Abel Silverling | Temný soumrak (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Temný soumrak

Vlastník :

Jindra

Jméno :

Abel Silverling
 

Kouzelnický rod :

Čistokrevný kouzelník ze starého rodu

Popis :

Mladík kolem třicítky. Vysoký je kolem 180 centimetrů a má vypracovanou atletickou postavu. Chodí oblékaný tak, jak se na syna ze starého rodu patří a to ve vybraných hábitech. Všechny v tmavších barvách, aby to podtrhlo jeho docela vážnou tvář.
Sice by ho nikdo netipl na bystrozora, ale když už to ví, tak jen pokývají hlavou a souhlasí s tím, že by to tak mohlo být.
Pán Jeskyně:

Elohir

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Je tomu již dvacet let, co byl poražen Voldemort a strhla se bitva o Bradavice. Všechno se uklidnilo, život všech se postupně srovnal, Bradavice se opravili a emoce pomalu, ale jistě otupil čas. Mnoho věcí bylo zapomenuto a některé pro změnu asi nebudou zapomenuté nikdy a starší generace je předává dál...
Ovšem i v době prosperity a klidu se objeví nějaké to ale. Zdánlivé maličkosti, které někomu přidělají vrásky, jiní nad tím jen mávnou rukou a další se tváří, že se to vůbec neděje. Začalo se proslýchat, že někdo pozvedl Voldemortovo dílo a má v plánu v něm pokračovat. Jenže nejsou to jen hloupé báchorky, co mají zastrašovat, děsit mládež a zasévat neklid? Opravdu se děje něco děsivého, když nikdo nic specifického neviděl a o ničem neví? Občas sice někdo zmizí, ale obvykle se za pár měsíců objeví s tím, že byl u nemocných příbuzných, pátrat v zahraničí na misi nebo se vdal či oženil. To přeci není špatné, ne? Kdo by takové maličkosti řešil, když hrozí konflikt s kentaury, trolly a vlkodlaky? Ponořte se d...

Klíčová slova:

temno, bitvy, násilí, šikana, utlačování, HP, 18+

Jaké hráče:

Hráče co hledají temnou atmosféru nevlídného a reálnějšího světa Harryho Pottera. Jeskyně bude inspirovaná univerzem HP, ke hře není třeba znáš knihy, filmy atd. Je možné, že potkáte známé postavy, ale podrobnější znalost není třeba. Po hráčích chci schopnost vžít se do postav, protože to bude hodně o útlaku, šikaně a násilí. Zároveň požaduji alespoň trochu rozumné herní a psané projevy o několika větách. Herní aktivitu očekávám alespoň dvakrát do týdne. Hrát se bude pomocí fóra, soukromě, ale můžete se občasně potkat i s jiným hráčem (či vůbec nemusíte).

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (3/5) Jindra, Lego, Sharkozis

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1

Pán Jeskyně - 20. prosince 2022 00:18
Pán jeskyně Elohir

//dobře, postupně projdu u každého nějaké ty zpětné příspěvky a postupně vám začnu odpovídat a snaž už to půjde trochu pravidelněji :)

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)