Warcraft (všeobecně) (3 strany zpět) | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

Warcraft (všeobecně)

Správci:Jankr, Nabatel
Popis:Vše co se týče světa Warcraftu - příběh, hry, knihy, chystaný film. Prostě místnost pro všechny fanoušky tohoto úžasného fantasy světa.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Hráli by jste opět Vanilla wow?
Určitě, kde?0
Láká mě.1
Nevím.1
Ne.0
2 celkem
Nástěnka:
Zvláště vítaní jsou hráči World of Warcraft, pokud ale hrajete na jiném než oficiálním serveru, radši mi to ani neříkejte, nechci mít zase zkažený den.
Místnost se datuje zpět do doby A2 kde ji založil Gran, a protože jsem byl jeden z častých návštěvníků, dovolil jsem si založit její pokračování i zde.
Já osobně vím pár detailů o historii světa Warcraftu, několika hrách i knihách, takže kdyby kdokoliv měl dotaz, klidně se ptejte a já vás buďto odkážu na příslušnou webovou stránku nebo přímo odpovím.
Užitečné odkazy:
www.wowwiki.com - Internetová encyklopedie založená hlavně kvůli WoW jako zdroj informací ke hře (questy, itemy, NPC, atd.) ale obsahuje OBROVSKÉ množství informací i o jiných věcech (hlavně přiběhových.) Pro neznalé - wiki je druh internetové databáze/encyklopedie kterou může každý návštěvník upravovat, nebo do ní přidávat nové informace. Rozhodně doporučuji.
www.thottbot.com - databáze questů, předmětů, npc, hráčských charakterů do WoW, každá položka pod sebou má komentáře hráčů, a v nich je možno najít kupu užitečných informací.
wow.allakhazam.com - prakticky to samé jako thottbot, jenom (podle mě) ne tak dobré;) :)

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 3170 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 159 ⇒|

elister - 24. října 2011 21:44
elister

elister 24. října 2011 21:41
Abych to udělal stručnější a srozumitelnější...

Ty máš pocit, že tvoje psotava v libovolném MMORPG je postava fiktivního hrdiny? Pro mě to vždycky bylo jen alter ego na blbnutí (až na výjimku kdy jsem hrál Neverwinter nights na čistě RP serveru).
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

elister - 24. října 2011 21:41
elister

Elleshare 24. října 2011 21:26
Jenomže Geralt je osoba s příběhem... hrdinou je proto, že má svůj příběh v kterém je hrdinou.

Ale my tu přece mluvíme o MMORPG - a v něm ten příběh přece vytváříme každý sám. Já jsem sice obrovský fanda Role Playe ale pochybuju, že někdo z vás hraje na RP serveru...

Takže postava v MMORPG není hrdina, ale prostě vy v více či méne stylizované verzi, no a mě osobně vyhovuje že moje stylizovaná verze nemusí na záchod :D
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Elleshare - 24. října 2011 21:26
Elleshare

elister 24. října 2011 11:59
nevím, kde si sebral, že ve fantasy světě nemůže být klid ;) a pointa her podle mého není, aby přidělávaly problémy, ale abychom se bavili... jakýmkoli způsobem :)

a že hrdina s volným časem není hrdina? to je jedna z největších volovin, co jsem kdy slyšel :) myslíš, že hrdina jen neustále běhá po světě a koná hrdinské skutky? ne, hrdina taky potřebuje spát, jíst, chodit na záchod, odpočinout si... vem si ku příkladu takového Geralta :) To je hridna v právém slova smyslu, kterého jen tak někdo nepředčí... a víš kolik má volného času? Spousty... fláká se po hospodách, svádí ženy... a stále je to hrdina :)

Jedi CARO 24. října 2011 12:53
Myslím, že končit kvůli MoP je uplný nesmysl, se světem WoW to má stále mnoho společného a nazývat Pandareny plišákama... no... nevim, nevim

a ano, v každym datadisku byl jeden velký "záporák" o kterém to bylo... jak víš, že to tady nebude také, jen to zatím nevypustili? a nebylo by náhodou hezké, oprostit se od toho stereotypu: "velkej záporák, musíme ho zabít"?, a planetu Draenei (Argus) není důvod přidávat, proč by tam lezli, a Plamenná legie žádnou svou planetu nemá ;)

Amthauer 24. října 2011 13:05
jo, tohle není vůbec špatnej nápad, kdyby tohle udělali, tak by to mohlo být moc fajn :). Akorát ti Vrykulové, ty se mi moc nezdaj, jako herní rasa... ale možná by to bylo zajímavý :)

Stormhand 24. října 2011 16:27
Tohle je možná ještě větší nesmysl než s hrdinou a volným časem :D Hrát za prase a rybu? Proč ne, když z toho udělaj inteligentní humanoidní rasy, rovné ostatním, stejně tak jako Pandareni :) Vždyť za "krávy" v podobě Taurenů můžeš hrát od začátku a nikomu to nikdy nevadilo :). Ty classy bych takhle moc neviděl, zvlášť toho jezdce, to by bylo moc mocný, a WoW rozhodně nikdy nebude fungovat na Donation systému :) Prostě budou měsíční příspěvky a každej na tom na offi bude stejně, jako to bylo doteď. Záporák v podobě jakési "zlé kung-fu pandy" by se tam možná mohl oběvit, ale spíše jen jako vedlejší a Diablo tam rozhodně nebude, svoje hry Blizzardi míchají jen decentně :). ty profese jsou totální blbost, to snad ani nemusím zmiňovat a stejně tak ty kontinenty :)

Amthauer 24. října 2011 16:51
Anime podobu sem vůbec nepleť, protože zaprvý anime je zásadně 2D, takže do 3D grafiky by to nešlo, a navíc anime pochází z Japonska, zatímco pandy žijí v Číně a celá kultura Pandarenů ve WoW je inspirovaná Číňany, nikoli Japonci
Správný bojovník se nechlubí svými činy, jeho činy se chlubí za něj.

Amthauer - 24. října 2011 16:51
Amthauer

Stormhand 24. října 2011 16:27
Jo, a zapomněl jsi dodat, že celá grafika WoW se předělá do animé podoby. :D
- What is a life devoid of strife?

Stormhand - 24. října 2011 16:27
Stormhand

Tipuju že v dalším datadisku přibydě možnost hrát za prase a v dašlím za rybu. Nové classy budou scout a jezdec na gryfonu / wywerně a za příplatek (po vzoru "východních RPG") na drakovi. Záporáky budou zlá kung-fu panda a Diablo. Nová profese poo finder a postman. Mimo to, přibydou i exkluzivní nové kontinenty - Bora-bora islands a Disneyland.... Datum vydání... Soon.
I am 58% addicted to World of Warcraft.

Amthauer - 24. října 2011 13:05
Amthauer

Já bych bral např. datáč, ve kterém by zaplnili lokacemi celý mořský prostor mezi Eastern Kingdoms a Kalimdorem plus by pořádně vymakali námořní (a popř. i vzdušné) pirátství a vůbec námořnictví. Už k tomu našlápli, tak proč to nedodělat. Rasu bych uvítal např. vrykuly a jako novinku např. možnost útočit z mounta.
- What is a life devoid of strife?

Jedi CARO - 24. října 2011 12:53
Jedi CARO

Tak ako 6 roční hrač WoWka naofiku ...končim .Cata bude moj posledni datač a rozhodne hrať s plišakma a pokemonma nemienim.Už to nema zo svetom WoW nič spoločne a je vidieť ,že blizz sa začina orientuvať na vychodnich hracov ked ich konecne v Čine povolili.

Ako neprichadzami to na rozum tak naprv sme nakopali Ilidana ,potom sme skrátili hrebienok Arthasovi,dalej sme nakopali prdel velkej jašterici a teraz....picachu blekskoví úúútok a plišaci...mali tam dat byvalu planetu Drenaiov ,alebo plamenej legie ,ale toto je fakt......
Neexistujú emócie, je iba mier, neexistuje neznalosť, je iba múdrosť, neexistuje vášeň, je iba pokoj, neexistuje smrť, je iba Sila. May the force be with MEEEE!!!!

elister - 24. října 2011 11:59
elister

Elleshare 24. října 2011 07:51
Wth? Když je zrovna klid... tak nehraju MMORPG ne? Od toho je to ksakru fantasy svět aby v něm NEBYL klid :D

Vždyť to je pointa her, přidělávají nám virtuální problémy - takže se můžeme bavit jejich řešením, ale když nám to náhodou moc nejde tak je můžeme vypnout.

Voe co dělá hrdina ve volném čase... lol, hrdina s volným časem není hrdina.
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Elleshare - 24. října 2011 07:51
Elleshare

Amthauer 24. října 2011 05:43
Popravdě, takový hrdina, který nedělá nic jinýho, než zachraňuje svět, tak si občas rád odpočine, děláním něčeho... zábavnějšího, nebo tak. Neříkám, že "souboje pokemonů" jsou zrovna ideální souboj, ale je to prostě jen zábava, kterou se hrdina zabaví ve volném čase... a navíc to pro nikoho není povinné :). Samozřejmě tam bude další epický záporák a mnoho dalších protivníků, které budeš v epických soubojích porážet... ale vždycky musí být co dělat, když je zrovna klid :).
Správný bojovník se nechlubí svými činy, jeho činy se chlubí za něj.

Amthauer - 24. října 2011 05:43
Amthauer

Nejlepší je pak ten vývoj postavy: nejdřív chodí po starém kontinentu, pak pobíjet démony do planoucího Outlandu, pak vikingo-titány do pochmurného Northrendu, pak porazí samotného Deathwinga, no a pak tento hrdina drsný jak šmirgl udělá co? Ehm, ochočí si krokodýlka s obříma očima a půjde s ním do pokémonských klání. To je jako by si na konci Pána prstenů Aragorn natáhl růžové elasťáky a šel dělat balet.
- What is a life devoid of strife?

Stormhand - 23. října 2011 18:15
Stormhand

Stormhand 23. října 2011 18:14
Myslím tím nový datadisk samozřejmě.
I am 58% addicted to World of Warcraft.

Stormhand - 23. října 2011 18:14
Stormhand

Elleshare 23. října 2011 11:54
Stormhand bere hrst plnou oblázků a ....
Tohle je diskuze o Warcraftu, není proč to promlčet. Jenom mě teda přijde tahle hovadina suveréně nejhovadinovatější.
I am 58% addicted to World of Warcraft.

elister - 23. října 2011 12:03
elister

Alfonzo 23. října 2011 11:58
Můžeme, jen máme povinost to kritizovat u ostatních.
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Elleshare - 23. října 2011 12:00
Elleshare

Alfonzo 23. října 2011 11:58
přesně tak můžete... a určitě byste udělali, vzhledem k tomu, jaká to musí bejt sranda... :D
Správný bojovník se nechlubí svými činy, jeho činy se chlubí za něj.

Alfonzo - 23. října 2011 11:58
Alfonzo

Elleshare 23. října 2011 11:54
Jsme v jednadvacátém století, nemůžeme někoho kamenovat za jeho názor. Oh, počkej, vlastně můžeme :D:D.
Magma is a funny word... Magma...

Elleshare - 23. října 2011 11:54
Elleshare

No... já už se k tomu raději nebudu vyjadřovat... podle mě bude Mists of Pandaria mnohem lepší, než Cataclysm, a tím bych to raději ukončil, páč byste mě asi ukamenovali :D :D
Správný bojovník se nechlubí svými činy, jeho činy se chlubí za něj.

Amthauer - 22. října 2011 21:38
Amthauer

elister 22. října 2011 21:16
Zas tak hrozné to s příběhem nebylo. Fall of Lich King mi např. přišel jako vcelku dobré navázání na Frozen Throne a dokončení jeho děje.
- What is a life devoid of strife?

Stormhand - 22. října 2011 21:22
Stormhand

elister 22. října 2011 21:16
To je asi fakt. Ale v životě by mě nenapadlo, že ten hlavní hřebík na rakvi zatlučou Blizzardi sami.
I am 58% addicted to World of Warcraft.

elister - 22. října 2011 21:16
elister

Whatever... už je na čase aby wowko zdechlo. Chudáček lore warcraftu by si už zasloužil aby ten perzistentní nádor chcípnul. Když tomu blizzard pomůže, já budu jen rád
"I don't remember our boiler being nuclear" http://www.collectedcurios.com/sequentialart.php

Amthauer - 22. října 2011 21:12
Amthauer

Stormhand 22. října 2011 20:55
No, a pak hlavní 2D grafik a zpěvák Elite Tauren Chieftaina o sobě tvrdí, že je prý posedlý pandami, tak to možná zaloboval on. :D
- What is a life devoid of strife?

Vypisuje se 20 z celkem 3170 příspěvků|⇐ 1 2 3 4 5 6 7 ... 159 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)