H - DrD - jeskyně | Diskuze - Aragorn.czDiskuze

H - DrD - jeskyně

Správci:Systém, Dart
Popis:Nabídky PJů do jejich jeskyní.
registrovaní uživatelé mají právo číst i zapisovat
neregistrovaní mohou jen číst
diskuze je odemčená
toto je systémová (oficiální) diskuze
Nástěnka:
Informácie pre hráčov:- Forma: Fórum (chat)
- Tempo: (rýchlosť hry zaručená časovými možnosťami PJ-a)1 príspevok za 48 hodín (5 príspevkov za týždeň....)
- Koho hľadám: čarodejníka/ku, na rase nezáleží (to znamená, že sa dá dohodnúť na všeličom)
- Požiadavky: životopis (aspoň stručný), charakterník, ktorý si môžete stiahnuť tu/(zde) (ten je nutnosťou), tak isto je nutnosťou aj ikonka
- Záujemcovia: pošta (rovno sa prihlasujte v jaskyni - link...)
- Jaskyňa: Link
- Uputávka: Naznačenie deju...

Predpripravený formulár – zobraziť/schovaťJakekoli spammovani v teto diskuzi bude trestano banem. Zde je pouze prostor pro PJ, kteri nabizeji sve jeskyne, ne pro nikoho jineho.

Diskuze ⇓

Pro přidávání diskuzních příspěvků je třeba se nejprve přihlásit.

Vypisuje se 20 z celkem 144 příspěvků1 2 3 4 ... 8 ⇒|

Elderon - 11. září 2021 20:26
Elderon

Napříč Světy

Forma: Fórum
Tempo: Minimálně jednou týdně, záleží i na aktivitě hráčů.
Koho hledám: Viz kolonka Jaké Hráče v https://www.aragorn.cz/herna/napric-svety/
Požadavky: Alespoň krátký životopis postavy a ikonka.
Zájemci: Rovnou se přihlašujte do jeskyně, pokud chcete něco probrat, klidně napište aragornskou poštou.
Jeskyně: https://www.aragorn.cz/herna/napric-svety/
Upoutávka:

Kdysi dávno, když ještě bohové kráčeli po zemi bývalo jedno město. Město Telrian, střed celého světa. A nejen jej, střed všech světů, celé existence. Město Telrian bylo známo jako město bran, místo, kde bylo možné cestovat do jiných světů. Ovšem, město bylo ztraceno. Nikdo si nepamatuje přesný důvod toho, jak k tomu došlo, ani prastaří elfové ne. Dávné mýty hovoří jen o apokalypse, která celé město vrhla do temných hlubin mimo čas a prostor, kam nemohou ani bohové.
Ovšem nyní se vše změnilo Mýtické město Telrian bylo znovu objeveno. Zčistajasna, na místě, kde předtím byla jenom pustina se nyní rozkládala ta nejvelkolepější metropole na celém světě. Bez obyvatel, či jakéhokoliv živého stvoření uvnitř. Lidé, Orkové, Tegrisové, Trpaslíci a dokonce i Sareti bojovali o právo získat toto bájné město pro sebe. Po mnoha letech boje byl ovšem uzavřen křehký mír. Město bylo mírovou dohodou uvedeno pod správu neutrální organizace mágů jménem Řád Stříbrného Měsíce, aby jej zkoumali a vstup do města byl umožněn všem. Takto z města měli mít užitek všechny národy. A nyní zdá se mágové z Řádu Stříbrného Měsíce objevili dávno ztracené tajemství toho, jak cestovat mezi odlišnými světy. A při jejich studiích se jim poskytl pohled na mnoho z nich.
Svět, který se zdá být jediným obřím mechanismem...
Svět moří a oceánů, kde obyvatelé žijí na kovových lodích velkých jako celá města...
Svět bez slunce, ponořen do věčné temnoty, obývaný bytostmi bez očí...
Svět tvořen majestátními paláci z kostí a zahradami s krvavými fontánami...
Svět, který je podobný tomu, ve kterém se nachází město Telrian...
A nespočet dalších...
Řádu Stříbrného Měsíce bylo jasné, že sami na průzkum těchto světů nestačí. A žádat o pomoc od králů a říší by bylo příliš riskantní a mohlo by vést k válce a porušení křehkého míru, který se podařilo vyjednat. Proto se rozhodli najímat různé dobrodruhy a vysílat je jako průzkumníky do jiných světů, aby je zmapovali, navázali kontakt s obyvatelstvem a se svými poznatky se vrátili zpět. Ačkoliv Řádu původně šlo pouze o vědění, do Telrianu již zamířili i lidé a organizace, kteří mají méně altruistické účely. Nastal nový věk, věk objevů a je jen na vás, zda se stanete jeho součástí. Dobrodruhové se vydávají do Telrianu, aby se zúčastnili výprav do jiných světů. V cestě jim bude stát nespočet nestvůr, nebezpečí a hrozeb, která v jiných světech číhají. A také tyran, který si touží podmanit všechny světy, které existují...

Kufi - 14. září 2020 14:08
Kufi

Ahoj, doplňujeme řady do naší jeskyně

https://www.aragorn.cz/herna/hrdinove-z-brannanu-ii/#kom

hrajeme podle pravidel DrD, přes fórum, s četností příspěvků od hráčů i PJ cca. 2x týdně.

Hledáme 1-2 hráče ochotné zahrát si dračí doupě touto formou. Kvalitní RP vítán.

Selinius - 10. prosince 2019 14:17
Selinius

- Forma: Fórum
- Tempo: za ideálnych podmienok jedno, dve kolá týždenne.
- Koho hľadám: Na povolaní a rase nezáleží
- Požiadavky: Životopis a popis postavy
- Záujemcovia: Zlodeji a čarodejníci píšu správu, barbari sú z vyvraždených dedín a ostatní https://www.aragorn.cz/herna/usvit-noveho-veku/#kom
- Jaskyňa: DrD systém, hra Úsvit nového veku

Prológ

Vládcovia vody, vzduchu a zeme sa starali o zveľaďovanie planéty, ktorá im bola zverená ich rodičmi. Jedine páni ohňa, Iromedeus, Oplondeus a Asmodeus túžili po večnom pekle na zemi. Boli pripravený sa postaviť svojim bratom a sestrám. Zlyhali skôr, ako vznikli prvé magické bytosti.

Na počiatku veku vládcovia zeme a mora vdýchli život prvým národom. Prvým ľudom, elfom a trpaslíkom. Varovali ich pred mágiou. Pred nebezpečenstvom, ktoré predstavuje. Ignorujúc varovania a hrozby si ju ľudom, elfom a trpaslíkom podmanili. A privolali vládcov ohňa, ktorí zničili mesto, uniesli mágov a pretvorili ich na príšery. A tak vznikli Kal-Tarish – Prví z prekliatych.

Keď sa o tom dozvedeli ostatní vládcovia, povolali najlepších z najlepších – zlodejov, banditov, vojakov, čarodejov a iných. Bez ohľadu na svoj pôvod, mág aj vojak, kráľ aj otrok, zločinec aj hrdina, bojovali bok po boku a vyhrali. Z týchto udatných bojovníkov sme sa zrodili my – Červení jazdci a Astatici.

Od tej doby uplynulo mnoho storočí a z histórie sa stali legendy. A z legiend mýty a na mýty sa zabudli. My sme už len dozvuky histórie. Šepot, ktorý plachtí v povetrí. To, čo som videla na obzore, mňa vydesilo. Blíži sa temnota a ja sa obávam, že ju dnes nezastavíme. Čaká nás zmena a osud Impéria dvanástich kráľovstiev leží na bedrách šiestich hrdinov.

Bývalý zlodej a klenot z lesa a tragédiou poznamenaný barbar nás zjednotia v boji proti Kal-Tarishským. Tragédiou poznamenaný barbar a čarodej z váženej rodiny sa stretnú pri obrane mesta. To ich poznačí. A ja s Astatičkou ich budeme viesť na ceste k správnym rozhodnutiam. Pokiaľ ma inštinkt neklame, čakajú nás ťažké časy.
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

TweeTy - 24. října 2016 21:50
TweeTy

hater 24. října 2016 19:23
nikdo nepřišel?
Někdy si říkám, jestli bych jako PJ neměl ty příspěvky v jeskyni číst...

hater - 24. října 2016 19:23
hater

hater 22. října 2016 22:24
ok, tak úterý 18:00 až 20:00 - nehlaste se všichni :-)

hater - 22. října 2016 22:24
hater

ahoj,

čas: pondělí 18:00 - 20:00, forma chat
potřebuju dva, tři hráče, kteří si připraví krátký popis postavy a veřejný důvod, proč se vydají na průzkum tvrzi
příběh: Na hradě se stalo něco zvláštní, bába Tlampačová hlásí, že všichni na nádvoří jsou mrtví, ale že kvůli mříži se dál nedostala. Najdou se odvážní obyvatelé vsi pod tvrzí, kteří se vydají zjistit, co se stalo, dříve než dorazí oficiální průzkumný tým (to může trvat týden) baronovy stráže?
Pravidla: Volná, podle PJ.

díky.

Ve stanovený čas budu v Edwinově hospodě.

fox2 - 14. července 2016 21:15
fox2

Hrdinové ze dne soumraku bohů

Zdravím tě,
V první řadě ti chci poděkovat, že čteš moji reklamu.
Můj příběh pojednávající o boji skupinky, proti temnému pánovy, který se snaží zotročit svět pomocí artefaktů. Příběh právě začíná v chrámu v kterém je jeden z těchto artefaktů.
V družině mi momentálně vyloženě chybí postavy schopné stopovat a přežít v přírodě(hraničářky/hraničáři) a postavy s akademickými znalostmi (alchymisté, čaroděj ...), přesto bude vítán každá postava.

Teď k těm praktičtějším věcem.
Hrát se bude přez fórum minimálně jednou týdně.
Rád pracuji s životopisem postav a tak bych byl rád, kdyby jste napsali, co jste zač a kdejste se naučili to co umíte.

Úvodní příspěvěk:
Chrám Ohně - brána
Chodbami chrámu se místo modliteb rozléhají tupé údery. To do hlavních vrat chrámu mlátí strom přeměněný na provizorní beranidlo nesené skřety a gobliny. Nestvůry se tísní kolem brány a usilovně se snaží dovnitř a jen občas se podívají přes rameno. Za nimi ve stínu stromů stojí jejich vládce a ukazuje na bránu. To jediné gesto stačí, aby se nestvůry zuřivě vrhali proti bráně v hrozivém strachu ze svého pána.

Uvnitř chrámu se k obraně chystá hrstka paladinů. Jejich plátové zbroje a pláště prošívané stříbrem jsou v kontrastu s potrhanými hadry nepřátel.
V čele paladinů stojí Komtur, který klidně sleduje bránu, která se otřásá pod údery beranidla.

Komtur vyčká, než začne brána povolovat a pak se otočí na své druhy. Lehce přeřve údery beranidla i hlomoz zpoza brány"Druhové. Dnes čelíme nejtvrdší zkoušce naší přísahy! Za vraty jsou nepřátelé." jako by chtěli podpořit slova Komtura paladinů udeří goblini do brány o to silněji.
"Kteří si bláhově myslí, že nás jejich počet zastraší!
To se ovšem pletou a za svůj omyl brzy pochopí!
Ochráníme velekněžku a krystal. To, jsem slíbili sobě i bohům."
komtur tasí meč a vykročí k bráně, kterou v ten okamžik projde beranidlo a za ním i horda. Paladini následují svého vůdce a v chrámu se rozpoutá zuřívá řež.

Chrám Ohně - Centrální svatyně
Uprostřed chrámu stojí velekněžka a dívá se vážně na skupinku dobrodruhů. Dokonce i sem doléhá bušení beranidla, které přejde do ryku boje.

"Povolala jsem vás, abyste odnesly do bezpečí.
Bohužel můj nepřítel byl rychlejší než jsem čekala."
informuje dobrodruhy(vás) a za jejími zády akolytky odstraňují několik mramorových dlaždic a odkrývají tajnou chodbu.
"Prosím, vezměte náš klenot do bezpečí. Náš král slíbil tolik zlata, kolik vážíte, pokud mu jej dodáte." předá nejbližšímu družníkovy malou truhličku.

Tímto ti děkuji za pozornost a přikládm odkaz na jeskyni: http://www.aragorn.cz/herna/hrdinove-ze-dne-soumraku-bohu/#kom

Selinius - 6. března 2016 13:20
Selinius

Temný čas

Astatické legendy hovoria, že za zrodom Temnoduší stála mágia. Mocní mágovia chceli ovládnuť sily prírody a miesto toho ich zničili. Keď sa vrátili do nášho sveta, už neboli tým, čím bývali. Stali sa Blacksoulskou armádou. Krvežíznivou a deštrukčnou. Ako prvé padli trpasličie kráľovstvá. Hordy Temnoduší sa valili na zemský povrch. Vlna za vlnou. Nik sa im neubránil. Potom sme prišli my, Červení jazdci. Odrazili sme príliv a zahnali späť do hlbín. Po štyristo rokoch kráľovstvá rozkvitali a z nás sa stali legendy. A z legiend mýty, na ktoré sa zabudlo. Dnes je nás málo a nechceli sme vidieť pravdu. Blacksoulské armády sa vrátili na čele s novým vodcom, ktorého môže zabiť jediná zbraň. Stratená Dýka predkov, Astea Forte. Možno je už neskoro, pretože som videl na vlastné oči hordy Temnoduší, ako postupujú na povrch. Oplondeus nás ochraňuj.

O čom vlastne je príbeh? Skôr si položme inú otázku. Kto vlastne je ten záhadný muž, ktorý vedie Blacksoulskú armádu s úmyslom ovládnuť Astatické kráľovstvo? Jeho skutočné meno je zahalené tajomstvami, klebetami a smrťou, ktorú rozosieva. Aká je úloha dobrodruhov? Nájsť ho a zabiť. A vaša? To je tiež záhadou. Môžete sa k nemu pridať, ale aj ho poraziť. Môžete mu robiť škody v radoch vojakov, ale aj im pomáhať. Je len na vás, ktorým smerom sa vydáte.

Koho hľadám? Zodpovedných a aktívnych hráčov ochotných hrať cez fórum. Zvyšok sa dozviete na nástenke hry. http://www.aragorn.cz/herna/temny-cas/?ok=15
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

Sidar - 23. října 2015 17:49
Sidar

http://www.aragorn.cz/herna/cerna-voda/#kom

Hledám hráče, kteří by si rádi zahráli dračí doupě. Podle pravidel se nepojede úplně striktně. Jsou pouze pomůckou. Dal bych přednost hráčům, kteří nemají potřebu hned od začátku předvádět heroické činy, ale mají cit pro komornějši hru, komunikaci s ostatními členy skupinky a aktivní řešení problémů, které před ně příběh přinese.

Hra na fóru alespoň 2x týdně.

Více v jeskyni, budu se těšit :)

Kufi - 21. října 2015 08:19
Kufi

http://www.aragorn.cz/herna/donienska-zem/http://www.aragorn.cz/herna/donienska-zem/

Hledám jednoho jediného hráče, který má zájem zkusit hraní podle pravidel Dračí doupě - svět. Jako vysloužilý dobrodruh se ujmete vlády nad svým, z počátku malým a nevýznamným, panstvím. Očekávat můžete řešení problémů spojených s vladařením a místní politikou.
Hra bude probíhat na fóru. Požaduji aktivitu hráče v pracovní dny. O víkendu hra probíhat nebude. Preferuji hráče, který je ochotný výjimečně hrát i na chatu.

Přihlášku prosím zaslat nejdříve poštolkou s uvedením pěti bodů, co od takovéto hry očekáváte.

Selinius - 3. února 2015 12:49
Selinius

http://www.aragorn.cz/herna/cesta-do-neznama/

V Santonovských zlatých doloch došlo k zavaleniu baníkov. Nikto netuší, čo sa stalo. Klebety však hovoria o prepade banditov na zlaté doly. To by však nebol problém v krajine, ktorá nemusí viesť občiansku vojnu. Lord Edmund Santonovský zvaný Láskavý žiada o pomoc dobrodruhov, dobrovoľníkov a trestancov, aby mu pomohli zachrániť preživších v baniach. Možno je to len jediná úloha, možno začiatok niečoho veľkého.

Hra bude prebiehať cez fórum. Hľadám aktívnych a schopných aspoň 2x týždenne napísať slušný príspevok. A hlavne tých, ktorí to behom pár dní nevzdajú.
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

Selinius - 25. srpna 2014 14:04
Selinius

Nový svet

Popis jeskyně:
Na západe zúri vojna medzi Blacksoulským klanom, vládcami Temného kráľovstva, a armádou Astea Forte, rebelmi vedenými bojovým mágom Filipom z Močiarov nárekov. Už to výrazne ovplyvňuje i vašu krajinu. Kráľovstvo buduje armádu, rozmáha sa zločin a medzi ľudmi kolujú klebety o chystanej občianskej vojne. Nikto nevie, kto bude naverbovaný do armády a kto sa pridá k povstalcom. Pokiaľ teda existujú. Lenže teraz, vo vašej dedinke Astritická úžina sa odohrá niečo zvláštne, čo ovplyvní životy všetkých ľudí.

Jaké hráče:
Kreatívni, aktívni hráči ochotní hrať cez fórum aspoň 2x týždenne, ktorí chcú hrať kvalitne a dlouhodobo

link:
http://www.aragorn.cz/herna/novy-svet/#kom
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

Darth jofry - 28. listopadu 2013 09:08
Darth jofry

Ahoj,
stále je několik volných míst ve hře "Belfurův děs".

Hraje se po fóru tempem 2-5 příspěvků týdně.

Případné postavy a povolání nechám na zájemcích.

Hledám mírně zkušenější hráče se smyslem pro humor a citem pro hru, kteří chtějí zkusit putování po volném světě.

Zájemci, nechť se mi ozvou do poštolky :)

link:
http://www.aragorn.cz/herna/belfuruv-des/

Ukázka:

"Kdo vás vybral je mi záhadou." Zamračil se poručík a očima opět přelétl pergamen, který svíral v ruce.

"Abych pravdu řekl, poslal bych tam raději bandu svých chlapů, než vás, ale když to přikazuje kapitán, nemám jinou možnost. Jako kdyby toho dnes nebylo dost!" Odplivl si důstojník a zahleděl se na vás.

Je tomu již týden co se kapitán Astaron rozhodl pro netypické řešení. Kde nejsou efektivní obyčejné jednotky vojáků, tam nasadit úplatné dobrodruhy.

Byli jste svoláni ke kapitánovu stolu v kasárnách města Hráz. Kapitánův proslov byl krátký a úderný. Postarší, avšak svěží muž nabídl až příliš pěkný žold za vaše služby. Přeci jen třicet zlatých měsíčně vydělá málokdo. Plus odměny za vyřešené obtíže a značnou volnost při jejich řešení a cestování. To by opravdu odmítl jen málokdo.
Útočná puška Kalašnikov se skládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: pažba a hlaveň. Pažba nemusí být vždy přítomna.

Sidgar - 4. listopadu 2013 17:19
Sidgar

Ahoj,
hledám jednoho hráče do jeskyně Světlo v temnotě. Jednalo by se o doplnění jedné skupinky, která za chvíli bude mít uzavřeno úvodní krátké dobrodružství a chystá se na další. Děj se točí okolo pohraničního městečka odříznutého od světa skřety. Skupinka je tedy postavena před řešení konkrétního úkolu.

Hráč by měl mít chuť hrát ve skupině.
Hraje se na fóru celkem svižným tempem cca 2-3x za týden (většinou všední dny)
Hledám spíše zkušenější hráče, které už mají s DrD zkušenosti a mají alespoň představu o systému.
Kostky používám, ale v případě kdy jsou potřeba snažím se, aby děj nebrzdily.

V případě zájmu pište do poštolky :)

Darth jofry - 1. října 2013 18:27
Darth jofry

Ahoj,
odpadl mi jeden z hráčů, resp. ani nezačal hrát.

Má-li někdo zájem o hru ve vědeckém hávu a prostředí první světové války s lehkými prvky steampunku a možná i sci-fi, s mírně upravenými fakty, nechť mi napíše do poštolky.

Hra již chvilku jede, ale není problém se přidat. Nehleďte do kolonky "jaké hráče hledám", postavu vytvoříme na míru.

Hraje se přes fórum, tak 1-2 příspěvky týdně. Jednalo by se o vědce v daném oboru.

Hledám mírně zkušenější hráče, kteří přizpůsobí své RP polovině roku 1914 a užijí si s ostatními trochu zábavy.

Odkaz zde:

http://www.aragorn.cz/herna/nabidka-ktera-se-neodmita/#kom

Neděste se délky mých posledních herních příspěvků, hra je stále na začátku a tak s dějem hýbu trochu více.

Ukázka:

"A nyní k důvodu, proč jste vůbec tady." Spustil s úsměvem.

"Jak jistě víte, vloni v létě skončila ta strašlivá událost, druhá balkánská válka. Naše země na mí měla pramalý vliv, krom zásobování Srbska zbraněmi, municí a dalším zbožím. Ta nejdůležitější věc pro nás, se stala při bojích na území Makedonie. Na kopci u městečka Lozovo byla zakopaná Bulharská pěchota. Spěšně přesunuté Srbské dělostřelecké baterii se po dvou hodinách intenzivní palby podařilo přinutit Bulhary na ústup a prohlásit městečko za své. Překvapení však čekalo v místě, kam dopadlo nejvíce dělostřeleckých granátů."

Lord si dal dramatickou pauzu, napil se a pokračoval.

"V největším kráteru, dobrý metr a půl pod zemí, našla srbská pěchota předmět, který ještě nikdo nikdy neviděl. Jak výbuchy přerývaly stovky kilogramů zeminy, odhalili prastarý předmět, který kupodivu nebyl výbuchy zasažen. Na jeho povrchu nebylo ani škrábnutí. Vypadal jako pravidelný dvanáctistěn, s několika poli, které byly plné znaků, které vzdáleně podobaly jak egyptským hieroglyfům, tak lehce i čínským znakům. Na třech plochách byla dokonce i jakási okna, kterýma se dalo nahlédnout dovnitř předmětu. Tam, za tlustými skly, pouze pulsovala jakási modrá mlha."
Útočná puška Kalašnikov se skládá ze čtyř částí. Jsou to tyto tři: pažba a hlaveň. Pažba nemusí být vždy přítomna.

Selinius - 30. září 2013 09:42
Selinius

Popis jeskyně: Po smrti velekrála sa Skyrim rozdelil na dve frakcie. Stormcloacks - tí, ktorí bojujú za opätovné privlastnenie provincie iba nordom. A na légii, ktorí bojujú za slobodu všetkého živého a spravodlivosť.
Pri ceste na vašu popravu dokáže uniknúť niekoľko vojakov a generálov a práve i Ulfrik Stormcloack. Tím sa opäť rozpútala občianska vojna.
Medzi tím sa na Skyrim zniesla ešte väčšia hrozba - Alduin, boh všetkého zla. Ten sa opäť vrátil aby sa pomstil drakozrodeným, ktorí ho pred niekoľkými stovkami rokov poslali skrze časový priestor - samozrejme nevedome.
Vy, ako jediný drakozrodený máte povinnosť Alduina raz a navždy zničiť, a zachrániť tak svet pred jeho naprostím zničením. V tom vám pomôžu Šedofúzi, skupinka ludi, ktorá taktiež dokáže využiť sílu.
Jaké hráče: Hráčov schopných napísať aspoň raz týždenne príspevok. Hrať sa bude cez fórum. Do životopisu pridajte, ako ste sa nechali zatknúť, pretože cestujete na popravu. Znalosť hry nie je potrebná, ale je výhodou. Na rase a zameraní nezáleží.
Link: http://www.aragorn.cz/herna/the-elder-scroll-skyrim/?ok=15
Pane, musím vás požádat, abyste slezl z té koblihy.

Sidgar - 26. září 2013 12:09
Sidgar

Ahoj,
sháním stejně jako tady kolega do své jeskyně válečníka nebo zloděje :)

Hraje se na fóru přes týden, o víkendu jsem mimo net. přesto je aktivita celkem svižná (2x až 3x do týdne).

Hledám tedy hráče, kteří by udrželi takovéto tempo a měli zájem zahrát si DrD. Radši bych hráče zkušenější, kteří jsou ochotni zahrát postavu od první úrovně, vžít se do děje a komunikovat s ostatními hráči. Hraje se ve skupince a tak byh rád někoho s týmovým duchem.

Svět odpovídá době temného středověku samozřejmě okořeněnému magií a bestiemi :)

Zájemci pište do poštolky.

Těší se PJ Sidgar

http://www.aragorn.cz/herna/svetlo-v-temnote/#kom

hendur - 1. září 2013 22:28
hendur

Naruby

"Píše se tu Graul Sedmimeč." přečetl ze zakrvácené knihy jeden z goblinů. "Skřetí hrdina?" podivila se stará hnusná goblinka, ze šátkem uvázaným na hlavě. "Jako kdyby nestačilo, že do jeskyní už vlezlo několik dobroduhů." ušklíbla se.
"Ale představ si..." nedořekl větu goblin, protože se náhle začal dusit. Ostatní se mu chvíli snažily pomoc, ale potom toho nechaly. "Asi kost." zasmál se další.
"Gobliní, skřetí nebo orský hrdina." zamumlala spíš pro sebe goblinka. "Blbost." Hodila knihu do ohně.

Takže, rád bych opět rozjel jeskyni, která zde měla poměrně úspěch - jednalo se o DrD 1.6 naruby. Hrdinové byli ras Goblin, Skřet či Ork.

Kdo by měl zájem, ať se ozve poštolkou. ;)
Hrdina nebo zbabělec, s trochou harkolské omáčky chutnají oba stejně.

hendur - 28. srpna 2013 19:44
hendur

Hledám jednoho hráče do jeskyně Ach, to staré mládí... a to pro hraní povolání válečník, rasa dle výběru.

Hrajeme podle pravidel DrD 1.6, edice E. Tempo co nejsvižnější, ale chci spíše aktivnější hráče, a takové kteří to nezabalí po týdnu.

Více informací u mě v poštolce.

Děkuji

PJ Hendur

http://www.aragorn.cz/herna/ach-to-stare-mladi/#kom
Hrdina nebo zbabělec, s trochou harkolské omáčky chutnají oba stejně.

Bagy - 13. května 2013 17:11
Bagy

Zdravíčko, rád bych oznámil nábor do jeskyně "Hrdinové Arnu". Jedná se o klasické hrdinské DRD, volnější svět se spoustou zápletek a možností. Aktivitu bych bral co největší, mám totiž dost času a herních vizí.

Tady je popis jeskyně:
Panství hraběte LaCasteho z Arnu je poměrně idylická vesnička na samém kraji království. Dál už je jen moře. Žije se tu dobře. Díky rybolovu o jídlo není nouze a protože je vesnička docela zapadlá, nechodí sem moc lidí, co by dělali problémy. Občas se ale nějaký ten živel v okolí objeví a to je pak pro malé panství většinou problém. Ještě že máme omladinu ...

Postavy budou začínat jako rodáci z malé vesnice, kde zažijí svá první dobrodružství, než se konečně vydají hledat uplatnění a později i slávu do mnohem větších vod města Arnu.
Tedy postavy mezi 16-20 lety. Všichni se budete znát, proto by bylo fajn připojit i nějakou menší charakteristiku osobnosti do popisu.
K povolání - vyberte si co chcete, ale zasaďte to nějak do prostředí onoho panství. Plně podle pravidel, kostkama hážem.
K rase - nejběžnější jsou lidé. Ostatní rasy klidně beru taky, ale nejsou moc obvyklé a už vůbec ne na vesnici.

See ya!

PS.: Hra je trochu rozjetá, takže přidáte k již existující družině :-)

Vypisuje se 20 z celkem 144 příspěvků1 2 3 4 ... 8 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)