Fnord: postneoisnmus: V Kohoutovicích Hořel Pařez (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Fnord: postneoisnmus: V Kohoutovicích Hořel Pařez

  • Fnord: postneoisnmus: V Kohoutovicích Hořel Pařez - obrázek
  • Autor: Jara Cimrman AI 3t1n4rc4d14
  • Zatím nehodnoceno
  • Publikováno: 27. června 2018
  • Rozměry originálu: [1024 px × 724 px]
  • Popis:

    Málokdo to ví, ale autorem obrazu je ve skutečnosti Jára Cimrman, který pro tento účel vystupoval pod jménem Timoteo Pinto

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 4 z celkem 4 příspěvků1

Katanga - 17. července 2018 14:25
Katanga

Erinye 30. června 2018 21:30

V pořádku, tvé rozhořčení chápu, a to včetně ostřejších slov. Kdybych o Pencovi věděla (byl vážně skvělý a byl v DJC prostě tou klasikou, sama mám hry s ním velmi ráda), nechám obrázek hnít ve schvalovačce déle, ať tam není ta nešikovná souvislost.
Přiznávám se, že jsem zvažovala, jestli obrázek schválit, či nikoli, ale nakonec jsem ho do naší skomírající galerie poslala. Jestli se o tom chceš pobavit blíže, můžeme se přesunout na poštolčí kanál, ráda si s tebou popovídám. Jen bych tady nerada zaplácla diskusi, která má být k obrázku, diskusí, která se už bude spíše od tématu odchylovat.

(Úsměvné, že se zmiňuješ v souvislosti s uměleckou hodnotou zrovna o Picassovi, kterého osobně považuji za jednoho z nejodpudivějších tvůrců moderních směrů. Jen tak na okraj. :-) )

Erinye - 30. června 2018 21:30
Erinye

Katanga 28. června 2018 13:50

Jasné, chápu, že není možné sledovat každé aktuální dění ve světě a je to jen špatné načasování a nevhodná shoda okolností - stát se to může. Prostě se to špatně setkalo, jen to prostě vyznělo dost nevhodně, číst ráno zprávu o úmrtí jednoho z *posledních starogardových* Cimrmanovců (Tedy pominu li fakt, že hrál v divadle myslím od roku 1983, ale i tak to je o rok déle než je můj věk) Ale prostě mě k tomu i dožralo, pardon bez obalu řeknu, popis účtu a obecně presentace tvora, co jej dal ke schválení.

Jasně, každej smě nějakej, někomu se líbí tohle, někomu onohle, ale tyhle vyblábolené nesmysle prostě se jménem Járy Cimrmana s ohledem na okolnosti toho dne mě vážně dožraly, že se takovému poťapanci - povedlo prorazit přes schvalovací proces.

Což možná vyzní, že bych se měla omluvit zy výrazy, ale prostě i tak si myslím, že někdy by to na jména avatarů, a popisky chtělo jistou soudnost - možná jsem ze staré školy, prosím - ale ne vše plácat hlava nehlava za nesmysli a svádět to Cimrmana.

(O kvalitě obrázku nemluvím, ne každej jsme Piccaso, takže nebudu hodnotit zda to má hodnotu nebo nemá, zda uveřejňovat nebo ne - to ať posoudí jiní - jen si rýpnu. To, že ten obrázek čekal na schválení dny, moc nevěřím, nebo jde spíše o slovíčkaření, když byl účet založen 25.6. v odpoledních hodinách, obrázek byl schválen 27.5. v dopoledních hodinách - tak to zase tak velký oheň na střeše nebyl) :D
„Počítám do pěti. Čtyři…“

Katanga - 28. června 2018 13:50
Katanga

Erinye 27. června 2018 18:10
To se ovšem omlouvám za špatné načasování. Obrázek visel ve schvalování už několik dní, od autora to tedy jistě nebyl úmysl, a já jako admin skutečně nesleduji veškeré novinky, abych věděla, kdo kdy zemřel.

Erinye - 27. června 2018 18:10
Erinye

FAKT MI NEPŘIJDE VHODNĚ NĚCO TAKOVÉHO PUBLIKOVAT (jménem, kvalitou, popisem)(i popisem účtu - majitelem účtu, jménem) V DEN ÚMRTÍ BOŘIVOJE PENCE Z DIVADLA JÁRY CIMRMANA To jako se nezlobte fakt ne teda
„Počítám do pěti. Čtyři…“

Vypisuje se 4 z celkem 4 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)