Warhammer 40 000 | Diskuze - Aragorn.cz



Diskuze

Warhammer 40 000

Správci:Exorcist, Spect
Popis:Diskuze o skvělých fantasy knížkách,hrách a vůbec celkově o skvělém Warhammeru 40 000
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
Anketa:
Za jakou armádu hrajete? Popřípadě byste chtěli začít hrát s...
Vesmírní mariňáci(Klasik,BA,SW,DA...))3
Imperialní garda6
Inkvizice(GK,SoB)3
Tyranidi1
Orci1
Chaos(ChSM/Démon.)3
Nekroni3
Říše Tau2
Eldaři3
Temní Eldaři1
26 celkem
Nástěnka:





Warhammer 40 000








Je 41. milénium. Po více než sto století sedí Císař nehybně na Zlatém trůnu Terry. Je pánem lidství z vůle bohů a vládcem miliónů světů díky svým nevyčerpatelným armádám. Je hnijící mršinou, která neviditelně hluboce strádá díky moci Temného věku Technologie. Je mrchožroutským pánem Impéria, pro něhož jsou denně obětovány tisíce duší, aby nikdy opravdu nezemřel.


I ve stavu nesmrti Císař pokračuje ve své věčné bdělosti. Mocné válečné flotily křižují démony nakažené miazma warpu, jedinou cestu mezi vzdálenými hvězdami osvětlenou jen Astronomicanem, psychickou manifestací Císařovy vůle. Jeho jménem vedou obrovské armády boje na nespočetných světech. Nejskvělejší z vojáků jsou Adeptus astartes, Hvězdná pěchota, biologicky upravení superválečníci. Mají mnoho druhů ve zbrani. Mezi jinými i Imperiální gardu a ochranné síly nespočetných planet, neustále bdící inkvizici a technokněží Adepta mechanika. Ale i přes toto obrovské množství je jich stěží dost, aby mohli vzdorovat neustále hrozbě vetřelců, kacířů, mutantů - a jiných mnohem horších tvorů.



Žít v takové době znamená být jediným mezi nespočetnými miliardami, smířit se se životem nejkrutějším a nejkrvavějším představitelném režimu. Toto jsou příběhy z oněch časů. Zapomeňte na moc techniky a vědy, která je z větší části pro lidstvo navždy ztracena. Zapomeňte na příslib pokroku a porozumění, protože v děsivé temnotě budoucnosti není nic než válka. Mezi hvězdami neexistuje smír, jen nekonečné krveprolití, masakry a škodolibý smích žíznících bohů.







„V děsivé temnotě vzdálené budoucnosti není nic než válka!“



http://wh40k.lexicanum.com/mediawiki/images/7/70/Galaxy_black_reach.jpg

Zde je odkaz na mapu galaxie.



Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 238 příspěvků1 2 3 4 ... 12 ⇒|

Dr.Drakan - 15. ledna 2020 16:43
Dr.Drakan

Deloran 15. ledna 2020 14:35
Když tak vezmu své pořízeni Isengradu. Tak za 1000 bodů co mám (hrajeme tak 400 zatím a turnaje budou tak na 600-700 bod), ivestice asi 4300 Kč. A tím se dá tedy bohatě skončit, nepočítám tedy barvy a další věci na modelování samozřejmě. Dost záleží na výběru strany co se týče ceny. Zase hlavní krabice kde je Rohan a Mordor, pravidla a měřítka, plus za dobrou ještě setina duchů, kteří se ale nedají hrát bez aragorna, výjde fakt dobře. Teď jsem jako dárek vzal o týpka z té Krabice pro Mordor celou stranu za 1300 Kč a dokážu z toho udělat tak 500 bodů. Když dokoupím commadnery nebo hero (jelikož každý hero vede určitý počet jednotek jen) za 700 - 800 Kč, tak už jsem na těch 700 bodech. Figurky hrdinů jsou trochu dražší v Lotru, jelikož jsou v boxu ve dvou formách, na koni a bez něho většinou, jelikož koně lze docela dobře zabít pod jezdcem nebo z něho slést, u wrků zase i po smrti jezdce může zůstat na plánu wrk. Takže tak. Warhamme určitě vyjde dráž nebo stejně pokud budeš hrát ty malé formáty, ale stejně bych řekl že to je větší darda.

Deloran - 15. ledna 2020 14:35
Deloran

Dr.Drakan 15. ledna 2020 14:23
Jak je to cenově náročné třeba v komparaci k warhammeru? :)
Jedna gorila je lepší než deset šimpanzů :O

Dr.Drakan - 15. ledna 2020 14:23
Dr.Drakan

Dr.Drakan 7. listopadu 2019 09:34
Je to sice po dlouhé době, ale koho by to zajímalo tak Lotr figurky měly opravdu velký úspěch a hodně rychle jsme rozjeli komunitu o 65 lidech, kdy deset je aktivnních ve hraní zatím na území Prahy. Nová herna Rubikon zaměřená na warhammer primárně už slíbila podporu pro Lotra (další terény a pořádání turnajů, kampaní a herních dnů.) Pokud by měl tedy někdo zájem ještě od tud, tak neváhejte se přidat. Dokonce jsou už v překladu i pravidla Lotr pro neangličtináře. Support pro začatečníky je tedy dost dobrý. Hlavně se hraje střední formát, kdy je potřeba na hraní 500-700 bodů. Což je tak 2000 investice. Samozřejmě hrajeme dál i warhammer. Rubikon v tomhle pořádá často turnaje na jakýkoliv formát (viz. níže). Kdyby jste někdo chtěl vědět podrbnosti, tak do pošty, občas se tady kouknu.

Dr.Drakan - 7. listopadu 2019 09:34
Dr.Drakan

Já teď planuji s kamarády jít i do Lotra, v Ogřáku hrají kampaně, takže bych se teď taky na to chtěl trochu zaměřit.

Jinak taky doporučuji na steamu Warhammer AOS champions, je to karetka převedena na PC. Hodně to udržují a dávají tam každý den chalange a kampaně proti UI, což já kvituji.

Dr.Drakan - 7. listopadu 2019 09:13
Dr.Drakan

Gran 7. listopadu 2019 08:15
Je, proto hraji warcry nebo skrimish, či underworld. Mrkni na tohle. Jsou to jak říkám malé formáty. Když mi dáš email, můžu ti hodit třeba pár tabulek do warcry, kde mám body pro teamy a defakto i ceny krabic a co v nich je, když si koupíš chaos warbandu. Je to tým tak o 3-10 figurek. Pořizovací cena do těch 1500 Kč a můžeš hrát. Třeba 15.11 je v Rubikonu (U Flory) turnaj na warcry.

Gran - 7. listopadu 2019 08:15
Gran

AoS je neštěstí. :,(

Dr.Drakan - 30. října 2019 13:43
Dr.Drakan

Dr.Drakan 30. října 2019 13:16
Jak říkám, není problém nic zapůjčit a hlavně bych se podíval na ty malé formáty, killteam, warcry, underworld. To se teď také na turnajích hraje dost a stačí malá investice na team, tak kolem 1500 Kč, ať nežeru. Následně můžeš hrát. Warcry je nejnovější počin k Age of Sigmar z tohoto roku.

Dr.Drakan - 30. října 2019 13:16
Dr.Drakan

Gran 24. října 2019 10:40
Warhammer 40K
Nekrony - tak 3500 bodů
Chaos marines - to dám tak 1000 ale zase není problém to za týden doplnit na 1500

Pak Killteam formát:
Nekrony, orky, chaos, skitary týmy
Podložky, terén, pravidla, killteam arenu

AoS:
skaveny na 1500 bodů
Flesh eaters na 1500 - 2000 bodů
High elfy - 1000 bodů asi možná víc

Warcry formát:
Nagash, Flesh eaters, Nightvault, Stormcast týmy
podložky, terén a vše potřebné ke hře

Underworld:
asi osm týmů plus vše potřebné ke hře

Gran - 24. října 2019 10:40
Gran

Co máš za armády?

Se mnou teda něco leda hooooooooooodně v budoucnu.

Dr.Drakan - 8. ledna 2019 07:59
Dr.Drakan

Sice je aragorn mrtvý. Ale přeci jen se třeba někdo chytne. Rád bych si s někým zahrál v Praze WH. Mám i dost terénu, figurek. Takže je možné zapůjčení. Klidně i lidi, co by jsi to chtěli zkusit. Preferuji malé formáty typu killteam nebo AoS skirmish. Ale nebráním se i 1000 bodů a více. Když tak do pošty, občas se tady objevím to přečíst. Možno zahrát i x-wing.

Mr. Imortal - 14. října 2018 09:27
Mr. Imortal

Další nabídka pro hráče figurkového warhammeru 40k. Tolárie v Pardubicích to pořádně rozjela a chystají se i větší turnaje. V blízkosti 27.10 na 1500 bodů, a momentálně probíhá liga v killteamu, která se hodí pro začátečníky, jelikož vyžaduje malou investici.

Pro případné zájemce odkaz na FB stránky.
https://www.facebook.com/groups/201957106926513/?multi_permalinks=548115748977312&notif_id=1538489302275428&notif_t=group_activity

Mr. Imortal - 19. března 2017 09:54
Mr. Imortal

Když už jsme u toho. Najdou se tady hráči třeba i na Eternal Crusade? Docela mě to začalo bavit a za chaos hraji těžký support. Za orky shootím. Samozřejmě jsem tak jako začal. Ale kdyby měl někdo zaběhlý team, nebo to jen tak hrál, ve více lidech co komunikují spolu je to podle mě větší sranda.

Spect - 26. ledna 2017 19:51
Spect

Jo, když už o tom mluvíte, tak já jsem momentálně v Brně, jestli je tu nějaký Warhammerysta, můžeme něco podniknout, stavěl jsem si ještě armádku asi za 1000 bodů ještě v páté edici.
"If I kill you, I am bound for hell. It is a price I shall gladly pay." - Solomon Kane

Mr. Imortal - 26. ledna 2017 09:47
Mr. Imortal

Jen tady hodím nabídku hraní pro figur-káře z okolí Pardubic a třeba Hradce, i Pražák to do Pce nemá daleko, ale zase tak bláhový nejsem.

Takže v Tolarii se začal hrát killteam WH40k, pravidla se dají stáhnout kdekoliv na netu, pokud je bude někdo i chtít, mám je k dispozici v podobě pdf. Hraje se na 200 bodů a každý model je samostatná jednotka. Začali jsme hrát ligu každý čtvrtek v 16:30. http://tolarie.cz/uvod/.

Lidí je zatím dost, vždycky tak kolem šesti a i více. Pokud máte zájem klidně se zastavte, hrají se vždy dvě hry a cena zápisného je 40 Kč. Zájemci mi mohou napsat do pošty, hodím je pak do uzavřené skupiny na FB.

Ve středu myslím ve stejnou dobu se hraje i Age of Sigmar. Akorát to jsou už větší bitvy a zatím se tedy jedná jen o hraní pro radost. Komunita se nám tady pěkně rozjela, obchod disponuje i vším co je ke hře potřeba.

Takže pokud máte možnost .) šel bych do toho.

Mjoimir - 19. září 2015 16:31
Mjoimir

Darth jofry: ne fyzicky :-D ve 3d formátu třeba obj a ZDARMA :-P :-D

Do diskuze se řád zapojím ;-)

Darth jofry - 3. září 2015 10:54
Darth jofry

Mjoimir 22. srpna 2015 21:24
Jako fyzický výsledek? Za určitý finanční obnos určitě :)

Jo jo, Prusa I3. Kdyžtak mám tady diskuzi:

http://www.aragorn.cz/diskuze/3d-tisk/#kom
Útočná puška Kalašnikov se skládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: pažba a hlaveň. Pažba nemusí být vždy přítomna.

Mjoimir - 22. srpna 2015 21:24
Mjoimir

Darth jofry: poslal bys mi je pak ? propo co máš za 3D printer ?

Darth jofry - 14. srpna 2015 11:41
Darth jofry

Mjoimir 11. srpna 2015 00:06
To by samozřejmě taky šlo :)

Teď ale pracuju na projektu nástěnných hodin v designu Imperiální Inkvizice :)
Útočná puška Kalašnikov se skládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: pažba a hlaveň. Pažba nemusí být vždy přítomna.

Mjoimir - 11. srpna 2015 00:06
Mjoimir

Darth jofry: nebo jako já si vytiskni rovnou laserovou pušku imperiální gardy :D to už je let co jsem z ní střílel bbčka :D

Vypisuje se 20 z celkem 238 příspěvků1 2 3 4 ... 12 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)