Úvodníky (61 stran zpět) - Aragorn.czÚvodníky

Vítej na portále hráčů her na hrdiny.

Uživatelům nabízíme:

  • Jednorázovou a snadnou hru v Rozcestí.
  • Dlouhodobější hraní v jeskyních, a to jak přímo podporovaný systém DrD, tak jakýkoli jiný herní systém (pomocí ORP).
  • Možnost domluvit si setkání, společné hraní v jeskyni, LARPy anebo cokoli jiného s uživateli, které server již sdružuje. K dispozici jsou otevřené i uzamčené diskuze, interní pošta a v neposlední řadě instantní chat (založený na technologii AJAX).
  • Sdílet svou tvorbu se zdejšími uživateli v Galerii anebo v sekci Články (povídky, básničky, teorie her na hrdiny, doplňky ke hrám a jiné - například Fidláci).

Aktivní účast vyžaduje registraci.

Příjemnou zábavu přejí administrátoři.

|⇐ 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Ikonka - Gran AraLARP III je nadosah!
Autor : Gran
Datum : 17. března 2007 11:22
Ano, je to tak, dámy a vážení - již třetí "ročník" LARP akce s příhodným názvem AraLARP III je nadosah!
Koná se 4.-6.5, čili od pátku večer do neděle odpoledne, a vy si ji rozhodně nenechte ujít!
Kromě dvou různých příběhů, jednoho na motivy na Aragornu téměř kultovní povídkové série Vildovy Cesty, si můžete užít i spoustu starých i nových tváří!

A tak neváhejte, zjistěte si něco víc a přijeďte, protože my se na vás těšíme!

Info
Diskuse
Ikonka - apophis Nostalgie a vzpomínky
Autor : apophis
Datum : 7. března 2007 17:42

Po několikadenním maratonu u počítače a zápolení se zdrojovými kódy se to nakonec povedlo. Je na světě. Je živý a jakž takž zdravý, zakonzervovaný... A že se ptáte, o čem to ksakru ten apophis mluví? No přeci všemi milovaný, málokterými zatracovaný a mimořádně úspěšný Aragorn.cz v.2

Chybí veškerá možnost upravovat, přidávat příspěvky, mazat a nebo posílat nové, hodnotit a další podobné věci, které "hýbou" s uloženými daty. Jediné, co funguje je přihlášení a odhlášení, které souvisí s faktem, že si určitě budete chtít přečíst životopisy svých postav, tu velkou hromadu článků, poezie, prózy a dalšího veledíla, které obnáší hlavně diskuze a fóra jeskyní.

Bohužel obrázky z Galerie jsou... jaksi ztraceny :( Budiž jim země lehká.


V neposlední řadě ještě pracuji na přeupravení a zprovoznění pošty, čímž tedy dávám na vědomí, že i ta brzy dojde svému znovuzrození, stejně jako fénix.

Ikonka - Mydrim Súťaž
Autor : Mydrim
Datum : 3. února 2007 00:15
Online rpg herňa, miesto združujúce ľudí hravých a tvorivých, s ich vlastnými svetmi. Miesto, kde by sa to malo hemžiť umeleckým talentom. Takže, ak si tu len nenahrádzate zúrivé klikanie na goblina z pc hier a súhlasíte so mnou, že hráč by mal disponovať slušnou predstavivosťou a vedieť vyjadrovať sa... A ak so mnou súhlasíte, že zdravá súťaživosť a kamarátske zápolenie nemôžu uškodiť, ba naopak... Potom sa ráčte zapojiť do umeleckej súťaže serveru aragorn.cz.

Po rozbiehacom prvom kole začíname naostro. A najprv, pred tým, ako sa za pár dní odštartuje aj druhá časť súťaže literárnej, naostrite si štetce a vyleštite ceruzky- podmienky výtvarnej súťaže sú už tu.

Úlohou súťažiacich je, keď trebárs aj veľmi zvláštnym spôsobom, držať sa témy "Artefakt" a svoje predstavy budú musieť vtesnať do žánru fantasy. Iné podmienky nie sú- do súťaže budú zaradené všetky práce spĺňajúce toto minimum, ktoré uložíte niekde na internet a odkaz odošlete do pošty uživateľovi s nickom "Griffík" najneskôr 1.3.2007. O víťazovi potom bude môcť hlasovať každý aragornský uživatel.

Dielo víťaza bude vytlačené v pripravovanom Aragornskom kalendári a z prác si tiež vyberú a v pravidlách publikujú autori rpg systému Fidláci.

Celé dianie pozorovať, dopredu sa prihlásiť medzi súťažiacich, hlasovať a sledovať vyhlásenie súťaže o najlepšiu poviedku a úvahu môžte tu

|⇐ 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 ⇒|

Aktuality


Náhodný obrázek Nové jeskyně Nové články
Něco někde

StarCraft
Spleť osudů prolínajíc...

Tower of God
Věž. Mysteriózní, zdmi...

Shinobi Gaiden
Třetí kamenná hlava na...

Pouštní planeta Duna
Pouštní planeta Duna s...

Proč nikdo nečte
Pokus o něco mileneckého

Problémy zastydlé...
Občas to prostě nevýjd...

Sušenky
Životaběh.

Srdce a Rozum
Je jaro bylo je a vždy...


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)