Profil uživatele Erinye | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Erinye

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Erinye
Ikonka uživatele Erinye
Naposledy online :14. května 2024 20:05
Poslední akce :není online
Jméno :Petra
Město :nevyplněno
ICQ :nevyplněno
Účet založen :30. srpna 2008
Rozcestí
StatusZačátečník
PostavaNehraji rozko
Kdo nepochopil z hořejšího oznámení, tak znovu: Nehraji na rozcestí...
Erinye nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Diskuze, které vlastní Erinye
Tajemství školi Bradavické19
Říká o sobě
Nehledejte mě na xichtové knížce, držkový bichli ani na jiných sociálních sítích. Nemám, nepořídím, nezajímám se o ně...

______________________________________
"Na začátku občanské války měl jih lepší velitele, a sever, nu, sever měl všechno ostatní"
______________________________________

Komentáře

Aenrill Hříva Chaosu
Jako Ssarre jsme si byli blízcí... škoda že už ne.

Amthauer
Když její první příspěvek do jeskyně obsahoval přes jedenáct set slov, uvědomil jsem si, že půjde asi o kromobyčejnou hráčku. :)

Amunak
"Nojo Erža. Co bysme bez ní dělali, NEB ona je ten, kdo tu otravuje vzduch. Doufám že tu vydržíš, abys mohla prudit i příští generace?"

"Nemyslí to špatně, protože nemyslí vůbec."

Hlavně konečně pod našimi ranami opustila AK.

Anael
super hráčka-best off all!

Angee
Jako její PJ jsem se neosvědčila, tak se nedivím že předmnou zdrhla. ;) Je to skvělá hráčka s velmi dlouhými přízpěvky a doufám, že potká nějakého PJ co si toho cení.
Angeek

apophis
Divná bytost, které nerozumím. otázka je, jestli vůbec rozumět chci.

A ne, nebudeme kvůli tobě otáčet zeměkoulí v opačném směru. Apríl byl, Apríl opět bude. Máš se nač těšit. Bude extra zaměřený na tebe. I tebe, který to čteš! Jsme zlí a nenávistní, jako Erinye, když se jí něco nelíbí :P

AskadrinSidlong
No podle mě...hrdost má jisté hranice, tady ty hranice někdo vzala rozmetal je po skromných stěnách popelnice.

Zajímalo by mě jestli se se svým egem vejde do auta...

Assassins
Čert by ju bol zobral, keby sa v príbehu nenachádzal aspoň jeden elf:D. A ešte k tomu exhibicionista. Myslené iba dobre, ďakujem za peknú hru.

Babin Úd
Ahoj, tvoje nová jeskyně ve mě vzbudila zvědavost. Myslím, že bych měl chuť si to vyzkoušet. Můžeš trošku hlouběji specifikovat jak by měla vypadat moje potencionální postava?

Bagy
"Nojo Erža. Co bysme bez ní dělali, NEB ona je ten, kdo tu otravuje vzduch. Doufám že tu vydržíš, abys mohla prudit i příští generace"

Možná ji znáte z filmů, jako "Erža vrací úder, " nebo "Neb"

PS: Amunaku ten otazník tam bejt neměl :-D

Dark Rider
Tak tahle osoba mě velice zaujala už při prvním setkání. Bylo to v prvním kole AT 08, no vlastně před ním. S čistým svědomím můžu prohlásit, že mi byla rovnocenou soupeřkou a doufám, že toto setkání nebylo naše poslední. Takových lidí, jako je ona totiž chodí po světě hodně málo...

Respekt ;)

Draitia
zatím super =)

elaxon
Nehraju s ní dlouho, ale nemužu nic jiného tvrdit, než ostatní. Tato hráčka je protě originál! Ať si namítá kdo chce co chce, ale takových hráču tady moc není.
Její dlouhé příspěvky jsou vždy něčím zajímavé.
Co víc říct? Jen asi, že jí přeju hodně zdarů do dalších turnajů. Ať jí to vyjde.

Eugenio
:)

hater
To je zvláštní, když jí kucik upozornil na gramatickou chybu v textu "určeném" jako článek, následovalo ohodnocení všech kucikových článků nejnižšími možnými známkami. Že by byla tak trošku pomstychtivá?

hendur
Velmi dobrá hráčka, až na některé hádky s ostatními hráči:D

Jayal
Arogance. Je to sice jistě zvláštní, ale kdo se někdy s E střetl ve sporu, tak ten to ví. Pokud si PJ dovolí ji odporovat či něco neuznat, tak E komentuje tím "jsem unavená, nemám chuť se hádat" a z jeskyně odejde.
Naopak, nesmím také zapomenout na její dosti kvalitní ORP.

Katara67
Občas trošku zlobí, ale jinak úžasná osůbka a parádní PJ ;)

Mtr ^^

Keisell
Když jsem měla depku pomohla mi. :)

Kohath
Nedá se napsat nic jiného než dokonalá hráčka s kvalitními příspěvky. Někdy jsou kvalitní až moc. =D No to vlastně ani nejde. =D

Krvemlík
Jedna z nejlepších hráček,se kerými jsem hrál

Megolas
Tohle není hráčka, tohle je fanatyk... První příspěvek o délce stejné jako příspěvky dalších dvou hráčů dohromady... Opravdu, myslím že i jako PJ se od ní jako hráče dá mnoho naučit...

Mik-Mik
Nedoporučuju s ní hrát nebo se nedostanete přes záchvaty smíchu ke hraní! Kecám (jako vždy a všude) Hráčka je to skvělá asi bude po sestřičce...

milhaus01
je úplně výborná, nemá chybu, kdyby napala knížku tak bych si ji od ní koupil :) a takový orgie c s ní prožíváme jsou pěkné oživení jeskyně :)

Mr.Hannibal
Vynikající hráčka a supr človíček...

Rejpal
Super hráčka jen co je pravda, neznám moc lidí, keří jsou schopní sepsat A4-ku o tom, jak jejich postava zvedá šíp ze země...na druhou stranu taky neznám moc hráčů, kteří přijdou do jeskyně se systémem Dračí doupě a začnou nadávat pánu jeskyně, že je málo pružnej a je neschopnej protože jim nedovolí rasu elitních elfů kteří jsou po všech stránkách skvělí, -nemají žádnou slabinu a jako rodovou zbraň používají kuši (a hádejte jakou...). O povolání postavy nemluvě.

sebustyan
Erinye nemá nikoho v přátelích. - více není potřeba vědět....

Ssarre´kai´Irno
Ahojdá!!! :)*

Stormhand
Zatím asi nejlepší hráč(ka) se kterou jsem měl tu čest hrát.

Tyky
Je to supr holčina. Sice trochu jiná než ostatní, ale to neznamená, že není lepší než ty druhé. Možná že je to jinak kdo ví třeba se někdy přesvědčím na vlastní oči....Tak i tak zde ukázala, že i přes některé své výstřelky to je úžasnej tvoreček...a hlavně hodně dobrá hráčka

Voju
"Nemyslí to špatně, protože nemyslí vůbec."


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)