Úvodníky (64 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 62 63 64 65

Ikonka - apophis Oúkéj, novéj jár préj...
Autor : apophis
Datum : 3. ledna 2007 00:30

Nevšímejte si nadpisu, ale toho, že je již rok s koncovou číslicí 7 (!!!) po těch dvou nulách před ní. Možná se vám to všem zdá jen jako maličkost, ale pro mě tenhle rok znamená vcelku hodně. Mimojiné to, že jsem s přítelkyní již nějaký ten pátek navíc (máme za sebou již čtvrté Vánoce :-D) a kolem a kolem se Aragorn stále vyvýjí, čekají nejen tyhle stránky menší (větší) změny k lepšímu... a nějaká číslice na konci letopočtu s tím nic nezmění.


Nebojte se, nehrozte se... to je jen taková slovní hříčka. Ikdyž vlastně zase až tolik není. Už jste si na to zvykly? Že Aragorn prochází změnami? Novoroční překvapení se mi bohužel kvůli nemoci a přemíře školních úkolů, semestrálek a projektu nepodařilo naplnit, ale dal jsem si jedno datum: Tři krále, kdy doma vysvlékáme stromeček z jeho šatů. Menší symbolika, pro někoho možná i větší, ostatním jen zůstanou oči v úžas.

Napovím jen několik málo zkratek: (x)ajax, rss, xml, javascript, timer... to by vám mohlo na chvilku stačit, aby se ty vaše mozečky neuvařili, stačí hledat na wikipedii, nebo googlu (pro ty neznalé programování webu a spol.).


Zdravím a pozdravuji... jak jinak.

Ikonka - MegaEdwin PF 2007
Autor : MegaEdwin
Datum : 29. prosince 2006 20:28
Mega2007
Ikonka - apophis Vánoce a Silvestr 2006 - Nový rok 2007
Autor : apophis
Datum : 20. prosince 2006 17:35
Tak jako voda řekou se valí po jarní oblevě, i dny v kalendáři utíkají a postupně se ztrácejí v nenávratné minulosti. Snad jen zastavení se na chvilku dopřeje naším duším pochybení o tom, že svět chvátá a my ne. Zastavte se tedy na chvilku vy drazí, kteří jste nedostali poštou přání k letošním Vánocům a klikněte si na tento odkaz ...

|⇐ 1 ... 62 63 64 65

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
První práce

VtM: Second Inqui...
Pro našince nastaly tě...

Napříč Světy
Kdysi dávno, když ješt...

Bervické Legendy
Byl by to skvělé se př...

Fallout Miami
Při Velké válce Miami ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)