Padajúca Alica - Komentáře - (1 strana zpět) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Padajúca Alica

  • Padajúca Alica - obrázek
  • Autor: Mydrim
  • Publikováno: 20. ledna 2007
  • Rozměry originálu: [800 px × 1154 px]
  • Popis:

    A4, pero

Kdo hodnotil obrázek Padajúca Alica?
4HITMAN7, anansi, Arato, Baggins, blackmagicwomen, Blackmoore, Demi, Dramir, Drobek, Drtikol, Edwin3, Griffík, Grom, Chlodva, Jankr, Kern, LBsmoke, Lucky;), mapaf, mirim, Souxie, Sparhawk, Violet Gin Star (3.80*), Yakaman

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

1 2

Grom - 22. ledna 2007 18:08
Grom

blackmagicwomen 21. ledna 2007 22:10
No číča to je a hezká poměrně taky...
Neodsuzujte masturbaci! Je to SEX s tím, koho máte nejraději.

Dramir - 22. ledna 2007 16:56
Dramir

Chystal jsem si vcelku velkou kritiku, ale bohuzel se tomoto zas tak moc vytknout nedá :)

Dost dobrý, jenom se mi moc nelíbí ty nohy...

blackmagicwomen - 21. ledna 2007 22:10
blackmagicwomen

anansi 21. ledna 2007 19:27
králíka tam vidím, ale teda jestli to nad tím chceš považovat za číču a ještě hezkou???nevim nevim

anansi - 21. ledna 2007 19:29
anansi

Mydrim 21. ledna 2007 18:44
já se už ke kreslení nedostanu tak často :( spousta koníčků a zájmů a práce a...
zrozen ke snění..

anansi - 21. ledna 2007 19:27
anansi

blackmagicwomen 21. ledna 2007 18:59
tak nevím, jestli se koukám na stejnej obrázek. já vidím hezkou číču(jen nevím, co to má v tlamě. králíka? králík měl hodinky, ne?)
zrozen ke snění..

blackmagicwomen - 21. ledna 2007 18:59
blackmagicwomen

Chlodva 21. ledna 2007 12:07
Nemůžu si pomoct ale vypadá to jako špatně nakreslenej pekinéz...nebo pes kříženej s krysou, každopádně tahle věc(jako živočich to zrovna nevypadá) se mi tam vůbec nelíbí..

Mydrim - 21. ledna 2007 18:44
Mydrim

anansi 21. ledna 2007 17:26

Na dvakrát- jeden večer Alica, druhý okolie... No a frekvencia- momentálne skúmam Photoshop a snažím sa v ňom malovať, prvé dielo sa ale podarí asi až do tej aragornskej súťaže:)
:)

Edwin3 - 21. ledna 2007 17:31
Edwin3

Ma to takovej ten mydrimovskej styl. Jak to uvidim, tak poznam, ze je to od nej.

To zapesti vazne do takove pozice nastavit jde, ackoli pri volnym padu by to takhle asi clovek nedal.

To okoli je pekne propracovany.

anansi - 21. ledna 2007 17:26
anansi

hlavně bych chtěl poznamenat, že Alenka je o fantazii a tudíž si popustit uzdu fantazii může dovolit i ilustrátor. každý má jiné představy, takže někomu se představa autora bude líbit a jinému nebude. mě se líbí.

jediný výtky mám k zápěstí(to se opravdu moc nepovedlo. možná menší oblouček, jak říká Niam) a sukni(vypadá to jako by jí hořel zadek:)

je to kompletní dílko se vším co má mít. ta nora musela dát dost práce. super. pokuď děláš jen takovéhle práce, tak bych se nedivil, kdybys dělal tak jeden, dva, tři obrázky za rok..já toho sem teď můžu nasypat hodně, ale jsou to všechno staré práce a až dojdou, tak to bude taky trvat než vypotím něco nového :)
zrozen ke snění..

Chlodva - 21. ledna 2007 12:07
Chlodva

blackmagicwomen 20. ledna 2007 18:34
Nevím, nakolik znám Alenku v říšu divů, ale jsem si témeř jistý, že do králičí nory s Alenkou žádný pes nepadal :D Ale nevím, jestli odhalením pravého živočišného druhu nějak obhájím jeho faktickou podobu :D Když už si chcete stěžovat na proporce (dle mého názoru celkem zbytečně), tak byste neměli zapomínat, že Alence bylo asi... jedenáct? Dvanáct? To nevím přesně, ale tak nějak to bylo, ne? A další poznámka. Myslím, že třeba taková Pocahonthas od Disneyho má taky problém s poměrem obvodu v pase a na stehnech :D A nikdo je za to nekritizuje, protože je to prostě pohádka...
Dvě věci mi porád nejdou z hlavy --- Tak především ty její oči, krásný dravý... --- A pak taky ten hřebík.

Niam - 20. ledna 2007 21:59
Niam

podařilo? no mě ne.. ne aby vypadala takhle kouzelně gumově... podobná pozice jde to ano, ale neměl by tám být asi takový oblouček.

Mydrim - 20. ledna 2007 21:16
Mydrim

Chlodva 20. ledna 2007 17:59

(tiež sa mi to podarilo...:)
:)

Aife - 20. ledna 2007 20:03
Aife

Jako fakt, že pomsta je sladká...

No, mydrime mydrime... Nehrál sis náhodou za mlada s bárbínkama? Já jen, že přesně takový anorekticko-nemožný proporce mají Barbie. Pravda sice, že u stylizovaného obrázku se o neřeší... ale ty stehna k uzoulnkatému pasu opravdu nesedí. O ruce... no, tu raději vynechám...
Jinak smekám
Nepouštějte banán!

blackmagicwomen - 20. ledna 2007 18:34
blackmagicwomen

Hned první co mě břinklo do očí byla prsa-vypadají jako dva míče na ženském těle-velice nepřirozené.No proporce těla mi příjdou dosti nevyvážené, na to jak má úzký pas má dost široká stehna a ten zadek je taky dost neumě vyvedený, připadá mi jako by byla zlomená v pase, ovšem pokud je to hadí žena tak chápu. Zajímalo mě která holka, krom gymnastek(a o gymnastice něco vím), by si dokázala takhle vykroutit pas a ještě dát nohy k hlavě? Zápěstí je také jako by bylo z gumy. No co se týká vlasů-tak ty jsou docela v pohodě, výraz obličeje také není špatný. Ta postava jako taková by nebyla ještě tak hrozná, ale ten pes pod ní je vyloženě, promiň mi ten výraz, zprasenej.Příště si vyhraj s detajly. Jednou jsem prohlásila, že Tvou kritiku vezmu navědomí, až uvidím něco, co je kompozičně správně. A to se stalo právě dnes. Co se týká kompozice tohoto dílka tak je podařená, ta se mi líbí-co z toho vyplývá, že Tvou kritiku beru vážně a pokusím se z ní poučit. Je pravda že z toho obrazu něco vyzařuje, a taky jsi v tom něco zanechal to ceňuji. Nápad je originální, jen zpracování trochu pokulhává. Toť vše...ps:o žádnou cenu nestojím...

Chlodva - 20. ledna 2007 17:59
Chlodva

Nevím, nevím, to zápěstí mi příjde v celkem normální poloze, zkusil jsem si to na sobě a jde to :D
Dvě věci mi porád nejdou z hlavy --- Tak především ty její oči, krásný dravý... --- A pak taky ten hřebík.

Grom - 20. ledna 2007 14:11
Grom

Nemůžu to hodnotit z pohledu odborníka, ale s Niam souhlasím ohledně té ruky přijde mi poněkud divně skloubená...Jinak je to určitě jeden z nejlepších výtvorů tady a konečně jsem také viděl něco od tebe. Myslím, že by tohle dílko mělo dost lidí umlčet..
Neodsuzujte masturbaci! Je to SEX s tím, koho máte nejraději.

Niam - 20. ledna 2007 12:24
Niam

Obrázek není zlý, ale nebudu se v něm babrat příšliš, kdo to má pak všechno číst.

1. co ta ruka Mydrime, chudáček má vykloubené zápěstí
2.tvůj největší problém- oblečení... pohraj si s ním, co to má na sobě? kus ovčí vlny? zmuchlaný papír? hadr? nevím nepoznám strukturu ani skoro tvar.
Tím bych zkončila- jsou to dvě věci co mě nejvíc iritují.

Mashiro - 20. ledna 2007 12:07
Mashiro

Mě se to líbí.

Možná je trošku mimo ta díra, a pozadí co se na ní navaluje( na tu díru), působí trochu uměle dodělaně. ( nějak mi totiž nesedí se světlem co proudí tou dírou)každopádně máš i za to můj obdiv, protože mě by ¨to po pár čárkách přestalo bavit :D

Ale jinak je to skvělé, Alice dobře vyniká právě tím jak je bílá, a to se mi líbí když slepý člověk jako já vidí co je na obrázku.

to je tak všecko, co bych napsal, takže jen dál ať je tady tvejch obrázků víc.

( ps.: Původně sem si říkal že ti tam napíšu fůru ošklivejch věcí, jen proto abych dostal speciální cenu :D:D:D:D ale vědšina by byla jen takové hnusne detailistické postřehy, které by vědšinou nebyli pravda. Ale pak sem si prohlídl obrázek, a přešlo mě to :D)
hele lidi co si přečíst moje pseudodílka a napsat tam něco opovrženihodného!

Griffík - 20. ledna 2007 07:59
Griffík

Co ty karty tam...že by alenka v říši divů?:D
Z dálky(jako u většiny obrázků) to vypada celkem zajimave a pak se clovek podiva bliz a uvydi nekolik detailu...avsak ze by byli nepatrné to se říci nedá. V prvé řadě každého zaujme obličej a ty vlasy. Když se podívám na okolí, oproti oblyčeji je to škoda. Na tváři se dá vyjádřit tolik věcí a když sis tak vyhrál s okolím, čekal jsem od obličeje nejméne stejnou kvalitu, což se říci nedá. Jen pár čáranců a konec. Navíc u obrázku píšeš že z ničeho nic začala padat. Jak mužete vydět je právě pod jámou tudíž by měla být zděšená. No abych pravdu řekl, ty vlasy jsou hruza. vubec se mi nelibi. Vypada to jako nejaky kornout vysoky zuzujici se kornout cukrove vaty. Ja vzdy kreslim vlasy zpusobem ze nakreslim hranice nejvetsich pramenu a ty vystinuju a pridam par drobnych car. Tady pravda způsob podpobný avšak přiliš nevyvedený. Zvýraznění silných pramenů je nepřirozené. Směr vlasů když si představím soudě dle toho jak je nakloněná, kde musela stát, je též špatný. Králiči nora se začala zvažovat...tady to chce trochu fantazie. Nevím jestli se začala jama zvažovat a teprve pak do ni spadla nebo se zvazovala tak az z ni byla jama. jestli to druhe navrchu nema byt takova dira ma tam byt horni stena naz zacala padat. Kdyz to prvni a ona nejela po zadku, postaveni jejiho tela je uplne spatne takze dejme tomu ze jela po zadku. Líbí se mi její oblečení a to jak má zahnutou ruku s flakonkem...anglický styl, moc povedený. Jen ty boty jsou hruza. Pochybuju ze by se v takove dobe nosili hunate puncochy bo co to vlastne je ze jeji nohu rozsiri takrka dvakrat. a vzhledem k tomu jak je stihla jeji nohy urcite nejsou tak siroke. tudiz tam bych vydel dalsi podstatnou chybu. Okoli je v podstate spravne jen bych horni jamu posunul drobatko dopredu. To je asi tak vše. Obrázek je dobrý, námět taktéž avšak zpracování zejména těla je na tom o pár bodu horší. Hodně mi vadí ten obličej že není zděšený a že je odfláknutý a též ty nohy. Nebudeme polemizovat jestli pada ve spravne poloze nebo ne od čeho máme fantazii a spokojme se s tim co je...coz rozhodne neni spatne, ale porad tu zustava ten oblicej a nohy takze ja davam slabou trojku...jako ve skole :D

Mydrim - 20. ledna 2007 07:44
Mydrim

Tak, všetci ukrivdení prispievatelia, ktorí mi píšu hocijaké pekné priania cez poštu:), do toho- najväčšia kritika získa špeciálnu cenu:)
:)

1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)