Chuck Norris (1 strana zpět) | Články - Aragorn.czČlánky

Chuck Norris

Autor : Babin Úd   11. prosince 2007   Ostatní
Slohová práce na téma: Můj vzor.

1.Slohová práce 02.12. 07
(domácí) M. Erban
Téma: Můj vzor E2M


Můj vzor se jmenuje Chuck Norris a je to vskutku úžasný člověk. Vzhlížím k němu s bázní
a úctou. Kolují o něm totiž úžasné legendy. Například ta, že když Chuck Norris spadne do vody, není mokrý. To voda je Chuck Norris.
Chuck je vysoký asi 180 cm a váží zhruba 85 kilogramů. Má tmavé oči a světle hnědé vlasy a vousy. Lidé říkají, že pod jeho bradkou se neskrývá brada. Pouze další pěst.
Jeho hrudník, široký a mohutný, je pokryt světlými chlupy.
Několik z nich mu kdysi v souboji vytrhl Bruce Lee. Nakonec Chuck tento souboj prohrál
a v Hollywoodu byla tato filmová scéna uznána jako scéna s nejdražšími efekty v historii filmu. Chuckovy paže jsou dlouhé, svalnaté a smrtící. Avšak síla jeho paží je zanedbatelná
v porovnání s jeho pravou nohou. Pověstný kop z otočky, který se stal uznávaným způsobem popravy v osmnácti amerických státech, je prostě úžasný.
Jednou totiž Chuckova noha překonala při tomto kopu rychlost světla, vrátila se zpět v čase a zabila vraha který chtěl spáchat atentát na prezidenta J.F. Kennedyho. Prezidentovi úžasem praskla hlava. Chuck Norris je velice odvážný, silný a hrdý člověk. Rozhodně se nenechá urážet. Když vám snad někdy Chuck Norris ukáže prostředníček, znamená to, kolik vteřin života vám zbývá. A hlavně, vtipy o Chuckovi nejsou vtipné. Tam, kde je Chuck Norris končí sranda. Chuck má ovšem také smysl pro spravedlnost a pro „fair play“. Jednou bojoval proti jednorukému ninjovi. Když si uvědomil svoji „ne-fair“ výhodu, utrhl si obě ruce a jednu nohu. Poté ninju okamžitě zabil kopem z otočky a končetiny si přišil ostnatým drátem a rezavým kolíkem od stanu.
Chuck Norris je velice autoritativní člověk. Má také u všech lidí zasloužený respekt.
Když v úvodu seriálu Walker Texas Ranger využije svůj drsný pohled a ještě k tomu má v ruce dlouhou brokovnici s dřevěnou pažbou, tuhne krev v žilách i těm nejukrutnějším a nejbrutálnějším zločincům.
Málo lidí ovšem ví, že Chuck Norris se zasloužil o takový svět jaký dnes známe. Neexistuje žádná teorie o evoluci. Existuje jen seznam tvorů, které Chuck Norris nechal přežít. Spousta z nich je dokonce výtvorem samotného Chucka. Jen pro příklad kdysi Chuck Norris kopl koně do hlavy. V důsledku toho se koňův krk několikanásobně prodloužil a dodnes jeho potomkům všichni říkají žirafa. A není tomu zase tak dávno, co Chuck Norris potkal v přírodě medvěda. Ten se tak vyděsil, že strachy zbělal a uprchl až na severní pól. Jeho potomkům se říká lední medvěd.
Žena nemůže být znásilněna Chuckem Norrisem, protože by to znamenalo, že nechtěla.
Tohle všechno jsou důvody proč k Chuckovi vzhlížím a proč ho mám tak rád. Myslím že Chuck Norris si zaslouží být vzorem každého muže a vytouženým milencem každé ženy.

Osnova
1. Úvod - V úvodu jsem zmínil koho a proč budu popisovat.
2. Stať - Stať jsem nedělil na jednotlivé části, ale provázal jsem popis a charakteristiku. Doufám, že se mi povedlo oba elementy umně provázat.
3. Závěr - V závěru jsem shrnul celou práci.

Další články v kategorii Ostatní:

Kdo hodnotil článek Chuck Norris?
Agrus Kos M1, Amthauer, Ben, bigpatos, Demi, Drtikol, Erinye, Frili, Hagar, Harald, hater, Lilith, Lishalaj, Liwien, Miar, Oktavius, Saltzhornia, Systy, TheDave, trtrtr, Tyky, Voju

Komentáře ⇓

Pro přidání komentářů je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 58 příspěvků1 2 3

Amthauer - 24. prosince 2007 02:19
Amthauer

Hm... http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/index_view.php?id=288131
- What is a life devoid of strife?

Amárý - 23. prosince 2007 18:30
Amárý

Babin Úd 22. prosince 2007 23:40
na návaly vzteku kamoš jednoduše doporučuje začit hulit =)
Pijem dokud nepadnem. A když padnem, tak pijem v leže.

Babin Úd - 23. prosince 2007 10:36
Babin Úd

Annox 23. prosince 2007 04:07
Ale já NEMUSÍM a nikdo mě k tomu nemůže donutit.
Paranoia is a very comforting state of mind. If you think they're out to get you, it means you think you matter. - Ciaphas Cain: Hero of the Imperium

Annox - 23. prosince 2007 04:07
Annox

Babin Úd 22. prosince 2007 23:40

Klidni se.
Jsem sice psycholohický pesimista, ale stejně se drž jem obhajoby či kritiky. Všeho s mírou.
Moderní realista uznává pouze pesimistický optimismus.

Babin Úd - 22. prosince 2007 23:40
Babin Úd

hater 22. prosince 2007 20:08
Tak to nečti když ti to příjde nepřínosné, nechápu proč lidi někdo obviňuje s toho, že píšou něco někam kam to nepatří, rpotže je nikdo něnutí to číst.

Ben 22. prosince 2007 16:25
Já nejsem vůbec cholerik. Jsem docela citlivá jemná bitost, ale mám občasné návaly vzteku které jsou v poslední době dost nekotrolovatelné protže jsou spojené s mím osobním životem, ale ejho dataily vás nehodlám zatěžovat.
Paranoia is a very comforting state of mind. If you think they're out to get you, it means you think you matter. - Ciaphas Cain: Hero of the Imperium

hater - 22. prosince 2007 20:08
hater

Babin Úd 22. prosince 2007 09:06
rozdil je v tom, ze v soukromi clovek nema tak velkou potrebu dokazat, ze ma pravdu, udrzet si tvar a deset dalsich veci, ktere nutne potrebuje mit na verejnosti. Trebaze by si to mozna nikdy nepriznal ;-)
kazdopadne vas rozhovor mi opravdu prisel spise soukromy a pro nas ostatni neprinosny ;-)

Ben - 22. prosince 2007 16:25
Ben

Babin Úd 22. prosince 2007 09:06
Teda si se mi zdáš ještě jako větší cholerik než můj otec a to je co říct. Myslím, že bys mohl trochu ubrat.
www.pistecesky.ic.cz |92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature

Babin Úd - 22. prosince 2007 09:06
Babin Úd

hater 22. prosince 2007 08:54
Pochybuju, myslím že v tom nebude rozdíl.

Amthauer 22. prosince 2007 00:57
Hlavně si dábej bacha aby ti neukázal prostředníček...
Paranoia is a very comforting state of mind. If you think they're out to get you, it means you think you matter. - Ciaphas Cain: Hero of the Imperium

hater - 22. prosince 2007 08:54
hater

doporucuji tuhletu "diskuzi" presunout do soukrome posty ;-) mnohe veci se tim usnadni

Amthauer - 22. prosince 2007 00:57
Amthauer

Uf, v této diskuzi na téma literární teorie nebudu již raději pokračovat, protože mi jednak hrozí předávkování "podivnou" demagogií a jednak by si mě mohl klidně najít Chuck a názorně mě seznámit se svou botou z chřestýší kůže.
- What is a life devoid of strife?

Babin Úd - 21. prosince 2007 23:34
Babin Úd

Amthauer 21. prosince 2007 17:19
To nevíš správně, protže jsem rozporuplá osobnost. Moje návaly vsteku jsou dost časté, ale myslím že to není předmětem diskuze.

Když jsem mluvil o mistrovi, nemyslel jsem mistra ze školy elekrikářů ale šermu.

Ano, mám zuřivý názor. Protže jak jsem říkal to co jsi napsal podle mě není kritika ale urážka.

A abych se dostal k odpovědi na otázku: "Má to logiku?" Ano, má protže nikdo nikoho nenutí tohle číst, děláš to z vlastní vůle jako jsem to sem já z vlastní vůle vložil, můžu sem dát jakejkoliv brak uznám za vhodné a nikomu do toho nic není.

A není pravda že jsem se svou úrovní zpokojen, a tohle není to samé jako kdybych zkopíroval půl webu o chuckovi, tohle je podle mě krásné propojení těch yvbraných fórků které mimochodem znám zpaměti a znal jsem je mnohem dřív než jsme web o chuckovi četl.

A ne, neuznám že by díla měli mít úroveň, protže dílo je o tom jaký má obsah a formu, né úroveň, záleží na čtenáři co si vybere, když je pro něj důležitá pouze faktologie, tak bude číst cokoliv co má něakou smysluplnnou. Když je pro něj důležitá forma, ak klidně bude číst knihu o sračkách která je pěkně napsaná. Když si všimneš, jsi jediný kritik z mnoha lidí kteří práci četli a to ejn pro to že ti vadí faktologie.

Spokojen?
Paranoia is a very comforting state of mind. If you think they're out to get you, it means you think you matter. - Ciaphas Cain: Hero of the Imperium

Amthauer - 21. prosince 2007 17:19
Amthauer

Babin Úd 21. prosince 2007 15:52
Milý "Úde", s blbostí zatěžko se hádat, ty máš svůj "zuřivý" názor, jehož obhajoba je bohužel kompletně vystavěna na bezdůvodně hrubém urážení někoho, koho vůbec neznáš.

Kdybys aspoň četl, co sám píšeš, nalezl bys ve vlastním textu kontradikci. Pokoru projevíš mistrovi, protože jsi ve škole dobrovolně. Dobře, a tady nepřispíváš dobrovolně? Co kdyby člověk, který nemá vůbec herecké nadání, lezl na jeviště, lezl tam jak mátoha, koktal špatný text a na kritiky jednodušše odpověděl, že je mu nadáváno "za něco, co by stejně ani nedokázal". Má to logiku? Jak by se asi díval tvůj mistr na týpka, který by se snažil podobnou obhajobou obhájit například svou naprostou neschopnost dejme tomu odstranit bužírku bez porušení drátu? Tím však neříkám, že by pro někoho bylo něco zapovězeno - chce to jen vůli - neschopný divadelník bude cvičit třeba před zrcadlem, neschopný hw technik si zase vezme padesát metru síťového kabelu a bude cvičit. Ale to je to, co ty odmítáš - nechceš psát lépe, protože ti je dobře na úrovni, na které jsi. Dobře, ale tvé dílo je zde také vizitkou Aragornu, webmasterů, kteří určují laťku úrovně a adminů, kteří díla schvalují. Uznáš tedy alespoň, že díla by měla mít určitou úroveň...

Já nemám nic proti originalitě, jednoduchosti, stylu bez poselství a jen pro pobavení, to naopak uvítám, jenže co je nového na pouhém stupidním okopčení CN faktů, které už všichni stejně dobře znají?

Já se za anonymitu neskrývám, naopak, jsem jeden z mála, který publikuje fakt pod svým pravým jménem. Je pravda, že sice ne zde na Aragornu, ale i tak, zde mám své icq a na něm všechny údaje o mně. Na http://postreh.com/phprs/ funguji výhradně svým skutečným jménem.

A za poslední, nevím, kde bereš právo mě urážet a vulgárně mi nadávat? Prosím tě, zatím slušně, protože uznávám práva na důstojnost tvé osoby, abys toho nechal a začal se mnou komunikovat jako dospělý s dospělým a ne jako vzteklé dítě, kterému řekli, že něco dělá špatně.

Apropo, k egoismu, zvláštní, že zrovna tak jsi na mě od začátku působil ty, když jsi se na diskuzi Metloš vychloubal tím, jak mlátíš a bys mlátil emaře apod. Odhadl jsem tě na agresivního vymaštěnce z posilky. Na druhou stranu o něco později jsem svůj názor trochu poupravil, protože se mi některé tvé příspěvky, názory a celkem stoický přístup zdály jako od vyrovnaného člověka. A teď? Nevím, co si mám myslet...
- What is a life devoid of strife?

Babin Úd - 21. prosince 2007 15:52
Babin Úd

Oktavius Mrr 17. prosince 2007 14:08
To zahřeje. :-)

Ben 17. prosince 2007 14:41
Naopak, to je jedna z největších pecek, hned po souboji s ninjou.

Amthauer 14. prosince 2007 16:27
Tak a ještě k té míře pokory. Pokoru můžu projevit mistrovi ve škole když mě opraví že dělám něco blbě, protože jsem tam dobrovolně, on mi to oznámí usměje se a ukáže mi jak je to dobře, ale když na mě ňákej čůrák něco bude pokřikovat na bitevním poli tak mu dojdu tak akorát rozkopat držku. Chápeš? Je ROZDÍL MEZI OPRAVENÍ CHYBY ČI KRITIKOU A NEBO POJEBANÝM NADÁVÁNÍM NA NĚCO CO BYCH ANI NEDOKÁZAL. Co mě je po tvejch sračkách? Já chtěl aby se lidé mohli zasmát tomu co jsem splodil, ale zasmát protže je to pobaví, ne protože jsou vypatlaný jak stepní mlok(asi tak tvůj případ). Jsi fakt největší ubožák a kriplík. Suck me.
Paranoia is a very comforting state of mind. If you think they're out to get you, it means you think you matter. - Ciaphas Cain: Hero of the Imperium

Babin Úd - 21. prosince 2007 15:48
Babin Úd

Amthauer 14. prosince 2007 16:13
No, ne že bych ti chtěl kecat do života, ale je rozdíl mezi kritikou a hanou. Navíc když mluvíš o eggoismu, tak si dávej bacha na ten svůj, až tvý ego spadne na tvoje IQ bude to taková vejška že ho to rozmlátí nasračku.

Tím, že jsme označil sama sebe za elektrikáře jsem chtěl ozřejmit to že jsem technik a né humanista. A hlavně, to co jsem napsal o tobe nemělo nic společného s tvou kritikou, ale s tebou, ale na to abys to pochopil by sis nesměl sedět na těch sračkách co máš pod mozkovou plentou!

A ještě se vrátim k tvojí reakci. Když píšeš že to není veledílo ani dílo, tak to zas píšeš pěkný sračky, mě je to uplně uprdele, nenutil jsem tě to číst. Mohl bych omílat dokola to samé jako to děláš ty, ale to bych musel bejt stejně vylízanej. Je mi s tebe nablití, proč si hraješ na skvělého superinteligenta když jím nejsi a ani ti nejde to předstírání? Fakt tě nechápu, myslim že kdybyses nemohl schovat za anonimitu internetu tak ani nepípneš... FUJ

MegaEdwin 13. prosince 2007 23:26
V tom případě posílám blond dívce vzdušný polibek.
Paranoia is a very comforting state of mind. If you think they're out to get you, it means you think you matter. - Ciaphas Cain: Hero of the Imperium

Ben - 17. prosince 2007 14:41
Ben

No..... jde to.
akorát tohle---> "Jednou totiž Chuckova noha překonala při tomto kopu rychlost světla, vrátila se zpět v čase a zabila vraha který chtěl spáchat atentát na prezidenta J.F. Kennedyho. Prezidentovi úžasem praskla hlava."
se mi zdálo blbý.
www.pistecesky.ic.cz |92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature

Oktavius - 17. prosince 2007 14:08
Oktavius

Babin úd máš můj obdiv
<< I´m Cylon No. 1 >> Dum spiro, spero

Harald - 16. prosince 2007 17:12
Harald

Amthauer 16. prosince 2007 11:54
Mi to napiš, treba do pošty... a koukám, źe si taky každej 3. den měníš ikonu, co?
No to sem z toho magor

Amthauer - 16. prosince 2007 11:54
Amthauer

Harald 15. prosince 2007 20:09
To je jednak dlouhé povídání a jednak se to tématu (článek) netýká.
- What is a life devoid of strife?

Harald - 15. prosince 2007 20:09
Harald

Amthauer 15. prosince 2007 10:14
Dobrá, dobrá... ale myslím si, źe je to jako slohovka a vtip, ne jako rétorické cvičení... a jen, vysvětlíš mi to s tim tričkem a kanystrem?
No to sem z toho magor

Amthauer - 15. prosince 2007 10:14
Amthauer

Harald 14. prosince 2007 19:50
To jsem neřekl. Třeba J. Sirka teď napsal povídku a já pochybuji, že bych takovou uměl napsat. A když někdo neumí psát, tak nepíše, kdo neumí plavat taky nejde předvádět vodní akrobacii.
- What is a life devoid of strife?

Vypisuje se 20 z celkem 58 příspěvků1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)