vám zdá byť bez chuti a nápadu.

Prvou špecialitkou je Silný a všeživéokukujúci barbar s tragédiou v živote a sado-maso chúťkami, ktoré okorenia každý príbeh trochou násilia a brutálnou dávkou mrzačenia nepriateľov. Svojim mečom vám naporcíruje každého nepriateľa a pokiaľ mu dáte šancu, časom vám vyzdobí steny hry krvou a rozpytvanými ostatkami všetkého, čo mu dovolíte zabiť, len aby dosiahol pomstu.

Druhou je malý na prvý pohľad zlatý chlapec, ktorý vám predá čokoľvek, kedykoľvek a za akúkoľvek odmenu. Pokojne, ak má niektorý s hráčov sestru, tak ju očarí hrou na loutne a následne ju Nevhodné pre ľudí mľadších 18 roku života kvôli podrobnému vykresleniu sexuálnych scén. A pokiaľ si nedáte bacha, tento hobit vás okradne a vše popredá v ďalšom meste. Jediné, čo ho ženie vpred, je túžba obnoviť cech a získať legendárny poklad.
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

Selinius - 2. listopadu 2016 20:56
Selinius

Ponúkam dve špecialitky z dennej ponuky pre každého pána jaskyne, ktorého hra sa drží pravidiel DrD 1.6.

Prvá je pre fakt silné žalúdky. Je ňou silný, sexuchtivý barbar s temnou minulosťou a sado-maso chúťkami, ktoré okorenia každý nudný príbeh trochou násilia a brutálnou dávkou mrzačenia nepriateľov. Prezradím len jednu vec. Hlava horala napichnutá na kopiju a ruka žoldniera vo vaku.

Druhou špecialitkou je obchodník a bard z prímorskej dedinky. Nič zvláštne nebyť jeho túžby po obnovení cechu zlodejov a snahe získať legendárny poklad.
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

gistr - 6. února 2016 00:42
gistr

"Může být snad mládí omluvou za zhýřelost a pokleslé mravy? Proč mnozí mladí, ač mají na víc, se chovají jako rozumu zbavení. Nebo jakoby jej ani nikdy neměli. Nevšímajíc života kolem sebe se ženou do vlastní záhuby a ne všem se z toho víru podaří vyjít s čistým svědomím. Tedy v lepším případě. Jsou i smutné konce. A jsou i ještě smutnější.
Proč si Schov, mladý elfský učeň, neváží možnosti jež mu byla dána a místo pilného studia tráví večery pijatky a kouřením listí?"


"Ani mňa o něm nemluv. Chová sa jak pomatený. Aj s čistů hlavů vymýšlá hovadiny jak kovaný kriminálník. A já blb zas za ňho žehlil ten ho fórek s otrávenú studnú. Půlka Ječmínkova statku měla běhavku víc jak týden. Nebýt mistra Bratze a jeho protijedu..."

"Pravda, velký dík tvému panu bratru. Proč to pro něj vlastně děláš? Po kolikáté ses za něj postavil? A vůbec, všichni vědí že mu dáváš peníze. Kdyby jsi mi nebyl po pás, řekl bych že je tvůj. Víš co se povídá, že ten jeho kumpán patří do vaší rodiny. Není tajemství jak velká je ta vaše rodina. No jen se moc netvař. Karga se taky zastáváš."

"Ba, Další spratek. Jak sa ti dva dajů do kupy tak sa dějů věci. A zloději sů to. Pamatuješ měsíc nazpátek jak vlezli k radnímu Tarkanovi? Jak mu ...
Ále, šlaka na to. A Karga mi do rodiny netahé. Byt náš tak už rube u nás v dole.Já bych mu ukázal co znamená byt trpaslík. Taká městská frkna ani neví jak vypadá pořádná hora. A vůbec, prd ti ja do teho komu plním kapse. Elfe! Ty si ho drž zkrátka, mňa nic nevyčíté! Je to tvoja vina! Vy elfi a vaše kůzla!"

"Dobrá, dobrá. Vzdávám se a klaním se tvé moudrosti. Hele támhle jde. Mohl by se aspoň umýt. Dnes má důležitý den. Čeká jej těžký úkol. Musí přesvědčit svého učitele aby jej dál učil. No, jsem zvědav jakou má pro mě výmluvu tentokrát..."

Všechny malé děti mají velké sny o tom čím by chtěly být. U některých se sny mění, u jiných zůstávají. A sen o velkém čaroději se mladému elfovi právě rozplívá před očima. Proč? Pro hloupou mladickou lehkomyslnost.
"Schov. Kdybych se místo schovávání šprtal a nechal si říkat Šprt... Teď mi nakrásno můžou říkat hlupák."
Rozechvělou rukou otevřel dveře do mistrovi pracovny smířen s tím, že jeho dětský sen skončil tou otrávenou studnou.
A neméně otrávený výraz našel v mistrově tváři.

"Jistě mi předložíš nějakou zajímavou historku. Jenže tentokrát jste to přehnali. Ty i ten drzí trpaslík. Ale kázání se ode mne nedočkáš. Ne tentokrát. Už to zašlo příliš daleko. Trest už je uložen. Přesto si tě rád vyslechnu. Ale pravdu! Někdy dokážeš být ... zábavný. Eldane."

"Alespoň se mnou hned nevyrazil dveře."
Začátek to ale nebyl dobrý. Tohle oslovení mistr použil jen když byl hodně rozzloben.

"Nechtěli jsme otrávit celou studnu. Jen jsme chtěli starýmu Ječmínkovi vrátit jak nám prodal kárku shnilého ovoce. Na spodek nešlo vidět a my mu věřili. No a Ječmen, totiž pan Ječmínek, má každodenní rituál. Večer si jako poslední vytáhne vodu ze studny ar áno ji jako první pije. A my chtěli trošku ten první kyblík to .... Jenže on mu spadl dolů a tam jaksi zamořil celou studnu.
Kargo to namíchal. Ani nevím z čeho. Mě ta jeho alchimie nějak nebaví. A v noci se dostat ke studni byla hračka. Ani jsem nepotřeboval kouzla. Stačilo mi lano... "

Chvíle ticha byla nesnesitelná. Navíc mistr se nezdál pobavený.

"Ještěže tak. Aspoň nebudou řeči že kouzla zneužíváš. A dobře že si dovedeš poradit bez nich. Ne že bych tě chválil ale tam kam tě posílám se budeš muset ohánět i bez nich. Čeká vás malý výlet do hor. Do Železných lomů. Vlastně s tím nápadem přišel mistr Bratz. Dlužíte mu peníze za tu vyléčenou studnu. Nebo protislužbu. A to si pamatuj, Eldane, tam se před nikým radši moc neschovávej,myslíš si že znáš trpaslíky? Takové jako jsi ty v lásce nemají. A tvého přítele je mi skutečně líto. Ve tvých studiích u mě budem pokračovat až se vrátíš. Až v Železných lomech rodina mistra Bratze uzná za vhodné, že jsi splatil dluh. Nebo možná později. Je to jen na nich. A na tobě."

- Zkušenosti v podstatě nemám. Léta je to kdy jsem hrál naposled. A to bylo tuze krátce. Pravidla mi ale nejsou cizí takže bude-li třeba mě na ně odkázat nebude v tom problém.
-času mnoho nemám takže jedině fórum
- a požadavky, tak snad trpělivost se začátečníkem
- Povolání. Tak jelikož jsem žádné nehrál, tak je mi to jedno :)

Galgal - 28. září 2013 18:16
Galgal

Zdravim...hledám hráče do mojí jeskyně "modrá válka-temné síly". Je to klasické dračí doupě podle pravidel 1.6, hra už je mírně rozehraná ale nebude problém tam dosadit dalšího hráče. Hrajeme tak jednou týdně, podle domluvy.
Ve válce je jen jeden přítel na kterého se můžete určitě spolehnout, proto svoji plátovku čistím každý den.

Kubka - 15. června 2013 17:16
Kubka

Zdravím,

hledám jeskyni klasického DrD. Je mi jedno, jestli se budou striktně dodržovat pravidla (vlastním kompletní verzi 1.6 E, kdyby bylo potřeba se na něco odvolávat), nebo jestli hra bude volná, upravovaná atd.
Nejsem začátečník, odehraju cokoliv (kromě zlých postav), ale rád bych zkusil s postavou i zaexperimentovat (bude-li to možné), dlouho jsem nehrál nějakého intelektuála a postavu s magií.
Hraju jen a pouze přes fórum, většinou se sem dostanu denně na shlédnutí děje, odepisuju většinou buď denně nebo obden (podle času a sil). Nepotřebuju si hru kazit jelitama (zatím jsem tady na takové nenarazil, ale tak radši to napíšu) a nesmí jim vadit rozepsanější příspěvek (v rozumné míře, samozřejmě).

Chcete-li ukázku, máte ji mít:

Povzbuzen stále klesajícím počtem pištivých nepřátel a jejich odvrácenou pozorností, jal se trpaslík mlátit kladivem, co to dá. Takovou příležitost už nemusí dostat po druhé. Během rozmachu se zamyslel, zda by nebylo lépe vzít ze země štít, aby mohl odrážet dotírající krysy. Takovou myšlenku však rychle vytlačil z hlavy, nyní si nemůže dovolit zdržování a váhání, proto zaklíná všechny runy, které má, aby vedly jeho ruku a krysy nadále létají na všechny strany pod mocným úderem zbraně.
Dnes ne, Smrti, dnes ještě nenastal ten den! Ningův řev vousatému válečníkovi připadá nezkušeně, hodný akorát tak mladých holobrádků, co na zbrani příliš krve nemají. Gorog sám se omezuje na pouhé vyheknutí při úderu. Ano, řev zajisté povzbuzuje řvouna i jeho spolubijce, možná rozhodí nepřátele. Ale na druhou stranu bere dech, a ten trpaslík potřebuje. Nesmí vypadnout z rytmu.
Buď jak buď, pokud to obřímu mladíkovi pomáhá, proč mu to kazit.

*Aj tak si příště rači neco narvu do uší, bo mě dyňa pukne... * pomyslí si Gorog, jakmile si dá Ning ve řvaní chvilku pauzu.


Mám velmi rád severskou mytologii, takže mi prosím odpusťte, když ji budu tlačit do hry.

Tak snad si už z tohoto příspěvku uděláte základní obrázek, co ode mne můžete čekat, pokud vás můj "inzerát" zaujme.

Pokud by se našel ochotný PJ, co by se mne ujal, budu jen rád, až se mi rozzáří poštolka novou zprávou :)
"Jsem sám sobě katem: Schizofrenik, sdílím lebku s psychopatem."

Warwick - 25. září 2012 21:44
Warwick

Ahojte
hledáme trpoše do hry Ethernet
http://www.aragorn.cz/herna/ethernet/#kom
Svět chce být klamán, tedy jej klamejme

Brickfest - 9. září 2012 19:30
Brickfest

Zdravim,
hráč se skoro 6ti letou zkušeností hraní DrD (v reálu) hledá jeskyni na motivy klasického DrD (řezačka v jeskyních, postupný nabírání zkušeností a podobný cerepetičky).Jsem ochotnej a schopnej hrát prakticky jakoukoliv postavu. Nároky na PJ moc nemám, hlavně když je to pohodář :-) improvizace RP i pravidel mi nevadí, ba naopak
Jsem schopnej poskytnout denní/dvoudenní aktivitu + alespoň jeden den o vejkendu.
Raději hraju na fóru vzhledem k tomu že na chat nemám většinou čas.
S radostí doplnim i už zaběhnutou jeskyni :-)
Jsem vybavenej kompletníma pravidlama DrD 1.6 až po experty (pravda chybí mi svět ale podle toho se tady asi moc nebude hrát.)

/nenechte se zmást datem založení účtu... hrával jsem tady tak před 3-4 rokama a nějak jsem se nemohl dostat do účtu :-)

Zájemci o moji účast v jejich jeskyni nechť se mi ozvou do poštolky
Buďte tak laskavi a vraťte činčilu zpět do jeho magického klobouku.

robbik - 31. srpna 2012 00:50
robbik

Hledám PJ :)
Hraju jen DrD I (ani DrD +, nebo DrD II ) a nějaké ty zkušenosti mám, hrát můžu skoro kdykoli po domluvě, ve všední dny jsem tu spíš pozdě odpoledne, nebo večer, dopoledne a v poledne vůbec :). Raději bych hrál na chatu, ale jestli bude hra na fóru, vadit mi to nebude :) a mé oblíbené povolání je hraničář :)

Selinius - 24. července 2012 21:39
Selinius

Vážení PJ, pokiaľ máte jaskynu, ktorá má nedostatok postáv, budem vďačný, ak si na mňa spomeniete. Dúfam, že sa rozhodnete na základe ukážky.

Pozerám sa nechápavo na elfa a čarodeja zároveň a pritom v ruke držím víno. Vraj najlepšia kvalita, pomyslím si. Kebyže ma aspoň vnímate, vy zatratenci. ...jimiž poprosím svoji bohyni... Ako keby som ani nemal dostatok náboženstiev po ceste na túto prekliatu ľod. Díky za nabídku, ale myslím, že tvrdý pití, by mi teď moc nepomohlo. Víno ani nevidíš, ty chudák prašivý.
"Teší ma, Edmund McLayer," poviem. "Chcete to víno či ho predám? Veď nikde nezoženiete archívne víno za tak výhodnú cenu ako u mňa. Len za osem zlatých, ale ak vám príde cena vysoká, dohodneme sa."
Zahŕkam ešte raz fľaštičkou dúfajúc, že si ma konečne mág všimne. Ak nie, mám v záruke iné triky.
"Slečna, pre vás mám vzácne zrkadielko. Vlastnila ho elfská princezná Kye´ra. Tá však pred pár mesiacmi záhadne zmizla a jej otec popredal všetko, čo mu ju pripomínalo. Za dvadsať zlatých."
Sranda bude, ak naozaj bude tou princeznou. Veď je to len obyčajný šmejd, ktorý patril starenke. Len škoda, že sa mi ho nepodarilo predať.
Šibalsky sa pousmejem. Porozhliadnem sa. Mohol by som nájsť nejakú vhodnú obeť na tejto zavšivenej ľodi.
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

Padre557 - 18. července 2012 20:48
Padre557

Zdravím všetkých PJ a dúfam že môj krátky ale veľmi prepracovaný preslov vás osloví a vy si ma vyberiete ako hráča do jaskyne.
Hladám jaskynu s tematikou vesmírnych lodí alebo nejakých iných tém s budúcnosti ale aj prítomnosti..
Vyhladávam akciu,adrenalín a dobrodružstvo...
Ak je taká jaskyna napíšte mi a ja na 99% pôjdem...
Žiadnemu kritikovi ešte nepostavili sochu, práve naopak, kritizovaným stavajú sochy

kudej - 4. května 2012 12:35
kudej

A opět se vám PJům, Pánům světů a osudů, nabízí pohled do mé lehce schyzofrení a rozpolcené osobnosti.

Stačí lehce pootevřít dvířka a můžete vidět potrhlého, podivínského a nezištného vědátora, jenž prahne vyrobit ten nejpotřebnější předmět či lektvar, kterak se marně snaží zabránit v odchodu svému sic nadanému ale přespříliš dobrodružství chtivému učňovi s opodál stojícím vandrákem s polovypelichaným psem schovaným ve stínu zcela nepochybně nadmíru "inteligentního" trolla a elfa ze kterého kouzla čiší až se vzduch nad ním tetelí.
K dokonalosti té sebranky už schází snad jen nějaký vousatý trpaslík s obrovskou sekerou a hobit s nenechavýma prackama. Ti beztak nemaj na práci nic lepšího jak nasávat v nejbližší hospodě.

Pokud Vás bude někdo z nich zajímat, tak vám můžu o některém z nich vyprávět.
Ovšem pouze za předpokladu, že to ti ostatní dovolí.

V nabídce je i jeden Tvor jenž zastupuje zvláštní rasu, která se zrodila v tom nejtemnějším koutku mé mysli (ne že vás napadne choré). Pokud je zapotřebí, pro všechny tyto vykoná tu nejčernější a nejšpinavější práci. Zatím ale odpočívá a vyčkává na svou příležitost ve vojenském táboře plném těch nejpodivnějších tvorů jaké kdy kdo vyděl.( jeskyně záporáci)

Pomalu ale jistě se z věčného vyčkávání začíná probouzet ze tmy do světla.
Nebo je to jen jeho zlá noční můra?

Kdyby jste celý den koukali na Kyjovské sklárny a jejich čtyři komíny, nemluvě o tom věčném hučení, taky by jste asi nebyli zcela normální.

Je to už sice obehraná písnička:
hledám aktivní jeskyni (zvládnu i denní aktivitu)
můžu nabídnout zkušenosti
povahu veselou, protivnou
povolání je mi v podstatě jedno
jen po mě nechtějte hrát za holku
....
....
....
ovšem pouze formou fóra

Matyon - 19. března 2012 08:55
Matyon

Poohlížím se po nějaké propracované fantasy jeskyni, kde bych se mohl uložit a hrát. Přidám se klidně do již rozehrané jeskyně, a klidně i jako postava která se PJovi bude hodit do příběhu. Svedu hrát vpodstatě za cokoliv, když to má nápad.

Co požaduji:
-příběh
-né přehanou aktivitu
-jeskyni která se ihned nerozpadne

Co mohu nabídnout
-nějaaké ty herní zkušenosti
-zápal do hry
-mno...xD Co chcete slyšet?
Pták je jen sval!!

John_x - 7. února 2012 23:38
John_x

Ahoj, hledám kvalitní fantasy jeskyni s kvalitním PJem a ne moc přehnanou aktivitou (bez denního přispívání bych se obešel). Na oplátku mohu nabídnout, řekl bych, poměrně slušného hráče s dobrými RP schopnostmi. Za nabídku poděkuju, za nabídku co se mi bude líbit vynesu do nebes :)
What can change the nature of a man?

AskadrinSidlong - 23. ledna 2012 21:31
AskadrinSidlong

Obyčejný hráč hledá kvalitního PJ který dokáže donutit své hráče napsat příspěvek.

Onen vyvolený prosím spasit mě přes poštolku
Ten kdo dokáže žít život, s vědomím vlastní průměrností a faktem že není zvláštní, je Hrdina... (I'll Chuck you!)

Skel3ton - 26. října 2011 17:55
Skel3ton

Ahoj, rád bych si zahrál DrD, ale je tu moc málo jeskyní (a hodně ORP), a když se nějaká objeví tak je soukromá.

Má postava se jmenuje Meerdar a je to elf, nejspíše hraničář nebo alchymista (za toho ale nemám moc zkušeností i když rád bych ho zkusil). A jak elfové povětšinou bývají byl bych zákoně dobrý-
-co se mých zkušeností týče, nejsem uplný začátečník a něco málo vím, ale mezi pokročilé se neřadím.
-Pro mě je slovo PJe svaté, takže poslechnu jakýkoliv požadavek ke hře.
- rád bych hrál na foru. Co se týče času, tak k internetu se dostávám denně. Pokud bych náhodou nebyl k dispozici omlouvám se včas.

"Už zase? Všichni radši odvracejí oči. Je to již měsíc co se připravuji na cestu a Elfové nemají rádi změnu."
Uprotřed tábořiště plál oheň. I přesto že zima byla tužší než včera nikdo se neohříval.
"Pokud se mnou nechtějí mluvit nemusí, ale výhýbat se kůli mě teplu? Budu mít výčitky svědomí, pokud se někdo kvůli mě nachladí." pomyslel si mladičký elf. Sebral ze země batoh vybavený na cestu a otočil se k táboru zády.

"Počkej!" Ozval se dívčí hlas. "Přece si nechtěl odejít, aniž by ses rozloučil alespoň se mnou?" Pravila dívka a vynořila se ze stínů.

"Sestro!" Vykřikl radostně elf. "Věděl jsem, že se ukážeš a prosvětlíš mou cestu." Smál se.

"Já bych tě přece nepustila jen tak. Na ostatní se nezlob, nechápou co vidíš na životě mezi lidmi. Nyní slyš. Máme dohodu. Jak si slíbil matce, každý rok se budeš vracet a za dva roky se k tobě přidám i já. Bude to dlouhá doba, do té doby budu s tvým srdcem, s tvou duší." Rozpovídala se elfka s zachmuřenou tváří, avšak s malým náznakem štěstí a naděje. "Namárië, tenn' enomentielva." Rozloučila se.

"Namárië, tenn' enomentielva" Odpověděl mladík. Otočil se k sestře zády vydal se na cestu. Brzy zmizel ve stínech lesa.
Nedráždi bosu kobrou nohou.

kudej - 5. září 2011 10:55
kudej

Zdravíčko lidičky.

- skušenosti mám mnoha leté (s přestávkami)
- denně až obden
- pouze fórum (střídají se mi ranní a odpolední směny)
- tak povolání je mi celkem jedno, ale holku bych nezvládl
- požadavky na PJ, no aby byl v pohodě :)

"Škrábe to hrozně to škrábe, a škrtí ale zatím dýchám."

Náměstí je dnes prázdné. Až na početnou stráž. Diváků je tu poskromno, snad jen příbuzní obětí a pár zvědavců. Takové počasí parádní podívané nesvědčí. Studený severák leze až do morku kostí a z těch černošedých mraků snad vyletí samotní satanáši.
"Odsouzený..."
Pronese vykonavatel popravy.

"Odsouzený. Rovnou odsouzený, tak tohle jsem si snad nezasloužil ani já. Žádný soud. Sakra toto škrábe."

"... a za prokázanou šestinásobnou vraždu jste byl odsouzen k popravě oběšením. Chcete něco dodat?"

"Jo, byla to náhoda."

Propadliště nečekaně klaplo a Tarysovo tělo pohltila Zemská tíže.
Obecenstvo jen němně přihlíželo. Až do chvíle než jim došlo co se stalo.
A že toho nebylo málo:
Za prvé - v okamžik kdy měl provaz známému lapkovi a vrahovi zlomit vaz se přetrhl.
Za druhé - v tom samém okamžiku zasypalo náměstíčko snad stovka šípů které nešetřili nikoho - krom Taryse jenž byl bezpečně ukryt pod pódiem.
Za třetí - na náměstí se vřítila snad stovka ozbrojenců která se okamžitě pustila do zmatených strážních.
A za poslední - začalo sněžit.

Ticho nastalo až nový provaz zlomil vaz původnímu vykonavateli popravy.

-něco málo o mě -
Jmenuji se Martin, táhne mi na třicetjedna a zrovna koukám na své akvárko a nětěším se na odpolední do práce.
Domů dojdu v 00:00, mrknu jestli se tu něco nezměnilo a zítra půjdu poséct trávu do mého budoucího trnkového sadu (sádku).

Assassins - 8. srpna 2011 17:06
Assassins

Mám voľné dva sloty a rád by som si zahral v nejakej voľnej jaskyni.

Hľadám jaskyne, ktoré nie sú na bode mrazu. Nebude mi veľmi prekážať, ak sa týždeň nebude nič diať, ale nechcem, aby sa to všetko dlho naťahovalo a nakoniec zrušilo.

Fantasy, alebo sci-fi? To je mi jedno, ale anime rád nemám. Preferujem radšej vlastné nápady, ako jaskyne vychádzajúce z nejakých hier, i keď mi neprekážajú (ich znalosť odo mňa nečakajte). Rovnako nepoznám pravidlá ani DrD, i keď to by som sa rád naučil. A radšej by som si zahral v nejakej skupine.

Čo sa týka mňa samotného, ako som povedal, znalosť pravidiel nie je mojou silnou stránkou. Zato si ale dovolím povedať, že mám celkom slušné RP (kto mi neverí, pozrite si komenty:)). Aktivitou rebríčky netrhám, ale snažím sa prispôsobiť k tempu PJa (ako som povedal, len aby to neskapalo).
Kto ma chce, hoďte mi svojho holuba, sokola, supa, sovu, alebo inú háveď;).
I´ll Chuck you!

elaxon - 30. července 2011 16:36
elaxon

Elaxon je 4letej kříženec maminky a tatinka. Je to krásnej hráč. Hodnej, velikej mazel. Ale nejlépe by mu bylo u zkušených PJů s kvalitní jeskyní.
Tři tečky říkají strašně moc.

Pepča - 25. července 2011 14:58
Pepča

Hledám jeskyni, zn.: Spěchá.

Co nabízím: Kvalitu, schopnost psát více příspěvků za jeden den, originalitu, Cit pro Roleplay.

Co požaduji: Normální jeskyni s lidmi, kteří zvládnou napsat česky alespoň jednu větu bez chyby a zvládnou se vžít do svých postav + zahrát slušnější RP
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody...

Dark Rider - 21. května 2011 01:07
Dark Rider

Zdravím vespolek.

Hledám jeskyni s hrou převážně přes fórum. Pár let už dračák hraju a přestože jsem měl asi rok a půl pauzu, to je něco, co se nezapomíná. Jsem ochoten hrát systém DrD nebo DrD+. Postavu vytvořím po dohodě s pánem jeskyně. Nabízím kvalitní role playing a pozvednutí atmosféry dobrodružství. Pokud se mnou nebudete spokojeni a nepřesvědčím vás během prvního rozhovoru, neberte mě, pravděpodobně na vás totiž mám příliš vysoké požadavky.

Očekávám, že hra bude mít 4-6 hráčů, PJ bude zaměřený na kvalitní systém vyhodnocování hry a aktivitu (ideálně příspěvek za 1-2 dny a nečekat na brzdy). Mám rád zábavné situace, hodně emocionální hru, mám rád power playing, ale mám s ním také dost negativních zážitků. Pokud je ve hře dobrý systém, který jasně vymezuje meze, jsem pro.

Pokud máte zájem, pište do poštolky.

Zdar
Život není zlej...to MY jsme zlý!
Hráč roku 2008, vítěz Aragornského turnaje (AT´07, AT´08 DrD)

Vypisuje se 20 z celkem 68 příspěvků1 2 3 4 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)