Úvodníky (62 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Ikonka - apophis Nostalgie a vzpomínky
Autor : apophis
Datum : 7. března 2007 17:42

Po několikadenním maratonu u počítače a zápolení se zdrojovými kódy se to nakonec povedlo. Je na světě. Je živý a jakž takž zdravý, zakonzervovaný... A že se ptáte, o čem to ksakru ten apophis mluví? No přeci všemi milovaný, málokterými zatracovaný a mimořádně úspěšný Aragorn.cz v.2

Chybí veškerá možnost upravovat, přidávat příspěvky, mazat a nebo posílat nové, hodnotit a další podobné věci, které "hýbou" s uloženými daty. Jediné, co funguje je přihlášení a odhlášení, které souvisí s faktem, že si určitě budete chtít přečíst životopisy svých postav, tu velkou hromadu článků, poezie, prózy a dalšího veledíla, které obnáší hlavně diskuze a fóra jeskyní.

Bohužel obrázky z Galerie jsou... jaksi ztraceny :( Budiž jim země lehká.


V neposlední řadě ještě pracuji na přeupravení a zprovoznění pošty, čímž tedy dávám na vědomí, že i ta brzy dojde svému znovuzrození, stejně jako fénix.

Ikonka - Mydrim Súťaž
Autor : Mydrim
Datum : 3. února 2007 00:15
Online rpg herňa, miesto združujúce ľudí hravých a tvorivých, s ich vlastnými svetmi. Miesto, kde by sa to malo hemžiť umeleckým talentom. Takže, ak si tu len nenahrádzate zúrivé klikanie na goblina z pc hier a súhlasíte so mnou, že hráč by mal disponovať slušnou predstavivosťou a vedieť vyjadrovať sa... A ak so mnou súhlasíte, že zdravá súťaživosť a kamarátske zápolenie nemôžu uškodiť, ba naopak... Potom sa ráčte zapojiť do umeleckej súťaže serveru aragorn.cz.

Po rozbiehacom prvom kole začíname naostro. A najprv, pred tým, ako sa za pár dní odštartuje aj druhá časť súťaže literárnej, naostrite si štetce a vyleštite ceruzky- podmienky výtvarnej súťaže sú už tu.

Úlohou súťažiacich je, keď trebárs aj veľmi zvláštnym spôsobom, držať sa témy "Artefakt" a svoje predstavy budú musieť vtesnať do žánru fantasy. Iné podmienky nie sú- do súťaže budú zaradené všetky práce spĺňajúce toto minimum, ktoré uložíte niekde na internet a odkaz odošlete do pošty uživateľovi s nickom "Griffík" najneskôr 1.3.2007. O víťazovi potom bude môcť hlasovať každý aragornský uživatel.

Dielo víťaza bude vytlačené v pripravovanom Aragornskom kalendári a z prác si tiež vyberú a v pravidlách publikujú autori rpg systému Fidláci.

Celé dianie pozorovať, dopredu sa prihlásiť medzi súťažiacich, hlasovať a sledovať vyhlásenie súťaže o najlepšiu poviedku a úvahu môžte tu
Ikonka - MegaEdwin Ajax chat
Autor : MegaEdwin
Datum : 22. ledna 2007 02:19
A je to tady, niggas.

Strýček Edwin Vám udělal hrozně hustej ajaxovech chat.
Hlavní features jsou :

- absence refreshe
- prakticky ihned vidíte, co ostatní napsali
- malé nároky na přenos, přenáší se jen nové zprávy
- zobrazení statutu, co chat právě dělá
- nový design

Bohužel indikátor, kdo píše, asi nebude dost možné vytvořit, prostě se s tím tato technologie asi nevypořádá, nicméně třeba se to povede, uvidíme.

Zatím je chat možné nalézt v Hospodě u Edwina a je určen hlavně pro testování masou, takže jakékoli cokoli, co by to dělalo a podle vás dělat nemělo, tak prosím mně do pošty + napište, jaký prohlížeč používáte.

To je vše, gangstas... rozchod.

|⇐ 1 ... 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Kostěné jehly

Cesta předurčení 18+
Co je to vlastně moc a...

Úsvit nového veku
Bitka o Hadiu zátoku b...

Jen pro ten dnešn...
Praha byla dobytá. Otr...

Klišé
Soukromá jeskyně, kter...

Pohádka počínajíc...
Přehnaně přespříliš pí...

RPG Pecka
Neobvyklé dobrodružstv...

Dmitrijovi Jelena
Trocha láskyplné bezvý...

Kolovrátek hořkosti
Varování, báseň je exp...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)