Úvodníky (62 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 ⇒|

Ikonka - Gran AraLARP III je nadosah!
Autor : Gran
Datum : 17. března 2007 11:22
Ano, je to tak, dámy a vážení - již třetí "ročník" LARP akce s příhodným názvem AraLARP III je nadosah!
Koná se 4.-6.5, čili od pátku večer do neděle odpoledne, a vy si ji rozhodně nenechte ujít!
Kromě dvou různých příběhů, jednoho na motivy na Aragornu téměř kultovní povídkové série Vildovy Cesty, si můžete užít i spoustu starých i nových tváří!

A tak neváhejte, zjistěte si něco víc a přijeďte, protože my se na vás těšíme!

Info
Diskuse
Ikonka - apophis Nostalgie a vzpomínky
Autor : apophis
Datum : 7. března 2007 17:42

Po několikadenním maratonu u počítače a zápolení se zdrojovými kódy se to nakonec povedlo. Je na světě. Je živý a jakž takž zdravý, zakonzervovaný... A že se ptáte, o čem to ksakru ten apophis mluví? No přeci všemi milovaný, málokterými zatracovaný a mimořádně úspěšný Aragorn.cz v.2

Chybí veškerá možnost upravovat, přidávat příspěvky, mazat a nebo posílat nové, hodnotit a další podobné věci, které "hýbou" s uloženými daty. Jediné, co funguje je přihlášení a odhlášení, které souvisí s faktem, že si určitě budete chtít přečíst životopisy svých postav, tu velkou hromadu článků, poezie, prózy a dalšího veledíla, které obnáší hlavně diskuze a fóra jeskyní.

Bohužel obrázky z Galerie jsou... jaksi ztraceny :( Budiž jim země lehká.


V neposlední řadě ještě pracuji na přeupravení a zprovoznění pošty, čímž tedy dávám na vědomí, že i ta brzy dojde svému znovuzrození, stejně jako fénix.

Ikonka - Mydrim Súťaž
Autor : Mydrim
Datum : 3. února 2007 00:15
Online rpg herňa, miesto združujúce ľudí hravých a tvorivých, s ich vlastnými svetmi. Miesto, kde by sa to malo hemžiť umeleckým talentom. Takže, ak si tu len nenahrádzate zúrivé klikanie na goblina z pc hier a súhlasíte so mnou, že hráč by mal disponovať slušnou predstavivosťou a vedieť vyjadrovať sa... A ak so mnou súhlasíte, že zdravá súťaživosť a kamarátske zápolenie nemôžu uškodiť, ba naopak... Potom sa ráčte zapojiť do umeleckej súťaže serveru aragorn.cz.

Po rozbiehacom prvom kole začíname naostro. A najprv, pred tým, ako sa za pár dní odštartuje aj druhá časť súťaže literárnej, naostrite si štetce a vyleštite ceruzky- podmienky výtvarnej súťaže sú už tu.

Úlohou súťažiacich je, keď trebárs aj veľmi zvláštnym spôsobom, držať sa témy "Artefakt" a svoje predstavy budú musieť vtesnať do žánru fantasy. Iné podmienky nie sú- do súťaže budú zaradené všetky práce spĺňajúce toto minimum, ktoré uložíte niekde na internet a odkaz odošlete do pošty uživateľovi s nickom "Griffík" najneskôr 1.3.2007. O víťazovi potom bude môcť hlasovať každý aragornský uživatel.

Dielo víťaza bude vytlačené v pripravovanom Aragornskom kalendári a z prác si tiež vyberú a v pravidlách publikujú autori rpg systému Fidláci.

Celé dianie pozorovať, dopredu sa prihlásiť medzi súťažiacich, hlasovať a sledovať vyhlásenie súťaže o najlepšiu poviedku a úvahu môžte tu

|⇐ 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Princess Farah

Minihry (krátké hry)
Krátké hry dle chuti, ...

Elementum
Legendy vypráví, že kd...

Moskva v obležení
Děj se odehrává při ob...

Svět za zdí
Domluvená soukromá jes...

Fernos a pekelní ...
Fernos sa zoznamuje s ...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)