Profil uživatele Wytti | Uživatelé - Aragorn.czUživatelé Aragorn.cz

Wytti

Osobní údaje
Uživatelské jméno :Wytti
Ikonka uživatele Wytti
Naposledy online :1. dubna 2018 12:41
Poslední akce :není online
Jméno :V překladu lilie
Město :steřelé ale hezké
ICQ :197292606 ICQ status
Účet založen :7. února 2009
Rozcestí
StatusZačátečník
Ikonka na Rozcesti - postava Myrsha ~ WyttiMyrsha
Naprosto ale naprosto obyčejná dívka... ale vy to o ní neříkejte nebo skončíte s kudlou v...
Wytti nepřispěl(a) žádným článkem.
Wytti nepřispěl(a) žádnou kresbou.
Wytti nevlastní žádnou diskuzi.
Wytti aktivně nehraje v žádné jeskyni.
Říká o sobě
Snílek, poutnice, uplakánek, milovnice, svůdnice, čtenářka, kreslířka, tanečnice, cosplayerka a snad zanedlouho i larperka..

Stručné a výstižné!

Ráda se směji, ale málokdo mi dává důvod se smát. Pravdou je že jsem osaměla. Neskutečně moc, ale i přes to dokážu být svá a nevnucovat se lží do cizí společnosti.
Jak jednou prohlásil jeden starý známí-

"Jde svou cestou, hledí k nebi, sní o krásném světě. Nehledá a nalézá, ale její stav to nezmění. Je dokonalá. Dokonalá ve svém osamění!"

Krásná slova, i když děsivá svou pravou, celkem poetické.. nemyslíte? :)

Komentáře

Enreke
Wytti? Tak ta je výborná kamarádka. Kdo jí nepozná pořádně, neuvěří. Sice o mě napsala, že beze mě by nehrála na aragornovi, ale já bych bez ní ani nevěděla co je to DnD. Je to dobry Pj a má trpělivost se začátečníkama. Wytti dík že si. (a mě nevadí že dýcháš:-D)

Eugenio
Tahle holka je fakt boží! :-D Věčně vysmátá, přirozeně samozřejmě, veselá.. Jeden se s ní vážně nenudí. Tu berte, jelikož jsem si jí docela oblíbil :-D

PS:Snaží se být neposkvrněna aragornským vlivem, ale má smůlu holka, jelikož jsem tu já a ještě spousta aragorňanů :-D

jkaculik
Wittinka je naše sluníčko:-).a to říkám oprávněně protože ji znám osobně a hrát s ní DND slovem je snad ještě lepší než na netu:-D a jinak ulítlá kámoška sympatická holčina a dobrej PJ..Akatsuki jdou vřadě za sebou..Kakashoho v blátě táhnou za sebou......a kruci tuhle postavu nééééé:-D.

medizn
Takže Wytti..
Vraví o sebe že je stále agresívna, no všetci vieme že to není pravda :)..Wytti je slniečko, ktoré sa na všetkých usmieva :)..Za tu dobu som si ju obľúbila :)..Je to aj skvelá hráčka, ktorá sa nedá ovplivňovať a je sama sebou, pritom sú jej príspevky aj dlhé a skvelé :)..

Jednoducho je skvelá :)..

Neitiny
Dlouho jsem se neodvažovala napsat komentář, protože zanedlouho zjistím, že to není pravda nebo na to nemam dost odvahy....Když ji znáte osobně jako já vidíte v dálce přicházející dívku střední výšky s dlouhýma vlasyma a buď s usměvem od ucha k uchu(protože je zajimave vypravění každá kravina) nebo ze zkaženou naladou, když ji ju někdo nebo něco zkazí, ale i to se dá přežít, protože když mate blbý den sami tak není šance to udržet dýl jak pět minut po Wytti příchodu...přotože to je nepopsatelné(

Poryg
Zajímavá hráčka. Kdo má zkažený den, zkuste si s ní zahrát. Věřte mi, stačí několik jejích chyb a už máte spraveno :D (U mě to má ten vedlejší účinek, že na její chyby navazuju svými :D)

Jinak jsem si s ní nikdy moc nepokecal, ale baví mě s ní hrát :D

Vřele můžu doporučit.

P.S Jsem rád, že své chyby nemusím opravovat :D

Tissaia.de.Vries
Velice zajímavá osůbka =o) Jednou dívka se světlými vlasy pod nadvládou Loth, jindy zase vychytralá lištička.

Navíc jsem ráda, že přijala mou postavu do jeskyně. Ta tam sice nevydržela moc dlouho, ale to nevadí- To místo jsem si prostě nezasloužila

Tom Drom
Moje rozcestková láska.Jednou nádherná,pohledná dívka.Podruhé liška bystrouška.

Tooty-klo
Tak teraz to napíšem bez pirátskej angličtiny (neviem čo ma to vtedy napadlo o.o). Toto je skvelá PJ, ktorá ma prijala aj keď moja jediná skúsenosť s DrD je z čítania z komixov, ktoré však vlastne nie sú založené na DrD ale DnD... ups, trochu som vybočil z témy.

uzumaki naruto
tohle je senzační holka... tohle je pro ni možná slabé slůvko... já znám senza holky ale ty téhle sahají jen po kolena... tahle hola je jedinečná a nikde na světě by se nenašla stejná... tahle má chování jako nikdo jiný... věřte mi... tohle je jedinečný člověk a jedinečná kamarádka... kdo se s ní nekamarádí nezná pravé přátelství...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)