Profil uživatele Mister Fantastic | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Mister Fantastic

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Mister Fantastic
Ikonka uživatele Mister Fantastic
Naposledy online :4. ledna 2016 19:53
Poslední akce :není online
Jméno :Jarouš Pérouš
Město :Jihlava ( možná)
ICQ :Jdi do píče s ICQ
Účet založen :5. srpna 2009
Rozcestí
StatusZačátečník
Ikonka na Rozcesti - postava Kvasi Borínko III. ~ Mister FantasticKvasi Borínko III.
Zadůmaný do svých dluhů. Zdrcený od svých půjček. Zmlácený od svých vymahačů. Drží rodinou tradici. Tedy až na to že se ještě neoběsil
Mister Fantastic nepřispěl(a) žádným článkem.
Mister Fantastic nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Mister Fantastic nevlastní žádnou diskuzi.
Mister Fantastic aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Říká o sobě
Mr. Boombastic
What you want is some boombastic romantic fantastic lover
Shaggy
Mr. Lover lover, Mr. Lover lover, girl, Mr. Lover lover, Mr. Lover lover

Účet založen někdy v roce 09.
Pak aktivní tak do 011.
Pak?
Pak jsem zkoušel chodit ven a mluvit s lidmi.
Teď se ze mě stal Nosferatu alergickej na Social Network.
Pak nastal den kdy Earth stood still ( 1951) a já si jako Tupac Shakur ( rest in peace) řekl že chci splnit to " I'll be back" ( který jsem vlastně nikomu neřekl, (protože by to ani nikoho nezajimalo) a normálně mi to zatím vychází. Jupí. Vychází mi to a já se vracím o tři roky moudřejší, normálnější divnější a svalnatější (fotky zasílám jedině poštou). Steroidy mi zakrňují šulínka a jak vám prozradí Austin Powers, Swedish Made Enlarger ( pumpa na šulínka) moc nefunguje. Ale nevadí. Nejsem Magic Mike Bez kalhot aby to někoho zajímalo ( tahle reference byla čistě náhodná..snad). A tak moje H.P Lovecraftové chapadílko zůstává směšně zkroucené ( jak ví Morgan Freemen a jeho Last Vegas kamíci) víc než politika Bruselu a svaly Vladimíra Putina když zápasí s Obamou o to kdo zvedne víc ve fitku. To se ale točíme v kruhu ( jako správnej True Detective). Jak by vám řekl Tyle Durden... "Do not talk about fight club..."
A to hned porušíme když se zmíníme o WINGCHUN (praktikoval Bruce Wayne Lee) a Kick-boxu ( to taky jednomu změní život, názory a priority). Doporučuju. Taky doporučuju číst ( třeba Starce Hemingwaye jen co zjistí komu zvoní hrana než začne fiesta) a pravidelně sledovat brazilský porno ( Deep throat styl...teď myslím to drama ne ten film pro dospělé z roku 72) jak nedávno na westfestv doporučil oblíbený černý zhulenec z Bílého domu ( nemyslím Obamu) Snoop Dogg ( nebo Lion nebo Zilla nebo já nevím kurva velký sin city co). Víte co seru na vás jdu si dát Gin and Juice. Možná i pivo ( vaří havlíčkův brod...). Vrátím se nad ránem kvalitním vínem omámen. Točí se svět... Jsem na sračky ( poezie za kterou by se Shakespeare nestyděl ani ve svých 154 sonetech). Anonymous Shakespeare. Hehe. Když už jsme u lidí s náušnicema viděli jste Jaimieho Foxe když si hrál na Djanga? Nebo Jonaha Hilla když si hrál na Jaimieho Foxe s náušnicí, když si hrál na Djanga? Nebo Quentina Tarantina, který zařídil že si mohl Jonah Hill hrát na to že hraje ve filmu spolu s Jaimiem Foxem který si hrál na Djagna zatímco mu Samuel L. Fury Jackson ( tentokrát bez Vincenta Travolto-Vegy...kde je mistr Blond?) nadával do negrů? A když mluvíme o negrech viděli jste někdo Mardina Pohla? Ne? To je dobře. Moje židovsko-švédský původ se z něj klepe... Když ho poslouchám v Žižkovskejch barech. Chudák Ol' Dirty Bastard se za mě asi stydí že poslouchám takový sračky. Omlouvám se. Wu Wisdom? RZA. To stačí ne? Iron fist? Nechci. Možná Robert Iron Sherlock Kiss Zodiac Chaplin. Možná to. Teda určitě. Jo a neviděl jste někdo Tima Burtona? Michael Keaton ho hledá. Že prej mu utekl spolu s Johnnym Hunter Sparrow Wonkou. Pošlu na něj Del Tora ( bez Pacifik Rimu radši) spolu s Faunem.

...
Kurva :D
Vážně jsem se takhle rozepsal do takový sračky? Každopádně.. Tyhle věci, tyhle krásy mě asi nejvíce definují :) Budiž. Jo a ještě něco: OFWGKTA + YZOEMPIRE. Citát?
Musím sem dávat citát?
OUK.
Jsem péro mezi píčama, jsem péro mezi kozama :)

P.S Jestli jste si tohle celý přečetli tak by vám Vaas měl říct že kurva plýtváte životem a měli byste vypadnout na zkurvený slunce. Ne doslova. To jde jen v noci.
P.P.S Omlouvám se Poutníkovi za ukradení jeho ikonky. Vysvětlím to bratrovi zítra u oběda.

Komentáře

david66
Blázen, ale dobrej ;-)

Duandani
Musím říct, že mě rychle ohromil styl jakým se snaží vést své příspěvky k dokonalosti a často se mezi nimi dají najít opravdové skvosty. Děkuji za každou příležitost zahrát si s tebou.

hokio
mistře *ukloní se*

Kaena
Ale né.. P.S jako Post Scriptum :P

Kura Suisei
Chlapík co si nezakládá jako většina hráčů na postavách extra zabijáků a nedej bože supermanů. Vždycky mě dokáže překvapit novou rolí, kterou bych nečekal. Je to skvělej kámoš i hráč a jeden se s ním nikdy nenudí. Jsem rád že tu brázdí vody aragornu. x)

medizn
Skvelý hráč :)...

Mistr švindlu
Úžasný kámoš. Jeho věty odstavce jsou famozní, prostě super hráč :D

Narwhal
Človíček, co jsem měla tu čest si s ním zahrát :) Co víc si přát, než potkat takto dobrého hráče, moc za to děkuji :)
A snad ještě někdy.

Ragalt
Parádní kluk ,skvělý hráč! S ním si musíte za každou cenu zahrát! Vždy nahodí dobré situace a taky se umí vžít do děje. To obdivuji ;-)

Swarty
Bohužel, plané sliby-velké chyby.

Až na tu aktivitu ale unikátní hráč s bezvadným pojetím charakteru, specifickým stylem hry. Vcelku příjemný na čtení, přemýšlivý. Doporučuji do pomaleji plynoucích jeskyní.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)