Paladin (1. strana) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Paladin

  • Paladin - obrázek
  • Autor: Sir.Gabriel
  • Publikováno: 3. dubna 2008
  • Rozměry originálu: [1024 px × 837 px]
  • Popis:

    Kresba tužkou

Kdo hodnotil obrázek Paladin?
akira, Anach, Andariell, Beluga, Blackmoore, Buri the Great, Dragomir, Drtikol, Eleovny, Elohir, enca, Frili, joudananek (3.80*), Kaena, kapitán Lebka, Karatasha, Kasparek, Klokánek, LBsmoke, Lucky;), Mik-Mik, Paeris, Souxie, TheDave, Thorin Pavéza, Valeria, zdendalini, zen, Zeppelin

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 30 příspěvků1 2

Klokánek - 21. prosince 2008 20:21
Klokánek

Dobrý. 4,5*
radši nic

Sir.Gabriel - 8. září 2008 11:54
Sir.Gabriel

Karatasha 8. září 2008 11:50
Já vím. Jsem si těch chyb vědom. Ale znáš to, člověka to prostě popadne vezme tužku a papír a kreslí. Vůbec jsem nepřemýšlel. Z druhé strany toho listu jsou derivace:-)
Každý bůh vidí pád i malého ptáčete. Ale jen opravdu dobrý bůh si u toho dělá poznámky - aby příště mohlo ptáče spadnout rychleji a hlouběji -Terry Pratchet-

Karatasha - 8. září 2008 11:50
Karatasha

O těch končetinách jsem taky velice přemýšlela. Ať jsem zkoušela postavení nohou při klusu, cvalu, tryku či obyčejné chůzi, pořád nic. Ty přední má nakorčené spíše k chůzi či pomalému cvalu, ale zadní jako by mu zůstali přelepé někde vzadu a tahal je svorně spolu. 4*

Gran - 5. června 2008 11:02
Gran

Škoda toho meče a pláště, jinak je to totiž hodně fajn.

LadyShade - 1. června 2008 22:13
LadyShade

Taky jsem právě chtěla lehce kritizovat koníka(obzvlášť ty zadní nožičky) , ale my konáci držíme spolu :)) jinak je to hezky pojaté a má to něco do sebe ;)
Život je kurva a Smrt dá všem.

Elohir - 8. dubna 2008 11:47
Elohir

Sir.Gabriel 8. dubna 2008 04:53
Tak to musí být nejhezčí klisna :) Arabáci jsou nejlepší :)

Sir.Gabriel - 8. dubna 2008 04:53
Sir.Gabriel

Klisna, Vivian je Arab. První hřebec, Lucky je irskej hunter. A ten druhej, Spark je odněkud z polska. Nejsem si jistej názvem plemena protože je to nějakej soukromej statek s vlastním plemenem. Ale je úžasně rychlej.:-))
Každý bůh vidí pád i malého ptáčete. Ale jen opravdu dobrý bůh si u toho dělá poznámky - aby příště mohlo ptáče spadnout rychleji a hlouběji -Terry Pratchet-

Elohir - 8. dubna 2008 01:58
Elohir

Sir.Gabriel 7. dubna 2008 08:25
:) a co máš za rasu těch koníků? Já to nechtěla kritizovat, jen prostě mi to přišlo škoda těch chyb, je to docela pěkný, ale prostě jen detaily to občas kazí.. :)

Sir.Gabriel - 7. dubna 2008 08:25
Sir.Gabriel

Musím vám odporovat v jedné věci. V koních se vyznám. 20 let jsem vyrůstal na statku. Sám vlastním dva hřebečky a jednu nádhernou klisnu, takže chybou není neznalost anatomie ale to, že to neumím hodit na papír. Ve víru fantazite totiž zapomínám na zákony gravitace a jiných důležitých věcí:-)) Úplný začátečník nejsem ale stále mám co pilovat. Takže děkují za vytknuté chyby, příště se jich vyvaruju:-))
Každý bůh vidí pád i malého ptáčete. Ale jen opravdu dobrý bůh si u toho dělá poznámky - aby příště mohlo ptáče spadnout rychleji a hlouběji -Terry Pratchet-

Andariell - 5. dubna 2008 21:21
Andariell

nádherný obrázek s velice krásným výrazem...trošku bych (jako znalkyně koní) podotkla anatomku toho koníka...zadní nožky i když nejsou vidět jsou takové divné...anatomicky tak nějak ne uplně dobře a krk je takový no...ten koní by nomohl napřímit a narovnat krk...když má takhle "sbalenou" hlavu a krk měl by mít "skrčenou" kůži na krku aby to vypadalo o to víc reálně...ale jinak nemám co dodat...co se týče osoby tak ta je naprosto dokonalá a má skvělý výraz....4,5*

zen - 5. dubna 2008 19:44
zen

jola 4. dubna 2008 21:53
sry někdo mi smazal příspěvek co sem napsal ?? XD
Meum est propositum in taverna mori. | Tempora mutantur et nos mutamur in illis.

Elohir - 4. dubna 2008 22:31
Elohir

jola 4. dubna 2008 22:09
Jo to mu neberu.. fantazii má a ono je těžký nakreslit jedoucí postavu.. Sama jsem taky kreslila dryádu střílející z luku, na koni.. Ale to bylo lehce jiným stylem..
Hm ale mě by ten kůň až tak nevadil, dokud to nezvětším, pak tam pár věcí bije do očí.. hlavně ten hrudník..
A prostě mi nějak nesedí ty čáry.. chtělo by to lépe vystínovat..

jola - 4. dubna 2008 22:09
jola

Elohir 4. dubna 2008 21:59
no sry, jenom "prdely" trochu bije do očí xD...jinak koně taky i docela znám a proto mě tenhle trochu uvádí do rozpaků:D Ale není to zas tak hrozný, na to, že autor nejspíš není v tomhle sdměru zrovna v obraze. Tak se to dá snad i odpustit...ale když takovéto chyby, tak by to měl dotáhnout jinde, celé to pečlivěji propracovat...ale uznejme, fantazii má bezchybnou a umí to i hodit na papír.
Dobrá práce
Okamžitě si naser! ...a vypadni!

Elohir - 4. dubna 2008 21:59
Elohir

jola 4. dubna 2008 21:53
Mno neříkám že je špatně, jen jsem poukázala na drobné chybky.. nemá to být nic vyhrazeného proti autorovi.. Jen je lepší když ti to někdo řekne a pak se tomu vyvaruješ ne? Neboj se, mě to dělali pánové taky :)
A zrovna koně znám velice dobře a často se jim věnuji.. :) takže mno to jsem asi možná i přehnala s kritikou.. Jinak hrubku občas napíšu, protože přehmátnu na klávesnici jak píšu všema deseti tak občas nekontroluju gramatiku.. za to se omlouvám..

jola - 4. dubna 2008 21:53
jola

Elohir 4. dubna 2008 16:58
teda ten vítr ale není zas tak špatně...jinak s tim koněm absol. souhlasím, jenom si dovolím alespoň maličkost...prdel je podle vzoru píseň...xD

zen 4. dubna 2008 19:46
...cucáku...xD xD
Okamžitě si naser! ...a vypadni!

Darren Shan - 4. dubna 2008 20:54
Darren Shan

oh to musí být pořádný vítr (něchtěl bych XD)

Neřikam že je to špadne pač ja neumim malovat ale připominami to spíše začátničnické dílko

Dobrý start...
"Nejstrašlivější zlo , smrt, se nás netýká " říká Epikuros , "neboť pokud žijeme , smrt zde není, a když je zde smrt , pak nejsme my.Smrt se tedy netýká ani živých , ani mrtvých:neboť jedněch se ještě netýká a ti druzí ještě neexistují.&quo

kaito1 - 4. dubna 2008 20:27
kaito1

ten meč se mě moc... mno ten meč nic moc a TA NOHA NO jééé :D skoro gumova jak ten meč ;( a ješte sem nanašel zadek toho kone :) ale jinak celkem dobrej napad :) Paladin na koni

(nenapovídam toho tolik co Elohir ale přesto neco ano :D)
Hledáte nový svět? Přestaňte ho hledat!Začněte ho tvořit. ...

Elohir - 4. dubna 2008 16:58
Elohir

Valeria 4. dubna 2008 15:34
Val tak to si ještě moc nekritizovala.. čekala jsem že to bude horší :D

Upřímně to sedlo je špatně.. Středověká sedla byla hodně podobná dnešním, jen měli větší sedlovou část a často královnská sedla měla zvýšené opěrky, aby dotyčný nemusel sedět rovně a tak tím nespadl.. Tudíž toto sedlo je rozhodně špatně.. Stejně tak jako je špatně podbřišník a beztak jako jsou špatně třmeny a ještě ke všemu působí velice vtipně ten martingal.. Jelikož ten by se tímto způsobem koni zamotal do nohou a moc daleko by nedojel, ale zřejmě to má být pouze estetické, budíž, ale ve středověku martingal jako takový nebyl, tudíž postrádám tuto okrasnou část i na konci koně, to jest na prdely.. Vlastně celkově postrádám prdel koně.. A jak je vidět autor rozhodně neumí zadní nohy koně a prdel, jsou značně odfláklé a ten kůň by takhle ani nemohl stát, protože zadní nohy jsou skrčené jinak, než je autor koni nakreslil.. Dále je na koni velice špatně krk, jakoby si ho kůň vykloubil.. Hlava je ještě dobrá, ale v podivném úhlu k tělu.. Ale co je rozhodně hoooodně viditelná chyba, je to, že mu plece a hrudník nenavazují na zbytek těla!!! Za předníma nohama musí navazovat čára která začíná na hrudi a trupu, nějak jí vidím dost vysoko a ten kůň by takhle byl leda tak ukrojenej..
Takže shrnuta a podtrženo: naučit se zadní nohy, mrknout na anatomii koně a hned to bude lepší..
Co se týče jezdce, má o dost menší hlavu nežli tělo a ruce.. Uši má až moc dlouhé..
Meč se mi zdá poměrně zvláštní, takový lehce gumový.. Brnění budiš.. Ale ta noha je opravdu velice špatně.. Z osobní zkušenosti jedno vyhození koněm, či rychlejší jízda nebo změna terénu a jezdec ledí ze sedla váha neváha.. A poměrně schopně by si namlel.. Jinak brnění na koni nemá přezky, drží gravitací??
Jo jinak letí ti jiným směrem plášť, jiným hříva koně, ohon kůň už pro jistotu nemá a jiným směrem vlasy.. Chtělo by to soustředit aby to letělo stejně..
Mno a z pohledu šrafování a stínování bych jen podotkla že by to možná vypadalo lépe, kdyby to bylo dělaný pečlivěji a stínováno jedním směrem a pořádně.. Aby tam byli opravdu udělány stíny a nejen čáry..

jola - 4. dubna 2008 16:12
jola

odpusťte mi, ale tohle je na mě trochu moc. Ať se snažím jak chci, u mých obrázků se vždycky vyžíváte v prkotinách, ale tady se u chyb nikdo ani nezastaví...nic proti, ale tenhle jezdec by zrovna daleko na tom koni nedojel. Vůbec je škoda, že jsi v těch zadních nohách ještě aspoň kousek nepokračoval, protože by tě třeba i trklo, že ten kůň by s tak velkou prdelí asi zrovna rychlík nebyl. Sedlo je (pokud mě zrak neklame a vidím dvojitej podbřišák) snad dobře a je i vcelku pěkný . Ale Sir Gabriel na tom koni sedí, jako by se chystal jet Velkou Pardubickou a zlámat si u toho nohy.
Ale na druhou stranu se mi teda líbí ten jezdec sám o sobě. Ten je v pohodě. A hlavně xichtík, má vážně sqelej výraz.
A za další se mi líbí tvoje fantazie. Je to origoš a to cením. Zrodila se ti v hlavně myšlenka a hodil jsi to pěkně na papír. No prostě škoda, že jsi to ještě trochu nepropracoval.
Okamžitě si naser! ...a vypadni!

murthags - 4. dubna 2008 15:43
murthags

je to rychlovka ale přesto velmi hezké, kdybysto trocho pomalu kreslil možná to bude mistrovský, dávám 5*
http://4.bp.blogspot.com/-HrxSy0sjtFw/UYAKNLdvlwI/AAAAAAAAAeI/wIlghyI-IUs/s1600/double+fuck+off.gif

Vypisuje se 20 z celkem 30 příspěvků1 2


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)