Resident evil (1 strana zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Resident evil

Správci:Python
Popis:Diskuze Resident evil byla založena pro lidi, kteří, stejně jako já, ví, že vše zminované ve hrách se skutečně stalo, a že informace obsažené v serii Resident evil jsou průniky informací, které se Umbrella a vláda USA snažila zbavit. Naštěstí marně.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Nejlepší způsob likvidace zimbíka je:
Oddělení končetin.0
Spálení1
Rozsáhlé poškození nervoveho systému14
Otrava plyny, udušení...0
Rozdrcení. Jiné mechanické poškození.1
16 celkem
Nástěnka:
Resident evil: degeneration

už brzo vyjde i u nás, nějake informace jsou zde.

http://www.sonypictures.com/homevideo/residentevildegeneration/

Hledam par lidí co milujou RE a umi dělat web. Mam v planu udělat nejkomplexnější web v Čr, ale potrabuju schopne webaře. Kdo by měl zájem, sendmemessage.

Hnije to tady, což by vlastně mělo být v pořádku.

Resident Evil Degenration je již dostupný na torrentech a jsou již i k mání i české titulky.
WWW.TORENTHUNT:COM a titulky.cz

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 158 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 ... 8 ⇒|

Python - 22. prosince 2009 12:51
Python

Rimmer 21. prosince 2009 23:32
První věc. Filmy jsou kapitola sama o soběa s herní serii má společné POUZE název. Nic vic. Ve filmu dokonce ani zombi nejsou takoví, jací v serii RE.

Další věc, co se logického a vědeckého zdůvodnění týče, lidské tělo je schopné zvedat desetinásobky vlastní váhy, žít velmi dlouho bez přísunu důležitých látek, včetně vzduchu a dělat podobné blbosti. Pravda, na konci je zničené a již neopravitelné, ale je toho schopne. To že zomb žije roky, to je blbost, jak si správně řekl, to prostě není možné, jejich tělo chátrá a nakonec přestane fungovat. Ale řikej to těm, kteří se s nimi potýkají za čerstva.

Co se vylézání z hrobutýče, opět složitěhší, sám odpověď neznám. Ovšem vzhledem ktomu, že bestiář RE obsahuje minimálně stovku dalších monster, možné je všechno možné. Nicméně delší dobu mrtvé tělo již provozu schopné není, to je pravda.

Co se nelogických řešení problemu týče, to se nsažím odmítat. ne že bych byl nějak zvlášť vědecký typ, jsem abych se přiznal vlastně tak trochu okultista, ale říct "je to magie, tak proto" je prostě moc jednoduché, nebaví mě to.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Antonius - 22. prosince 2009 10:57
Antonius

Rimmer 21. prosince 2009 23:32
Nebo to dát ve hře jako fakt, je rozdíl v atmosféře, když za vše může banda nekromancerů nebo banda vědců. Ještě je tu jedna možnost, Tvir funguje jako nanobot s organickým základem, ale to je jen spekulace.
The Game

Rimmer - 21. prosince 2009 23:32
Rimmer

python 21. prosince 2009 20:52
Ale my ten důkaz máme. A tomu se říká zdravý rozum:D

Je sice pravda že biolog nejsem, a nikdy sem k biologii nemělvřelý vztah, ale tam u nás na Přírodovědném lyceu sme měliúmorné tři až čtyři hodiny biologie týdně... a z toho mála co sem si zapamatovalvím jedno: Všechno souvisí se vším. Když seněco pokaz, pokazí se následně všechno. Co se mi na zombie nelíbí? Že se to snaží vysvětlit biologickou a hlavně logickou cestou, což ale nejde. Ale tohle se týká hlavně a možná i pouze resident evilu... kde na to jsou logicky.. ale jak je možné že vylézají i mrtvoly z hrobů? Nebo že ti zombiecí dokážou žít i několik let? Jak jen to je možné? Bez přísunu vody...
Stímhle ale RE tak trochu nesouhlasí.... tak kde je ta logická chybička?

Takže sumasumárum:
Zombie z logického hlediska: člověk zbaven všech zábran a nějakým zázračným způsobem donucen jednat jen na bázi vrozených pudových jednání... a to ještě značně upravených.. které jsou: hlad, hlad a jíst lidské maso... dobře.. proč ale lidské maso? Proč se nejí navzájem? Proč? To jest problémčíslo jedna... Když je ěkdopostřelí nebo ustřelí kus těla brokovnicí.. jak to že si můžou ještě týden běhat po náměstí ahlát nahoněnou s vystrašeným pošťákem? ona ztráta krve je smrtelná i pro nesmrtelné pokud vím. Chyba dvě. U krveještě zůstanem... například ve filmu bylože zombieměli v tělu už sraženou krev... heh.. to je pěkné... jim asi nicneříká slovo embolie, že? ale to je jen takový detail.. přece jenom dilm není hra a naopak:) Dalším problém je onenpřísun vzduchu... ty říkáš že se z něho stane magor protože mu jede mozek na minimum.. to je pěkné.. ale i to minimum potřebbuje dostatek vzduchu. Srdce a mozek jsou největší požírači vzduchu... šest minut bez něj a mozek už pomalu začne odumírat... ovšem mozek je důležitý hlavně na "řízení" ale srdce.. to je problém! A jak už semzmiňoval... všechno souvisí se vším.. nejde aby něco jelo jen na 5% protože to tak chce T-virus... tělo na to není stavěné aproto to taky tak dopadá.

Na druhou stranu.. kdyby se neopírali tak urputně o logiku.. a připustili trochu nelogičnosti... hned by to všecho šlo líp:) člověk by se němusel bát jít večer spát s tím že ho ráno vzbudí jeho už pět let mrtvý děda. Prostě pustit do toho trochu fantasy.. .kde může kousat i tělo které nemá hlavu. Trochu toho tajemna... nekromancie!:D A ne hned na všechno patlat punc vědeckého ověření s pěti hvězdičkami pračky whirpul za nejlepšího zombieka...
2+2=1

Python - 21. prosince 2009 20:52
Python

Aha, v tomhle je chyba. Absolutně nechapete jednu věc. Dobrá tedy, osvětlím. Tohle není moje teorie. Já ji pouze studuji. Vymyslel to team lidí, mimochodem vybavený biologem. Jak sem řikal, jestli to chcete opravdu do detailu, niž je odkaz. Já nejsem biolog, jen odhaduju a lovim z paměti.

Btw, tohle že není provokace? Já mám z toho takový pocit, že se prostě snažíte podat důkaz, že nemám pravdu...
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Drakan - 21. prosince 2009 17:46
Drakan

python 21. prosince 2009 16:35
Jasně .) setinu výkonu, ale že ty poškozené plíce, nedodají už svalům kyslík, to tě nezajímá heh, i když se to pohybuje pomalu, tím větší zátěž na některé svlastvo, tím větší spálení živin a přísun kyslíku. Mozek potřebuje taky živiny a kyslík, jestli chceš, aby se to tvoje monstrum hýbalo, měl by sis najít jinou teorii.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Python - 21. prosince 2009 16:35
Python

Fajn, když tak pěkně prosíš, já ti to osvětlím. Mozek zombíka jede na setinu výkonu, proto je tak pomalý, blbý a slintá si na krk, vyhledává jen potravu a tak dál. Tím pádem potřebuje pouze onu setinu klasivckého přísunu energie a kysliku, což mu i prakticky nefunkční plíce dokáží obstarat. Co se průstřelu srdce týče a vlastně veškerých dalších zranění týče, my zde mluvíme o rychlé a zaručené cestě k eliminaci zomba. Jasně, průstřel srdce jej zabije, ale ne hned a to už může být pro napadeného pozdě. A mezi námi, tvoje vzkazy mě osobně provokativní přišly. Sice je to možná jen můj názor, ale vzhledem k tomu, že tuhle diskuzi vlastním, je to jediný relevantní názor. No nic, těšim se na dašlí dotazy a názory, pokud budou méně pichlavé, bude to fajn.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Rimmer - 21. prosince 2009 15:04
Rimmer

Pěkné. Člověk který si dovolí nesouhlasit je automaticky provokatér a odsouzen k trestu smrti ukamenováním gumovými medvídky... heh. Nevím proč byla smazána má seriózní otázka týkající se srdce? Když zombie připravím o srdce tak už toho asi moc nenachodí. Nebo ne? Určitěne... že? Jde tu přece o mozek! Ano! Když ten zruším je konec! Ale mozek ke svému chodu potřebuje kyslík.. který do mozku vhání srdce! Ale ten přece nahrazuje Tvirus! No jasně! Člověk je přece jako auto. Motor je srdce a volant mozek... naše... "duše" je řidič.. ok.. T-virus si prostě zastaví nějaké toauto.. vykopne řidiče a chystá se jet.. ale ouhá! Nějaký chuligán mu ukrad motor! Co teď? No jasně! Kroutit volantem... hmm.. ale proč to auto jenom nejede? Kde se jen stala chyba?
Toto je seriózní dotaz.. opravdu by mě zajímala odpověď která by mi vysvětlila jak dokáže zombie chodit a pohybovat se bez přísunu vzduchu, proudění krve a tudiž nefunkčního mozku? Je potom trochu zcestné střílet zombie do hlavy když tu má stejně jen jako těžítko... rád bych slyšelodpověď:) Ale te se jak tak počítám nedočkám.. jelikož se python zalekne "nové víry na obzoru" a rychle podle svého nemrtvého písma začne konat procesí a hlavně mazat,mazat,mazat... aby se tohle kacířství bylo zastaveno... že?:)
2+2=1

Python - 20. prosince 2009 18:11
Python

Drakan 19. prosince 2009 16:11
Odpověď na veškeré tvé otázky by zabrala něco kolem 20ti stran A4 žvástů, kterým často nerozumím ani já. Nicméně, byly by to žvásty vědecké a vědecky ověřitelné. Žádná magie. Já si tuto oblast studie vybral právě proto, že narozdíl od mnohých dalších, tato je dovedená do konce se vším, co k tomu patří. Pokud tvůj dlouhý vzkaz není jen provokace, mužu tě odkázat na tuto stránku

http://www.residentevil.wikia.com

Pravda, je zde sice asi jen polovina všeho, co lze vědět, ale myslim že na zodpovězení základních dotazů to stačit bude.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Drakan - 20. prosince 2009 04:42
Drakan

Antonius 19. prosince 2009 16:24
Potom je vše vysvětleno .)
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Antonius - 19. prosince 2009 16:24
Antonius

Drakan 19. prosince 2009 16:11
Způsobuje to magie! A zombie dooprady řídí Aštar Šeran a Chuck Norris.
The Game

Drakan - 19. prosince 2009 16:11
Drakan

Nepopírám, že tohle je seriozní diskuze, Rimmer chtěl jen vyjádřit, že tvoje názory o biologii člověka, jsou trochu zcestné.

Moje otázky, zaprvé: Co vlastně způsobuje přesně ten virus.

Za druhé: když jsi níže napsal, že neumí trhat maso, tak jak se nají, následně jak se napijou? Čeho?

Za třetí: proč střela do hlavy? Když mi tady tvrdíš, že všechny děje v těle, jako třeba metabolismus fungují, proč nestřelit náký důležitý orgán.

Za čtvrté: Střelba z pistole na horní část hlavy, tedy podle vás, kde je mozek by byla neučíná. Pokud by jste měli štěstí, tak možná z vaších dedukcí by se něco stalo. Kulka způsobí efekt šoku, kdy bunky v následné reakci popraskají a udělají z mozku kaši. Žel, jak tady tvrdíš, tak nemají centrum bolesti a ani vylývání jiných hormonů, takže vám to je nahovno. Plus žádné manuální poškození, sekerou, pálkou na hlavu by nepomohlo, pokud by nebyl zlomen vaz. Všechny základní fůnkce na udržení tělo jsou v dolní část lebeční dutiny, takzvaný koncový mozek.

Za šesté: sami vědci ani neví co to je instinkt, nebyl úplně popsán, natož jaká mozková část ho vyvolává.

Pokud vezmu v úvahu, ale opravdu jen vezmu, že se dají oživit mrtvé bunky, tak by vydržely, tak týden, než by tělo zhnilo.

Nehledím na to, že tělo potřebuje veškeré orgány aby fungovalo, krevní oběh, kyslík, vodu, živiny.

Tak doufám, že si tady z toho opravdu jen děláte srandu.
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Spektr - 18. prosince 2009 21:44
Spektr

xD
Stercoraceous vomiting... Some serious shit!

Python - 18. prosince 2009 20:09
Python

U zombů se sice trochu zpomalí metabolismus, nicméně jakmile dlouho nejí, v jejich těle probíhají stekjné procesy jako v lidském těle. Dá se říct, že zomb bez žrádla vydrží měsíc, ale nejvýš dva. Tov záleží na tom, jak jsou aktivní, v jakem sou prostředí, no stejně jako u lidí.

Ale kulka do hlavy je jistější.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Spektr - 18. prosince 2009 19:37
Spektr

Pýtho...taky by mě zajímalo jestli je o zombících pravda že vydrží tak dlouho bez potravy.
Stercoraceous vomiting... Some serious shit!

Python - 18. prosince 2009 15:02
Python

Doufam že nebude vadit když ten odpad smažu. Tohle je seiozni diskuze, jestli chce někdo říct svůj názor na mě, mou skupoinu nebo to co mě baví (přičemž o tm bude vědět kulové, že rimmere), ať jde někam jina.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Python - 12. prosince 2009 17:46
Python

No, teď už jo. Ale wesker stejně scipl, takže v čim držení to je teď , kdo vi. Navic vzorky Tviru byly taky až na vyjimky zničeny, takže je to teď celé složité. Nicméně agentura patrá, uvidime
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Spektr - 11. prosince 2009 23:10
Spektr

aha....takže umbrela má plagát a tvir...jak zákeřné xD
Stercoraceous vomiting... Some serious shit!

Python - 11. prosince 2009 21:52
Python

Las plagas je vyhynulý druh parazita, který se krví dostane k nervovým centrům a pak svou oběť ovládá. Je ovšem vyhynulý. Jediný, kdo měl v držení vzorek byla náboženskáá skupina los iluminados, která jej získala vykopávkami v dolech. Jim byl ukraden novou umbrellou.
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Spektr - 11. prosince 2009 19:31
Spektr

aha...takže las plagas je pravda....

Takže je pravda i to že to člověka ovládá...A vyskytuje se ten Las Plagas i volně v přírodě??
Stercoraceous vomiting... Some serious shit!

Python - 3. prosince 2009 16:20
Python

Antonius 2. prosince 2009 20:53
Nicméně asi dvacetkrát těžší než uran, což mi stčí :) Zde se ale nezabývám chemii ale serii.

Ale oik, měl jsem říct hustoty ununceptia
Člověk není nikdy dost chytrý, dost bohatý a dost ozbrojený. Nevěřte bláznům, říkají pravdu. I´ll Chuck you!

Vypisuje se 20 z celkem 158 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 ... 8 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)