(Ne)jen filmové hlášky (3 strany zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

(Ne)jen filmové hlášky

Správci:Lucky;), Keisell, Sakutzik
Popis:Hlášky z filmů i ze života (jak na ní ti barbaři administrátorský mohli zapomenout...)
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Nástěnka:

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k neexistenci editace a skutečnosti, že tato nebude existovat ani do budoucna, vás začnu zvykat už nyní. Na své příspěvky si dávejte dobrý pozor, protože ty, které nebudou splňovat podmínky (viz níže), budou dneškem počínaje (9.3.09) bez varování smazány...Podmínky:
Pokud jde o hlášky, které nejsou vyloženě zkopírované, tak pozor na překlepy, gramatiku, mezery apod. Ať to trochu vypadá...
Pro ty zkopírované: Příště již žádné "Zdola nahoru" - dejte si s tim tu práci a otočte pořadí, jednou jsme češi/slováci a píšeme zleva doprava a zhora dolů. A přesně tak i čteme...
Používejte barvy (alespoň na obarvení nicků) pro lepší přehlednost.

Pokud je tohle všechno pro vás moc práce, tak se na to prostě vykašlete...

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 597 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 30 ⇒|

Joh-ny - 13. září 2010 19:10
Joh-ny

Nejmenovaný kamarád:

lol, mail od táty (snažíme se na něčem domluvit): Buďto jseš v práci nebo v lihu nebo v práci v lihu. Nebo jsem já v práci nebo v lihu nebo v práci v lihu. Takhle se asi domluvíme na víc různých věcech dost těžko.
We're all pathetic and creepy and can't get girls-- that's why we fight robots

LinAris - 11. září 2010 14:18
LinAris

Debata s kamarádem na téma povolení mešity

: ... u nás je zase pohoršuje že ženský nemaj 32 hábitů
Kámoš:já nevim mně je celkem jedno...ať si maj hábity to je mi fuk když je to baví. Židum taky asi nezakážou jarmulku
Lasombra nám opět fachčí !!! Yes !!! http://www.lasombra.cz/

tomik22 - 31. srpna 2010 13:41
tomik22

větvička 30. srpna 2010 18:57
jej....být na místě toho chlápka,nechám svítit celý dům i všechny lampičky.:O
Politici jsou jen banda zloďejů a okrádaní obyvatelé jsou soudek prachu,který potřebuje jiskru,aby explodoval.

větvička - 30. srpna 2010 18:57
větvička

tohle je nářez:
http://www.videacesky.cz/ostatni/vystraseny-pan-na-hlidani
!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

větvička - 27. srpna 2010 10:08
větvička

A to nejlepší na konec
Je osmnácté století. Do jednoho přístavu se z dlouhé plavby vrací jedna loď. Protože se jedná o dobu, kdy řádilo mnoho pirátů, byla loď samozřejmě při návratu poškozena a mnoho námořníků za to zaplatilo životem.
Z lodi vystoupí kapitán a jde do přístavní putyky. Tam se ptá, jestli tam nejsou nějaký lidi, který by s ním šli na další plavbu, že ztratil mnoho lidí a že má výnosnej kšeft. Přihlásí se mu pár lidí, ale není to dost. Tak se ptá, jestli neví o někom, kdo by jel taky. Jeden námořník se zvedne a povídá: "Kapitáne, jestli chcete nějakýho dobrýho námořníka, běžte tamhle na molo, tam sedí takovej chlápek, kterej si maže chleba nějakou pomazánkou a žere to, jmenuje se GLokva, tak tomu řekněte, ten s váma pojede..."
Kapitán se tedy vydá na molo a tam opravdu sedí nějakej člověk, kterej si maže chleba pomazánkou a žere to. Kapitán mu říká: "Vy jste Glokva?" Glokva na to: "Jo," a přikusuje k tomu chleba namazaný pomazánkou.
Kapitán říká: "Víte, sháním námořníky, který by šli se mnou na loď, a někdo mi říkal, že byste šel." Glokva si neustále maže chleby a žere je a odpovídá: "Kapitáne, klidně, ale chci po vás jednu věc...," a přikusuje chleba s pomazánkou.
Kapitán říká: "Cokoliv, jen když pojedete." Glokva si kousne chleba s pomazánkou a s plnou pusou říká: "Mě by stačilo, kdybych si s sebou moh vzít nějaký chleby a pomazánku." Kapitán povídá: "to si klidně vem. Dohodnuto tedy."
Glokva si na loď naloží asi třista chlebů a čtyři sudy pomazánky a plavba začíná. Počasí je vcelku dobré, námořníci si na nic nestěžují, jenom Glokva sedí dole v podpalubí, maže si chleby pomazánkou a žere to a nic ho nezajímá. Jenže co se nestane - přijde bouře a loď se poničí, takže musí námořníci makat za dva. Glokvu to ale vůbec nezajímá a maže si ty chleby s tou svojí pomazánkou a je spokojenej...
Námořníci pak začínaj reptat, že Glokva nic nedělá a ať teda vypadne z lodi.
Kapitán jde proto do podpalubí a říká Glokvovi: "Hele Glokvo, já jsem tě vzal na loď a povolil jsem ti vzít si tyhlety tvoje chleby a tu tvojí pomazánku. Ale venku byla bouře a naše loď je poničená, tak koukej začít něco dělat, nebo tě vyhodíme z lodi..."
Glokva si maže chleba pomazánkou, žere ho a odpovídá: "Tak mi kapitáne doneste nějaký dřevo, dláta, pilku, kladivo a hřebíky a uvidíte, co se stane..."
Kapitán na Glokvu, který stále ukusuje chleba s pomazánkou nevěřícně kouká a pak říká: "GLokvo, já mám smysl pro humor, ale tohle je trochu moc. Já ti to nechám donýst, ale jestli se nic nestane, tak jdeš okamžitě z lodi..." Glokva ukusuje chleba s pomazánkou a pokýváním hlavy souhlasí.
Nějaký námořník pak přinese Glokvovi všechno co si přál a Glokva sedí den v podpalubí, z kterého se ozývá řezání pilou, zatloukání hřebíků a jiná práce se dřevem a po tom dni vyjde na palubu s takovou bedýnkou, která má tři díry nahoře a dvě dole a říká kapitánovi ukusuje chleba s pomazánkou: "Tady máte glokvičku, dejte ji na příď a uvidíte, co se stane."
Kapitán říká: "Glokvo, ty si ze mě děláš srandu, ale já tě klidně z tý lodi vyhodím, ale protože jsem zvědavej, tak máš poslední šanci," a dá glokvičku na příď. Glokva se vrátí do podpalubí, maže si tam chleby pomazánkou a žere je.
Najednou jede kolem ruská loď, kapitán ruské lodi vezme do ruky dalekohled a sleduje glovkovu loď. Najednou zaostří na příď a nadšeně křičí: "Jaka krasnaja glokvička!!!" Okamžitě rusové přirazí loď ke glokvově a nabízejí tisíce rublů za glovkičku. Kapitán je trochu překvapen, ale pak se probere a okamžitě glokvičku prodá. Všichni námořníci jsou spokojeni, jenom Glokvovi je to jedno, sedí si v podpalubí, maže si chleby pomazánkou a žere je.
Pak ale přijde druhá a mnohem silnější bouře.
Utrhne se jeden stožár, několik námořníků zahyne. Všichni musí makat za tři a jenom Glokva si sedí dole v podpalubí, maže si chleby pomazánkou, která už mu lehce kysne, a žere je.
Námořníci samozřejmě reptají a tak jde kapitán znovu za Glokvou a jejich rozmluva se opakuje. Glokva si maže chleba pomazánkou a žere je, kapitán mu vysvětluje, že musí něco dělat a tak dále. Glokva si kousne chleba s pomazánkou a řekne: "Tak mi sem kapitáne přineste ještě víc dřeva než minule, hřebíky, pilku, kladivo, hoblík, dláta a na co si vzpomenete a uvidíte, co se stane..."
Kapitán na to: "Glokvo, jednou ti to vyšlo, ale to byla strašná náhoda, takže ti radím, aby sis ze mě nedělal srandu..." Ale přesto mu nechá všechno nanosit. A Glokva tři dny v podpalubí dře, řeže pilou, zatlouká hřebíky, hobluje a tak dál až nakonec, ukusuje chleba s pomazánkou, vynese dvakrát větší bedýnku na palubu a říká kapitánovi: "Tohle dejte na příď a uvidíte, co se stane." Kapitán žeroucímu Glokvovi nevěří, ale přesto dá novou glokvičku na příď...
Najednou jede kolem německá loď. Německý kapitán sleduje dalekohledem Glokvovu loď, pak zaměří na příď a nadšeně zakřičí: "Ach, eine schöne glokwichka, die muss ich haben..." a přirazí loď. Německý kapitán nabízí za glokvičku desetitisíce marek a glokvova loď samozřejmě nabídku přijme.
Všichni slaví, že mají na rok z čeho žít, jenom Glokva sedí v podpalubí, maže si ty chleby zkyslou pomazánkou a žere je, jako by se nic nedělo...
Pak ovšem glokvova loď narazí na piráty. Bojují dlouho, až nakonec piráty odrazí, ale ztratí mnoho námořníků a loď je dost zdevastovaná. Každý námořník nyní maká za pět. Glokva ale sedí v podpalubí a maže si hnijící chleby kvasící pomazánkou a žere je.
Námořníci, ačkoliv uznávají Glokvu za všechno, co pro ně udělal, jsou si vědomi, že jim to bude k ničemu, když nedoplujou do přístavu a začínají reptat. Kapitán jde do podpalubí a se slzou v oku říká Glokvovi, který ukusuje zelený chleba se smradlavou zkvasenou pomazánkou: "Víš, Glokvo, udělals toho pro nás hrozně moc, máme teď z čeho rok žít, ale chápej, přepadli nás piráti a nahoře se maká, a ty musíš taky přiložit ruku k dílu, jinak budeme muset na tvoje dobrodiní zapomenout a hodit tě do moře, morálka musí bejt..."
A Glokva znuděně ukusuje zelený chleba s zkvasenou pomazánkou a odpovídá: "Tak mi kapitáne doneste ještě třirát víc dřeva než minule, pilu, hoblík, hřebíky, kladivo, dláta, vrták a na co si vzpomenete." Kapitán přikáže všechno Glokvovi poskytnout. Celý týden se z podpalubí ozývají zvuky jako z dřevařské pily, bušení kladiva, řezání atd. Za týden vyjde Glokva na palubu a nechá si svolat tři námořníky, kteří mu pomůžou vytáhnout novou, ještě mnohem větší bednu, která má deset děr nahoře, pět dole a předá ji kapitánovi se slovy: "Dejte to napříď a uvidíte, co se stane." Kapitán dá glokvičku na příď a Glokva odchází do podpalubí, bere chleba, maže ho pomazánkou a žere to.
Zanedlouho pluje kolem anglická loď. Kapitán anglické lodi prohlíží dalekohledem Glokvovu loď, najednou spatří na přídi glokvičku a v téměř orgasmickém stavu vykřikne: "Oh, what a nice glokvichka!!! It must be mine!!!" A anglická loď přirazí a její námořníci rovnou lopatami hází desetitisíce liber na palubu glokvovy lodi, pak si vezmou glokvičku a spokojeně odplují.
Všichni na Glokvově lodi jsou nadšení, že mají celý zbytek života z čeho žít, jenom Glokva je v podpalubí, maže si odporný temně zelený chleba třicetiprocentní pomazánkou a žere to.
Nakonec loď dopluje až k přístavu a kapitán přijde dolů za Glokvou, který si maže zelenou hnilobu třicetiprocentními kvasinkami a žere to, a říká mu: "Glokvo, moc ti jménem celé posádky děkuju, to cos pro nás všechny udělal ti do konce života nezapomenem... Ale mohl bych tě o něco poprosit? Mohl bys mi na památku udělat taky takovou jednu glokvičku?" A glokva si ukosne kus plesnivé hmoty a povídá: "Ale to víte kapitáne, udělám, přineste mi všechno dřevo, co máte na palubě a spoustu nářadí, hřebíků, šroubů a tak..."
Kapitán mu všechno přinese a nechá ho pracovat. Glokva tvrdě dře dva týdny, celou tu dobu loď krouží kolem přístavu, aby náhodou nenapadlo Glokvu zdrhnout. Za dva týdny Glokva vyleze a svolá celou posádku, aby mu pomohla vynést kapitánovu glokvičku. Námořníci vynesou na palubu velikánskou bednu, která má dvacet děr nahoře, deset dole.
Kapitán kolem toho chodí a nakonec se nesměle zeptá Glokvy, který přežvykuje zelenou hnilobu s bílou tekutinou: "Víš, Glokvo, ty jseš moc hodnje, žes mi to udělal, ale neuraz se, k čemu to vlastně je?"
A Glokva odpoví: "Tak to hoďte do vody a uvidíte, co se stane." Kapitán říká: "Ale Glokvo, víš jakou to má cenu? Za to bych si koupil půlku tohohle přístavu..." A Glokva na to: "Hoďte to do moře a uvidíte co se stane!" Kapitán chvíli váhá a nakonec nechá posádku, aby vzali glokvičku a hodili jí do moře.
Glokvička dopadne na hladinu a pak se ozve: "Glo, glo, glo..."

!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

Hullak - 26. srpna 2010 23:09
Hullak

Můj bývalý učitel:

V 18 si studenti myslí, že jsou experti skoro na všechno, a přitom jediné v čem jsou dobří, je narcismus a masturbace.
Na světě není zrádnějšího stvoření nad ženu a chlípnějšího hovada nad muže.

větvička - 26. srpna 2010 09:43
větvička

1: Tatínku, proč jsme napadli Irák?
2: Protože měli zbraně hromadného ničení, broučku.

1: Ale inspektoři nenašli žádné zbraně hromadného ničení.
2: To proto, že je Iráčani schovali.

1: A proto jsme napadli Irák?
2: Ano. Invaze vždycky fungují lépe, než inspekce.

1: Ale potom, co jsme je napadli, jsme stejně nenašli žádné zbraně
hromadného ničení, ne?
2: No, protože jsou dobře schované. Nedělej si starosti, určitě něco najdeme,
pravděpodobně těsně před volbami 2004.

1: Na co Irák všechny ty zbraně hromadného ničení potřeboval?
2: Aby je použil ve válce, hlupáčku!

1: Tak to jsem zmatený... Když měli všechny ty zbraně, které chtěli použít ve
válce, proč žádné nepoužili, když jsme s nimi válčili my?
2: No, samozřejmě nechtěli, aby někdo věděl, že ty zbraně mají, takže radši
po tisícovkách umírali, než by se bránili.

1: To nedává smysl, tatínku. Proč by radši umřeli, když měli všechny ty veliké
zbraně proti nám.
2: Je to odlišná kultura. To nemusí dávat smysl.

1: Já nevím, jak ty, ale já si myslím, že neměli žádné z těch zbraní, které vláda říká, že měli.
2: No, víš, na tom tak nezáleží. Měli jsme další dobrý důvod, abychom je napadli.

1: A jaký?
2: I kdyby Irák neměl zbraně hromadného ničení, Saddám Husajn byl krutý
diktátor, což je další dobrý důvod, abychom je napadli.

1: Proč? Co dělá takový krutý diktátor, aby bylo v pořádku napadnout jeho
zem?
2: No, třeba trýznil svůj vlastní lid.

1: Něco jako v Číně?
2: Nesrovnávej Čínu s Irákem. Čína je dobrá ekonomická konkurence, milióny
lidí pracují za otrocké mzdy v manufakturách, a vydělávají americkým korporacím.

1: Takže když země zneužívá své lidi pro zisk amerických korporací, je to
dobrá země, i když trápí lidi?
2: Správně.

1: A proč trápili lidi v Iráku?
2: Hlavně za politické zločiny, třeba kritizování vlády. Lidé, kteří kritizovali
vládu v Iráku, byli zavíráni do vězení a mučeni.

1: Není to přesně tak, jako v Číně?
2: Říkal jsem ti, že Čína je jiná!

1: A jaký je rozdíl mezi Čínou a Irákem?
2: No, za prvé, Irák vedla strana Ba´ath, zatímco Čína je komunistická.

1: Neříkal jsi mi jednou, že komunisti jsou špatní?
2: Ne ne, jenom kubánští komunisti jsou špatní.

1: A jak jsou kubánští komunisti špatní?
2: No, za prvé, lidé, kteří kritizují vládu na Kubě, jdou do vězení a mučí je.

1: Jako v Iráku?
2: Přesně.

1: A jako v Číně?
2: Říkal jsem ti, že Čína je dobrá ekonomická konkurence. Na druhé straně Kuba není.

1: A proč Kuba není?
2: No, víš, někdy v šedesátých letech naše vláda schválila některé zákony,
které způsobily, že obchodovat s Kubou je nelegální. Dokud
nepřestanou být komunisty a nestanou se kapitalisty, jako jsme my.

1: A kdybychom se zbavili těch zákonů, otevřeli s Kubou hranice a začali s nimi
obchodovat, nepomohlo by to, aby se z nich stali kapitalisti?
2: Nedělej chytrýho!

1: Nechtěl jsem dělat chytrýho...
2: V každém případě, taky na Kubě nemají svobodu náboženství!

1: Něco jako Čína a hnutí Falun Gong?
2: Říkal jsem, abys o Číně ošklivě nemluvil! A Saddám Husajn získal moc
vojenským převratem, takže stejně není legitimní vůdce.

1: Co je to vojenský převrat?
2: To je, když vojenský generál získá vládu v zemi násilím, na místo
svobodných voleb, jako máme tady ve Spojených státech.

1: A nezískal pákistánský vůdce vládu taky převratem?
2: Myslíš generála Perveze Musharrafa? Ehm, jo, získal, ale Pákistán jsou naši přátelé.

1: A proč jsou Pákistán naši přátelé, když nemají legitimního vůdce?
2: Neříkal jsem, že Pervez Musharraf není legitimní.

1: Ale vždyť jsi říkal, že vojenský generál, který získá moc tím, že přemůže
silou legitimní vládu v zemi, není legitimní vůdce?
2: Jenom Saddám Husajn. Pervez Musharraf je náš přítel, protože nám
pomáhal v invazi do Afghánistánu.

1: A proč jsme napadli Afghánistán?
2: Kvůli tomu, co nám udělali 11. září.

1: A co nám Afghánistán udělal 11. září?
2: No, 11. září devatenáct mužů (patnáct z nich bylo ze Saúdské Arábie)
uneslo naše letadla a tři z nich nasměrovali do budov, a zabili přes 3000 Američanů.

1: A jak do toho zapadá Afghánistán?
2: V Afghánistánu všechny ty muže vycvičili, pod krutou vládou Talibanu.

1: Nejsou Taliban ti radikální islámci, co sekají lidem hlavy a ruce?
2: Ano, to byli přesně oni. Sekali lidem hlavy a ruce, a taky utlačovali ženy.

1: A nedala Bushova administrativa Talibanu v květnu 2001 43 milionů?
2: Ano, to byla odměna, za jejich úspěšný boj proti drogám.

1: Boj proti drogám?
2: Ano, Taliban byl velmi úspěšný v zabraňování lidem pěstovat opium.

1: A jak se jim to tak dobře povedlo?
2: Jednoduše. Koho chytili, že pěstoval opium, tomu sekali ruce a hlavy.

1: Takže když Taliban sekal lidem hlavy a ruce kvůli pěstování kytek, bylo to v
pořádku, ale už nebylo v pořádku, když sekal hlavy a ruce z jiných důvodů?
2: Ano. To je v pořádku, když radikální islámci sekají lidem hlavy a ruce za
pěstování kytek, ale je kruté, když jim sekají ruce a hlavy za kradení chleba.

1: A nesekají lidem ruce a hlavy i v Saúdské Arábii?
2: To je rozdíl. Afghánistán byl tyranský patriarchát, který utlačoval ženy a
chtěl po nich, aby na veřejnosti oblékaly burku, pod pohrůžkou smrti
ukamenováním pro ty, které to nedodržely.

1: A saúdské ženy nemusí na veřejnosti chodit v burce?
2: Ne, saúdské ženy nosí jenom tradiční islámský oděv.

1: A jaký je v tom rozdíl?
2: Tradiční islámský oděv, který nosí saúdské ženy, je prostý, leč elegantní
šat, který zakrývá celé ženské tělo, kromě očí a prstů. Naproti tomu burka
je odporný nástroj patriarchálního útlaku, který zakrývá celé ženské tělo,
kromě očí a prstů.

1: Zní to jako stejná věc pod jiným jménem.
2: Nesrovnávej tady Afghánistán a Saúdskou Arábii. Arabové jsou naši přátelé!

1: Ale já myslel, že jsi říkal, že 15 z 19 únosců z 11. září bylo ze Saúdské
Arábie?
2: Ano, ale vycvičil je Afghánistán.

1: A kdo je vycvičil?
2: Velmi špatný muž, Usáma bin Ládin.

1: Z Afghánistánu?
2: Eh, ne, byl také ze Saúdské Arábie. Ale byl to špatný člověk, velmi špatný člověk.

1: Vzpomínám si, že kdysi byl taky náš přítel...
2: Jenom když jsme pomáhali jemu a mudžahedínskému odporu Sovětské
invazi v 80. letech.

1: Kdo jsou Sověti? To je to Zlé komunistické impérium, o kterém mluvil Ronald Reagan?
2: Sověti už nejsou. Sovětský svaz se rozpadl někdy kolem roku 1990 a teď
mají volby a kapitalismus jako my. Teď jim říkáme Rusové.

1: Aha, a tak teda Sověti... chci říct Rusové? Jsou teď naši přátelé?
2: No, ne úplně. Víš, byli našimi přáteli dlouhá léta po tom, co přestali být
Sověty, ale pak se rozhodli nepodpořit naši invazi do Iráku, takže jsme na
ně teď naštvaní. Taky jsme naštvaní na Francouze a Němce, protože
nám taky nepomohli napadnout Irák.

1: Takže Francouzi a Němci jsou taky zlí?
2: Ne úplně zlí, ale dost zlí na to, abychom přejmenovali hranolky French fries
a tousty French toast na Freedom fries a Freedom toast.

1: To vždycky přejmenováváme jídlo, když nějaká země nedělá to, co chceme my?
2: Jenom když to jsou naši přátelé. Nepřátele napadáme.

1: Ale nebyl Irák taky jedním z přátel, tehdy v 80. letech?
2: No, ano. Chvíli.

1: A byl tehdy vůdce Iráku Saddám Husajn?
2: Ano, ale tehdy bojoval proti Íránu, což z něj na chvíli udělalo našeho přítele.

1: Proč to z něj udělalo našeho přítele?
2: Protože tehdy byl Írán náš nepřítel.

1: Nebylo to tehdy, jak posílali Kurdy do plynu?
2: Jo, ale protože zrovna bojoval proti Íránu, tak jsme přivřeli oči, abychom mu
ukázali, že jsme přátelé.

1: Takže ten, kdo bojuje proti někomu z našich nepřátel, se automaticky
stane naším přítelem?
2: Ano, většinou.

1: A ten, kdo bojuje proti někomu z našich přátel, je automaticky nepřítel?
2: To je taky někdy pravda. Nicméně když americké korporace můžou
vydělávat na prodeji zbraní oběma stranám, tím lépe.

1: Proč?
2: Protože válka je dobrá pro ekonomiku, což znamená, že válka je dobrá pro
Ameriku. A také, protože Bůh je na straně Ameriky, každý, kdo
odporuje válce, je bezbožný neamerický komunista. Už rozumíš, proč jsme
napadli Irák?

1: Myslím, že jo. Napadli jsme ho, protože to po nás Bůh chtěl, je to tak?
2: Ano.

1: Ale jak jsme věděli, že Bůh po nás chce, abychom napadli Irák?
2: No, víš, Bůh osobně mluví s Georgem W. Bushem a říká mu, co má dělat.

1: Takže v podstatě, podle toho, co říkáš, jsme napadli Irák, protože George
W. Bush slyší hlasy?
2: Ano! Konečně rozumíš tomu, jak funguje svět. A teď zavři oči, pohodlně si
lehni a už spi. Dobrou noc.

1: Dobrou noc, tatínku.

!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

větvička - 24. srpna 2010 08:03
větvička

V parku na lavičce sedí muž a na klíně má malý tenisový kurt, kde trpaslíci hrají turnaj.
Jiný pán to sleduje se zaujetím a ptá se, kde k tomu unikátu přišel.
"Támhle od toho kouzelného dědečka", ukáže, "nabídl mi splnit mi jedno přání."
Pán dohoní dědečka:
"Prosím, mohl byste mi vykouzlit pytel doláčů?"
"Staň se", luskne dědeček prstem a zmizí.
Před pánem se objeví pytel, rozevře ho a nevěří vlastním očím.
Vrátí se na lavičku a člověku s tenisem si stěžuje:
"Chtěl jsem doláče a vyčaroval mi koláče?! On je snad hluchej!"
"No jasně, že je. Myslíte si snad, žá já jsem chtěl třiceticentimetrovej tenis???!"

!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

větvička - 23. srpna 2010 08:53
větvička

Kazatel, doktor a inženýr čekají na golfovém hřišti, až uvolní jamku skupina pomalých hráčů
Inženýr: "Co je to za lidi? Už tady kvůli nim čekáme přinejmenším čtvrt hodiny!
Doktor: "To nevím, ale nikoho tak nešikovného jsem ještě neviděl!"
Kazatel: "Támhle přichazi správce hřiště. Zeptám se ho...
Ahoj Georgi, co je to před námi za skupinu? Jsou hrozně pomalí.
George: "Jo tamti? To je parta slepých hasičů. Oslepli loni při hašení naší klubovny, tak je tady necháváme kdykoli zdarma hrát."
(Ticho.)
Kazatel: "To je smutné... Večer jim věnuji zvláštní modlitbu."
Doktor: "Dobrý nápad. A já si popovídam s kolegou, jestli by se pro ně nedalo něco udělat."
Inženýr: "A proč kurva, vlastně nehrají v noci?"

!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

větvička - 22. srpna 2010 13:48
větvička

Dialog před svatbou:

ONA: ahoooj!
ON: nooo konečně!
ONA: chceš, abych odešla?
ON: ne, ne, hrabe ti? už jen ta představa je hrozná!
ONA: miluješ mě?
ON: samozřejmě, celé dny a noci!
ONA: a podváděl jsi mě už někdy?
ON: ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš?
ONA: a budeš mě líbat?
ON: jasně, při každý příležitosti!
ONA: a byl bys schopný mě někdy praštit?
ON: si se zbláznila, vždyť víš, jaký jsem!
ONA: můžu ti důvěřovat?
ON: ano
ONA: miláčku

Dialog pár let po svatbě: přečti si to zespoda nahoru ...

!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

větvička - 21. srpna 2010 09:38
větvička

Vražda nebo sebevražda?
23 brezna 1994 vysetrovatel ohledal telo Ronalda Opuse a konstatoval smrt. Jako pricinu uvedl strelu z kulovnice, ktera prosla primo jeho hlavou.Pan Opus skocil ze strechy desetipatrove budovy s umyslem spachat sebevrazdu. Tento umysl potvrzuje i dopis na rozloucenou, ktery zanechal..Kdyz byl ale v padu na urovni devateho patra, byl zabit vystrelem z kulovnice.

Ani strelec a ani Ronald nevedeli, ze kolem cele budovy byla v urovni osmeho patra nainstalovana zachranna sit, jako bezpecnostni opatreni, jelikoz na strese budovy byly provadeny opravarke prace. A tak by Ronald Opus nebyl schopen ukoncit zivot tim zpusobem, ktery puvodne zamyslel. Podle definice, sebevrazda zustane sebevrazdou i pres to, ze mechanismus, kterym byla nakonec provedena, je zcela odlisny od puvodniho zameru - zkonstatoval vysetrovatel.

Je tu ale hacek. Pan Opus byl sice zastrelen na ceste k zamyslene smrti o nekolik vterin drive, ale pravdepodobne by neuspel diky siti, ktera je natazena kolem budovy. Tenhle fakt tedy vedl vysetrovatele spise k domnence, ze pripad bude posuzovan jako vrazda. Pokoj v devatem patre, kde padl onen osudny vystrel, je obyvan starsim muzem a jeho manzelkou. Pri dost ostre hadce muz na manzelku vytahl kulovnici... Hadka se stupnovala a muz se nakonec natolik rozzuril ze zmackl kohoutek... Totalne minul manzelku, zato vsak skrzeva okno strelil do hlavy kolem prave proletajiciho pana Opuse.

Kdyz nekdo zamysli zastrelit objekt A a pri tomhle pokusu zastreli objekt B, je mu vetsinou pripsana vina za zabiti objektu B. Kdyz doslo ke konfrontaci a k obvineni ze zabiti, stary muz i jeho zena byli zcela jednotni. Oba tvrdili, ze si mysleli, ze zbran neni nabita. Muz rekl, ze se jedna o stary zvyk ohrozovat jeho zenu nenabitou kulovnici, a ze nemel naprosto v umyslu ji zastrelit! Z tohoto uhlu pohledu vypada zabiti pana Opuse jako nehoda - prave proto, ze zbran byla nestastnou nahodou nabita.

Pri vysetrovani ale byla vyslechnuta svedkyne, ktera potvrdila, ze videla syna obou starsich manzelu nabijet zbran asi sest tydnu pred tragickou udalosti. Stara pani totiz prestala synovi davat penize a on, jelikoz samozrejme vedel o zvyku sveho otce vytahovat pri hadce zbran, kulovnici naladoval a predpokladal, ze otec matku pri dalsi hadce zastreli.

Pripad se timto opet stava zabitim, tentokrat je ovsem obvinenym syn obou starych manzelu. Pripad ma ovsem znamenitou pointu. Synem obou manzelu nebyl nikdo jiny nez Ronald Opus. Byl natolik rozhozen, ze se mu nepodarilo naaranzovat zabiti jeho matky, ze se rozhodl skoncit se svym zivotem skokem z desetipatrove budovy dne 23 brezna. Zbytek uz znate.

Takze syn vlastne zabil sam sebe. Koroner uzavrel cely spis jako sebevrazdu......

!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

větvička - 19. srpna 2010 09:27
větvička

Lucky;) 18. srpna 2010 19:45
sám patříš do diskuze o básničkách :)

Filozofie života
-Psychiatři tvrdí, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, takže pokud # jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste vy.

-Na dosáhnutí cíle je potřeba snít. Takže se na všechno vykašlete a běžte spát.

-Když je vám jednoho dne vaše milovaná osoba nevěrná a vy chcete vyskočit z okna, pamatujte: To, co vám nasadili, jsou parohy, ne křídla.

- Sex je jako karetní hra - pokud nemáte dobrého spoluhráče, pak je potřeba mít dobrou ruku.

-Když jednoho dne ucítíte velké prázdno - jezte, je to hlad.

- Nikdo není bez chyby, i hovno má své mouchy.


!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

větvička - 18. srpna 2010 07:56
větvička

trochu jsem uklízel bordel v kompu a objevil jsem pár ftipů/hlášek co jsem si kdysi uložil, takže vám je sem teď za trest budu kopírovat i když většina už zde někdy někde asi zazněla :)

Vlasta 

Kámoš Franta na vesnici, 
namluvil si krasavici. 
Je moc hezká, nohatá, 
hloupá - ale kozatá. 

On si slastí mručí, 
ať si chlapi čučí! 
Její ladné pohyby, 
záviděti mohli by! 

Dostal jsem na Frantu zlost, 
děláš hroznou pitomost! 
Vykašli se na tu kost! 
Nehodí se k tobě dost! 

Věř mi, vtipy na blondýny, 
nejsou žádné voloviny! 
Problémy se začnou kupit. 
Probůh, Franto, nebuď stupid! 

Nedbal nic na dobré rady, 
zlákaly ho její vnady. 
Šuškala si celá víska, 
krásná Vlasta chce být misska! 

Povolil ji otěže, 
hlasí se do soutěže. 
Ihned jsem mu navrhl, 
aby ji to zatrhl. 

Hučím jako do dubu, 
měl bys jí dát přes hubu! 
Ale Franta se furt chvástá, 
bude slavná moje Vlasta! 

Jednou hledím na bednu, 
končí zprávy - já blednu! 
Vysílají soutež krásy. 
Tohle bude Vlasta asi! 

Když uběhla první půlka, 
objevil se démon Hůlka. 
Ve finale jsem pak Káju, 
slyšel zpívat Včelku Máju. 

Vlasta bulí dojetím, 
zvítězila - to je tím! 
Vytryskl jí sopel, 
neb vyhrála Opel! 

Kája přisel s anturií, 
jak Romeo za Julií. 
Pak zazněla fanfára, 
Vlasta hupsla do fára. 

Franta doma pije whisku, 
moc se těší na svou missku. 
Sotva vešla do dveří, 
přítel uším nevěři. 

Křičí na něj Vlasta: 
"Je konec - a basta! 
Nejsi štěstí garantem, 
Ty blbečku s trabantem!" 

Sláva ji stoupla do hlavy, 
nechce už Frantovo pohlaví. 
Vyprdla se na Frantu, 
majitele trabantu. 

Nosí drahé diamanty, 
nemá nouzi o amanty. 
Rajzuje si ve Fordu, 
nebo lítá v concordu. 

Franta myslí na Vlastu, 
žal utápí ve chlastu. 
Šílí, že se jeho drahá, 
v Leu objevila nahá. 

Slzy z jeho očí kanou, 
když ji poznal, byla pannou. 
Dnes mě Franta vyděsil, 
na strome se oběsil. 

Tohle smutné povídání 
berte jako varování. 
Ženská patří na řetěz! 
Když povolíš - je to děs! 

My teplí se smějem, 
lepší je být gayem!

!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

Buri the Great - 30. července 2010 20:32
Buri the Great

Příručka Mirrors pro vypravěče pro World of Dakness, pasáž o zraňování hráčských postav:

"... Break an arm, but don’t hack it off unless
there’s a really good reason. Of course, in the
horror genre, there often is a good reason.
"
http://napady.aragorn.cz

větvička - 30. června 2010 20:44
větvička

na steamu (obchod s PC hrami)
!Varování: Letní sporty mohou vést k pocení, únavě svalů a smrti.
Nedávné internetové vyhledávání vrátilo zhruba 89 700 000 výsledků na dotaz "sportovní zranění". To je hodně. Sportování je evidentně velmi nebezpečné a měli byste se mu vyhýbat.

Na hlavním banneru vedle zakrváceného fotbalového míče:
Hrajte bezpečně. Zůstaňte uvnitř. Ušetřete.
!! Homosexuals are GAY !! | Senior internet discussion expert user *****

Buri the Great - 8. června 2010 15:37
Buri the Great

Spolužák: ČVUT, fakulta dopravní, ústav letecké dopravy? "Pro malý zájem vám s největší pravděpodobností oznámíme, že jste přijat"...Jinými slovy, pěkně jsem to posral, ale protože tam nikdo nechce, stejně mě vemou...Hm, tak nevim, jestli mám mít radost... :D
http://napady.aragorn.cz

murthags - 4. května 2010 19:35
murthags

Ve škole. Přišli jsme pozdě na supl účetnictví..
Pepa: "Pardon, my se omlouváme, byli sme na záchodě"
Učitelka: "Pardon, my se omlouváme, byli sme na záchodě"
Já: "Neznáte pojem SKUPINOVÝ SRANÍ ???!!!" :D :D
Učitelka: "Tady máš papír, pojď si něco dopsat !!!".
http://4.bp.blogspot.com/-HrxSy0sjtFw/UYAKNLdvlwI/AAAAAAAAAeI/wIlghyI-IUs/s1600/double+fuck+off.gif

ixiik - 22. dubna 2010 12:41
ixiik

Dnes na chatu při debatě o LARPu:

12:39:49 apophis: aneb - jé, támhle běžel apophis! Jdem ho zmlátit! Téééda herně, jako že zabít, že jo!
Byl jsem na AraLARPu I, II, ... IX, AraPaintBallu I a II, , Castle LARPu II, III, PragoConu 2007, 2008, 2009, CONVENTIcONu 2009, účastnil se akce AraSponzoring Zoo, těším se na NAL :). Jo - Žiju Aragornem, no a?

LinAris - 21. dubna 2010 13:26
LinAris

"On by nebyl vůbec žádný problém udělat o sedmdesát miliard korun nižší výdaje. Otázka je, proč bychom to dělali." - Jiří Paroubek
Lasombra nám opět fachčí !!! Yes !!! http://www.lasombra.cz/

murthags - 20. dubna 2010 19:38
murthags

Hláška na FB:

Helena: má ten mozek asi někde ucpanej..
David: Já zas skvěle průchodnej.... nic se tam neudrží...
Káťa: Aspoň, že ňákej máte :)))
Daniel: A já ho někde ztratil :(
http://4.bp.blogspot.com/-HrxSy0sjtFw/UYAKNLdvlwI/AAAAAAAAAeI/wIlghyI-IUs/s1600/double+fuck+off.gif

Vypisuje se 20 z celkem 597 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 30 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)