Sabre - Komentáře - (2 strany zpět) | Galerie - Aragorn.czGalerie

Sabre

  • Sabre - obrázek
  • Autor: dermakol
  • Publikováno: 19. července 2009
  • Rozměry originálu: [1066 px × 800 px]
  • Popis:

    Dalsi mec :D som na ne zatazeny ... tuzka na A4

Kdo hodnotil obrázek Sabre?
Amunak, Blackmoore, Buri the Great, Darwin, Drtikol, Erinye, flegos, Grom, Krišpín, Lex, Mashaunix, Morganův známej, Mr.Frost, murthags, oldnexus, olen, pilipo, Thunderword, Zoe

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 50 příspěvků1 2 3

flegos - 21. července 2009 00:21
flegos

Zoe 20. července 2009 23:01
sakra ty píšeš povídky co ? .D
Jakákoliv akce vyvolává reakci, proto si musíme dobře rozmyslet co uděláme, může se stát že nás odezva nemile překvapí

Zoe - 20. července 2009 23:01
Zoe

Já tedy nevím, školy na to nemám, ale u tohoto typu zbraní nejde ani tak o tu efektivitu a funkčnost, možná ani o tu plummovu krásu, ale o to, že když potkáte ve fantazy bandu týpků s efektivníma kusama nabroušenýho rovnýho železa, snadno jim naprášíte zadek i na 2. levelu. Když ale narazíte na typa, co nosí něco podobnýho, jako je tady na obrázku, k tomu má v podobným duchu helmici, přes záda kůži ze zvířete, jehož původ můžete zkusit leda tak hádat, přes opocené pletence svalů na prsou dva řemeny a kovaný pás přes dlažbu břišního svalstva, stačí, když tuhle nepraktickou zbraň sevře v ruce a šlachy na zápěstí se mu převalí jako hromada námořních lan a stahují se půlky i otrlému bojovníkovi. A o to tady jde.

Mně se to líbí, i když styl kresby je takový technokratický bez života, což nemusím.
...[GOD is a PJ]...

flegos - 20. července 2009 21:15
flegos

Plumm 20. července 2009 21:09
naprosto souhlasím... konečně někdo kdo nebere fantasy meče jako reálnou zbraň
Jakákoliv akce vyvolává reakci, proto si musíme dobře rozmyslet co uděláme, může se stát že nás odezva nemile překvapí

Plumm - 20. července 2009 21:09
Plumm

On ten dizajn fantasy zbraní je hrozně nevděčná práce. Člověk může udělat tvarově nádhernej kousek, designově vyladěnej skvost, ale pak přídě nějakej šerm-maniak a vomlátí mu o hlavu, že čepel je o 2 cm delší a že by se s tou zbraní nedalo bojovat, že by se ulomilo tohle i tohle a že támhleto by se ohnulo atd. Na jednu stranu maj pravdu, ale na druhou stranu jsou uplně mimo, bo nejefektivnější chladný zbraně jsou prostě ty, který už existujou...rovnej kus nabroušenýho kovu, nic víc, nic míň (samozřejmě nějaký modifikace k tomu...pár zoubký, zahnutí atd.) a při designování novejch zbraní prostě funkčnost neni to, na co se hledí na prvnim místě:) Dovoluju si tvrdit, že o funkčnost často nejde skoro vůbec a skoro ve všech případech to je obrovský plus, bo když se autor vybodne na funkčnost tý zbraně, dává mu to obrovskou volnost a je schopnej ten design zas posunout někam uplně jinam. Prostě může udělat kurevsky pěknou zbraň...která by se sice při prvnim seku rozpadla, ale to mu může bejt naprosto ukradený...protože je prostě krásná;) Takže asi tak.

Pokud se autor vyvaruje základních chyb, například takovejch, který by třeba způsobovaly poranění i tomu, kdo by to držel v ruce, je dovoleno uplně všechno:)
http://plumm.cz/

Drakan - 20. července 2009 15:15
Drakan

Fatální chyba a realičnost :D Mě spíše fascinuje jílec. Tady tahle zbraň má docela jasně určenou sečnou plochu :D jak se sakra tahle zbraň bude držet. Proč je rukojet na stejnou stranu jako ostří ?
Apophisi povstaňte. Ve jménu "fantasy komunity hráčů" vás necháváme popravit!

Erinye - 20. července 2009 08:38
Erinye

Líbí seš mi to, je to rozhodně realističtější a tedy z mého pohledu i "hratelnější" nežli obří meč, ala pila na kosti, která je 3x věčí než efka co jí drží. Každopádně si však dovolím jeden postřeh: Ty trny jsou dost nereálné, jejich "tlouška" a délka při pomyšlení, že čepel proniká tělem i přez kosti, nedej bože zbroj, nebo se střerne s jinou zbraní, tak by ty trny vzaly za své při první ráně. Nehledě na jejich vytváření, nejsem sice kovářka, ale myslím, že jejich ukování přímo na čepel by bylo nereálné a přídavné dodání, zase nesmyslné. Takže pokud by ty trny, končily tak na 1/3 délky, zbran by pro mě působyla mnohem realističtěji a propracovaněji, neb mám dojem, že u těch trnů, někdo chtěl až moc efektu a potlačil účelnost - Na zbrani myslím fatální chyba. Takže dávám za 3 - Kdyby byli trny realistické, dala bych 3 a půl/4...
„Počítám do pěti. Čtyři…“

flegos - 20. července 2009 03:28
flegos

nice...5*
ale vypadá opravdu jak kudla pro roguna z wotlk
aby to byl meč, musel by si udělat o něco malinko užší rukojeť
ale jinak fakt super...
Jakákoliv akce vyvolává reakci, proto si musíme dobře rozmyslet co uděláme, může se stát že nás odezva nemile překvapí

Plumm - 19. července 2009 23:25
Plumm

kůůl
Ten hajzlík u rukojeti pryč, nebo ho ohni trochu jinak, takhle si to každej bodne do ruky.
Dobrý jinak
http://plumm.cz/

Amunak - 19. července 2009 19:19
Amunak

Mě se to moc líbí, akorát je to zase spíš dýka než meč - zkus to napříště podstatně víc protáhnout. Pěkný jsou i ty znaky na něm.
🐺

vockoo - 19. července 2009 19:03
vockoo

Mě se děsně líbí :). Prostě klasickej WoW meč. Rozhodně je tenhle lepší (ne ohledně používání, ale designu).
Tadá!

Vypisuje se 20 z celkem 50 příspěvků1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)