Úvodníky (62 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Ikonka - apophis Nostalgie a vzpomínky
Autor : apophis
Datum : 7. března 2007 17:42

Po několikadenním maratonu u počítače a zápolení se zdrojovými kódy se to nakonec povedlo. Je na světě. Je živý a jakž takž zdravý, zakonzervovaný... A že se ptáte, o čem to ksakru ten apophis mluví? No přeci všemi milovaný, málokterými zatracovaný a mimořádně úspěšný Aragorn.cz v.2

Chybí veškerá možnost upravovat, přidávat příspěvky, mazat a nebo posílat nové, hodnotit a další podobné věci, které "hýbou" s uloženými daty. Jediné, co funguje je přihlášení a odhlášení, které souvisí s faktem, že si určitě budete chtít přečíst životopisy svých postav, tu velkou hromadu článků, poezie, prózy a dalšího veledíla, které obnáší hlavně diskuze a fóra jeskyní.

Bohužel obrázky z Galerie jsou... jaksi ztraceny :( Budiž jim země lehká.


V neposlední řadě ještě pracuji na přeupravení a zprovoznění pošty, čímž tedy dávám na vědomí, že i ta brzy dojde svému znovuzrození, stejně jako fénix.

Ikonka - Mydrim Súťaž
Autor : Mydrim
Datum : 3. února 2007 00:15
Online rpg herňa, miesto združujúce ľudí hravých a tvorivých, s ich vlastnými svetmi. Miesto, kde by sa to malo hemžiť umeleckým talentom. Takže, ak si tu len nenahrádzate zúrivé klikanie na goblina z pc hier a súhlasíte so mnou, že hráč by mal disponovať slušnou predstavivosťou a vedieť vyjadrovať sa... A ak so mnou súhlasíte, že zdravá súťaživosť a kamarátske zápolenie nemôžu uškodiť, ba naopak... Potom sa ráčte zapojiť do umeleckej súťaže serveru aragorn.cz.

Po rozbiehacom prvom kole začíname naostro. A najprv, pred tým, ako sa za pár dní odštartuje aj druhá časť súťaže literárnej, naostrite si štetce a vyleštite ceruzky- podmienky výtvarnej súťaže sú už tu.

Úlohou súťažiacich je, keď trebárs aj veľmi zvláštnym spôsobom, držať sa témy "Artefakt" a svoje predstavy budú musieť vtesnať do žánru fantasy. Iné podmienky nie sú- do súťaže budú zaradené všetky práce spĺňajúce toto minimum, ktoré uložíte niekde na internet a odkaz odošlete do pošty uživateľovi s nickom "Griffík" najneskôr 1.3.2007. O víťazovi potom bude môcť hlasovať každý aragornský uživatel.

Dielo víťaza bude vytlačené v pripravovanom Aragornskom kalendári a z prác si tiež vyberú a v pravidlách publikujú autori rpg systému Fidláci.

Celé dianie pozorovať, dopredu sa prihlásiť medzi súťažiacich, hlasovať a sledovať vyhlásenie súťaže o najlepšiu poviedku a úvahu môžte tu
Ikonka - MegaEdwin Ajax chat
Autor : MegaEdwin
Datum : 22. ledna 2007 02:19
A je to tady, niggas.

Strýček Edwin Vám udělal hrozně hustej ajaxovech chat.
Hlavní features jsou :

- absence refreshe
- prakticky ihned vidíte, co ostatní napsali
- malé nároky na přenos, přenáší se jen nové zprávy
- zobrazení statutu, co chat právě dělá
- nový design

Bohužel indikátor, kdo píše, asi nebude dost možné vytvořit, prostě se s tím tato technologie asi nevypořádá, nicméně třeba se to povede, uvidíme.

Zatím je chat možné nalézt v Hospodě u Edwina a je určen hlavně pro testování masou, takže jakékoli cokoli, co by to dělalo a podle vás dělat nemělo, tak prosím mně do pošty + napište, jaký prohlížeč používáte.

To je vše, gangstas... rozchod.

|⇐ 1 ... 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Vejce, jeskyně a čas

Strážce
Svět se změnil. Už je ...

Po stopách paměti
Co byste dělali, kdyby...

Gate (18+) Spellc...
Jeskyně na přání dle d...

Gen X
Někdo to nazývá mutací...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)