History of AnM (3 strany zpět) | Herna - Aragorn.czHerna

History of AnM

Pán Jeskyně:

Python

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Poslední výspa civilizace poskytuje příležitost pro příjemný a dlouhý život. Ale na rozdíl od zbytku planety, skýtá alespoň nějakou. V dlouhé historii města se udály věc, o kterých stojí za to vyprávět.

Klíčová slova:

Arashi no Me, fate, Python, Postapo

Jaké hráče:

Hráče mám.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Stručně, co hráči ví a co jsou obecné vědomosti. Před šesti lety město uzavřelo brány a svět tam venku přestal existovat. Přes clonu nebylo vidět, co se dělo tam venku, město se nechvělo, nebyly slyšet výbuchy. Jen rudé nebe, s občasnými záblesky, Clona, která chrání před tím venku. Clona v posledních letech několikrát na chvíli ztratila soudružnost. Byly z toho stovky mrtvých lidí, které nešlo ani sníst. Vy jste se dovnitř dostali s davem. Proto víte, že tenhle běh doběhlo z lidí, kteří čekali s nadějí na záchranu, jen malé procento. Když se nejrpve východní (kde byl relativní klid) a po té i západní (od té doby přezdívané brána nářků, nebo taky pekelná brána, prokleté místo, kam nikdo nechodí), uvnitř bylo k milionu lidí. Vy jste byli některými z nich. Venku zůstaly mnohé, mnohé miliony těch, kteří to nestihli. Rozumějte, stavba města se neutajila. V poslední době se nekonečné zástupy lidí z celého světa nahrnuly do malinkého Japonska. Většina z nich marně. Město vypadá o dost jinak, než jste zvyklí. Například prakticky žádný dům není elektrifikován. Zcela chybí pouliční osvětlení, které v pozdější době (za vás) už bylo docela rozšířené (na hlavních ulicích). Existuje skládka u úpatí věží, se stejnými pravidly jako kdykoli později. Ještě nefunguje systém směny s věžemi. Jídla je hodně málo. Kanibalismus je cosi, co vidíte denně. Pochopitelně, před šesti lety jste ještě byli tam venku. Ale hlad je njlepší kuchař, že. Lidé jsou touhle dobou už separovaní ve svých čtvrtích. Afričanů a Rusů je hodně málo, o to agresivněji brání svoje čtvrti. Ve zdech ještě nejsou skoro žádné díry a projít je třeba přes vojenskou hlídku. Technologie jsou minimální, stejně tak množství palných zbraní, výbušnin nebo počítačů. Mít něco z toho je prakticky nemožné. Yeny ještě nefungují jako universální platidlo. Prozatím pouze směnný obchod. u okraje to zatím vypadá poměrně čistě. Málo kdo se usadil tam. Prozatím je to rovný, vybetonovaný plac, táhnoucí se v šíři sta metrů po vnitřním oblouku zdi. Prachu je zde zatím jen málo. Lidskou rasu čekalo několik problémů. V první řadě Clona vyzařuje bez přestání. mezi lidmi jsou běžné případy insomnie, paranoii a halucinací. Lidské oči navíc nejsou na toto světlo stále ještě zvyklé, proto i když Clona poskytuje světla asi jako měsíčná noc, stejně z ni bolí oči. Lidé si zvyknou až po následujících dvou generacích. jídlo lze sehnat několika způsoby. Lov krys zaznamenává docela úspěch. Problém je, že mnoho lovců se ze stok nikdy nevrátí. Jiní se vrátí, jako šílené trosky a než zemřou, šeptají slova nepředstavitelných hrůz. Hrobníci jsou běžnou záhadnou věcí denní existence. Touto dobou se na vzestup dává řemeslo, ale jen izolovaně. V číně se dostavuje recyklační továrna. problém je, že na její dokončení není materiál. Přestože se rozebírají domy, chybí kvalitní ocel a elektronické součástky. Po jejim dokončení by se situace měla zlepšit, ale nálada je spíš skeptická.
Hráči: (3/5) Annubhoss, Seannach, sir Dareth

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

|⇐ 1 2 3 4 5 6 ⇒|

Pán Jeskyně - 14. února 2019 19:04
Pán jeskyně Python

Mezitím v domě Jane při úpravě masa zastihl známý pocit přítomnosti. A v závěsu za ním strnulá nastraženost. Pak uslyší kroky. Neznámý vejde do místnosti. Hlavu má ostříhanou na krátko, ve tváři raší světlé strniště. Je docela vysoký, jeho oblečení vypadá velmi zachovale, kalhoty s vybledlým maskovacím vzorem a bunda s neklamnými jizvami po boji.

Jane nemusí mít na lidi čich, aby pochopila, že tenhle člověk by si ji dal k obědu. nejspíš s rukou za zády. Má to v očích. Ale zjevně nepřišel zabíjet. Za pasem má pistoli, všimne si Jane. A samozřejmě ví, co to znamená. Tohle je důležitý a vlivný člověk.

Hezky to voní promluví na dívku. Má docela příjemný hlas. Mluví spíš tiše, jeho angličtina je značně americká.

Pán Jeskyně - 9. února 2019 22:12
Pán jeskyně Python

A tentokrát má štěstí. Vyplašil menší krysí rodinku a ta se rozprchla. Ovšem dva kusy zůstaly v ponču. Zuřivě se snaží najít cestu ven, což se jim, dle Matokovy zkušenosti, velmi brzy podaří.

Chodbou se protáhne výrazně studenější vzduch. To oba mladíci znají. Říká se tomu nářek a podle pověsti to znamená velké problémy.

Matok - 8. února 2019 19:46
Matok

Matok si svlékne pomalu své pončo a omotá si ho kolem volné ruky tak, aby kus visel dolů. Postupoval pak dále kupředu, smysly nastražené, už tak široké chřípí ještě rozšířené, jak čenichal svou kořist.
Bedlivě naslouchá a jakmile by před sebou zaslechl škrabot nožiček, či pištění, v plánu bylo vrhnout se kupředu a chytit pár krys do ponča jako do sítě.

//Lov 2

Taka Ryougetsu - 3. února 2019 20:53
Taka Ryougetsu

Taka svěsí ruce podél těla. Pořád svírá kameny, ale teď si levačkou mimoděk poklepává do stehna, když vidí Matoka, jak s nožem mizí v šachtě do kanálů. Nechce se mu za ním. Ale nechat ho tam samotného nemůže. To mohli rovnou sníst Burraku spolu s Mizu a nenechávat ho krysám. Lehce vydechne, až se mu černé vlasy z čela zhoupnou v netrpělivém povzdechu a mastný pramen se při cestě zpátky nalepí na hranu čelisti. Zavře oči a neslyšným krokem jde za lovcem. Oči nechává zavřené, aby si co nejrychleji zvykl na tmu a byl co platný, kdyby to bylo třeba. Matok je velice tichý, ale každé šoupnutí prachu Takovi připomene, jak je od něj daleko a přizpůsobuje své tempo jemu.

Jane Doe - 3. února 2019 09:54
Jane Doe

//anyone?

Jane Doe - 12. ledna 2019 07:50
Jane Doe

Bílovlasá dívka mezitím seděla v místnosti u ohně a pomalu ve své 'udírně' otáčela srdce tak, aby byla připravená hezky rovnoměrně.
Tiše si broukala jakousi píseň, kterou snad zaslechla kdysi dávno na jiném místě.
Všude se zdál být až nepatřičný klid.

Pán Jeskyně - 11. ledna 2019 16:59
Pán jeskyně Python

Většina tunelů jsou v dobrém stavu, jen mírně zaváté prachem. Ale skutečně jen mírně. Ovšem rudé světlo clony dělá z každého tohoto tunelu bezednou hlubinu, ve které se může schovávat cokoli.

Oba mladí lovci ví, že několik desítek metrů za ústím je betonový přepad. NIkdo pořádně neví, k čemu to mělo celé sloužit, ale nyní jsou to prostě tunely do země.

Pach krys je jasně patrný, stejně jako jejich výkaly. Jste na správné stopě.

Matok - 11. ledna 2019 11:51
Matok

Matokovi nevadilo dřepět a čekat, ale i jeho lovecká trpělivost měla své meze. Když bylo jasné, že krysy nevylezou, stáhl zpátky lano i s rukou a jak netišeji mohl se vydal i s nožem do roury, aby si pro ty chlupaté parchanty došel sám. Tedy, s Takovou podporou, půjde-li to.

'Když nejde Tower k Mohamedovi, musí Mohamed k Toweru...'

Bál se Matok temného ústí roury? Jistě. Ale potřebovali jídlo, Duch pomsty žrala jako nezavřená a Matok ji musel udržovat při síle, jak slíbil.

Pán Jeskyně - 29. prosince 2018 18:57
Pán jeskyně Python

Delší čas se nic neděje. Clona tiše bzučí, ale to je zvuk, který slyší jen velmi mladí lidé. Ti starší to přestávají vnímat. Stejně tak její rudé světlo dráždí oči, ale i to je věc, která s časem pomine. Člověk si zvykne i na suchý vzduch, plný prachu.

Ale ne na hlad. A dnes to nevypadá na příliš úspěšný lov. Ani po hodině čekání se žádná krysa nepřišla podívat. Ano, z tunelů bylo slyšet šramocení, které Matok mohl identifikovat jako krysí hemžení, ale na světlo se jim dnes nechce.

Můžou za to ti všiví hrobníci. Kdyby každý den do kanálů neházeli mrtvá lidská těla, krysy by nebyly tak opatrné.

Matok - 27. prosince 2018 12:52
Matok

Matok si připravil useknutou lidskou ru- tedy, návnadu na laně a obloukem ji hodil k rouře o které tušil, že by mohla být dobrým místem. Pak se přikrčil za hromadu suti, udělal místo Takovi a jeho kamenům a čekal, až se na čerstvou návnadu něco chytí, na dosah jeho nože nebo Takových kamenů.

//Mám házet Lov nebo dobrý?

Taka Ryougetsu - 27. prosince 2018 12:46
Taka Ryougetsu

Taka Matokovi samozřejmě záda kryje. Nebýt jeho černošské intuice, asi by o tom ani nevěděl. S několika kameny nachystanými v ruce čeká v zákrytu kousek za Matokem, přikrytý stínem trosek a skenuje okolí, ať má lovec klid na práci.

Jane Doe - 22. prosince 2018 15:02
Jane Doe

//Tako?

Matok - 29. listopadu 2018 20:24
Matok

Lovci netrvalo dlouho se rozmyslet, do Ruské se mu nechtělo a do kanálů ještě méně, takže zbýval jedině Okraj.

Americký Okraj nebyl tak strašlivé místo jako Okraj Arfický, ale člověk musel být pořád ve střehu. Když Matok opustil stíny paneláků, tak přidal do kroku a rozhlížel se, aby si vylédl nějakou rouru, aby k ní potom s rukou na noži zamířil stejně spěšným krokem, doufajíc, že mu Taka kryje záda.

Pán Jeskyně - 29. listopadu 2018 18:46
Pán jeskyně Python

Pro lovce, jako je Matok, existují tři možnosti. Okraj, kde jsou vývody ze stok a dost odpadků (povětšinou potracených dětí), takže krysám se vyplatí riskovat. Jinou možností jsou některé sklepy v ruské čtvrti, kde je dost sklepních prostor propojeno se stokami a krysy tam kradou zásoby. Proti této možnosti ovšem hovoří národnost obou mladých lovců. I Matok chápe, že celou ruskou část sám nevyhladí.
Poslední možnost jsou stoky. Ve všech jazycích se zpívá o lovcích, kteří se nevrátili. Kde podlaha i strop je tvořen z kostí mrtvých lidí, že spolu s odpadní vodou stékají dolů i duše těch, které stoky pohltily, že tam kdesi dole existuje peklo, odkud není vykoupení, a kde existují démoni, jaké nelze vymyslet. A pak jsou zde mutanti. Tvrdí se, že kradou děti z kolébek. Jsou prý bílí jako zeď, v obličeji mají odporné jizvy a jejich síla je strašná.

Jane Doe - 29. listopadu 2018 16:09
Jane Doe

Zatímco byli chlapci pryč, Jane položila k ohni i druhé srdce a postavila kolem nich jakýsi provizorní přístřešek jako udírnu. Aby z toho měli něco i oni.

Matok - 29. listopadu 2018 15:10
Matok

Matok potěšeně kývl a zazubil se, než sebral jednu z uťatých rukou a přivzal ji na konec jednoho provazu.
Věnoval poslední pohled Jane, ale tušil, že ona se o sebe umí postarat, takže beze strachu vyrazil s potomkem dlouhých nožů v závěsu ven do Města.
Když se pohyboval venku, znovu se zahalil do svého deko-ponča a přes hlavu a přehodil provizorní kápi, aby zakryl své rysy před zraky kolemjdoucích.

Vyhlížel vhodné místo, kde by bylo dobré umístit svou provizorní návnadu, kde věděl, že se krysy vyskytují a kde bude místo, odkud by oba měli dobrý výhled.

//Lov 2

Taka Ryougetsu - 28. listopadu 2018 23:34
Taka Ryougetsu

Taka se zvedne ze sedu a skrz temný porost vlasů se jedním okem zadívá na Matoka, v ruce pořád druhý kus betonu. Pokrčí rameny a vyšlápne jeho směrem. Ten beton se stejně nějak využít musí a krysa se vždycky hodí. Jak tak nad tím přemýšlí, pohazuje si kamenem v ruce a naznačí Burakkovi, aby vedl. Sám sice umí ulovit, ale uznává Afričanovu přirozenou chakru lovce.

Jane Doe - 28. listopadu 2018 22:03
Jane Doe

Bezeslova si odvázala jeden z provazů od pasu a podala mu ho. Pak se znovu stočila k oknu, jedno ze srdcí v ruce. Položila ho kus od doutnajících uhlů, snad aby se udilo.

Matok - 28. listopadu 2018 18:39
Matok

Očištěné a obrazci opatřené lebky tak Matok hezky 'vystavil venku', jednu na okno a druhou na dveře, na další byciklový drát. Jako výstrahu ostatním. A nebo možná jako ochranu proti zlým duchům. Kdo ví, u něj bylo možné obojí.

"Pujč mi svůj provaz, Jane, prosím," požádal svou strašlivě akcentovanou angličtinou albínku a počkal, zdali mu ho půjčí. Pak se otočil na Taku.
"Půjdeš mi pomoci lovit další krysy?"

Jane Doe - 21. listopadu 2018 19:48
Jane Doe

Jane v ten moment odhodila srdce a jako voda se přemístila k Takovi, od kterého přijala jehlu s nití. S jemným úsměvem a skloněním hlavou dar přijala a uložila jej bezpečně k opasku.
Pak udělala pár kroků směrem k Matokovi a se zájmem se k němu posadila, sledujíc ho pro práci

|⇐ 1 2 3 4 5 6 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)